Starity

Íme a BTS újdonsága!

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. május 21. 13:18 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Május 18-án került a lemezboltok polcaira és a streamingszolgáltatók újdonsága közé a BTS harmadik koreai stúdióalbuma.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. május 21. 13:41 #2
- törölt felhasználó -    
édesistenem
minden annyira tökéletes lett. bár ezt már megszoktam. ez a mv annyira jó lett, hogy muszáj mindennap legalább kétszer megnéznem. annyi teóriát olvastam már, rendesen összevagyok zavarodva. de imádom, hogy végre Jin-nek is sok line-ja van, imádom Jimin, Yoongi és Taehyung haját, mindenki annyira odatette magát, büszke vagyok. az egész album is egy masterpiece lett, a The Truth Untold-on komolyan bőgtem, annyira gyönyörű. illetve a Magic Shop-ot is meg kell említenem, mert Jungkook is segített a dal létrehozásában és hihetetlenül jó lett. egy szóval: az egyik legjobb comeback ez a BTS-től, imádom! heart.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Taesha
2018. május 21. 14:02 #3
yonghee.
yonghee.
choi beomgyu
 
Státuszmake kindness your daily ritual, practice everyday.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.15.
Hozzászólás: 3884
Csatolások: 3228
Azonosító: 269660
Offline offline
szerintem ez az album sokkal jobb lett, mint az előző, és az mv is. rettentően büszke vagyok rájuk, nagyon sok szám tetszik az albumról, bár még az Apanmannel barátkoznom kell. Az outro nagyon tetszik, olyan, mintha a Cypher 5. lenne, és még a 134340 a személyes kedvencem róla. az mv gyönyörű lett, úgy érzem a Fake Love lett az egyik kedvenc videoklipem tőlük, a Run mellett. ismét nagyot alkottak, remélem kipihenik magukat a sok fellépés után, és vigyáznak magukra!
2018. május 21. 14:16 #4
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Én sosem gondoltam, hogy tudják még ezt fokozni, de amikor kijött az mv odáig voltam meg vissza. Egy kicsit féltem az amerikai hatás miatt, de Namjoon az én emberem, és megint megmutatta, hogy meg tudják tartani a saját stílusukat, miközben változnak. A Fake Love azonnal nagy kedvencem lett, az egész albumot nézve pedig a So What, a The Truth Untold, az Airplane pt.2 és főleg az Anpanman a legnagyobb kedvenceim. Külön örültem, hogy Jin-nek is adtak sorokat, és Tae azt mondta, Jin ennek a cb-nek a központi alakja. Nagyon büszke vagyok rájuk. heart.gif A nagy sikertől függetlenül viszont remélem, hogy nem dolgozzák túl magukat, és jut idejük pihenni is.
2018. május 21. 14:30 #5
Lanella
Lanella
ʚ♡ɞ
 
Státuszyeh shuhua ..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.28.
Hozzászólás: 1022
Csatolások: 0
Azonosító: 255197
Offline offline
a Fake Love hatalmas kedvencem lett, egyszerűen imádom.
2018. május 21. 14:52 #6
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
Istenem, hogy én mennyire büszke vagyok erre a hét csodálatos srácra! Az egész album akkora nagy durranás lett számomra, hogy nincs olyan nap, hogy ne streamelném a title track-t, vagy hallgatnám meg újra és újra az egész albumot! Már az intro megjelenésekor éreztem, hogy nagyon nagyot fognak alkotni. Mit ne mondjak, elég erős lett a cb! (amúgy nekem a Ly-vel sincs semmi bajom, ugyanúgy tetszik, mint a Tear.)
A Fake Love-nak nem kellett sok idő, hogy belopja magát a szívembe, gyönyörű az egész! ♥ Hobi-ra kifejezetten büszke vagyok, meg úgy az egész rap line előtt emelem kalapom! :3 Rengeteg teória videót nézek/néztem már, és örülök, hogy folytatják ezt a vonalat tovább, ahol elkezdték. Köszönet minden ARMY-nak itt is, aki akár Twitter-n, vagy Instagram-n megosztotta a #wewantmorejin-t, mert lám, eljutott a Big Hit-hez, és a drágának adtak szöveget. Nem is keveset, és itt nem csak a Fake Love-ra gondolok, hanem az album többi dalában is sokkal több figyelem irányult rá. Végre.
Az albumon egyértelműen minden szám egy kincs, de nekem a legjobban mégis az Anpanman, a Love Maze és az Airplane pt.2 tetszik. Utóbbinak annyira latin amerikás hangzása van, az ember egyből táncolni akar rá. : D
Plusz még azt emelném ki, hogy ez az első alkalom, hogy valamelyik daluk bent van a Youtube-n a Trending között. o/ Hajrá Fake Love, magyar ARMY-k küzdjünk egyre feljebb! ♥
Büszke vagyok rájuk teljes mértékben, mert eszméletlen jó munkát végeztek! ^^ Csak így tovább, fighting! ♥ Kívánom, hogy Amerikából hazatérve tudjanak pihenni. : )
2018. május 21. 15:23 #7
sdsd
sdsd
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 162879
Offline offline
ajjj de vártam <3
2018. május 21. 15:30 #8
Toffify
Toffify
visszatérő vendég
 
StátuszThe more that you say The less I know
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.27.
Hozzászólás: 416
Csatolások: 0
Azonosító: 254314
Offline offline
Isten lejött hét formában...csodák.Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy még mindig, a mai napig képesek meglepni, teljesen jó értelemben.Az egész album belopta magát a szívembe, nehéz lenne kedvencet választani, hiszen a srácok megint csodálatosat alkottak.Piszokul örülök én is, hogy Hoseok és Jin is többet kaptak az új albumon, mint eddig, teljesen osztom az előttem szólót/szólókat.Fake Love nem véletlen tart ott ahol nézettségben, felkapottságban és lájkban sem.Az egész dal, klip, koncep úgy odavág, ahogy van.Fantasztikusak a srácok, megemelem kalapom, és mindenki tegyen így, megérdemlik, hogy büszkék legyünk rájuk.Billboard-os eredményük is ezt tanusítja, amihez csak gratulálni tudok.Büszke vagyok! smileeee.gif
2018. május 21. 15:46 #9
Helga27
Helga27
Queen of Nothing
 
StátuszBirth is begin of death
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.11.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 5
Azonosító: 244743
Offline offline
Csodálatos lett.Mást nem tudok mondani wub.gif heart.gif
2018. május 21. 16:04 #10
fathia
fathia
visszatérő vendég
 
Státusz井の中の蛙大海を知らず。
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.19.
Hozzászólás: 166
Csatolások: 24
Azonosító: 269890
Offline offline
Egyszerüen imádom wub.gif
2018. május 21. 16:12 #11
- törölt felhasználó -    
Hű, ez tényleg jó! wink.gif Nagyon jó dalok! smileeee.gif
2018. május 21. 16:27 #12
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Idejét sem tudom, mikor hallgattam utoljára BTS albumot, de vagy évek óta nem tetszenek a dalaik, viszont.... ez az album elképesztően tetszik. ^-^ Főleg az intro jön be, de az nagyon. Kellemes csalódást okoztak most a srácok, őszinte gratulációm.
1 felhasználónak tetszik: yonghee.
2018. május 21. 21:12 #13
starvok
starvok
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.07.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 0
Azonosító: 243537
Offline offline
Imádom! Nagyon jó lett a MV és az egész album. <3 <3 <3
2018. május 21. 22:02 #14
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
teszentségesjóég
HUH. kezdem a singularity-vel. V stanként elképesztően örültem neki, nem mintha másnak nem, de ez a stílus annyira ráillik, ezt csak ő tudta így előadni. utána minden kétségem elszállt az albummal kapcsolatban, és nem is csalódtam! ez lett az eddigi egyik legjobb albumuk, nem lehet egy rossz dalt kiemelni, egyszerűen nincs. az mv gyönyörű mint mindig, ennek is nagyon örülök, hogy visszatértek ehhez a művészi stílushoz. gratulálok srácok, gratulálok army! imádom az egészet heart.gif még kedvencem sincs, lehetetlen választani. ráadásul még M.o.-n is trendelt, aaaaa piszkosul büszke vagyok!!! pihenjetek srácok, megérdemlitek.
2018. május 21. 22:33 #15
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
hű. én nagyon, de nagyon féltem, hogy nem fog tetszeni, mert a blood, sweat & tears óta nem volt olyan cb, ami igazán tetszett volna, de attól anno majdnem meghaltam szóval magas elvárásaim vannak. reméltem, hogy ez végre kicsit ahhoz hasonló lesz és mikor megjelent a singularity elkezdtem reménykedni.
nagyon, de nagyon jó lett a fake love. a dal és a klip is, istenem mikor először láttam bőgtem is rajta. xd imádom. heart.gif az album is nagyon tetszik, egyedül a so what ami annyira nem. büszke vagyok nagyon rájuk! <33
2018. május 22. 01:03 #16
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
Nem hittem volna hogy ezt mondom, de baromi jó cb-t hoztak össze. Nekem valahogy a Young Forever/Save me óta nem igazán jött be egy albumuk sem. Valahogy nem volt az igazi. Viszont ez most tényleg nagyon jó lett. Le a kalappal a srácok előtt. Az egész album egy masterpiece lett, az mv-ről nem is beszélve.
(bár még mindig hiányolom a régi stílusukat :""D)
2018. május 22. 02:06 #17
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
hát nem is tudom, hogy hol kezdjem. a dna nagyon nem jött be, de ahogy megtudtam, hogy valami sötétebb concept-tel fognak visszatérni, akkor már tudtam hogy mennyire jó lesz. de még most sem tudom felfogni, hogy végre itt van a klip és az album. azóta csak ezt hallgatom, éjjel-nappal. egyszerűen szerelmes vagyok minden számba. a magic shop valószínűleg a kedvencem a outro: tear-en kívül, a fake love-ot is természetesen imádom. ez az album megmutatta nekem, hogy miért is szeretem őket, hogy mennyire sokszínűek. plusz szerintem ezek a dalok jobban kapcsolódnak az önmagunk iránti szeretet témájához, a love yourself: her számait nem igazán találtam kapcsolódónak a nevéhez. na mindegy, szóval nagyon tetszik ez a comeback. igaz, hogy a comeback stage-ük a billboard-on nagyon szar volt (persze a díjátadó hibája, de ebbe most nem megyek bele), és már várom, hogy visszamenjenek koreába és láthassuk a koreográfiát meg őket, ahogy előadnak pár számot. egyszerűen annyire büszke vagyok rájuk. ezen az albumon minden van, amit csak szerettem volna, és felülmúlta az elvárásaimat. van benne lassú szám, rajongóknak szóló, megható, bulizós/edm, régebbi albumaikra emlékeztető hip hop szerű, latin pop számok stb... de mindegyik annyira jó. el sem hiszem, hogy itt van. már várom, hogy megérkezzen az albumom, kíváncsi leszek, melyik verziót kapom mert randomot rendeltem előrendelésnél. szóval leszek olyan bátor, és azt mondom, hogy ez az egyik legjobb comebackük, a hyyh és wings erákkal kézenfogva.
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2018. május 22. 06:40 #18
- törölt felhasználó -    
A kommentek között az enyém lesz a kakukktojás. laugh.gif A Fake Love nem igazán nyerte el a tetszésemet, viszont az albumról az Anpanman, Airplane és a So What nem lett rossz. Hiányzik a hip-hop stílusú BTS, számomra ez az egyik leggyengébb visszatérésük a DNA-el együtt.
Őszintén szólva már csak a régi számaik miatt hívom magam rajongójuknak. És persze a tagok miatt, de sajnos ők is sokat változtak rossz irányba. De ez csak az én véleményem. biggrin.gif
Viszont gratulálok nekik és az Armyknak, hogy pár óra alatt több tíz milliós megtekintést ért el a klip. thumbsup.gif
2018. május 22. 06:50 #19
Dorynda
Dorynda
wake up in day one
 
Státuszstan enhypen for clear skin !!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.04.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 32
Azonosító: 261189
Offline offline
Regényt akartam írni, de mivel előtem már jópáran leírták amit akartam, így inkább nem írok. Hihetetlenül büszke vagyok rájuk! heart.gif
2018. május 22. 10:23 #20
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
kicsit off topic, ne öljetek meg, de...

sunmi. kommentjére már vagy 10 perce bámulok és még most sem értem, hogy mit ért egyes dolgok alatt. én tisztelem, ha nem tetszik a zenéjük (igaz, ezt sem értem, de hát mindenkinek más az ízlése), de néhány dolgot egyszerűen nem képes felfogni az agyam.

ami legfőképpen NAGYON bosszant, az ez a mondat: "És persze a tagok miatt, de sajnos ők is sokat változtak rossz irányba.". ez mit jelent? esküszöm az ókori hieroglifákat jobban értem, mint ezt? ez vicces, mert szerintem, és millió másik ember szerint éppen ellenkezőleg van. de kérlek, ha látod ezt a kommentet, magyarázd már el nekem. most ezt lehet, hogy mérges hangsúllyal olvasod a fejedben, de én csak kíváncsi vagyok, őszintén. mit értesz ez alatt? mert nekem fogalmam sincs. de van azért pár tippem.

bánt az, hogy már nem csak a te kis "titkaid"? hogy már milliók szeretik őket? hogy már nem szegénységben élnek, hanem van pénzük több ezer dolláros ruhákra és, hogy mondjak egy másik példát, több százezer dolláros költségvetésű videoklipekre? hogy már mindegyiküknek külön lakása van (kivéve hoseok és jimin, mert ők együtt élnek ugye), mert van pénzük rá, hogy ne egy lakásban nyomorogjanak? hogy amerikában is kezdenek elismertek lenni? hogy már megtanulták, hogy hogyan kell tiszteletben tartani mások kultúráit? hogy már van pénzük bármire, megvehetnek amit csak akarnak? hogy nem kell éhezniük? vagy mi a jó bánat? nem mintha bármelyikkel is felvágnának, vagy valaha is dicsekednének, mert minden egyes alkalommal, amikor csak tudják, megmutatják, hogy még mindig két lábbal állnak a földön, hogy szeretnek minket fanokat, és hogy mindaz amit elértek, miattunk van.

na mindegy, várom a válaszod. kíváncsi vagyok.
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!