Starity

Egyre nagyobb dráma övezi Ariana Grandét: rajongóinak is beszólt

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. augusztus 16. 13:31 #21
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Én sem kedvelem Pete-t, de nem fogok azon fennakadni, hogy átnevezte a dalát. Nem a rajongóknak kell szeretnie ezt a férfit, hanem neki, és ha ő úgy gondolja, hogy neki ez a legjobb, akkor senki sem fog beleszólni, úgy gondolom. És, ha Arinak nem tetszik valami, általában hangot ad neki, ezért sem értem, miért lenne annyira durva ez az egész. Alapjáraton szerintem nem rajongó az, aki ilyet ír neki, so. Véleményem szerint alaptalan ez az egész cikk, bocsánat.
2018. augusztus 16. 13:36 #22
virgi09
virgi09
i'm a sinner bitch
 
StátuszAz "izé" olyan mint a Raffaello...többet mond minden szónál.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.17.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 10
Azonosító: 240469
Offline offline
Nekem ezek a visszaszólások most abszolút nem tűntek ellenszenvesnek.Én is ezt tenném.Az a vicces hogy ezek a "rajongók" nem merik felvállalni a saját személyiségüket, mindig ilyen álprofilokkal, meg profilkép nélküli oldalakkal írogatnak, nagyon unintelligensnek kell lenni hogy idáig eljusson az ember.
2018. augusztus 16. 14:10 #23
Matthew01
Matthew01
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.28.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 269950
Offline offline
1. És akkor mivan hogy ha Ari a Pete című dalát Pete Davidsonre majdnem ugyon az!!
2. Ari nem drogozik csak annyit dolgozott hogy teljesen elfáradt volt amikor napokat, hetek, hónapokat töltött studióba ennyi munkába mindenki elfáradna!! Mindig csiszolgatta az albumot hogy tökéletes legyen és tökéletes is lett!!!
3. És azért írt így vissza a “rajóngónak” mert már elege lett az utálók kommentjeiből és én meg is értem hogy
így irt vissza neki!!
3. Egy interjúban el is mondta hogy a Manchesteri terrortámadás óta mentális betegséggel küzd!!!!
2018. augusztus 16. 14:12 #24
Matthew01
Matthew01
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.28.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 269950
Offline offline
Ariana a legjobb és az is marad!!! #IMARIANATORFOREVER Én imádom Ari-t és az új albumát is és én mindenben támogatom őt!!!❤️
2018. augusztus 16. 14:27 #25
JustACatLover
JustACatLover
új tag
 
StátuszNem tudok ide olyan jó szöveget írni, mint mások.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.21.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 269899
Offline offline
Már nem azért, de egyáltalán nem értek azzal egyet, hogy a rajongói nem nézik jó szemmel a viselkedését. Mindenhol azt látom, hogy mennyire várják az albumot és ha Ariana reagál valamilyen utálkozó megjegyzésre mindig mellé állnak. Nagyon egyoldalú ez a cikk.
2018. augusztus 16. 15:19 #26
yoonkook
yoonkook
visszatérő vendég
 
StátuszIf you listen closely you can hear me not caring.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.03.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 269565
Offline offline
Nem értem mi bajuk van az embereknek Pete-vel nem nekik kell vele járni hanem Arinak és ha Ariana őt szereti akkor most felesleges pattogni úgysem fogja meggondolni magát
2018. augusztus 16. 15:54 #27
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Igazából az a lány ha igazából rajongója lenne Arinak, akkor ilyeneket nem is állított volna a közösségi oldalakon. A másik meg, igen Ariana megváltozott, valószínűleg füvezik is(nem kell egyből rosszra gondolni, a fű önmagában nem ártalmas, Ariana attól még Ariana. De ez a füvezős rész, nem biztos, hogy igaz, de a sok változás ezt bizonyítja). Belefáradt az album készületeibe, és az Európai rajongók meg nyugodjanak le, Olaszországban idő előtt kapható a Sweetener. A dalcím cserélése nekem sem tetszik, de ha ő így szeretné, akkor szíve joga így tenni. Pete a vőlegénye. Szeretik egymást, nyilván ki akarja valahogy mutatni a külvilág felé is. Ha egy ember szerelmes, akkor azt akarja, hogy mindenki tudja. Legalábbis a sztárok közül eléggé sokan vannak ezzel így, és ezzel semmi gond nincsen. Én Ari helyében ugyan ezt tettem volna.
1 felhasználónak tetszik: the banshee
2018. augusztus 16. 16:04 #28
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
mostanában kezdtem megkedvelni Ari-t, de ezek a kommentjei miatt teljesen kiakadtam... tudom, hogy a "rajongók" kommentjei nem voltak valami szépek és kicsit szídták is őt, attól még nem kellett volna "unalmasnak" nevezni azt az emberkét. nem is ismeri minden egyes rajongóját személyesen, akkor minek kell unalmasnak hívni? tudom, a legtöbb utálkozónak nincs is élete, de na... meg ez a "boo f*cking hoo"... édes istenem. ennyi erővel elküldhette volna őt melegebb éghajlatra. szörnyen gyerekesen viselkedik mostanában. "woke"-nak meg relevánsnak akar tűnni a twitter szleng használatával meg ahogyan viselkedik és tweetel/beszél a neten, de csak gyerekesnek tűnik, arról nem beszélve, mennyire erőlteti ezt a stílust, hogy bejöjjön a fiatal rajongóinak, akik naphosszatt a neten de legfőképpen twitteren lógnak. szomorú, mert jó számai vannak mostanában, de már túlzottan erőlteti ezt a "relatable" stílust, plusz még ilyen bunkó is. pedig sosem utáltam/nem kedveltem, de ezek után nem is fogok vele ennyire szimpatizálni. kicsit el van szállva magától mostanában, pedig sosem tűnt ilyennek.
2018. augusztus 16. 16:43 #29
Anett19993
Anett19993
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.07.13.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 270324
Offline offline
Selena Gomez Fan.2
"A másik meg, igen Ariana megváltozott, valószínűleg füvezik is(nem kell egyből rosszra gondolni, a fű önmagában nem ártalmas, Ariana attól még Ariana."
Bocsi nem kotekedni akarok, semmi bajom nincs Arianaval, de ezt igy kijelenteni durva tulzas. Sok ember gondolja igy, aztan amikor hirtelen problemai lesznek csak nez hogy de hat en CSAK fuveztem. Egyreszt a fu ha hajlamos ra az ember, skizofreniat idez elo ami nem egy gyenge betegseg. Plusz sokszor lattunk mar ilyet, hogy fuvel kezd a sztar aztan jonnek a durvabb dolgok. Sajnos nem minden sztar tudja kezelni a hires eletet cuccok nelkul.
De hozzateszem, hogy valoban nem tuti hogy Ariana barmi ilyenekhez nyul, remelem nem esik bele sok hiresseg hibajaba, mert nagyon kar lenne erte!! wub.gif
2018. augusztus 16. 16:49 #30
zsirosalexa
zsirosalexa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.16.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 270594
Offline offline
A Piano c. dala óta követem Arit és mindenem a nő, viszont sokaknak igaza van, hogy rendkívül gyerekes az amit a közösségi oldalakon művel. Valakit ezzel megbántva és szerintem pillanatnyilag fel sem fogja mit követ el. Pete nekem sem a kedvencem, mint sokaknak, de ezért nem utálom meg , hisz ez saját döntés és ha ő így érzi jól magát én csak örülni tudok neki.
2018. augusztus 16. 18:55 #31
the banshee
the banshee
lexi howard enthusiast
 
Státuszfocus on the good
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.30.
Hozzászólás: 4554
Csatolások: 4469
Azonosító: 267596
Offline offline
Idézet (Selena Gomez Fan.2 @ 2018.08.16. 15:54)
Igazából az a lány ha igazából rajongója lenne Arinak, akkor ilyeneket nem is állított volna a közösségi oldalakon. A másik meg, igen Ariana megváltozott, valószínűleg füvezik is(nem kell egyből rosszra gondolni, a fű önmagában nem ártalmas, Ariana attól még Ariana. De ez a füvezős rész, nem biztos, hogy igaz, de a sok változás ezt bizonyítja). Belefáradt az album készületeibe, és az Európai rajongók meg nyugodjanak le, Olaszországban idő előtt kapható a Sweetener. A dalcím cserélése nekem sem tetszik, de ha ő így szeretné, akkor szíve joga így tenni. Pete a vőlegénye. Szeretik egymást, nyilván ki akarja valahogy mutatni a külvilág felé is. Ha egy ember szerelmes, akkor azt akarja, hogy mindenki tudja. Legalábbis a sztárok közül eléggé sokan vannak ezzel így, és ezzel semmi gond nincsen. Én Ari helyében ugyan ezt tettem volna.

Pontosan ezt akartam leírni reggel óta csak nem tudtam megfoglazni, szóval köszönöm biggrin.gif
Annyit fűznék, hogy elég valószínű hogy Ariana füvezik, mivel Pete, állítása szerint úgy kérte meg Ari kezét hogy éppen jointot szívtak az ágyon és csak megkérdezte + Mac is bele írt valami füvezős cuccot a legújabb dalába ami elméletileg Arianáról szól.
2018. augusztus 16. 19:42 #32
- törölt felhasználó -    
Ugyan már. Fölösleges már felhozni a Mac témát. Le lehet az ügyről kattanni. Pete pedig számomra sincs a legkedveltebb emberek között, mégsem hiszem hogy nekem vagy bárki másnak fel kéne háborodni azon, hogy Ari úgy döntött, hogy a jegyese teljes nevét viselje az a dal. Érthető, hogy ebből a cirkuszbol már Arianának is elege van és egy kicsit indulatosabban válaszol a szokásosnál. Ő is majd szépen lenyugszik, elvégre tényleg nem jellemző rá a nyilvános kiakadás. Azt meg, hogy drogozna egyáltalán nem gondolnám.
2018. augusztus 16. 19:52 #33
- törölt felhasználó -    
Rajongók? biggrin.gif Először is, senkinek SEMMI köze ahhoz, hogy Ariana mit csinál szabadidejében, kivel van együtt, kibe szerelmes és kivel kavar. Az ő döntése és nem másé. Nekem se Mac, se Big Sean nem volt szimpatikus, de ez abszolút az ő magánélete. Ha dalt ír róla/neki, az is az ő dolga, ne mindig azt kelljen már csinálnia, amit a sok "rajongó" írogat neki... A termékek minősége pedig ugyancsak nem az ő hibája, hisz nem ő adja ki forgalomba, nem is az ő dolga. Ariana egyébként híres arról, hogy szereti a rajongóit, ahogy én láttam, anno Twitteren rengetegszer visszaírt másoknak és bekövette őket, de szerintem teljesen érthető, hogy már neki is elege lett, és most kicsit mást írt.
2018. augusztus 17. 06:54 #34
- törölt felhasználó -    
Mondjuk igaz hogy ez nem volt szép Aritól, de azért még se várják el már a rajongók hogy majd ők döntik el hogy kivel járjon.. Nekem sem szimpatikus Pete, de akkor is! Arit a sírba kergetik evvel.... És attól még a rajongók mondják hogy utáljuk Pete-t,nem fogja Ari elhagyni. És felesleges mindig felhozni Mac-et hogy őt jobban szerették...Mert szerintem nem a rajongók dolga eldönteni hogy kivel alkosson egy párt Ari. A rajongóknak az a dolguk hogy támogasság Arit mindenben stb...Nem pedig ez!!!
2018. augusztus 17. 16:17 #35
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Egy sztár posztol, és megindul a gyökér invázió. Azonban az ilyet nem nevezném rajongónak. Legalábbis, ha egy általam kedvelt sztár valamely lépése vagy éppen netre feltöltött képe nekem nem szimpatikus, nem kötök bele rögtön, mert megtehetem azt a közösségiken, nem akarnám, hogy emiatt emlékezzen rám az, akit elvileg szeretek. Mert gondolom sok derűs percet is okozott az életükben.
2018. augusztus 18. 14:24 #36
- törölt felhasználó -    
Ez a poszt úgy állítja be Arit, mintha egy semmirekellő drogos lenne. Nekem se tetszik Pete, de elfogadhatnák már végre, hogy Ariana őt szereti, és nem kellenne ilyen rosszindulatú kommenteket írnia Arianak, ahelyett, hogy vele örülne, és Ari sem jókedvéből oltogatja a ,,rajongóit". Másrészt azt is el kell fogadni, hogy Ariana már nem egy 15 éves cicafülben ugráló kislány, hanem már egy felnőtt nő, aki gyerekeket tervez, családot szeretne alapítani, és az ötödik albumán dolgozik már most is. Szerintem se ez a legfényesebb időszaka, de rengeteget dolgozott ezzel az albummal (is), kipróbált valami újat, szeretné ha tetszene a rajongóinak, erre mindenki csak oltogatja mindenféle hülye okok miatt.
2018. augusztus 18. 17:01 #37
moonlightgrande
moonlightgrande
 
Státuszthey see a demon, i see an angel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.07.
Hozzászólás: 897
Csatolások: 59
Azonosító: 265915
Offline offline
Ezek rajongók? Én más kifejezést használnék..
Meg tudom érteni Arit, már elég sok utálatot kaptak Pete-tel. Nem is értem mit gondolnak, majd ők fogják megmondani hogy kivel legyen együtt? Hát van egy rossz hírem számukra, mert nem. Nem ők fogják eldönteni! Sőt, azt se döntik el hogy mit csináljon és hasonlók.
Még hogy drog, olyan viccesek az emberek.
2018. augusztus 21. 08:09 #38
- törölt felhasználó -    
szejintenj ngyon izaa vn ajinakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
2018. augusztus 21. 19:33 #39
- törölt felhasználó -    
Örülnék,ha ez a téma már lezáródna...
2018. november 08. 17:15 #40
SweetenerBae
SweetenerBae
visszatérő vendég
 
Státuszɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.23.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 0
Azonosító: 270992
Offline offline
Ezek nem rajongók . A kedves cikkírónak nem kell ezt írni/mondani mert ezek nem azok . Ari egész évben keményen dolgozott , mégis le van fujjogva , az ilyen kis @&# meg felvannak sztárolva (mint pl. Marcus és Martinus ) ..
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok