Starity

Ariana Grande nem tud napirendre térni volt barátja halálának fölött

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. szeptember 12. 20:13 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Jelenleg élete egyik legnehezebb időszakán megy keresztül az énekesnő.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. szeptember 12. 21:45 #2
Momoo
Momoo
új tag
 
StátuszIm perfect, and you are not.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.24.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 250974
Offline offline
Egyáltalán nem gondolom hogy egy a szegény lányt kéne hibáztatni egy olyan ember haláláért, akihez már hosszú ideje nem volt köze. Mindenki a saját életét éli, plusz Ariana és Mac jó kapcsolatban váltak egymástól, ebből kifolyólag inkább felelőtlenségre gondolnék. Nyugodjon békében.
2018. szeptember 12. 21:51 #3
- törölt felhasználó -    
Jajjj szegeny arinak mindig faj vmi
2018. szeptember 12. 22:10 #4
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Tipikus, nem tudják éretten kezelni a kedvencük elvesztését a rajongók, és belerúgnak az első emberbe, aki eszükbe jut ilyenkor, ki más, ha nem az ex. Arinak a tavalyi terror után végképp nem hiányzott még egy csapás.
2018. szeptember 12. 22:48 #5
moonlightgrande
moonlightgrande
 
Státuszthey see a demon, i see an angel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.07.
Hozzászólás: 897
Csatolások: 59
Azonosító: 265915
Offline offline
Szegény, nem elég neki hogy ez a tragédia bekövetkezett de még őt is hibáztatják...Szörnyű az emberiség egy része...
2018. szeptember 12. 23:05 #6
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Egyébként tényleg szörnyű helyzetben van, el sem tudom képzelni mennyire fájhat neki Mac halála...
A közösségi oldalakon is offline van, mikor megláttam a képet amit poszolt Mac-ről majdnem elsírtam magam. sad.gif
2018. szeptember 13. 10:47 #7
- törölt felhasználó -    
Hát hogy a viharba ne érezné magát rosszul Ari? Hiszen rettenetes lehet számára, hogy elveszített egy olyan meghatározó embert az életéből, mint Mac. A közösségi oldalain sem véletlenül honol csend. Talán sosem fogja tudni teljesen feldolgozni ezt a tragédiát.
2018. szeptember 13. 11:25 #8
- törölt felhasználó -    
Az ilyet annyira tudom utálni! Hogy bírja ennyire sajnáltatni magát? Komolyan jobban kéne őt sajnálni mint azt aki meghalt vagy annak a családját? Undorító. rolleyes.gif Még ilyenkor is a középpontban akar lenni? Ennyire figyelem éhes és vágyik a hírnévre? Mellesleg hogy is van ez? A nagy arianotork (vagy mi a nevük) sajnálják Arit, de Macet meg a családját nem? Hova fajul a világ? >_>
2018. szeptember 13. 13:29 #9
Ritya
Ritya
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.15.
Hozzászólás: 2288
Csatolások: 246
Azonosító: 231566
Offline offline
AliceLiza de igazad vaaaaaan
2018. szeptember 13. 14:34 #10
- törölt felhasználó -    
"AliceLiza":
És te honnan veszed,hogy nem sajnáljuk Mac-et,és a családját? smileeee.gif Amúgy nem tudom,hogy neked milyen lenne,ha elveszítenél egy olyan személyt az életedből,aki neked nagyon fontos.Nem lennél szomorú? De.És Ariana is egy ember,ugyanúgy,mint te vagy én,meg MINDENKI! Neki is,meg az összes sztárnak ugyanolyan érzéseik vannak,mint az átlagembereknek....Csak ezt sajnos nem mindenki veszi észre...És most nem letámadtalak,hanem én is elmondtam a véleményemet.
2018. szeptember 13. 15:43 #11
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Sajnáltatja magát? Valóban? Azt hiszem, sokan teljes félreértésben élnek. Először is, (ha már a cikkből nem elég nyilvánvaló) egy barátja nyilatkozta és nem ő (mondjuk hogy mennyire hiteles ez a forrás vagy hogy ez a „barát" tényleg barát, megkérdőjelezhető). Másodszor, nyilván mindenki, akibe szorult egy kis jóérzés, sajnálja Mac-et, hisz szörnyű, ami történt. Nekem spec eszembe se jutott, hogy Arit jobban sajnáljam mint Macet. Mennyire nevetséges ez már.
Az önsajnáltatás nem itt kezdődik. Arinak egész biztosan az az utolsó jelen pillanatban, hogy magát sajnáltassa.
2018. szeptember 13. 16:40 #12
Keashia
Keashia
új tag
 
StátuszArianator .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.09.03.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 270754
Offline offline
Először is ! Nem sajnáltatja magát szóval együgyüim fogjátok be ! Itt arról van szó , hogy jártak . 2 évig , és nagyon dúlt köztük a szerelem . És bármennyire is szakítottak , attól még barátok maradtak . Persze , hogy kiakad , ha ezt tudja ! Mi a csirkesz@r az , hogy sajnáltatja magát ? Amúgy is , hány celeb nem tette még ezt meg , ha már itt tartunk ! A ti kis kedvenceitek is ezt csinálják . Szvl , hagyjátok békén Arit , jó ? Thx ! dry.gif
2018. szeptember 13. 22:08 #13
Azim
Azim
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 218672
Offline offline
Az ág is húzza szerencsétlen lányt.
2018. szeptember 15. 17:21 #14
FloraT
FloraT
visszatérő vendég
 
StátuszW- wait a minute, hold up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.01.
Hozzászólás: 308
Csatolások: 1
Azonosító: 240999
Offline offline
Ariana itta meg a levét az egésznek. A kapcsolata Mac-el saját bevallása szerint egészségtelen volt, ha jól emlékszem, a függősége miatt. Ő volta hibás, mert padlón volt az exe és most ő a hibás, mert halott, állitják az emberek, ő pedig összeroppan. Az embereknek lassan le kéne essen, hogy a sztárok is csak emberek, és igenis látják, hogy miket irnak róluk a közösségi oldalakon.
2018. szeptember 15. 20:47 #15
peaceselena13
peaceselena13
visszatérő vendég
 
Státusz“Second star to the right and straight on 'til morning.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 234229
Offline offline
Egyikük pályafutását sem követtem nyomon.
Viszont miért lenne Ariana bármi miatt hibás? Ő szoktatta rá talán a drogokra? Nem? Akkor meg miért mindenki őt savazza?
2018. szeptember 16. 08:57 #16
fluffybunny
fluffybunny
új tag
 
StátuszFiancé since 23.07.18 ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.26.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 270192
Offline offline
Azért, mert valakit mindig hibáztatni kell mások problémái miatt. Amúgy sajnálom szegény lányt, nagyon rájár a rúd mostanában
2018. szeptember 18. 17:55 #17
Binci
Binci
 
Státusznever losing myself again for anyone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 753
Csatolások: 0
Azonosító: 234227
Offline offline
Kedves AliceLiza!
Sajnálom de nincsen igazad. Ariana egyáltalán nem sajnáltatja magát, nem szeretne Mac halála miatt a középpontba kerülni. De szerencsétlen nem tehet arról, hogy két évig jártak és mivel mindketten énekesek ezáltal rohadtul mindenki végig nézhette a kapcsolatukat és, hogy mennyire szerették egymást, mennyire közel álltak egymáshoz.
Persze, hogy alapból mindenki magát Macet és a családját sajnálja, hiszen ez az alapvető, nem is Arit szedték elő először.
De nem tehet arról, hogy aztán róla cikkeznek és meg akarják tudni, hogy van miközben publikusan is ő állt hozzá a legközelebb.
Arról sem tehet hogy padlón van ki ne lenne? Szakítottak de csak nem rég és a kötelék ott volt/van. Ő egy szóval sem sajnáltatta magát, egyszerűen csak mindenki más együtt érez vele, észreveszi, hogy nem a legjobb időket éli mostanság.
Nem ő kéri hogy ezer meg ezer cikket írjanak róla/Macről elhiheted hogy neki sem jó, hogy kb. mindenhol ezt látja.
Szerette, meghalt, padlón van együtt éreznek vele. Csupán erről van szó nem kell egyből az "undorító" szóhoz folyamodni amíg nem gondoltad át ezt az egészet más szemszögből.

Ui.: senki egy szóval nem mondta hogy nem sajnáljuk Mac családját. Mikor részvétet nyilvánítunk tudod alapvetően a hozzátartozóit is beleértjük, egy pokol amit átélhetnek mindenki sajnálja őket.

Na ennyi.
2 felhasználónak tetszik: the banshee, Zsóka11
2018. szeptember 18. 18:05 #18
the banshee
the banshee
lexi howard enthusiast
 
Státuszfocus on the good
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.30.
Hozzászólás: 4554
Csatolások: 4469
Azonosító: 267596
Offline offline
Idézet (AliceLiza @ 2018.09.13. 11:25)
Az ilyet annyira tudom utálni! Hogy bírja ennyire sajnáltatni magát? Komolyan jobban kéne őt sajnálni mint azt aki meghalt vagy annak a családját? Undorító. rolleyes.gif Még ilyenkor is a középpontban akar lenni? Ennyire figyelem éhes és vágyik a hírnévre? Mellesleg hogy is van ez? A nagy arianotork (vagy mi a nevük) sajnálják Arit, de Macet meg a családját nem? Hova fajul a világ? >_>

nem hiszem el hogyha a te kedvencednek meghalna az exe/pasija/barátnője nem sajnálnádxdd
2018. november 01. 17:50 #19
SweetenerBae
SweetenerBae
visszatérő vendég
 
Státuszɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.23.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 0
Azonosító: 270992
Offline offline
Fájdalmas és szomorú . Soha nem éltem még meg egy kedvencem halálát sem . Annyira fáj sad.gif Rest in Peace Mac sad.gif
És igen tudunk róla , ezekről a bolond emberekről , akik Arit hibáztatják a történtek miatt . Hiába minden cikk amiben az írják NEM Ari tehet erről , mind hiába , csak az "igazukat" fújják .
2018. november 01. 18:01 #20
SweetenerBae
SweetenerBae
visszatérő vendég
 
Státuszɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.23.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 0
Azonosító: 270992
Offline offline
Idézet (AliceLiza @ 2018.09.13. 11:25)
Az ilyet annyira tudom utálni! Hogy bírja ennyire sajnáltatni magát? Komolyan jobban kéne őt sajnálni mint azt aki meghalt vagy annak a családját? Undorító. rolleyes.gif Még ilyenkor is a középpontban akar lenni? Ennyire figyelem éhes és vágyik a hírnévre? Mellesleg hogy is van ez? A nagy arianotork (vagy mi a nevük) sajnálják Arit, de Macet meg a családját nem? Hova fajul a világ? >_>

Fúj , hát nincs igazad . Egyetértek azokkal akik megírták neked , hogy mi folyik itt , mert te láthatólag nem vetted észre . Miből gondoltad , hogy nem sajnáljuk Macet , helyette inkább Arit ? Bármennyire is de most ebben az egészben Ari a harmadik akit sajnálok , bármennyire is a rajongója vagyok .
1.Mac,hisz még olyan fiatal volt , előtte állt a világ , és hát meg azért mert ő halt meg .
2.Családtagok , barátok , ismerősök , mert ők kötődtek Machez , és szerették őt .
3.Ariana , azért mert ő az exe volt , akivel 2 évig tökéletes viszonyt ápolt , amit max. a drogok fertőztek be . És mert , hogy minden rá mászik , a halála Macnek , őt hibáztatják ezért .
Jó lenne , ha máskor az eszedet is használnád mielőtt belekezdesz valamibe.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok