Starity

Elhunyt XXXTentacion

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. június 19. 17:49 #1
koroleva
koroleva
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.06.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 270019
Offline offline
Sokkoló hír: Még egy fiatal tehetséget veszített el a sztárvilág tegnap.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. június 19. 18:03 #2
Sophy the bohemian
Sophy the bohemian
 
StátuszThat's what I do: I drink and I know things.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.24.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 0
Azonosító: 259935
Offline offline
Nagyon szerettem a zenéjét, a világ ismét egy legendát veszített el...már most hiányuik
2018. június 19. 18:03 #3
Sophy the bohemian
Sophy the bohemian
 
StátuszThat's what I do: I drink and I know things.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.24.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 0
Azonosító: 259935
Offline offline
* hiányzik sad.gif
2018. június 19. 18:12 #4
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
Régebben is hallgattam a zenejét,de akkkor csak olyan 1-2 dalt,viszont az a durva hogy kb. a hónap elején kezdtem el utána nézni ennek az előadónak végig hallgattam az albumjait és nagyon megtetszett az egész erre tegnap hajnalban olvastam,hogy meghalt és hiretelen annyira rosszul érintett,hogy elsírtam magam.Nagyon,nahyon sajnálom ami vele történt.Nyugodjon békében! heart.gif
2018. június 19. 18:21 #5
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Sajnos nem ismertem a munkásságát, de akármilyen rossz embernek is könyvelték el emberek, nem hiszem, hogy bárki érdemelne ilyen hirtelen és brutális halált... Ráadásul láttam, Twitteren ízléstelen poénok áldozata lett ez az egész esemény, ilyenkor abszolút nem értem az embereket. :
Nyugodjon békében!!
2018. június 19. 18:25 #6
s.zsofia
s.zsofia
visszatérő vendég
 
Státuszsave your tears for another day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.14.
Hozzászólás: 200
Csatolások: 0
Azonosító: 251606
Offline offline
Még most is alig tudom felfogni hogy meghalt. A dalai rengeteget segítettek nekem a rosszabb napjaimon, és mikor meghallgattam az összeset, úgy éreztem mintha kicseréltek volna. Sok előadót ismerek, de Ő volt az egyetlen, aki belélte magát ezeknek a daloknak az eléneklésében.
Igaz, nem régóta ismertem, de ezalatt a rövid idő alatt, a szívembe zártam.
Nyugodj Békében X ! <3
2018. június 19. 18:35 #7
Pepka73
Pepka73
visszatérő vendég
 
Státusz,, Ne nyugdalankodj! Úgyis másképp történik minden , mint ahogy elgondolod. "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.01.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 268068
Offline offline
Hát ez nagyon lesokkolt.
2018. június 19. 18:38 #8
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
twitteren annyi ízléstelen dolgot írnak róla és oké, szerintem sokan tudják, hogy nem volt egy jó ember, de akkor is nekem nem lenne gyomrom ahhoz, hogy ilyeneket írjak ki valakiről, akármit is követett el. ilyenkor hol jön az, hogy halottról jót vagy semmit? ráadásul próbált megváltozni és nem ő lett volna az első ember, aki ilyen dolgok után próbál jó útra térni.
bár ebben az egészben azok a legundorítóbb emberek, akik videokat készítettek róla, ahogy a kocsijában ül lelőve.
egyébként nagyon tehetséges srác volt, nagyon fiatal és nagyon szerettem a dalait. r.i.p. sad.gif
2018. június 19. 18:54 #9
- törölt felhasználó -    
Nagyon sajnálom, hogy ilyen fiatalon elvesztettük őt. Hiszen a karrierja csak most indult be igazán. Emellett nagyon kedvesnek, empatikus és szeretetteljes férfinak láttam őt, a zenéi alapján, ahogy beleástam magam a szövegeibe, és a dolgok mögé néztem, egy talpig hús-vér ember volt, aki megannyi érzelemmel és szenvedéllyel rendelkezett. Nem szeretem olvasni róla a negatív véleményeket, hiszen senki sem ismeri teljesen őt, soha nem is fogjuk. De az tény, hogy az én számomra egy legenda lesz mindig is. Számos gyönyörű emlékem fűz a a zenéihez, holott alig több, mint fél éve hallgatom a számait. Sokszor megértettem őt, miről is énekel, és éreztem, hogy amit mondanak róla, amit állítanak az nem igaz.
Azok után pedig végképp úgy gondolom, hogy nem követett el a volt barátnője Geneva iránt semmilyen szexuális bántalmazást, mert a mai napon megnéztem a lány Instagram oldalát. Számos poszt X-nek szól és le is írja, hogy nem hiszi el, ami történt, azt szeretné ha most itt lenne. Kérdem én, ha egy fiú, aki elvileg több százszor bántalmozott volna egy lányt, visszakívánná az életbe maga mellé? Egyáltalán megemlékezne róla? Nem hiszem, mert ha valóban elkövetett volna X Geneva ellen ilyeneket, akkor azt soha nem tudná neki megbocsátani. Szimplán nekik ez arra volt "jó", vagy legalábbis a lánynak, hogy felkapja őt/őket a média, és ezzel sok figyelmet kap meg az egyik és másik is. Az bizonyos, hogy a kapcsolatukban káromkodások, ordibálások előfordulhattak kicsit agresszívabb módon, de nem hiszem hogy egy pofonnál erőszakosabb dolog történt volna köztük. Elkövetett persze valamit X, de tisztában volt a hibáival, és azon volt, hogy egy jobb ember legyen. Szerintem sikerült neki. Én tiszteltem ez idáig, és ezután is fogom. Nincs tökéletes ember, de mindenki képes javulni, csiszolgatni magán, ha el tudja magát határozni. Hallgasd meg a legutóbbi albumán lévő számokat, és tudod, hogy X képes volt arra, hogy változzon. Nyugodjék békében!
2018. június 19. 19:14 #10
romlottspárgatök
romlottspárgatök
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.28.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 269740
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2018.06.19. 18:38)
twitteren annyi ízléstelen dolgot írnak róla és oké, szerintem sokan tudják, hogy nem volt egy jó ember, de akkor is nekem nem lenne gyomrom ahhoz, hogy ilyeneket írjak ki valakiről, akármit is követett el. ilyenkor hol jön az, hogy halottról jót vagy semmit? ráadásul próbált megváltozni és nem ő lett volna az első ember, aki ilyen dolgok után próbál jó útra térni.
bár ebben az egészben azok a legundorítóbb emberek, akik videokat készítettek róla, ahogy a kocsijában ül lelőve.
egyébként nagyon tehetséges srác volt, nagyon fiatal és nagyon szerettem a dalait. r.i.p. sad.gif

Az a baj, hogy aki meghal az (legtöbb esetben) automatikusan jó emberré változik az emberek szemében. Nem is számít mit tett életében. Többé nem számít azoknak a fájdalma akiket bántott.
Nyugodjon békében, túl fiatal volt. Előtte ált az élet, változtathatott volna a dolgokon. Szentnek beállítani és azt mondani, hogy akik megvádolták mind hazudnak undorító dolog.
2018. június 19. 20:46 #11
ArcherCat
ArcherCat
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.01.29.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 262208
Offline offline
Nyugodjon békében! sad.gif
2018. június 19. 21:44 #12
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
NEM HALT MEG XXXTENTACION heart.gif
2018. június 19. 23:29 #13
moonlightgrande
moonlightgrande
 
Státuszthey see a demon, i see an angel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.07.
Hozzászólás: 868
Csatolások: 59
Azonosító: 265915
Offline offline
Lil Peep, utána X...ki lesz még? sad.gif sad.gif sad.gif
Nyugodjon békében és nagyon hiányozni fog, örök legenda sad.gif
2018. június 19. 23:30 #14
moonlightgrande
moonlightgrande
 
Státuszthey see a demon, i see an angel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.07.
Hozzászólás: 868
Csatolások: 59
Azonosító: 265915
Offline offline
És Aviciit kihagytam sad.gif
2018. június 20. 07:08 #15
koroleva
koroleva
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.06.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 270019
Offline offline
Kerlek ne doljetek be a kamuhireknek, X tenyleg elhunyt sajnalatos modon, ezt mar mindenki aki szamit megerositette. A kegyetlen kommenteket nem ertem, amig elt, en csak elvetve lattam ennyi kritikat rola..
2018. június 20. 07:13 #16
- törölt felhasználó -    
Nem tudom nem ismertem.
De ha ennyien szeretik biztos tehetséges volt.
Nyugodjon békében.. sad.gif sad.gif
2018. június 20. 09:42 #17
Rusher Girl 007
Rusher Girl 007
 
Státusz"yesterday,love was such an easy game to play..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.13.
Hozzászólás: 771
Csatolások: 0
Azonosító: 246453
Offline offline
nem ismertem..nyugodjon békében.
2018. június 20. 11:34 #18
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
Idézet (Medeah. @ 2018.06.19. 21:44)
NEM HALT MEG XXXTENTACION  heart.gif

<em>Négy-öt facebook ismerősöm teljesen meg volt győződve arról, hogy X él, és ez csak egy prank. Mivel úgy szerettem, el is hittem cry.gif

Én január környékén ismertem meg a Revenge c. számával. A ,Sad’-del sikerült túlélnem egy csalódásomat, három napig csak ezt hallgattam. Természetesen nem ismertem személy szerint, de az jött le social medián keresztül, hogy igazán jó ember. Mindegyik számával valami újat alkotott. Nagyon rövid idő alatt nagyon megszerettem, el sem hiszem, hogy nincs többé:’) Pray for X
2018. június 20. 14:12 #19
- törölt felhasználó -    
Borzasztó, hogy ilyen fiatalon és ilyen tragikus módon hunyt el. Akármilyen megosztó szemelyiség is volt, alapjáraton nem voltak szerintem olyan rossz számai, előtte volt még bőven a jövő. Nyugodjon békében!
2018. június 20. 18:18 #20
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Soha az életben nem hallottam róla de az olvasottak alapján nem volt valami angyalka.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok