Starity

Meglepő kijelentést tett Sam Smith: „Nem vagyok se férfi, se nő!”

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. március 16. 13:07 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
A Grammy-díjas énekes Jameela Jamil műsorában adott interjút legutóbb, mellyel alaposan megdöbbentette hallgatóságát.
A teljes cikkhez kattints ide!
2019. március 18. 12:19 #2
heavenlydeceptor
heavenlydeceptor
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.14.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 271799
Offline offline
Ha sem nőnek, sem férfinak nem érzi magát, akkor mégis miféle nemváltáson szeretne átesni? Mivé szeretne válni? Beteges.
2019. március 18. 19:18 #3
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
Ez nem beteges. A 21. században el kéne addig jutni, hogy nem mások nemével, nemi szexualitásával vagy külsejével foglalkozunk, hanem mások belsejével.
Eddig is felnéztem Sam Smithre, de most még jobban, hogy ezt így felvállalja, hatalmas erőt ad azoknak, akik még mindig a "szekrényben" vannak O:) Csodálatos ez az ember!
2019. március 19. 08:09 #4
caesar
caesar
visszatérő vendég
 
StátuszAz analfabétáknak ugyanúgy ízlik a betűtésztával készült leves?
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 17.08.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 265852
Offline offline
Nem férfi, nem nő, csak simán egy agybeteg. Persze most majd jönnek az agymosott, agyhalott birkucik, akik elmondanak mindennek. Jelzem, nem különösebben érdekel agymosott birkák bégetése smileeee.gif
2019. március 19. 09:54 #5
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Hát akkor ufó vagy biggrin.gif
2019. március 19. 12:02 #6
heavenlydeceptor
heavenlydeceptor
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.14.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 271799
Offline offline
Elég baj az, hogy egy olyan embert tartanak példaképnek, egy olyan emberre néznek fel ezek az elnyomott lelkek, aki lassan 30 éves de még mindig fogalma sincs a nemi identitásáról pedig nyilvánvalóan ő is születhetett valamivel a lába között. Nem értem miféle erőt ad ez nektek, erőt az emberi butasághoz...? Elég nagy probléma ez, hogy valaki még a 21. században is itt tart.
2019. március 19. 14:55 #7
Bogy94
Bogy94
új tag
 
StátuszIgazságharcos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 243574
Offline offline
Beteges ez a 21. század. Ha nem tapsikolsz, amikor valaki kijelenti, hogy ő bizony egy genderfluid kenyérpirító még te leszel a mindenfób náci szar. Ezeket az embereket elmegyógyintézetben kéne kezelni mert igenis nem normális, ha valaki egészséges ember létére nincs tisztában a nemi identitásával . Agybeteg világ ez ... pár év és az lesz a normális ha egy muszlim, fekete, sánta, genderfluid pánszexuális vagy, aki ráadásul még űrlényként identifikálja önmagát (csak mert fúj elnyomó fehér hetero emberek).
2019. március 19. 19:02 #8
ismeretlenvaltozo
ismeretlenvaltozo
új tag
 
StátuszDon't you speak over my voice
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.07.
Hozzászólás: 22
Csatolások: 0
Azonosító: 268590
Offline offline
Tudtam, hogy mi vár a kommentek között, de azért önnön mazochizmusból mégis legörgettem. Öreg hiba, mondhatom. biggrin.gif

Nos. Először is, tetszik az agymosott birka jelző, ugyanis sem agymosott, sem birka nem vagyok. Csak elfogadó, mert hogyha nem fogadnám el a valamiben más (a társadalom néhány tagja által nem elfogadott) embereket, én sem várhatom el azt, hogy engem elfogadjanak. (Apropó, a többi kommentelő sem, csak halkan megjegyzem.) Csak elszomorít, hogy Samet ufónak, meg agybetegnek tituláljátok, amikor ez egy létező dolog. A hozzátok hasonlóak miatt nagyon sokan vannak, akik nem mernek előbújni. Nőjetek fel, és ha nem tetszik, mondjátok ki a gondolataitokat nyugodtan... a négy fal között.
2019. március 19. 19:44 #9
heavenlydeceptor
heavenlydeceptor
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.14.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 271799
Offline offline
Tudtommal azért van a komment szekció, hogy kinyilvánítsuk a véleményünket bármilyen is legyen az, és nem azért, hogy magunkban motyogjunk a négy fal között, kedvesem. Nem mindenkinek természetes AZ, amit TI annak láttok vagy éppenséggel hisztek.
2019. március 19. 21:21 #10
peaceselena13
peaceselena13
visszatérő vendég
 
Státusz“Second star to the right and straight on 'til morning.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 123
Csatolások: 0
Azonosító: 234229
Offline offline
Ha nem nő, és nem férfi (aminek amúgy született), akkor mégis milyen nemmé akarja operáltatni magát? XD
Mindig is ostobának tartottam ezt az embert, nem változott a véleményem.
2019. április 22. 13:23 #11
- törölt felhasználó -    
Amit egy csomó ide kommentelő birka nem bír felfogni, az a tény, hogy Sam egy szóval sem mondta, hogy transznemű lenne. Épp ezért ebben a szituációban kedves 'peaceselena13' te vagy az ostoba, ugyanis a legtöbb non-binary ember nem műtteti semmivé magát. lol biggrin.gif
alapjáraton annyiban különböznek egy cis embertől, hogy bennük nagyobb valószínűséggel nem alakul ki egy csomó nemhez kötődő 'ösztön' pl. nők nem vállalnak gyereket, mert egyszerűen nincs meg bennük az anyai ösztön, a férfiak pedig nem tipikus férfi szerepeket vállalnak el, hanem mondjuk egy tradicionálisan "nőiesebbet".
És nem csak neked szól, hanem a többi olyan egyénnek aki itt "buta", "ufó" és "beteges" jelzőkkel illetnek egy olyan személyt aki(t) 1. nem is ismernek személyesen.
2. nem ártott nekik (szóval nem tudom miért kell úgy csinálni mintha fájna nektek ez az egész biggrin.gif. Drága Bogy94, bár nem tűnsz túl értelmesnek, hadd kérdezzem meg, miért is kéne elmegyógy intézetbe zárni egy olyan személyt aki nincs veszéllyel rád vagy a társadalom többi tagjára? Mármint, egyrész az ilyesmi utoljára az 50-es években volt menő, amikor nem tudtak jobbat, és shock therapy-val próbálták szegény Jancsikából kiverni a homoszexualitást, de azóta az átlag ember, úgy látszik téged nem beleértve, eljutott egy ennél fejlettebb álláspontra.)

Meg az egész "jaj, jaj, nincs tisztában a nemi identitásával buhuhu" nyavalygás is elég nevetséges, tekintve, hogy rátok nézve ez az égadta világon SEMMILYEN hatással nincs. biggrin.gif Cheers, ig.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Sam Smith Sam Smith 2074.