Starity

Irina Shayk nem tud azonosulni a szupermodell jelzővel

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. szeptember 16. 18:11 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Az orosz szépség idestova több, mint tíz éve kezdte meg pályafutását a modellszakmában.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. szeptember 16. 20:13 #2
Babiti
Babiti
új tag
 
StátuszPer aspera ad astra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.05.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 267714
Offline offline
Szerintem teljesen jó a hozzáállása és jó, hogy valaki ki meri mondani: a modellek élete sem tökéletes! smileeee.gif
2018. szeptember 16. 21:18 #3
kicsicsoda
kicsicsoda
visszatérő vendég
 
Státuszhad legyek, egy könnyű csepp az arcodon, vadvirág a sírodon ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.27.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 233854
Offline offline
♥ imádom ezt A NŐT! ♥ (igen, ő csupa nagybetűt érdemel ) *-*
2018. szeptember 16. 21:21 #4
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Már mindent értek. Én is bak vagyok rohog.gif
2018. szeptember 17. 04:17 #5
- törölt felhasználó -    
Ez olyan, mintha a szájaba ragták volna a szöveget, csak legyen híresebb. ohmy.gif
Én ennek a csajnak már semmit nem tudok elhinni, azok után miután a saját országát egy nyomor negyednek írta le, hát köszönöm szépen nem kérek belőle. Értem én, hogy őszinte, de az evidens nem az lenne, hogy segít esetleg vagy tesz, azért, hogy ez változzon, ha már a nemzetéről van szó?
Apropó nem önmagával szemben kritikus, az ő szakmájábn elég sokan kritizálják, amit valahol lehet is érteni, ha megjegyzik, hogy kicsit sok a narancsbőre. pardon.gif
2018. szeptember 17. 16:20 #6
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
"Én ennek a csajnak már semmit nem tudok elhinni, azok után miután a saját országát egy nyomor negyednek írta le, hát köszönöm szépen nem kérek belőle."

Miért? Szerinted milyen lehet Oroszország vidéki városaiban élni? Most vonatkoztassunk el Moszkvától és Szentpétervártól..... Magyarország sem hasonlít sem USA-hoz sem a benelux államokhoz. Honnan tudod hogy semmit nem tesz? Vagy mit kéne tennie?
2018. szeptember 17. 21:30 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (DylanSmith @ 2018.09.17. 16:20)
"Én ennek a csajnak már semmit nem tudok elhinni, azok után miután a saját országát egy nyomor negyednek írta le, hát köszönöm szépen nem kérek belőle."
Miért? Szerinted milyen lehet Oroszország vidéki városaiban élni? Most vonatkoztassunk el Moszkvától és Szentpétervártól..... Magyarország sem hasonlít sem USA-hoz sem a benelux államokhoz. Honnan tudod hogy semmit nem tesz? Vagy mit kéne tennie?

Jaj, hát rengeteg mindent tehet abból a sok pénzből amilyennyi-e van. Most én mondjam meg mit tegyen egy ember a hazájáért? Ez nem az én dolgom, de az ahogyan beszél Oroszorszagról, sokat elmond róla.
2018. szeptember 17. 22:48 #8
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Na látod...... lehurrogtad, de érdemben nem tettél hozzá semmit. Nem tudom pontosan mit mondott Oroszországról, de egyáltalán nem rózsás ott a helyzet, és gondolom örül, hogy kiszakadt a nyomorból. Neki már van összehasonlítási alapja, sok országgal. Nem mindenki érzi magát jól az anyaországában......
2018. szeptember 18. 17:14 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (DylanSmith @ 2018.09.17. 22:48)
Na látod...... lehurrogtad, de érdemben nem tettél hozzá semmit. Nem tudom pontosan mit mondott Oroszországról, de egyáltalán nem rózsás ott a helyzet, és gondolom örül, hogy kiszakadt a nyomorból. Neki már van összehasonlítási alapja, sok országgal. Nem mindenki érzi magát jól az anyaországában......

Nem azt mondtam, hogy érezze jól magát. Engem nem érdekel milyen összehasonlítási alapjai vannal. Itthon sem rózsás a helyzet. De, ha megkérdezel egy Angliában élő vagy Németországban élő embert, a szíved összeszorul majd mennyire szeretik még azok után is ezt az országot, ahol szintén nem a legjobb helyzet. A szülőföld, ahogyan Vörösmarty írta "itt élned halnod kell..."
Amennyi pénze van, azt hiszem lenne miből adakozni
Szégyen, azért, hogy egy orosz nő semmi nacionalozmus sincs.
2018. szeptember 18. 17:53 #10
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
". Irina was a part of the opening ceremony of Winter Olympic Games in Sochi 2014 - she was leading the Russian delegation during the parade of athletes.

46. Shayk is helping a maternity hospital in her hometown of Yemanzhelinsk.

47. She and her sister helped rebuild the children's ward of the local hospital, and now Shayk raises money on behalf of a Russian charity, Pomogi (Russian: Помоги), which provides care to sick children.

48. Shayk is the official ambassador for Pomogi charity in Russia."

biggrin.gif Szerintem érdemes lenne néha olvasnod az index2 határátkelő blogját....... hogy mennyi ember szíve szorul össze, hogy elhagyta Magyarországot és haza se akar menni mondjuk 100ból 75.
Benned erősebb a nacionalzmus, bennem kevésbé.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok