Starity

Fotó - Harry herceg és Meghan Markle felkerült a Time 100 legbefolyásosabb emberének listájára

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. szeptember 15. 17:38 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Sussex hercege és hercegnéje a Time magazin "Ikonok" listájának élére került.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. szeptember 16. 07:54 #2
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Ez a kép nem túl előnyös Harryt nézve, mindketten gyonyoruek és Meghan csak úgy sugárzik, igazi erő bomba. Viszont a pasi mivel le van ülve, első ránézésre olyan mondta elbujna a felesége hatamoge
2021. szeptember 16. 13:47 #3
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Annyira vártam mit reagálnak az angol újságok és nem maradtak le a szokásos mocskolásról, először megvádolták őket hogy a királynőt támadják a finding freedom könyvben amiért nem tett semmit értük ma meg már bocsánatot kértek tőlük. Na meg ott van a vád ami szerint Meghan kikészítette a beosztottakat a két állítolagos áldozat mindent visszavont mert kiderült nem is tudtak arról hogy ilyen jelentés készül és ők az áldozatok ( ajelentést Jason KNauf William egyik beosztotja készítette) Míg az angol újságok és a királyi család az ő mocskolásukkal van elfoglalva addig ők dolgoznak és további adományokat juttatnak el a rászorulóknak. Harry végre nem azért gürizik hogy a testvéréről és apjáról még jobb képet kapjanak az emberek. Tudom a lifetime mozinak nem mindig lehet hinni bár sok valós történetett feldolgoztak és bár béna volt a színészgárda de megnéztem a Harryékről szóló film utolsó részét és ha csak minimális igazság is van abban ahogy Vilmos viselkedet a testvérével akkor biztos hogy ha az anyjuk élne soha nem bocsátana meg neki
2021. szeptember 17. 09:49 #4
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Én csak arra lennék már kiváncsi, hogy pontosan mivel befolyásolják az embereket a jobb irányba? Mert ha jobban belegondolok, mióta másfél éve kiléptek, két-három interjún meg egy 30 perces podcaston kívül nem sokat tettek le az asztalra, csak a milliókat tették zsebre értük. Lehet, hogy nem is az embereket, hanem a Time szerkesztőit befolyásolják?...
2021. szeptember 17. 09:53 #5
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Egyébként láttátok már, hogy 1938-ban ki lett az év embere a Time szerint? smileeee.gif Ezt figyelembe véve nézzétek, hogy szerintük ki befolyásos és ki nem...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok