Starity

Demi Lovato bevállalta: leborotválta a haját

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. december 28. 12:35 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Végre be merte vállalni a nagy lépést: szinte teljesen kopasz lett a szellemeknek énekelő énekes.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. december 28. 13:14 #2
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2015
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Attól tartok ő a következő Britney és sajnos ő mellette sincs egy olyan ember sem aki tényleg segítene neki nem csak pénzt akarna csinálni belőle
2021. december 28. 14:02 #3
lilla1
lilla1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 162834
Offline offline
Ismét szörnyen néz ki, de meg sem lepődöm rajta. Már nem tudja mivel hívja fel magára a figyelmet, teljesen szétdrogozta az agyát.
Hiába hangoztatja, hogy most józan, szerintem ez is csak egy újabb bullshit, mint eddig mindig.
Iszonyatosan mélyen van, és csak zuhan, zuhan és zuhan... Vajon meddig még?
2021. december 28. 15:05 #4
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
Miért kell így kiborulni ettől a hajtól? rohog.gif
Fura, de szerintem még mindig jobb, mint az a béna mullett haj. Vannak sztárok, akiknek kifejezetten jól áll, pl Jessie J, Halsey.
Twitteren olvastam, hogy másfél hónapig el volt tűnve, mert rehabon volt és most ment haza karácsonyra. Ugyanazon a rehabon volt, ahol 2011-ben is. Remélem jobban van és sikerül végleg kilábalnia a szerekből.
2021. december 28. 16:07 #5
Elaina
Elaina
visszatérő vendég
 
Státusz#onelovemanchester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.18.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 258173
Offline offline
Egy nagyon szép nő egy nagyon különleges,erős hangal.. Sajnálom hogy nem kap annyi figyelmet a zenéje mint ahogy azt megérdemelné. Nem nagyon követem egyébként a munkásságát,régen nagyon szerettem van egy két régebbi száma amit mai napig hallgatok tőle de igazából ennyi.. Ha hallok is róla akkor vagy a drogok vagy az alkohol vagy pedig hogy éppen milyen hülyeséget csinált magával,pedig ismétlem nagyon szép hangja van és nagyon megérdemelné az elismerést és a figyelmet nem csak a bántást
2021. december 28. 17:13 #6
- törölt felhasználó -    
Miért kellett ez? olyan ronda vagy igy.
2021. december 28. 22:33 #7
archuleta
archuleta
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.08.17.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 297582
Offline offline
“Ismét szörnyen néz ki, de meg sem lepődöm rajta. Már nem tudja mivel hívja fel magára a figyelmet, teljesen szétdrogozta az agyát.
Hiába hangoztatja, hogy most józan, szerintem ez is csak egy újabb bullshit, mint eddig mindig.
Iszonyatosan mélyen van, és csak zuhan, zuhan és zuhan... Vajon meddig még?”

“Miért kellett ez? olyan ronda vagy igy.”

Ez a két minősíthetetlen hangnemben megírt komment egy újabb tökéletes példája annak, hogy a társadalom milyen szinten erölteti még a mai napig is a szépség-normákat a nőkre, főleg a híres nőkre. Ebben a legszomorúbb, hogy mindkét szimpla rosszindulaton alapuló komment nőktől érkezett. A nők helyzete a világban az egyre erősödő trans agenda miatt az elmúlt években újra rossz irányba kezdett haladni. Úgy gondolom, hogy a nőknek inkább egymást támogatni, mintsem lehúzni és megítélni kéne. Vagy tán a feminizmus csak addig tart, míg az adott hölgy az általatok megszokott és elvárt módon néz ki illetve viselkedik? Hogy várhatunk a világtól haladást, ha ti magatok is így viselkedtek? Persze foghatjuk arra, hogy ez Magyarország, ahol az elmaradottság és mások krititzálása alapját képezik a társadalom gondolkodásmódjának, mégis azt gondolom el kéne végre feledjük, hogy mások kinézetét feltétlen kritizáljuk. Arról nem is beszélve, hogy mindenkinek jobban fog tetszeni egy kopasz nő, mint egy rosszindulatú és kritikus, aki az interneten mocskol tőle több tízezer kilóméterre lévő, teljese ismeretlen hírességeket. Érdemes volna ezen elgondolkodni.

Deminek szerencsés arcszerkezete van, szép vonásai vannak, nem nagyon tud mellényúlni, ha hajról van szó. Szerintem jól is áll neki, több figyelmet kap tőle az arca, a szeme, a szeplői és egyéb apró és szép részletek, mint pl. egy frufrunál. Sokat festette mostanában, így legalább egészségesen is fog visszanőni. Az, hogy ez mennyire jelent új kezdetet nem tudom, de én bízom benne, hogy valóban jó irányba tart innentől fogva.
2021. december 28. 22:41 #8
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Sokkal jobb mint ami eddig volt
2021. december 28. 23:15 #9
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 851
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Szerintem is sokkal jobb így mint ami ezelőtt volt. Annál asszem bármi jobb
2021. december 28. 23:29 #10
lilla1
lilla1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 162834
Offline offline
"Úgy gondolom, hogy a nőknek inkább egymást támogatni, mintsem lehúzni és megítélni kéne. Vagy tán a feminizmus csak addig tart, míg az adott hölgy az általatok megszokott és elvárt módon néz ki illetve viselkedik?"

Legjobb tudomáson szerint újabban ő nem nő (legalábbis saját maga és a rajongói szerint), de ez most mellékes.

Nem tartom a kommentemet minősíthetetlen hangvételűnek és rosszindulatúnak, csak leírtam a véleményemet. Az én véleményem szerint szörnyen néz ki, és ezt nem szégyellem leírni.
Emellett azt gondolom, hogy a mai világban pontosan az a rossz irány, hogy a szépség-normák eltorzultak, a női-férfi szerepek összemosódtak, és sokan úgy váltogatják a nemüket, mint mások a ruháikat. Én ettől a világtól várok nehezen haladást.

A cikknél maradva pedig csak annyi, hogy Demi életében évente minimum 4-5 alkalommal köszönt be az új kezdet, kétlem hogy ez most más lenne a szokásos most vagyok igazán önmagam dumánál.
2021. december 28. 23:42 #11
archuleta
archuleta
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.08.17.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 297582
Offline offline
A tény, hogy te azt érzed, hogy feltétlen le kell írd egy másik emberről, hogy szerinted milyen ronda, nálam már alapvetően kimeríti a rosszindulat fogalmát, de ha te ettől jobban érzed magad, és neked ez boldogságot okoz, akkor ki vagyok én hogy az örömöd útjába álljak? Kívánom neked, hogy egy napon valami nemesebb dologban is örömed tudd lelni, és megszabadulj attól, ami arra késztet, hogy folyamatosan kritikát fogalmazz meg más emberekkel szemben. Szép éjszakát!
2021. december 29. 21:09 #12
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Nem nagy cucc ez már, így 2021 végén.
2021. december 29. 22:36 #13
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Nagy kaland
2021. december 30. 15:43 #14
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Sosem értettem miért jó az, ha egyes hírességek kopaszra borotválják a hajukat. Ha valamilyen nemes cél érdekében tette, azt megértem, de amúgy miért? Mi vezeti őket erre?
Demi-n amúgy meg sem lepődtem, azt kell, hogy mondjam. Eddig is tudtam, hogy feltűnési viszketegségben szenved, de most..
2022. január 01. 01:07 #15
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2015
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Deminek komoly segítség kell nem hazug dícséretek és olyan emberek akik csak kihasználják, nem kell bunkónak lenni vele de azt sem kell elhitetni vele hogy milyen szuper bátor példakép és minden rózsás ő pedig tökéletes és nincs semmi baj. Mert ahogy jelenleg megy a dolog a vége vagy egy új túladagolás amiből már nem jön ki vagy egy idegösszeomlás és úgy jár mint anno a big brotheres éva
2022. január 09. 00:57 #16
cdamnverss
cdamnverss
visszatérő vendég
 
Státuszgold cage; hostage to my feelings
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.12.20.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 3
Azonosító: 284914
Offline offline
Egyes kommentekhez itt már hozzá sem lehet szólni, annyira a nonszensz fogalmát erősítik, de azért az vicces, hogy néhányan milyen mértékben ki tudnak akadni azon, hogy valaki x ezer kilométerre tőlük kopaszra merte borotválni a fejét pusztán azért, mert neki úgy tetszik. unsure.gif Jó tudni, hogy ha majd esetleg valaki az ismeretségi körötökben úgy dönt, hogy önszántából így tesz és nem lesz rá egyéb oka azon kívül, hogy neadjisten valóban úgy gondolja, hogy így jól áll szerinte, majd ti ott lesztek, hogy "feltűnési viszketegségben szenvedőnek" tituláljátok. Az pedig hogy páran képesek a túladagolást összekötni egy r*hadt frizura-változtatással meg aztán a hab a tortán.
1 felhasználónak tetszik: feyre
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok