Starity

Kanye West cége 500 ezer dollárra perelt egy gyakornokot

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. január 17. 12:36 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Kanye West Yeezy márkája bekeményít: 500 ezer dollárra perelt egy nyári gyakornokot.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. január 17. 12:59 #2
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Nem hiszem, hogy lenne ennyi pénze annak a szegény gyakornoknak, túlzásnak érzem ezt az összeget ha meg is nyeri Kanye a pert. A privát instájára posztolt csak a gyakornok, nem valami pletykalapnak küldte el a fotókat. És nem is valami új terméket spoilerezett el, csak a gyárat fotózta, abban meg semmi titkolnivaló nincs. Fel van fújva az ügy úgy ahogy van.
2021. január 17. 13:03 #3
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Szerintem ha írásos szerződésbe van foglalva, hogy tilos, akkor tilos, ez a cég minden területére igaz, és ezért a posztolónak kell vállalnia a felelősséget. Én az összeget sokallom: teljesen felesleges erő- és dominanciafitogtatásnak tartom egy ekkora cég részéről, hogy egy szerencsétlen nyári gyakornokukat ekkora összeggel akarjanak büntetni. Büntessék ennek a töredékére: én biztos vagyok benne, hogy ha teszem azt, kap egy "csak" 10.000 dolláros büntetést, az és az egész bírósági hercehurca is egy életre el fogja venni a kedvét a szerződések figyelmen kívül hagyásától.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok