Starity

Ariana Grande úgy éri, az univerzum összefogott ellene

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. november 09. 16:19 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Az énekesnő nem tagadja: igen nehéz időszak áll mögötte és még nem látja a végét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. november 09. 16:33 #2
SweetenerBae
SweetenerBae
visszatérő vendég
 
Státuszɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.23.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 0
Azonosító: 270992
Offline offline
Hát nem csodálom . Ari tényleg erős . Én ennyi minden után .... sírva ríva kiordítanám , hogy hahó még élek , és még élni is akarok . Hatalmas kitartást Ariananak.
2018. november 09. 16:46 #3
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
Ohh persze, borzalmas dolgokon megy keresztül. "Visszavonulok a közösségi médától", majd 2 napra rá már újra elkezdett egy halom dolgot posztolni, továbbá a videókon amiket feltesz egyáltalán nem néz ki olyan hú,de összetörtnek. Nehéz idők járnak rá, de ezt a témát ennyire nem fújuk már fel. Elvégre tudjuk, hogy néhány dolgot magának okozott szinte.
2018. november 09. 16:54 #4
Kuronekofan
Kuronekofan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.15.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 0
Azonosító: 227659
Offline offline
Sosem voltam egy hatalmas Ariana rajongó, de nincs bajom vele, néhány számát nagyon is szeretem. De lényeg a lényeg, most tényleg rá kár a rúd szerencsétlen nőre, szóval csak kitartást neki. Ennyi katasztrófa után nem csodálom, hogy nincs toppon.
2018. november 09. 18:09 #5
SweetenerBae
SweetenerBae
visszatérő vendég
 
Státuszɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.23.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 0
Azonosító: 270992
Offline offline
Idézet (Zyra @ 2018.11.09. 16:46)
Ohh persze, borzalmas dolgokon megy keresztül. "Visszavonulok a közösségi médától", majd 2 napra rá már újra elkezdett egy halom dolgot posztolni, továbbá a videókon amiket feltesz egyáltalán nem néz ki olyan hú,de összetörtnek. Nehéz idők járnak rá, de ezt a témát ennyire nem fújuk már fel. Elvégre tudjuk, hogy néhány dolgot magának okozott szinte.

Vicces , hogy így gondolod . Mert a te "szelena gomezed" mintha nem ezt csinálta volna . Ja elfelejtettem , ő egy "istennő" rolleyes.gif . Ő is ugyanezt csinálta , csak a drága rajongó táborotok , nem képes elismerni a hibát , egyből másban keresitek . Érdekes , mi be tudjuk ismerni a hibát... csak valamiért a Selenatorok nem . Amúgy meg a videókba mutassa azt , hogy szenved ? Ja de akkor megint őt hibáztatjátok , hogy mennyire sajnáltatja magát . Elnézést , mi vagyunk a hülyék ,elfelejtettem . rolleyes.gif
2018. november 09. 18:20 #6
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Sajnálom azt, amin keresztülment és megyen. Viszont egyetértek vele, én is így érzek mostanság, ez az év nem a világ legjobb éve. sad.gif heart.gif Kitartást Ari! heart.gif
2018. november 09. 19:49 #7
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
Drágám! Selena Gomez már másfél hónapja lóf*szt nem csinált! Éppen gyógyulgat. Ariana szinte egyvonalúan hasonló rossz dolgokon megy át, mint Selena. Mégis riheg-röhög a mostani előadásaiban (lásd Ellenshow), nem néz ki összetörtnek. Nem kell azt mutatni, hogy szomorú. Viszont ilyenkor jól esik az embernek egy kicsi magány a médiától. Szimplán rávilágítottam, hogy felesleges folyton egy cikket írni arról mi történt. Mert már 20x volt leírva mindez. Ez pedig egy kicseszett twitter üzenet volt, aminek semmi cikknek való jelentősége nincs. Csak Ariana viccelt egyet a No Tears Left To Cry-al. Drága SweetenerBae honnan jött most Selena Gomez? Ahelyett , hogy a 12 éves fejeddel itt megpróbálnál oltogatni, jobb ha elnyomod magad köszi <3 De azért Ariana az egymás elfogadásáról beszél, de mégis 2 kiló sminkkel az arcán lohol ki még a WC-re is. Vagy beszéljek a fánk nyaldosásról? Vagy, hogy Mac Millert otthagyta és rá 2 napra el lett jegyezve? Majd Mac Miller halála ébresztette rá, hogy elsiet mindent? wow! Durva, hogy ilyen durva dolognak kell történnie, hogy ráeszméljen saját magára! De beszélhetünk a kislányról is akivel kitöröltette a közös képeket. smileeee.gif Ariana hangját bírom, de ez a viselkedés förtelmes. Főleg, hogy egy rajongó megvette a Sweetenert egy boltban, mert egy nappal előbb lett kitéve a polcokra, és Ariana rögtön a rajongót szétszidta, hogy milyen koszos körmök között tartja a lemezét. Valaki azért két kézi munkát is végez tudod biggrin.gif Amúgy, pont hogy a Selenatorok nem írnak semmi rosszat az Arianáról való véleményekbe. Ti meg rögtön, ha felregisztráltatok ugortok írni Selenához egy full 1pontos véleményt. .I.
2018. november 09. 20:05 #8
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Hihetetlenül erős nő! Szörnyű dolgokon megy keresztül sorozatosan és mégis igyekszik kitartani, ami mindenképpen tiszteletreméltó. Sok kitartást kívánok neki!♥
2018. november 09. 20:18 #9
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
Kedves Zyra, nincs semmi bajom Selena Gomezzel, nem fogok Selena magánéletében túrkálni, mert nem tudom mi folyik az életében, ahogy te se, hogy Ariana életében mi van.
Nem fogom lehordani Selenát, amiért rehabra ment, mondva csinált okokból.
De azért kíváncsi lennék, hogy neked, hogy esne, ha Selena koncertjén egy idióta felrobbantaná magát és a Selenator pajtijaid közül 22-en elhunynak?
Vagy Selena exe öngyilkos lenne? Egy egész k*baszott világ ócsárolná Selena kapcsolatát, Selena boldogságának a forrását? Selena is szokott rude lenni, ahogy Ariana is. Szóval vedd vissza az arcodat, mert Arianára k*baszottul sz*r idők járnak és mutass empátiát az emberek felé, drágám.
2018. november 09. 21:03 #10
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
Mutattam empátiát, teljes mértékben. Adományoztam a Manchesteri koncertjére, tehát egyáltalán nem hordom le. Ő kezdte, rögtön ócsárolni Selenát, én csak megmutattam, hogy ennyi erővel én is tudom Arianát. Mégsem teszem. Szimplán nem kell még több ilyen poszt, mert ez most egy felesleges twitter posztból indított ki megint egy drámát
2018. november 10. 07:29 #11
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline
És ez teljesen normális, hogy nem látja a végét. De attól még nem kell minden egyes twitteréből cikket írni...
2018. november 10. 09:20 #12
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
Kenna, egyetértek biggrin.gif
2018. november 10. 12:21 #13
JustACatLover
JustACatLover
új tag
 
StátuszNem tudok ide olyan jó szöveget írni, mint mások.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.05.21.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 269899
Offline offline
"Elvégre tudjuk, hogy néhány dolgot magának okozott szinte."
Kedves Zyra, ezzel mégis mire célzol? Ariana hívta az öngyilkos merénylőt a koncertjére? Ariana bíztatta Mac Millert a droghasználatra? Ariana kérte a világot, hogy utálja a vőlegényét és kössön bele kettejük kapcsolatába nap mint nap?
Idejössz ócsárolni olyasvalakit, akit épp annyira ismersz, amennyire a Starity engedi, hogy ismerd. Én nem szeretem Selenat, ergo nem olvasom a róla szóló cikkeket és fogalmam sincs mi van vele, szóval nem tudom leírni az összes negatívan bemutatott cselekedetét, ahogy azt te is tetted. Valamint egy betegség és 22 rajongó plusz egy hozzád közel álló személy elvesztése nem ugyanaz.
2018. november 10. 13:58 #14
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
Ohh csakugyan? Tehát semmit nem tudott volna csinálni, hogy Mac ne drogozzon? Vagy miután otthagyta rögtön 2 napra eljegyezve lett. Ja, nagyon szerelmes lehetett 2 éven át. Ne haragudj, de nem tudom agyonsajnálni. A Manchesterben történt tragédiánál sajnáltam, de inkább azokat akik elhunytak. A poszton kapok agyfaszt, hogy lényegében lassan már arról is cikk születik, ha levegőt vesz.
2018. november 10. 14:32 #15
SweetenerBae
SweetenerBae
visszatérő vendég
 
Státuszɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.23.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 0
Azonosító: 270992
Offline offline
Zyra , fújod az "igazadat" , de ugye tudod hogy nincs igazad ?
Ari képzeld kérte Macet , hogy hagyja abba , de nem . Szerinted mit tehetett volna még ? Hm..? Őszintén , te mit tennél ha a barátnőd ezt csinálná ? Megkéred de nem hagyja abba . Akkor ? És hallottál már az igaz szerelem fogalmáról ? És arról nem Ari tehet , hogy az a majomfej az eljegyzések híve . Amúgy meg régen ugyanennyi cikk volt Selenaról , mielőtt még kórházba nem került ..... De fújhatod még nyugodtan , de tudd hogy nincs igazad .
2018. november 10. 14:33 #16
SweetenerBae
SweetenerBae
visszatérő vendég
 
Státuszɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.23.
Hozzászólás: 175
Csatolások: 0
Azonosító: 270992
Offline offline
És lehet , hogy nekem se , de azért elég már.
2018. november 10. 15:26 #17
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Úgy 'éri' ? Hát jó pardon.gif
2018. november 10. 18:21 #18
Moonlight1
Moonlight1
visszatérő vendég
 
Státuszthe light is coming to give back everything the darkness stole... ɹǝuǝʇǝǝʍs
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.20.
Hozzászólás: 407
Csatolások: 0
Azonosító: 252430
Offline offline
Őszintén már csak nevetni tudok az ilyesfajta cikkeken és hozzászólásokon biggrin.gif
Tényleg idegesítő az, hogy minden egyes mozdulatból és twittből cikket írnak, de ezért kérlek tieteket ne ítéljük el őt. _nevet.gif Kedves "Zyra" neked pedig csak annyit üzenek, hogy azért gondolt át, amit írsz, mert ez már nagy részt csak a savazásról szól. Nem értem Ariana miért lenne azért hibás, mert kilépett egy olyan kapcsolatból, amiben már nem érezte jól magát.. SE Ő, SE SENKI nem kőteles arra, hogy bent maradjon egy "megromlott" kapcsolatban, amin már ő se tud javítani. Szerette Mac-et nagyon, de ennek ahhoz semmi köze, egy kapcsolat ne arról szóljon csak, hogy az egyik fél mindent megpróbál, hogy változzon a másik pedig csak folytatja. A Pete-es dologgal kapcsolatban meg annyit, hogy mit vársz egy olyan embertől aki érzelmileg tök instabil? nyilván nem akar egyedül lenni és úgy érezte ez jó neki.. BOLDOG akart lenni!! Biztos rájött, hogy elsiette és erre sajnos Mac halála is "rásegített", de ezért ne ítéljük el őt. Látom, hogy egyre boldogabb és én ennek örülök. smileeee.gif
2018. november 10. 19:54 #19
Zyra
Zyra
visszatérő vendég
 
StátuszVulnerable
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.16.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 0
Azonosító: 268280
Offline offline
Mondtam egy szóval is, hogy hibás? NEM. AKkor miafasz,ti kajak nem azt nézitek amit írok, hanem még inkább hergelitek magatokat. Azt, hogy megkéri hagyja abba az cseppet sem komoly cselekedett. Ha a párom csinálni ilyet biztos, hogy jól meg is mondanám a magamét neki valamint komolyabb dolgokra is rátérnék, biztos, hogy nem hagynám annyiban. Ariana pedig csak otthagyta. Mint egy úszni nem tudó embert a vízben. Hagyjuk már. Régen kurva nagy Ariana fan voltam, de ez most foszlik szét. Támogatom Arianát. De a mostani számában nekem eléggé úgy tűnik, hogy magát fényezi. Nekem nem érződik az, hogy ő olyan rosszul van. Persze lehet sajnálni, kell is. De én inkább az elhunytakat fogom. Elfogadom, hogy nem érezte jól magát. De azért biztos fájt Mac-nek, hogy ott hagyta és elsiette a dolgokat. Minden esetre, nem kívánok már többet ehhez a cikkhez írni. Beleuntam. De majd úgy is rájöttök mi, hogy zajlik...
2018. november 10. 20:03 #20
ubbli
ubbli
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.13.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 267285
Offline offline
Sajnos, ha egyszer hibát követ el az ember, valamint kér elnézést számtalanszor, a bélyeget örökre rá ragasztják. De hogy még mindig képesek felhozni a fánkos ügyét, lehidalok! biggrin.gif (ezzel kapcsolatban született is meg az I don't care dala) Előttem már mindenki leírta azt, amit én is gondoltam, ki összeszedettebben, normális stílusban, ki kevésbé. Én annyit hozzá tennék még, hogy "sokszor a legszebb mosoly mögött van a legnagyobb fájdalom". Klisé, de piszkosul igaz. Egyszerű pszichológia, mikor próbálja az illető úgy csinálni, hogy a legkevésbé tűnjön sebezhetőnek, hogy mindenki elhiggye körülötte, minden rendben, egy pillanatra talán még ő maga is.

Egyébként, nekem nem tűnt szuper boldognak az Ellen showban. Például, a thank you, next száma közben, mikor a szüleiről volt szó, megcsuklott a hangja és a sírás szélén állt. Meg, amikor Ellen is mondogatta neki többek között, hogy "mi itt vagyunk neked" (nem pontos idézet), abban az esetben szintén lehetett látni, hogy lelkileg most nem klappolnak nála a dolgok. Még ez a Breathin előadásmódjában is észrevehető.

De ki, hogy gondolkodik erről.
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok