Starity

Nem kap negyedik évadot a Shadowhunters

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 05. 17:49 #1
KulcsárHanga
KulcsárHanga
új tag
 
StátuszAnd all the things that we dream about, they don't mean what they did before...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.02.03.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 268933
Offline offline
A nyáron esedékes, harmadik évad folytatására várva az alkotók és a színészek bejelentették: nem kap negyedik évadot a Shadowhunters.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. június 05. 17:53 #2
Babiti
Babiti
új tag
 
StátuszPer aspera ad astra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.05.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 267714
Offline offline
Neeeeee!!!! Miért csinálják ezt velem? Nem lesz mit nézzek tovább! sad.gif
2018. június 05. 17:59 #3
mikaelah
mikaelah
visszatérő vendég
 
Státuszi can't stop me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.07.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 0
Azonosító: 257820
Offline offline
minden jó sorozatnak vége lesz omg
mondjuk ezt legalább akkor lezárják rendesen..
2018. június 05. 18:07 #4
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
nincs elég könnyem, amennyivel ki tudnám fejezni a jelenlegi fájdalmamat. két hónapja már őrlődik bennem ez az egész, stresszelek, mi lesz a sorozattal, holott mindvégig tudtam - ebből kasza lesz. még most sem tudom elhinni ezt, és soha nem is fogom tudni. rengeteg sorozatot láttam már, de a szereplőgárdájánál semmilyen másik sorozat szereplőgárdája nem áll ennyire közel a szívemhez. az összetartásuk, egymás felé mutatott szeretetük nem más, mint csodálatos. a szívem szakad meg, hogy tényleg vége. a sorozat is és az emberek is rettentően sokat segítettek nekem, illetve mindig is minták voltak a szemembe, azok is maradnak. köszönök mindent a sorozatnak, a karaktereknek, a színészeknek.
2018. június 05. 18:32 #5
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
lmao pont mikor végre megszeretem ezt a sorozatot elkaszálják.
2018. június 05. 18:35 #6
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2009
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Na most menjen el mindegyik a jó búsba egy ilyen szuper sorozatot elkaszálnak mert már mindent elmondtak a könyvek alapján és lezárul de folyamatosan gyártják a bénábbnál bénább sorozatokat ami a 4 epizód után már kaszát kap vagy nyomatják már 10 éve ugyan azt az unalmas sorozatot. Ha igazán akarnák folytathatnák de szerintem itt az írónő tett keresztbe mert neki voltak gondjai a Malec párossal pedig nekik nagyobb a rajongó táboruk mint az eredeti főszereplő szerelmes párnak
2018. június 05. 18:58 #7
- törölt felhasználó -    
Reggel borzalmas volt erre a hírre kelni, mikor felmegyek a Twitterre, a Shadowhunters posztol, hogy 10 rész lesz a harmadik évadban, majd 2019 tavaszán két órás zárás... Nem tehetik ezt a rajongókkal, egyszerűen nem. Rendesen zokogtam a hír láttán és nem tudom, hogy meg tudjuk-e menteni. Akinek van Twitterre és nézi a sorozatot, kérem használja a #SaveShadowhunters hasthaget. Nem vagyok kész elengedni, ennél sokkal többet érdemel. Olyan izgalmas volt most is, istenem. Tényleg nem tehetik ezt velem, nem, nem és nem. A castet, a sorozatot és a karaktereket is hihetetlenül megimádtam a három évad alatt, most is könnyezve írom ezeket a sorokat. A Shadowhuntersnek köszönhetően ismertem meg a példaképemet, Emeraude-ot és tényleg egyszerűen nem tudom felfogni, nem is akarom. Muszáj lesz megmenteni a sorozatot, nem fogom kibírni. Legalább 156789 évadot megérdemelne. Az egyik legeslegjobb sorozat, amit valaha is néztem, nem tudom elengedni, nem állok készen... Sajnos én is néztem a részek megtekintését és rettentően féltem ettől, de a többi rajongó is észrevette és elkezdték a Twitteren a #SaveShadowhunters használatát és azt hittem sikerülni fog. De nem. Össze vagyok törve teljesen, nem tudom mi lesz velem Shadowhunters nélkül. Nem viccből, komolyan mondtam.
2018. június 05. 19:28 #8
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Mikor megláttam ezt a borzalmas hírt bosszantott, csalódott lettem egyszerre. Nem értem, megérdemelt volna még egy negyedik évadot, annyi elég lett volna.
Nagyon a szívemhez nőtt ez a sorozat, egyik kedvencemmé nőtte ki magát. Imádom a sztorit, a világát, a karaktereket és a szereplőgárdát is, hisz olyan szerethető, lelkes és összetartó csapat, szívvel-lélekkel dolgoztak a sorozatért és meg is van az eredménye. Rengeteget fejlődött az első évad óta, ez a harmadik évad a sorozat csúcspontja lett.
Már a 3A fináléjakor majd kiugrottam a bőrömből, hogy mikor lesz már augusztus, mikor lesz már a folytatása, aztán izgulni kezdtem érte, hogy legyen negyedik évad és erre elkaszálják...
Annak azért örülök, hogy méltó befejezést kap a két órás fináléval.
#SaveShadowhunter
Írjátok alá minél többen a petíciót, már nagyon sok aláírás van!!!
https://www.change.org/p/anyone-who-this-show-has-saved-save-shadowhunters
2018. június 05. 19:35 #9
Tímeea
Tímeea
V.I.P ❤
 
StátuszYou'll never see a happy ungrateful person.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.06.
Hozzászólás: 1566
Csatolások: 535
Azonosító: 203278
Offline offline
Annyira vártam az augusztust, annyira vártam, hogy újra láthassam a részeket. Aztán pedig egyértelműnek vettem, hogy lesz 4. évad, hisz eszméletlen jó sorozat. Rövid idő alatt hatalmas kedvenccé vált számomra a Shadowhunters, és belopta magát a TOP3 listámra... Ami nagy szó. Összetöri a szívemet a tudat, hogy nem lesz folytatás... sad.gif
2018. június 05. 19:39 #10
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Pedig pont ebben az évadban kezdtem megszeretni :/
2018. június 05. 20:52 #11
me14me
me14me
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.04.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 225438
Offline offline
Ez nem csak egy sorozat... volt. Ez annál több... ❤
2018. június 06. 20:56 #12
Genevieve
Genevieve
Marina's diamond
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 7773
Csatolások: 6753
Azonosító: 210902
Offline offline
Nagyon sajnálom hogy befejezik, egyre jobb és jobb lett,megérdemelne egy negyedik évadot. sad.gif
2018. június 16. 15:37 #13
- törölt felhasználó -    
Bevallom, először egyáltalán nem tetszett az, amit láttam a Shadowhunters-ből, de valamiért újrakezdtem, és az idei részeket már hetente néztem. Nem mondom azt, hogy ez a legjobb sorozat, de látszik, hogy rengeteget fejlődött, és a sztori, valamint a karakterek is egyre érdekesebbek lettek. Ezért sajnálom valamennyire a kaszát. Viszont nem értem, hogy mi a gondjuk a rajongóknak, amikor kijelentették, hogy lezárt lesz a történet, és az összes könyv fel lesz ezzel dolgozva. Lehet, hogy hiányozni fog nekik a világ és a karakterek, de nem látták eddig, hogy mi lett azokkal a szériákkal, amik az alapanyag feldolgozása nélkül folytatódtak? Elég csak megemlíteni a 13 Reasons Why második évadát vagy a Pretty Little Liarst, amik a kezdeti siker után rengeteg embert megosztottak csak amiatt, mert a készítőknek már saját ötletekből kellett dolgoznia, és azok nem mindenkinek tetszettek. És a nézettségről meg a költségekről még nem is esett szó...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!