Starity

Taylor Swift ellen lájkolt bejegyzéseket Dove Cameron

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. november 16. 14:28 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Az énekes- színésznő Dove Cameron úgy néz ki, nem tartozik a „Team Taylor” csapatába.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. november 16. 15:09 #2
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
“Taylor mások kárán szerez magának hírnevet.”
Emellett nem tudtam elmenni.
Taylornak joga volt ahhoz, hogy dalban kiírja az érzéseit, miután összetört a szíve és joga van ahhoz, hogy újra felvegye és kiadja az albumait, amit elloptak tőle. Az All Too Well köztudottan a fanok kedvenc dala és a fanok kérésére adta ki a 10 perces All Too Wellt, nem pedig azért hogy Jake Gyllenhaalt újra megalázza. Sőt, mi több, Taylor soha nem beszélt Jake-ről, soha nem mondta, hogy róla szól a dal, a rajongók jöttek rá. Szóval neki most nem az volt a célja, hogy kárt okozzon Jake-nek, sajnos a rajongók azok, akik elkezdtek utálkozni egy dal és egy rövidfilm alapján, ami akár lehet fikciós is. Csak csendben kellene imádni a dalt, nem pedig egy 10 évvel ezelőtti kapcsolaton csámcsogni, mintha minden részletről tudnának. Kár, hogy Taylor a saját rajongói miatt issza meg ennek a levét...
2 felhasználónak tetszik: Cintia99, LeerdammerGirl
2021. november 16. 17:43 #3
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2017
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Minden művész az átélt dolgokat használja fel miről énekeljen a szomszéd mariska néni szerelmi életéről Dovenak semmi joga beleszólni ebbe meg se közelíti Taylor szintjét ő max a plasztikai műtétjeinek sokaságáról beszélhetne nem arról hogy Taylor mit írt
2021. november 16. 21:46 #4
lilla1
lilla1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 162834
Offline offline
Ezek 9 éves dalok, ha újra felveszi őket nyilván nem fogja átírni a szöveget, ezek a legnagyobb dalai közé tartoznak. Más előadó is a saját tapasztalataiból és saját életéből merít, (már ha maga írja a dalait, mint Taylor) csak valamiért Taylort mindig divat volt szidni ezért. Az album nagy része Jake Gyllenhaalról szól, ez köztudott, de ezt nem Taylor mondta, hogy lejárassa, hanem a dalszövegek közti utalásokból és interjúkból lehet összerakni és Taylor rajongói mindig is szerettek összefüggéseket gyűjteni, teóriákat gyártani, ha igazak, ha nem. Dove Cameron meg elbújhat Taylor mögött...
2021. november 17. 08:16 #5
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Vegülis attól még hogy celeb neki is lehet véleménye.
2021. november 17. 08:43 #6
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2017
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Vicces hogy pont ő szólja meg Taylort mikor ő volt aki elhitette rajongóival hogy az ex vőlegénye bántalmazta ezért szakított vele semmi köze nem volt a szakításnak ahhoz hogy Dove megcsalta Ryant Thomassal Taylor összetört szívekről és nagy szerelmekről ír nem mond soha konkrét személyt ezt mind a rajongói következtetik ki plasztik Dove meg kerek perec kimondta micsoda szemét Ryan elhitettve mindenkivel egy bántalmazó és ő a szegény áldozat ő a legutolsó aki megszólhat egy olyan embert mind Taylor
2021. november 17. 10:45 #7
sas_viki
sas_viki
új tag
 
Státusz333
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.02.
Hozzászólás: 42
Csatolások: 0
Azonosító: 262270
Offline offline
Szerintem abban igaza van, hogy Taylor rajongói túlzásba esnek. 3 hónapig volt együtt Jake-el 11 évvel ezelőtt és lerohanják őt. Az meg hogy belikeolta, azt h Jake felvehetné a sálat és hogy a rajongók felvedezték a színeket meg csak poén, amit nem kéne senkinek se magára venni.
2021. november 17. 18:29 #8
Katerina Kat
Katerina Kat
visszatérő vendég
 
StátuszZed is dead, baby, Zed is dead
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.26.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 255143
Offline offline
Na hát én megértem, hogy mindenki a saját tapasztalatai alapján ír zenét, de Taylor annyira nyilvánvalóan csinálja, hogy én tökre megérteném ha ez valakit zavarna. Én se szeretném, ha 11 évvel a három hónapig tartó kapcsolatom után elmebajos tinédzserek azzal támadjanak twitteren, hogy pedofil vagyok és bántalmazó és amúgy is, legyek már cancelölve. Olyan cuki ahogy Miss Swift halálosan kiakadt, amikor a Ginny és Georgiában elsütöttek az exei mennyiségéről egy poént, és mindenki védte, hogy ő már évek óta egy kiegyensúlyozott kapcsolatban él, hagyják már békén, erre hipp-hopp Jake Gyllenhaal. Esetleg az óvodás két napig tartó kapcsolatáról nem akar egy műremeket írni? Aztán arról, hogy hagyja a rajnogóit vandálkodni twitteren már ne is beszéljünk, majd pár hét múlva, amikor lecsengett a daláért az őrület, majd kiírja hogy jaj ő milyen rosszul érzi magát, hogy jake miatta kap negatív kommenteket, mindenki hagyja abba, #peace #love (olyan Olivia rodrigosan). Tök tehetséges a nő és képes ilyenekkel elrontani az imidzsét, annyira nem éri meg. Nem mintha Dove-ot védeném, ő még jobban kiidegel.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok