Starity

Megvan a 2019-es A Dal győztese

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. február 25. 12:25 #1
Alysia
Alysia
Sweet Little Hale ♡
 
Státuszdon't analyze everything. just do it.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 17.07.23.
Hozzászólás: 1764
Csatolások: 68747
Azonosító: 265584
Offline offline
Február 23-án lezajott A Dal fináléja, ahol Pápai Joci, Nagy Bogi, Szekér Gergő, Oláh Gergő, a Fatal Erroe, Vavra Bence, az Acoustic Planet és a The Middletonz küzdött az Év dala címért.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. február 25. 13:08 #2
- törölt felhasználó -    
Vavra Bence és The Middletonz volt a kedvencem, szerintem ők jobban megállták volna a helyüket az Eurovízión, de gratulálok neki. happy.gif
2019. február 25. 13:46 #3
Sarah96
Sarah96
 
StátuszCélozz magasra és üss övön alul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.05.
Hozzászólás: 937
Csatolások: 0
Azonosító: 189178
Offline offline
Bunda volt az egész. Jocit akarták kiküldeni, olyan "legjobb" 4-t hozott össze a zsűri, hogy a nézőknek muszáj legyen Jocira szavazniuk, ha akarunk keresni valamit az eurovízión. Nem mondom, hogy Joci száma rossz, mert a kezdetektől benne volt a top 3-ban, de a The Middletonz az világszínvonalat képviselt és vele benne lettünk volna a top 10-ben, ha nem a top 5-ben. Szurkolni fogok Jocinak, mert tényleg jó a dala, de így nem a legjobb dal fog utazni Israelbe. Az bosszant a legjobban, hogy esélyt sem adtak sem Szekér Gergőnek, sem a The Middletonznak.
2019. február 25. 13:53 #4
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
nem rossz ez a dal, de valahogy nem fogják fel még továbbra sem az emberek, hogy ezekkel a dalokkal lófszt nem fogunk elérni az euróvízión. a The Middletonz dala tényleg egy olyan dal, ami illett volna oda, erre még a top 4ben sincsen bent, vicc. a zsűri pedig kritikán aluli volt egyébként.
2019. február 25. 14:12 #5
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
A csodás zsűri minden évben azt csinálja, hogy a saját kedvenc előadómat eljuttatja a legjobb 8-ba, aztán meg kirakja a top 4-ből...Most Szekér Gergőt láttam volna a legszívesebben a versenyben. De ebből a 4-ből Joci meg Bence dala volt az, ami odavaló. Így, hogy Szekér Gergőt meg a The Middletonz-t kirakták nem volt nehéz Jocinak nyernie...
2019. február 25. 14:24 #6
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Persze, küldjük minden évben Jocikát, hátha egyszer meg is nyeri.. dry.gif De most komolyan, mit szeretnek benne annyira az emberek?! Őszintén szólva, nekem Bence dala tetszett a legjobban mind közül. És az emberek 98%-ával ellentétben nekem a The Middletonz dala egyáltalán nem jött be, Sz. Gergő dalától meg egyenesen a falra mászok. Ez az "először népdal, utána rap, aztán megint népdal" stílus nem az én világom. De hát ízlések és pofonok! smileeee.gif Azt hiszem, idén is kihagyom az Euroviziot.
2019. február 25. 17:11 #7
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
A Middletonz harmatgyenge volt kétség sem fér hozzá. Nagy Bogi csodálatos egyszerűen imádtam mert szépen énekelt és nem volt sablon a dalszöveg. Joci nem tudom mit keresett itt. Az meg hogy meg is nyerte nemes egyszerűséggel is vérlázító. Vavra Bence nyávogjon mint aki elvesztette a tökeit a képernyőn kívül az Azoustic Planet a gyerekdalával együtt bevonulhat az oviba mert ott max értékelik igazából értékelhetetlen sz*r a Fatal Error egy AWS copy ki van még... Ja igen a Szekér Gergő még valamennyire jó volt de ez a két stílus sztem rohadtul nem illik össze amit ő egyberakott. Oláh Gergő hangja meg dala cuki volt de kb itt ki is merült a dolog. A zsűrit meg legszívesebben megtámogatnám egy szívlapáttal hogy ennyi szart beengedtek ebbe a mezőnybe olyanok helyett mint mondjuk Denizék!
2019. február 25. 18:44 #8
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Jó lenne, ha megint hozna egy top10-et, bár az Eurovizio egy komédia, szóval kár ezen izgulni.
2019. február 25. 19:35 #9
Lexavie
Lexavie
A
 
StátuszLet us be elegant or die.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.23.
Hozzászólás: 2720
Csatolások: 0
Azonosító: 262632
Offline offline
Egyértelműen Szekér Gergőnek szurkoltam. Joci dala szép volt, de Gergő számának a mondanivalója is legalább annyira különleges, ha valaki egy kicsit utána nézett, hogy mi is ihlette a Madár repülj!-t. Nagyon sajnálom amiért végül nem Ő képviseli az országunkat idén. Ezzel az energikus, változatos és egyedi dallal biztosan szép helyezést tudhatott volna magáénak.
2019. február 25. 20:13 #10
Rena5
Rena5
új tag
 
Státuszsomeone somewhere_xxx
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.22.
Hozzászólás: 25
Csatolások: 0
Azonosító: 260455
Offline offline
Persze mindenki másnak szurkolt, amit meg is értek. Nekem nem is volt emiatt kiemelkedő kedvencem, mert mindegyiket jónak tartottam... Kivéve az Acoustic Planetet. Azonkívül, hogy maga a szám is elég tingli-tangli nem tudom csak én vettem-e észre, miszerint az "énekesnőnek" az a harmatgyenge hangja is kiakadt a döntőben. Nevetséges, hogy a top4-be kerültek, míg olyan dalokat szorítottak ki vele, amik igazán esélyesek lettek volna a verseny megnyerésére és egy szép Eurovíziós szereplésre.
2019. február 27. 00:07 #11
kicsicsoda
kicsicsoda
visszatérő vendég
 
Státuszhad legyek, egy könnyű csepp az arcodon, vadvirág a sírodon ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.27.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 233854
Offline offline
Eleinte nagyon dühített, hogy nem Szekér Geri megy, de aztán rájöttem, hogy azt a csodaszép dalt hiba lenne kiküldeni egy ilyen aberrált dolgora mint amilyen a(z) ESC, szóval ez a giccses hatásvadász nyálkodás tökéletes lesz oda, aki meg beszavazta hallgassa is. Eddig minden évben szavaztam a magyarokta (nem Mo-n élek) de most biztos kihagyom, remélem be se jutnak a döntőbe.
2019. február 28. 20:59 #12
Arabella505
Arabella505
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.02.27.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 271725
Offline offline
Már évek óta nem nézem a Dalt, mert meguntam,hogy mindig valami rossz előadót küldenek ki..A jó előadásokat kisöprik és benn hagynak ilyen ByeAlexet,Jocit akiken tud röhögni Európa..Ez az én véleményem, no offense
2019. március 04. 14:30 #13
unikornis23
unikornis23
visszatérő vendég
 
StátuszHagyj valami üzenetet az üzenőfalamon!! Akármit!!!
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 18.10.30.
Hozzászólás: 426
Csatolások: 0
Azonosító: 271043
Offline offline
Hajrá Jocikám!!!! wub.gif
2019. március 06. 02:47 #14
caesar
caesar
visszatérő vendég
 
StátuszAz analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 265852
Offline offline
Menjen minden évben Joci! Úgyis tök mindegy! Ha azt akarják, hogy nyerjünk, akkor egy szakállas nőnek öltözött férfit kell kiküldeni, aki meleg, és a homokosok lelkiüdvéért énekel, na akkor nyernénk, de így?
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Caramel Caramel 478.