Starity

Egyre nagyobb dráma övezi Ariana Grandét: rajongóinak is beszólt

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. augusztus 15. 22:52 #1
koroleva
koroleva
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.06.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 270019
Offline offline
Kezd alaposan megcsappanni az olasz énekesnő népes rajongótábora a tettei következményeként.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. augusztus 15. 23:07 #2
Ritya
Ritya
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.15.
Hozzászólás: 2288
Csatolások: 246
Azonosító: 231566
Offline offline
Nem szeretem Arianat, de szerintem nem néz ki dorogosnak (legalább is képeken, videókon nem. Szerintem Ariana nem változott ugyanolyan, mint volt. (Ezt mindenki vegye úgy, ahogy szeretné....) biggrin.gif
2018. augusztus 15. 23:37 #3
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Sose bírtam a csajt,mert szerintem nagyon beképzelt a drága biggrin.gif nemváltoztt ez semmit,csak kezdi megmutatni az igazi énjét a vilgfelé biggrin.gif mert nemtetszik neki,hogy a pár napos kapcsolat utáni eljegyzése nagy port kavart biggrin.gif kis felelőtlen tinédzser mégcsak semmi más biggrin.gif
2018. augusztus 15. 23:52 #4
mannika
mannika
 
StátuszThe Holy Cornholio
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.11.
Hozzászólás: 615
Csatolások: 585
Azonosító: 262433
Offline offline
Egyetértek az előttem kommentelőkkel smileeee.gif
2018. augusztus 16. 00:00 #5
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Szeretem Ariana-t, bár valóban eléggé el van szállva magától mostanság. Igen bunkó volt, de sose értettem, hogy várják el a celebektől, hogy mindig mosolyogjanak és kedvesek legyenek, nekik nem cseszheti fel az agyukat semmi?XDD Most erre mit kellett volna válaszolnia? Én sem bírom Pete-t, és furának tartom ezt a dolgot köztük, de ez az ő magánélete, mit kell beleszólni?
Remélem igaza van és tényleg olyan "kib.szott jó" lesz az összes dal a Sweetener-ről, ahogy ő azt állítja. Már annyira promózza, meg annyira isteníti ezt az albumot, hogy már nagyon kíváncsi vagyok rá.
2018. augusztus 16. 00:51 #6
VikejTomlinson
VikejTomlinson
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.09.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 269828
Offline offline
Azért, mert nem sminkeli magát mindig annyira erősen az nem azt jelenti, hogy drogozik lol. A "rajongó" szerintem, meg megérdemelte, mert akár megtette, akár nem, ez csakis rá tartozik.
2018. augusztus 16. 06:26 #7
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Nagy kedvencem Ari,és reálisan látva a dolgokat mindig igazat adok neki. De most...Ari mindig próbálja a legjobbat kihozni magából,mint ember,de valljuk be: most nagyot hibázott.
2018. augusztus 16. 09:53 #8
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Egyáltalán miért kell válaszolni rajongóknak? Régebben a sztárok elérhetetlenek voltak, épp ezért rajongtunk értük, mert egyfajta istenként tekinthettünk rájuk (barokkos túlzással). Sosem fordulna meg egy rajongó fejében, hogy kritizálja a kedvencét, ha csak ritkán (vagy soha se) adódik lehetősége rá, hogy életjelet adjon magáról az imádottja felé. De azzal, hogy olvasgatja a kommenteket, a meggondolatlan odaröffentéseket és kimutatja, hogy érzelmeket is váltanak ki belőle, maga alatt vágja a fát, ahogy a többi ilyen sztár is. Azért tudnak beszólni egymásnak, mert lehetőséget biztosítanak erre az interakcióra és emiatt nem is tisztelik egymást.
2018. augusztus 16. 09:54 #9
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
James Carpool Karaoke-jában is látható néhány szögből, hogy elég elnyűtt és beesett az arca. Furcsa, mert eddig bármilyen műsorban is láttam Arianát, mindig kifogástalan volt a megjelenése, a sminkje, a highlightere pedig tökéletes.
Arról nem beszélve, hogy számomra Pete egy kicsit se szimpatikus; látszik rajta, hogy tudatmódosítókkal él, és nem hiszem, hogy az amúgy is hülyeségekre hajlamos (fánknyalogatás) Arianának éppen rá van szüksége.
A dal, ami róla van elnevezve akkor lesz ciki, ha szakítanak... Igen kínos lesz előadni.
1 felhasználónak tetszik: the banshee
2018. augusztus 16. 10:10 #10
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Nevetséges, hogy felháborodást kelt egy dal címének megváltoztatása. Meg ez az egész. Megfogadtam, hogy sosem fogok pletykán alapuló cikkeket elolvasni, de ez már kicsit sok. Kész lejáratókampány indul Ari ellen. Csak lenne annyi esze, hogy nem válaszolgatna, és finoman szólva lesz*rná a negatív kommenteket. Teret ad minden negatív pletykának.
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2018. augusztus 16. 10:13 #11
Elaina
Elaina
visszatérő vendég
 
Státusz#onelovemanchester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.18.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 258173
Offline offline
Nagyoon szeretem Arianát és én kiállok mellette..Lehet kicsit beképzelt lett az utóbbi időben (én is észre vettem nyugi) DE! Szerintem lehet is mivel van mire..Gyönyörű hangja van,nagyon tehetséges..heart.gif
2018. augusztus 16. 10:26 #12
- törölt felhasználó -    
1.Szerintem mindenkinek le lehet nyugodni,mert Mac-nek is van már barátnője állítólag.
2.Ariana nem kis tinédzser,hanem felnőtt.25 éves,gratulálok.
3.Szerintem ne lepődjetek meg azért,mert Ariana már ki van borulva,és ilyen durván beszólt annak a lánynak,mert van #arianagrandeisoverparty hashtag,senki se hagyja békén,mindenki beleszól mindenbe.
4.Attól még Ari mindennap kiszokta írni Twittere vagy Instagarmra,hogy szeret minket.
5.A pete Davidson című dalt szerintem csak turnén fogja előadni,mert csak az egy outro,nem egy rendes dal.
Nem tudom,hogy Arit miért látja mindenki úgy,hogy csúnya,ha közben nem is.Mostanában kevesebb smink van rajta,azért.Amúgy ha meg sok smink van az arcán,akkor meg azért hisztiztek,szóval tök mindegy.
6.Amúgy csak azért regisztráltam be,mert ezt meg akartam írni,de törlöm is magam,mert kinek van kedve ilyen közösségben lenni?Ha van új zene valakitől,akkor mindig mindenki ezt a kettőt írja: tömeg,monoton.Meg úgy alapjáraton nem szimpatikus nekem ez az oldal.
1 felhasználónak tetszik: the banshee
2018. augusztus 16. 10:30 #13
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2239
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
Pont tegnap olvstam róla egy masik hasonló cikket ahól szintén az egyik rajongóját oltotta be mert a csaj kirakta insagramra hogy még a megjelenése előtt megtudta szerezni Ariana uj albumát.Rakott is ki képet róla a csaj és erre Ari odairta hogy idézem:„Ha valaki kiszivárogtatja, hogy hogyan néz ki a lemezem, legalább csináltassa meg a körmét. Ez a zene túl jó ehhez”...
Egyébként nekem nincs bajom Arival joo hangja van zenéit is szeretem szoval..
2018. augusztus 16. 11:00 #14
ismeretlenvaltozo
ismeretlenvaltozo
új tag
 
StátuszDon't you speak over my voice
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.07.
Hozzászólás: 22
Csatolások: 0
Azonosító: 268590
Offline offline
Ari mióta olasz?
"Kezd alaposan megcsappanni az olasz énekesnő népes rajongótábora a tettei következményeként."
2018. augusztus 16. 11:06 #15
Izzy2011
Izzy2011
visszatérő vendég
 
StátuszJutyuka vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 0
Azonosító: 204291
Offline offline
Hogy mennyi unatkozó ember van. Hihetetlen. Én se tudok néha mit kezdeni magammal a nyári szünetben, ilyenkor megnézek egy filmet vagy olvasok...(nem kommentegetek drámákat szítva és amúgy csak én nem értem mi olyan nagy cucc ezen??? még a merches kiakadast értem na de ez? hát nem mindegy az embereknek, hogy egy másik ember mit csinál az életével? ez jó szomorú)
2018. augusztus 16. 11:08 #16
- törölt felhasználó -    
Na sajnos ez a csaj is kezd meghülyülni a hírnévtől meg az új pasiától!
2018. augusztus 16. 11:14 #17
welcometothereallife
welcometothereallife
új tag
 
StátuszBe a little bit crazy, just for a fun
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.20.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 0
Azonosító: 259088
Offline offline
Szerintem meg Ariana totálisan ki van borulva, mert mindenki szívja a vérét Pete miatt, a Sweetener merch miatt (aminek a rossz minőségéről nem is tehet) a dalai miatt (gondolok a god is a Woman-re és a the light is coming-ra) és még az alapvető utálatot is kapja, amit a sztárok szoktak. Ehhez még hozzájön az, hogy mentális betegsége volt Manchaster után. Totálisan érthető, ha kicsit ingerlékenyebb, ezek a "fanok" meg nem fanok. Ariana azzal a lemezzel nagyon sokat dolgozott. Konkrétan voltvagy hat dal, amit megcsinált még előre, és azokat is a kukába dobta, mert annyira tökéletesre akarta csiszolni az albumot. És ez a kukába dobós dolog tavaly év elején volt. Egy album elkészítése hatalmas munka, aki meg ezt teljesen lenézi, és kiszivárogtatja, az megérdemli azt, hogy felszólaljanak ellene. Bár nem hiszem, hogy Ariana pont a körmére akadt volna ki, de nem is érdekel. Ariana kiáll magáért, az érzéseiért, én mindig is ezért szerettem őt, és a gyönyörű hangjáért. Ő is ember. Ha az embert a saját fanjai támadják, az nagyon nehéz. Annyira kritizálják Arianat az arianatorok, hogy nincs pofám arianatornak hívni magam, mert egyszerűen gyász, ami a fandomban történik.
1 felhasználónak tetszik: the banshee
2018. augusztus 16. 11:17 #18
ReinaRogers
ReinaRogers
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.19.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 266223
Offline offline
én nem értem miért vannak ezen annyira felháborodva az emberek. én jó nagyot nevettem ezeken a válaszokon, szerintem a kis "rajongó" teljesen megérdemelte. ő is ember, miért ne válaszolhatna a kommentekre? ki nem védené meg a munkáját/párját, ha beszólnak neki? és mert fáradt/nincs rajta annyi smink miért drogozna? én nem vagyok nagy fanja ennek a lánynak, kb. 2 számát szeretem, de miért kell lejáratóhadjáratot indítani ellene, mert emberként viselkedett?
2018. augusztus 16. 12:01 #19
Célestine
Célestine
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 270548
Offline offline
Nagyon durvákat írtak neki, így persze, ha ő is visszaszól..
2018. augusztus 16. 12:20 #20
- törölt felhasználó -    
Szerintem érthető,hogy ingerült, mikor mindenki cseszteti -többek közt- az új pasija miatt.Az én tököm is ki lenne ha 10-ből 9 komment arról szólna, hogy mennyire rühellik az új partnerem, a régi mennyivel jobb volt, biztos megcsaltam stb.stb.... Elég sok dolgon mert keresztül, ezek a drága rajongók megpróbálhatnák nem állandóan a vérét szívni, hanem támogatni őt.
( Mondom ezt úgy, hogy nekem Ariana abszolút ellenszenves )
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok