Starity

Túladagolás miatt kórházba került Demi Lovato

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. július 24. 23:55 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Nagyobb a baj, mint tűnt: állítólag heroin túladagolása miatt kórházba került Demi Lovato.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. július 25. 00:02 #2
Klau18
Klau18
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.26.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 267036
Offline offline
Istenem annyira sajnálom, a szívem szakad meg , tudom hogy nagyon nehéz neki mindig talpon lennie és hogy egy tökéletes arcot mutatni , de ő is ember, nem tudhatjuk hogy miért tette és hogy milyen igazából az élete!
Ha valaki mentális betegséggel küzd nagyon nehéz néha boldognak is lenni szerető és kedves barátokkal lenni !
Kérlek titeket hogy ne írjatok majd olyanokat hogy már megint sajnáltatni akarja magát, mert ha valaki ilyen csinál az nem a hírnévért csinálja hanem azért mert mélyen érzi magát és depressziósnak, (mert amúgy biztos hogy az )
Úgy hogy ne jöjjön senki azzal hogy a figyelem felkeltésért csinálja ezt !
Meg demi is emberből van , ő sem tudja mindig a 1000%ot nyújtani,
tudom hogy sokan fogjatok írni hogy csalódtatok benne meg hogy milyen peldat mutat , de beteg és nem mindenki -bírja ezt a nyomást ami egy sztár van kitéve meg még az HOGY Deminek milyen betegségei vannak
Úgy hogy ne bántsátok
(bocsi ha egy kicsit érzékeletlenül írtam le valamit, de értsétek a lényeget (
1 felhasználónak tetszik: Zsóka11
2018. július 25. 00:04 #3
Klau18
Klau18
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.26.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 267036
Offline offline
,EZT ROSSZUL ÍRTAM
,,Ha valaki mentális betegséggel küzd nagyon nehéz néha boldognak is lenni szerető és kedves barátokkal lenni ! "

ÍGY AKARTAM
Ha valaki mentális betegséggel küzd nagyon nehéz néha boldognak is lenni szerető és kedves barátok mellett így lenni depressziósan
2018. július 25. 00:10 #4
- törölt felhasználó -    
Imádom Demit de ha ennyire rossz hatással van rá a hírnév akkor inkább vissza kéne vonulnia :/ az egyik pillanatban próbál példát mutatni, hogy szeressük magunkat, stb a következőben meg túladagolja magát... inkább pihennie kéne egy kicsit vagy valami... tényleg nem akarok rá semmi rosszat mondani de ha nem bírja, akkor ne erőltesse ezt a sztárságot mert ez neki sem jó és a rajongóknak sem mutat jó példát ezzel... sad.gif
2018. július 25. 00:11 #5
- törölt felhasználó -    
Csupán annyi időre tértem vissza, hogy elmondjam remélem örültök és elégedettek vagytok, ti, rosszindulatú bagázs akik állandóan minden cikk alatt azt lestétek hogy mikor mocskolhatjátok, hát tessék, bontsátok a pezsgőt, mert a függőség akkora poén a ti szemetekben

Nem érdekel ha soha többé nem ad ki lemezt, nem áll színpadra, nem jelenik meg sehol.. Csak azt kérem, hogy legyen jól és éljen boldog életet. Nem bírnám ki ha Cory után őt is elveszteném. Egyszerűen nem. Küzdj tovább Demetria!!! Függőként az egész hátralevő életét végig fogja kísérni, és nem egyszerű, de nem adhatja fel, hisz annyian szeretik és támogatják!!
2018. július 25. 00:15 #6
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
én valahogy nem tudom sajnálni. elhiszem, hogy borzasztó egy-egy mentális betegséggel vagy személyiségzavarral együttélni, tényleg, sőt tapasztalatból mondom. de értelmes ember nem csinálja ezt, mint Demi. minden évben új betegség - bulímia, anorexia, depresszió, vagdosás, alkohol, kényszerbetegség drogok, mi lesz a következő? a csajnak egy rendes terapeutát kellene keresnie és magába néznie. neki ponthogy visszavonulnia kellene és nyugisabban élnie. ehelyett mit csinál? figyelemfelkeltés, magamutogatás, ezt bizonyítja a minden héten változó hajszíne és az életmódja is. nem követem különösebben nyomon, mégis mindenhol ott van, annyira figyelemre éhezik és hogy az emberek elfogadják, hiába hajtogatja az ellenkezőjét. neki segítségre lenne szüksége, nem stay strongra meg egyéb miaf.szomra, médiafogásokra stb.amiket itt mondogat sok éve és az emberek mindig beveszik, ahányszor a csaj kicsit megkattan... Demi egyértelműen nem egy intelligens ember, ezt számomra már be is bizonyította, ha ennyire nem látja a tettei következményeit. mindenkivel előfordul, hogy kisiklik, de nála nem ez az első és én érzem, hogy nem is az utolsó, de legalább sosem fogy ki a témából, ha meginterjúvolják...

igen, vannak beteg emberek és igen, nem mindenki tud ezen túljutni. a fű meg zöld. de ezt nem így kellene kezelni, ahogyan ő teszi, mindent kitárni nyilvánosság elé, "bort inni majd vizet prédikálni".
3 felhasználónak tetszik: exoverdose, ScreamQueen, An_d_a
2018. július 25. 00:26 #7
Klau18
Klau18
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.26.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 267036
Offline offline
Elody:nem demi hozza ezeket nyilvánosságra, Más
Tudod , ha valakivel történik valami az rögtön a hírekbe van , szóval demi nem a hírnévért csinálja, beteg , miért kell mindig ezt a ,, figyelem felkeltésért csinálja " mondatot hajkurászni,
Nem a demi hibája hogy a sajtó egyfolytaba a nyomában van és egyfolytaba figyelik hogy mit mikor csinál, de ez nem csak vele van hanem a többi sztárral is
2018. július 25. 00:34 #8
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Idézet (Klau18 @ 2018.07.25. 00:26)
Elody:nem demi hozza ezeket nyilvánosságra, Más 
Tudod , ha valakivel történik valami az rögtön a hírekbe van , szóval demi nem a hírnévért csinálja, beteg , miért kell mindig ezt a ,, figyelem felkeltésért csinálja " mondatot hajkurászni, 
Nem a demi hibája hogy a sajtó egyfolytaba a nyomában van és egyfolytaba figyelik hogy mit mikor csinál, de ez nem csak vele van hanem a többi sztárral is

saját maga foglalta elvileg dalba mennyire sz.r neki, mennyire nem érti meg senki és hogy visszaesett, újra az alkohol után nyúlt, talán még itt is volt róla cikk. és de, baromi sokat nyomatta régen is a saját sztorijait a csaj a stay stronggal párhuzamban már egészen a camp rock óta. nem tudok konkrétat idézni, mert nem vagyok rajongó, de a kleptomániájától kezdve az étkezési szokásaig mindent kiteregetett. én elhiszem, mekkora s.ggarcok a paparazzók, a média, meg úgy alapból a társadalom, de ezért kellene visszavonulnia és csak az értelmes embereket megtartania maga mellett. a rajongótáborának a fele túl fiatal vagy szimplán nem képes felfogni a komoly dolgokat, hiába önti ki nekik a szívét, mégis miben tudnának segíteni? elhiszem, hogy vannak támogató rajongói, de a szavak sokszor csak szavak maradnak. ha ennyire maga alatt van ezek szerint nem kapta meg azt a támogatást, segítséget, amit szeretett volna és igen, úgy tűnik a megfelelő odafigyelést sem, hiába játszotta a feltűnősdit.
2 felhasználónak tetszik: exoverdose, madeleine.
2018. július 25. 00:36 #9
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Látszott mostanában a koncertfelvételein, hogy nincs igazán jó passzban, egyáltalán nem tűnt boldognak. Szerintem lassítania kellene, hagyni a zenélést egy időre és talán találna valakit aki boldoggá teszi és megmenti az ilyenektől.
2018. július 25. 01:07 #10
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5328
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Egy igazi drogos k*rva lett gratulálok neki! Én nem tudom sajnálni mivel csalodtam benne..most hogy megint el ment az esze és csinálja a hülyeségeit mint egy h*lye...
2018. július 25. 02:29 #11
BeccaBee
BeccaBee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.14.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 240326
Offline offline
Őszintén en nem lepődtem meg rajta..
Kétszínű az a csaj úgy ahogy van..
Karma is a bitch darling
2018. július 25. 02:33 #12
Katicaa
Katicaa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.01.
Hozzászólás: 62
Csatolások: 0
Azonosító: 166381
Offline offline
Az apukaja is kuzdott betegsegekekkel, es az anyukaja is. Az ilyen dolgok örökletesek. Nem szoktam hozzaszolasokat irni de most elolvastam itt egy kettot es nem szimpatikus hogy itt par ember annyira tudja milyen ilyen helyzetben lenni, vagy egy hiresseg mit miért csinál. Kitudja mi tortent vele az elmult napokban amiert ezt tette. De ha nem is történt olyan nagy dolog, mindenki mashogy él meg mindent. Van olyan mikor az embernek csak elszall az agya es nem gondolkodik foleg ha mentalis betegsege van. Es szerintem nem baj az hogy ennyire oszinte, ez csak emberibbe teszi szamomra mert a valo eletbe se happy end mindig minden... Sok ember visszaesik többször is sajnos...es van hogy egy visszaeses vegzetes.
Csak azt szeretnem ezzel mondani hogy amig senki nem ismeri a helyzetet addig ne itelkezzen... Es ilyen helyzetbe csak jókat kene kivanni neki nem pedig olyanokat mondani hogy egyáltalán nem sajnaljatok meg hasonlo szep szavakat... Ilyenkor csalodok az emberisegben hogy mennyire kihalt az empatia egyesekben.
2 felhasználónak tetszik: moonlightgirl, exchange.
2018. július 25. 05:49 #13
romlottspárgatök
romlottspárgatök
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.28.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 269740
Offline offline
Azért durva, hogy ő világszerte mennyi empátiát és támogatást kap most #imádkozzunkdemiért #afüggőségbetegség. Persze amikor valaki az utcán fetreng a legtöbb ember átlépi hogy "fúj". beee.gif
2 felhasználónak tetszik: Elody, exchange.
2018. július 25. 06:10 #14
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Ez nagyon szomorú):
Mostmár komolyan az élete forog kockán. Pont most indult be a karrierje,mégis én is azt mondom(bár nem vagyok rajongója)vissza kéne vonulnia. Lehet,hogy más alkoholfüggő, étkezési zavaros, mentális beteg sztár még mindig benne van a szakmájában, mert ő ki tudott gyógyulni, de Deminek sokkal összetettebb problémái vannak, már több éve. Úgyhogy ha tovább folytatja ezt az önmutogatós(ami szintén lelki eredetű probléma lehet), koncertezős, albumokat és zenéket ontó szakmát, akár meg is halhat!!!
2018. július 25. 06:11 #15
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
A gyűlöletét lelkesen a világba fröcsögő, tízéves rajongó jóslatával ellentétben, nem fogok pezsgőt bontani, de biztos nem fogom Demit jobban sajnálni, mint a többi ezret, aki naponta így jár, de a kutyát nem érdekli. Persze kívánom minden ilyen helyzetben lévőnek a gyógyulást. Ezt senki nem érdemli meg!
2018. július 25. 07:36 #16
Josh_
Josh_
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.09.
Hozzászólás: 2374
Csatolások: 4774
Azonosító: 21288
Offline offline
Idézet (Elody @ 2018.07.25. 00:15)
én valahogy nem tudom sajnálni.

Egyetértek veled. Az becsülendő, hogy beszélt róla, a betegségeiről és a nehézségeiről, de ez nem oldozza fel az alól, hogy újra meg újra visszaesik. Nem szabadna megbocsátónak lenni vele. Nem azért, mert szemetek vagyunk, hanem mert láttuk, Isten nyugosztalja szegény Amy Winehouse hogyan tette tönkre magát. Sztároknak és átlagembernek is intő példa lehet, bármilyen őrültséget csinálok, de droghoz soha nem nyúlok. Nem bele kell rúgni, senki ne értsen félre, de igenis kemény kézzel fogni. Visszavonultatni, eldugni a világ elől és bezárni valahova egészen addig, amíg le nem jön a szerről illetve állandó felügyeletet adni mellé, hogy ne essen vissza. Végignézhettük Amy-nél hogyan épült le, hogy nézett ki, mennyire szétesett, végül belehalt és én hiszem azt, ő is megmenthető lett volna. Itt említem meg a "barátok" és a körülötte lévők felelősséget. Bármennyire titokban csinálja Demi, nem hiszem el, hogy nem veszik észre rajta. Abban a pillanatban riadót kellett volna fújni, nem megvárni, amíg ez lesz a vége. Csak, feltételezem, sokan belőle élősködnek, ők meg úgy vannak vele, amíg kitud állni, énekelni és dől a lé, addig mindegy. Azt szokták erre mondani felnőtt emberek. Így van, de súlyos esetben megvan a megfelelő mód, hogy kényszerkezelés alá vonasd. Ha Demi súlyos beteg, márpedig az, akkor a mellette lévők felelőssége legalább akkora, mint az övé. Nagyon szép, hogy együtt érez a világ, a sztárok, de ez őt nem fogja megmenteni. Most jól van, de mi lesz a következő alkalommal? Azt olvassuk Demi Lovato túladagolásban életét vesztette?
4 felhasználónak tetszik: Elody, LeerdammerGirl, madeleine., An_d_a
2018. július 25. 07:48 #17
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Szerintem el kéne vonulnia pár évre a sztár élettől. De úgy teljesen: semmi stúdiózás, koncertezés, interjúzás, rajongókkal találkozás, social media. Valahova, ahol senki nem talál rá (ha Kylie Jennernek sikerült elbújnia a világ elől, amikor terhes volt Stormyval, akkor Demi is el tud). Jót tenne neki, ha letisztázná magában a dolgokat, ki is ő, mit is akar az élettől; csak úgy lenni pár évig úgy, mintha egy normál ember lenne, hiszen gyerekkora óta benne van ő is a showbizniszben, és jó lenne, ha nem jutna a 27-es klub sorsára.
2018. július 25. 07:55 #18
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Van, akinek nem való a pénz és a hírnév, ennyi.
Sajnálom, de csak mérsékelt keretek között. Ugyanúgy sajnálom, mint bárki mást, aki ugyanilyen életképtelen. Joga van az önpusztításra, ha annyira gyűlöli az életét, akkor tegye...ha meg azért csinálja mert fogalma sincs mire költse a kib*szott milliárdjait, akkor tessék tőle elvenni, kerüljön gyámság alá, vagy intézetbe vagy f*szom tudja, ne juthasson pénzhez, ha csak az az egy célja van vele hogy a drogmaffiát gazdagítsa....nem tudok empatikus lenni ilyenkor, nem mentség Hollywood! Nem mentség erre semmi! Családi viszályok sem, gyerekkori sérelmek sem, mert ezek szinte mindenkit érnek, mégis talpra kell állni.
Csak az emberek többsége ráadásul nem is úgy áll talpra, hogy a fél világ nyalná a p*csáját, hanem elmegy egy gyárba dolgozni, összekuporgat 10-20 év alatt egy kis viskóravalót és eltakarodik abból a közegből, amiben annyi bántás érte. Ezzel szemben itt van ez a példa, aki milliók szeretetét, elismerését kapta (bár nem tudom miért, de ez részletkérdés), annyi pénzzel hogy azt csinálhatna amit csak akar, ott kezdhetne új életet ahol csak akar...de nem, mert mindig több kell, mindig több figyelem, mindig több pénz, Hollywood kell...ezért sajnáljam? Menjen el Kínába a rizsföldekre dógozni éhbérért, aztán rájön hogy nem is olyan szar az élete...
2018. július 25. 08:02 #19
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Ja, még mielőtt kapnám a rajongói beszólásokat, hogy hú de szemét vagyok, előre szólok, hogy ne vesztegessétek az időtöket vele, mert nem érdekel. Nem fog változni a véleményem, és én magam is tudom, milyen mentális betegségekkel küzdeni, saját tapasztalatom van. Épp ezért tudom, hogy a kedvesség nemhogy segít, de egyenesen hátráltató tényező ilyenkor. Határozottság kell, pofon kell, lebaszás kell...úgyhogy remélem van ilyen ember a hölgy közelében. Ha csak elnéző emberek vannak vele, akkor vége.
2018. július 25. 08:03 #20
EnGreta
EnGreta
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.06.
Hozzászólás: 211
Csatolások: 0
Azonosító: 264744
Offline offline
Szerintem sem kellene ilyenkor bántani szegény csajt. Én ugyanúgy sajnálom azokat a névtelen szerencsétleneket is akiket látok mindenféle dokumentumfilmekben és akiknek szintúgy nem sikerül megküzdeni a függőségükkel. Csak azért mert Demi híres már nem is szabad sajnálni? Oldja meg mert pénze van? Azért mert híres és gazdag akkot már nem is lehetnek problémái? Szerencsételn ugyanúgy ahogy Selena már gyerekkora óta nyomja az ipart és mindkettőnek vannak bajai, egyiknek ilyen másiknak amolyan. Mindkettőt sajnálom pedig egyik ek se vagyok a rajongója mert szerintem a szülők rontják el az életüket azzal, hogy nincs normális gyerekkoruk. Nem mindenki olyan erős, hogy megküzdjön ezzel és szomorú hogy senki olyan sincs mellette aki segíteni tudna neki.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok