Starity

Szexistennőt alakít Palvin Barbi pasija, Dylan Sprouse mellett – fotó!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. október 13. 11:21 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Szexistennőt alakít Palvin Barbi pasija, Dylan Sprouse mellett a Numero magazinnak.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. október 13. 12:13 #2
VadAlma
VadAlma
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.11.21.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 273830
Offline offline
Megvolt a ciciplasztika is, jól van, mostmár bátran lehet ribancnak látszani. smileeee.gif
2020. október 13. 14:34 #3
gesztenye22
gesztenye22
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.27.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 240869
Offline offline
"magyar büszkeségünk"?? Mire is legyünk büszkék? Miért kell ringyónak kinézni? Régebben értelmesen fel tudott öltözni címlap ide, vagy oda. Nem kell minden munkára igent mondani, főleg, ha ilyen az eredmény.
2020. október 13. 14:47 #4
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Hogy egyesek mennyire irigyek Barbarára...Ahelyett, hogy büszkék lennénk rá, itt ócsároljátok őt az elért sikereiért. Mert igenis sok mindent elért, ő a legsikeresebb magyar ember.
Gesztenye22: nem ringyósan öltözött fel, vannak lengébb ruhás és zártabb ruhás képei. Nem lehet nonstop garbóban fotózásra járni. Gondolom te sem folyton zárt ruhát hordasz...
VadAlma: Ha meg is lenne csinálva a melle (ami nincs), akkor is az ő dolga lenne. Attól neked nem boldogabb/teljesebb/jobb az életed, hogy egy szupermodellnek meg van-e csinálva valamije, vagy sem, de javíts ki ha tévedek. Hagy élje az életét, javaslom te is tégy úgy. (folyamatosan látom, hogy akárhol is kommentelsz, mindig negatívan, talán a saját életeddel kéne többet foglalkoznod, hogy ne ilyen negatív legyél 24/7)
2020. október 13. 15:12 #5
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Miért van az egyébként, hogyha valaki akárkivel szemben valaha negatív kritikát mer megfogalmazni, az egyből irigy? Lol, meg sem fordul az ilyenek fejében, akik random leirigyeznek mindenkit, hogy van, aki nem vágyik arra az életre, amit ő él? (mert én például egy csendes, nyugodt kisvárosi életet akarok majd élni a férjemmel és a gyerekeimmel anyagi biztonságban, de az élet kalamajkás gondjaival együtt. Olyan életet szeretnék élni, ami nyugodt, boldog és teljes. Nem vágyok csillogásra, vörös szőnyegre, magazinokra és temérdek pénzre)
Mármint Nomiii félre ne érts, biztos van, aki irigy (?), de van olyan, akinek szimplán szúrja a szemét, hogy büszkének kéne lennie valakire azért, mert... modell? Erre legyünk büszkék?
Már bocsánat, de én a magyar tudósokra, olimpikonokra büszke vagyok, de Barbira nem igazán. Nem tett mást, mint jókor volt jó helyen, volt mögötte egy klassz menedzsment, aki tolta előre és mindig megfelelő híres emberekkel hozták szóba. Üzleti érzéke van, szép is. De tényleg legyünk büszkék azért, mert magazinokon pózol és felvonul egy olyan show-n, amin egyébként őt kövérnek tartják?
Ne haragudj, Nomiii, de szerintem nem Palvin Barbara a legmegfelelőbb arra, hogy a legsikeresebb magyar legyen. Ráadásul a siker nem minden, lehet valaki sikeres (lásd Kardashianek) érdem nélkül.
A hírnév nem minden, vannak annál fontosabb dolgok az életben.
Azt meg had ne említsem, hogy Barbi Magyarország felé se néz, szóba se szereti hozni, hogy honnan jött, szóval mi (vagy akár te) lehetünk mérhetetlenül büszkék rá, de ő nagyon nem büszke Magyarorszgára.

(mondom mindezeket úgy, hogy személyes problémám nincsen Barbival, mindössze Nomii a kommentedre reagáltam)

Ha meg már itt tartunk, rendben, hogy rászóltál VadAlmára, de neked se nagyon lehet életed, ha azt figyelgeted mikor hova mit ír rohog.gif
2020. október 13. 15:40 #6
omasnez
omasnez
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.25.
Hozzászólás: 189
Csatolások: 0
Azonosító: 255071
Offline offline
Azért ne mondjunk már olyat, hogy ő a legsikeresebb magyar ember és a lábai elé kellene borulnunk, csak mert fotogén és tudja hogy kell pózolni. Azért ehhez nem kellett olyan sokat letennie az asztalra, hogy emiatt büszkék legyünk rá.biggrin.gif Ha valaki mégis így látja, akkor elég alacsony nála a mérce és remélem, hogy az Ariella által említett sportolókat, tudósokat istenekként tiszteli, mert ők aztán tényleg meg is dolgoztak a sikerért és van is mire elismerni őket.
Ne azért legyünk már büszkék valakire, mert szép.
2020. október 13. 16:18 #7
VadAlma
VadAlma
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.11.21.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 273830
Offline offline
Nomika, nem értem a kiakadást, én csak biztattam a kedvencedet, hogy bátran kiteljesedhessen abban az irányban, ami egyértelműen a legjobban tükrözi a személyiségét. sad.gif
2020. október 15. 18:49 #8
Viró
Viró
visszatérő vendég
 
Státuszbe like snow. cold, but beautiful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.27.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 261532
Offline offline
"A legsikeresebb magyar ember."
2020. október 15. 22:39 #9
Hina707
Hina707
visszatérő vendég
 
StátuszWe were born to be alone, but we're still looking for love
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.21.
Hozzászólás: 296
Csatolások: 0
Azonosító: 270160
Offline offline
Mi abban a negatív kritika, hogy a csajt konkrétan ler*bancozták, ler*ngyózták? Amúgy jók lettek a képek, bár voltak már neki ennél pikánsabb fotósorozatai is, mondjuk azért is kapta rendesen a savat, pedig csak a munkáját végzi.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok