Starity

Cardi B törölte magát Instagramról

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. február 13. 14:19 #1
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1763
Csatolások: 67811
Azonosító: 265584
Offline offline
Vasárnap került megrendezésre az idei Grammy-díjátadó gála, ahol Cardi B Invasion of Privacy albuma megnyerte az Év legjobb rap lemezéért járó díjat.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. február 13. 15:12 #2
- törölt felhasználó -    
Hihetetlen, hogy mennyi gonosz, rosszindulatú, irigy és undorító ember van. Cardi ezt az albumot nem kis munkával dobta össze, úgy hogy mellette gyereke is született. Az album dalai mind tökéletesek és profik, továbbá a dalok nagy részének elég mély mondanivalója van, Cardi elmeséli bennük, hogy nem volt mindig ennyire jó élete. Ha valaki szerint az Invasion Of Privacy nem érdemli meg a Grammy-t, akkor csináljon jobb albumot! Garantálom, hogy nem sikerülne!
Cardi hihetetlenül erős és okos nő, biztos vagyok benne, hogy nem vették el a kedvét ezek a rosszindulatú kommentek, hiszen nyert egy Grammy-t, van egy kislánya (aki mellesleg pár napja mondta ki a 'mama' szót), szóval most éli a legjobb életét! Mellesleg nem hinném, hogy pár fogyatékos véleménye érdekli Őt, hiszen rengeteg gratulációt kapott olyan legendás és szakmabeli női rapperektől, mint Remy Ma, Lil' Kim, Missy Elliot, Iggy Azalea stb. Az előbb említett rapperek hihetetlenül tehetségesek és értenek a raphez, szóval az ő véleményük számít igazán, nem egy-két utálkozó véleménye, akik valószínűleg nem hallottak az albumról 2 dalt.
Végezetül csak gratulálni szeretnék Cardinak! Elérte azt, amit még senki soha, a toplisták tetején van, sikereket sikerekre halmoz és tökéletes dalokkal jelentkezik folyamatosan! Megérdemli a Grammyt és minden más díjat is, Ő érdemli meg a legjobban. heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Harlow, Alenna
2019. február 13. 16:18 #3
Zsóka11
Zsóka11
ᴍɪʀʀᴏʀʙᴀʟʟ
 
Státuszdarling, I'm a nightmare dressed like a daydream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.04.
Hozzászólás: 2906
Csatolások: 57
Azonosító: 170595
Offline offline
Bár a rap nem az én zenei stílusom, de be kell vallani Cardi az egyik legkiemelkedőbb a műfajban, ahhoz képest, hogy nemrég robbant be. Nagyon kevés rapper van akit hallgatok, egy kezemen meg tudom számolni, viszont Cardi köztük van. Megérdemelte, elvégre keményen dolgozott ezen az albumon.
2019. február 13. 19:56 #4
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Lady Gagának igaza van. Mondjuk személy szerint nem neki adtam volna a díjat(az mindegy most,kinek), szerintem az I.o.P. nem lett közel sem olyan jó album,mint ahogy azt beharangozták, de egyébként szeretem Cardi munkásságát, keményen dolgozott,megérdemelte. Azért teljesen felesleges ocsmány dolgokat írogatni egy zenésznek(meg egyébként is, milyen dolog?)
2019. február 14. 20:18 #5
Sophy the bohemian
Sophy the bohemian
 
StátuszThat's what I do: I drink and I know things.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.24.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 0
Azonosító: 259935
Offline offline
Teljesen egyetértek Lady Gagával..Cardi szerintem megérdemelte a díjat, nagyon örülök neki, hogy ő kapta!
1 felhasználónak tetszik: Alenna
2019. február 15. 11:30 #6
caesar
caesar
visszatérő vendég
 
StátuszAz analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 265852
Offline offline
Szerintem amikor prostiként dolgozott, az talán nagyobb küzdelem lehetett.
2019. február 15. 12:24 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (caesar @ 2019.02.15. 11:30)
Szerintem amikor prostiként dolgozott, az talán nagyobb küzdelem lehetett.

Nem dolgozott soha sem prostiként. Szriptíztáncosnő volt. Ezzel a mondatoddal csak magadat minősíted és azt, hogy mennyire buta vagy. Nem rosszindulatból, de milyen alapon prostizol le valakit, akit nem is ismersz? Fogadni mernék, hogy azt sem tudod, ki az a Cardi B. Nem volt könnyű élete és a táncolás volt az egyetlen lehetőség számára, hogy kitörjön a szegénységből és hogy segíteni tudjon családján. Szerintem Ő csak tiszteletet érdemel ezért és nem olyan rosszindulatú és Őt szidó kommenteket, mint a tied.
2 felhasználónak tetszik: Alenna, Zsóka11
2019. február 15. 18:21 #8
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Gagának ismét igaza van teljesen, Cardi hatalmas erőfeszítések és rengeteg munkának, kitartásának köszönheti,hogy eljutott idáig. Ezt elvitetni tőle egy meglehetősen ízléstelen, rosszindulatú, irigy dolog. Teljes mértékben megérdemelte az elismerést.
1 felhasználónak tetszik: Alenna
2019. február 16. 07:53 #9
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Megérdemelte ♥
2019. február 20. 17:32 #10
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Az embereknek nem vele volt baja, hanem azzal, hogy nem Mac nyert. Elhívták a szüleit, és megalázták. Azért van különbség...
2019. február 22. 17:25 #11
caesar
caesar
visszatérő vendég
 
StátuszAz analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 265852
Offline offline
ArteeBlanc hú, most aztán jól beszóltál, te ostoba hülyegyerek!
Ő nyilatkozta, hogy prosti volt.
Instagram helyett regisztráljon a rosszlányok-hu-ra biggrin.gif
Ti meg csesszétek meg magatokat, kis tini ribancok.
2019. március 06. 16:44 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (caesar @ 2019.02.22. 17:25)
ArteeBlanc hú, most aztán jól beszóltál, te ost*ba h*lyegyerek!
Ő nyilatkozta, hogy pr*sti volt. 
Instagram helyett regisztráljon a rosszlányok-hu-ra biggrin.gif
Ti meg csesszétek meg magatokat, kis tini r*bancok.

Nem szóltam be senkinek, csak leírtam az igazságot. Vitázni meg úgy sem fogok senkivel. Ja amúgy, te Starity helyett felregisztrálhatnál a 'hogyanlegyekcivilizált.hu'-ra.. Elég kevesen vagyunk itt, de szerintem ilyen viselkedéssel nem sok tagnak hiányoznál. smileeee.gif
Talán az vagyok amit írtál, de a nyomodba sem érek szerintem. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Alenna
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Cardi B Cardi B 2978.