Starity

Dalpremier: Halsey - Without Me

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. október 05. 15:56 #1
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Az énekesnő szeptember 25-én jelentette be Without me című új kislemeze érkezését a közösségi oldalakon.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. október 05. 16:05 #2
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
első hallásra szerelmes lettem a dalba. ♥ halsey sosem tud csalódást okozni. :3
2018. október 05. 16:10 #3
- törölt felhasználó -    
Egyre gyengébbek a munkái. A Badlands-korszakot még szerettem, mert akkor egy kis egyediség is megjelent benne, nagy kedvencem pl. a Drive, mostanra viszont teljesen átvette ezt a semmitmondó, tucat stílust és hangzásvilágot. Kár érte, de így ő is ugyanolyan sokat látott és unalmas popsztárrá vált, akiknek nagy része jelenleg uralja a szakmát a tinik körében.
2 felhasználónak tetszik: Empress, MadHatter
2018. október 05. 18:33 #4
Revelynne
Revelynne
✧・゚*ᴍᴏᴏɴsᴛʀᴜᴄᴋ*・゚✧
 
Státuszlook like the innocent flower, but be the serpent under it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.17.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 1649
Azonosító: 268727
Offline offline
amennyire nem szimpatikus emberileg halsey, annyira szeretem a zenéit. de ez most eléggé gyenge lett.
2018. október 05. 20:40 #5
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Idézet (Electra Heart @ 2018.10.05. 16:10)
Egyre gyengébbek a munkái. A Badlands-korszakot még szerettem, mert akkor egy kis egyediség is megjelent benne, nagy kedvencem pl. a Drive, mostanra viszont teljesen átvette ezt a semmitmondó, tucat stílust és hangzásvilágot. Kár érte, de így ő is ugyanolyan sokat látott és unalmas popsztárrá vált, akiknek nagy része jelenleg uralja a szakmát a tinik körében.



Tökéletesen egyetértek, imádtam a Badlands korszakát. Olyan egyedi számokat adott elő (írt ki magából), hogy éjjel nappal azt hallgattam. Számomra az új albuma hatalmas nagy csalódás volt és kezdem úgy érezni ,hogy emberileg is kezd megváltozni rossz irányban. Mielőtt nekem támadnátok, rendben bl-nél volt egy sötét időszaka, na de kérem szépen ott van Lana Del Rey, na neki aztán hullámvasút volt, mégis minden albuma valami mestermű.
2018. október 05. 20:51 #6
khaalessy
khaalessy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.29.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 259380
Offline offline
Annyira tetszik ez a dal, tele van érzelemmel
2018. október 05. 21:24 #7
- törölt felhasználó -    
Fogalmam sincsen, miért pazarlom mindig arra az időmet és az energiámat, hogy az ilyesmi cikkek alatt megvédjem ezt a nőt (nem is értem... talán mert kihalászott a legsötétebb időszakomból? who knows), de megint itt vagyok.

Mindig hangosan nevetek amikor valaki pont őt meri "tucat popsztárnak" nevezni. Még azok a dalai is, amelyeket túljátszottnak mernék nevezni (pl. Bad At Love) személyes tapasztalatból íródtak és nem arról szólnak, hogyan lovagolnak egymáson az egyes személyek, hanem van értelmük és jelentésük. Plusz ott van az is, hogy pontosan emiatt a "tucatsztár" hlyeség miatt utálja őt a mai fiatalok és fiatal felnőttek nagy része. Ugyanezt az alaptalan szrt hiszi mindegyikük, olyasmik miatt utálkoznak és ítélkeznek felette, amit évekkel ezelőtt tett, és már egymilliárdszor bocsánatot kért. Mindegy is, minek próbálkozom megérteni ezt a logikát? Valamint, teljesen megértem, hogy mindenkinek más az ízlése, de könyörgöm, ha tavaly óta képtelen vagy meghallgatni a dalait és csalódásnak fogod fel azt, amit még mindig önnön tapasztalatból, a saját életéről, fájdalmáról, boldogságáról és "újjászületéséről" ír és énekel, akkor miért hallgatod? Vagy nem is. Miért írsz kommentet? Oké, hogy szabad véleményjog meg ilyenek, de annak nem látom értelmét, hogy minden adandó alkalommal elmondd, hogy hatalmas csalódás neked az egész album és ez a dal is. Azt pedig még hozzátenném, hogy ebből a nőből rossz ember sosem lesz, és ezt egy évek óta mellette lévő rajongónak szerintem illene tudnia és felfognia. Ráadásul "sötét időszaknak" nevezni a depresszióját, a mentális betegségét, az öngyilkossági kísérletét, a vetélését, a folyamatos médián belüli és kívüli rágalmazását és minden szrt, ami vele történt, rettentően tiszteletlen és gusztustalan szerintem — az pedig még inkább, hogy egy másik, minden bizonnyal szintén sokat megélt énekesnőt az életútjához hasonlítasz. Már ne is haragudj, de komolyan, ha nem tetszik, nem hallgatni és nem kell véleményezni, de az, hogy állítólagos rajongói megkérdőjelezik a múltjában történt dolgokat és becsmérlik az életében történt tragikus és traumatikus dolgokat, nekem kicsit sok.

Szóval, visszatérve a dalhoz — tegnap 18:00 óta folyamatos lejátszáson és stream-en van spotify-on és youtube-on egyaránt. Képtelenség számomra, hogy valaki minden egyes alkalommal mesterművet adjon ki a kezei közül, mégis itt van rá az élő példa. Büszke vagyok rá, de rettentően. Arra, hogy ezt a dalt nem egy Badlands-béli karakterként, vagy Luna Aureum-ként adta elő, hanem mint hús-vér ember, Ashley Frangipane. Őszinte, fájdalmas és zseniális. Bevallom, a mai napom nem volt a legfényesebb, de ez a dal, annak ellenére, hogy minden egyes hallgatáskor könnyeket csal a szemembe, ma képes volt elég erőt adni ahhoz, hogy ne gondoljak arra, ami mardosott legbelül, és még csak nem sokkal telt el egy nap, mióta megjelent. Büszke vagyok és hálás, hogy megjelentette ezt a dalt, és remélem, szavai minél több emberhez eljutnak. Boldoggá teszi a szívemet minden egyes helyezése és jelenlegi állása a chart-okon, mindent megteszek azért, hogy ez így is maradjon. heart.gif
4 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Zsóka11, Taesha, madeleine.
2018. október 05. 21:58 #8
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Fylia meghajolo.gif

Első hallásra beleszerettem, ez egy fuckin masterpiece úgy ahogy minden egyes dala a Badlands és a hopeless fountain kingdom albumról.
Nem tud nekem csalódást okozni ez a nő és annyira tisztelem azért, hogy a mély érzelmeit egy dalba foglalva a világ elé tárta.
Rá pont nem illik az a jelző, hogy tucatsztár, éppen azért lettem hatalmas fanatikusa mert az egyik legkülönlegesebb és legegyedibb előadó és imádom, hogy minden dalának megvan a saját hangzása, hangulata és üzenete. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2018. október 06. 01:40 #9
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
azt én sem értem, hogy miért kell minden alkalommal leírni hogy a zenéje már nem olyan jó és csalódást okoz.
inkább legyen tucat popsztár, mint try hard alternatív. az a lényeg hogy megtalálta a saját stílusát, és szereti azt csinálni.

(egyébként meg lana se olyan zenét csinál már mint amikor kezdte. a btd jó volt, azóta egyre unalmasabb. a két legújabb száma hallgathatatlan, ahogy többnyire a lfl is.)
2018. október 06. 18:22 #10
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Ezzel most nem vett meg. Végig se tudtam hallgatni.
2018. október 06. 20:13 #11
mikaelah
mikaelah
visszatérő vendég
 
Státuszi can't stop me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.07.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 0
Azonosító: 257820
Offline offline
annyira tudom adni, hogy minden de tényleg minden énekes, énekesnő, banda, youtuber, sorozat ésatöbbi régen jobb volt.... persze nyilván az elején még mindenki tud újat mutatni, ezért tűnik elsőre olyan nagyon egyedinek, aztán később lehet támadni, hogy xy régen jobb volt, ő is megváltozott.
nyilván mindenki változik, szerintem ti se voltatok ugyanazok az emberek x évvel ezelőtt.
nekem amúgy nagyon tetszik a dal, pont a tökéletes időpontban találtam rá. egy ilyen számra volt most szükségem, halsey-től pedig mint mindig a legjobbat kaptam. heart.gif
2018. október 06. 21:19 #12
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Kicsivel több, mint egy éve annak, hogy követem Halsey munkásságát, de én még nem vettem észre, hogy bármilyen szempontból is rossz irányba változna, sőt inkább úgy látom, hogy kezdi végre megtalálni önmagát. Számomra még mindig különleges, és biztos vagyok benne, hogy az is marad, hiszen - mint ahogy előttem is írták - a saját érzelmeit, tapasztalatait foglalja dalba, így volt a Badlands és a hopeless fountain kindom albumokon is. Ez a dal is egy mestermű, mély, mögöttes tartalommal, és csodaszép dalszöveggel, Halsey hangja pedig csak hab a tortán.
2018. október 07. 11:04 #13
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Jó a chill vibe, meg a refrén előtti részek. Mediocre pop, de néhányszor hallgatható.
2018. október 07. 11:08 #14
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Online online
Ez a szám egyszerűen tele van érzelemmel, Halsey ismét fantasztikus munkát végzett, ahogy azt tőle megszokhattuk! wub.gif
2018. október 07. 12:09 #15
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Elsőre nem fogott meg annyira, de valamiért mégis újra hallgattam, és a 2. - 3. hallgatás után szinte ráfüggtem wub.gif
2018. október 08. 13:10 #16
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
imádom heart.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

G-Eazy G-Eazy 1977.
Halsey Halsey 1117.