Starity

Segítség, megtaláltam életem szerelmét, de nem tudok róla semmit :(

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. augusztus 17. 00:54 #41
csanna
csanna
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.05.
Hozzászólás: 437
Csatolások: 3266
Azonosító: 48490
Offline offline
Szerintem nem kéne a sulinálleragadni. Lehet, hogy sportol és velük ment valahova.

Ellenben szerintem nem sok az esély, hogy megtalálod, mert ha ennyi idõ alatt nem sikerült, szerintem nem is nagyon fog. Lehet, hogy a csaj csak szórakozott, vagy az is lehet, hogy nem is Bp-en lakik, csak mondjuk, ha tényleg suliból mentek, ott volt osztály kirándulásuk. Erre szerintem nagyobb az esély, minthogy egy Bp-i osztály ott van oszt. kir.-son. A konzervativ OFÕ-k szeretik Mucsára rakni helyszínt...

Attól függetlenül, hogy mit írtam, tök jó enne, ha megtalálnád, én szurkolok, bár 4 hónap szerintem elég ahoz, hogy el is felejtsd mi történt... gondolom már nem igazán foglalkoztat a téma...
2008. augusztus 17. 01:08 #42
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
Megértelek Holczi! Én speciel buszmegállóban ismertem meg a "szerelmet" (most már nem az wink.gif) csak mondjuk vele jártam/járok egy suliba úgyhogy könnyebb volt a dolgom. Ha még mindig keresed, akkor sok sikert! Szorítok neked smileeee.gif
2008. augusztus 17. 01:12 #43
- törölt felhasználó -    
Idézet(Klau0604 @ 2008. August 17. - 01:08)
Megértelek Holczi! Én speciel buszmegállóban ismertem meg a "szerelmet" (most már nem az wink.gif) csak mondjuk vele jártam/járok egy suliba úgyhogy könnyebb volt a dolgom. Ha még mindig keresed, akkor sok sikert! Szorítok neked smileeee.gif

Én is ott találtam meg(mármint a suliba)a szeelmet, de azt kívánom mostmár, hogy bárcsak ne találtam volna rá... sad.gif sad.gif
Azért sok sikert, mindig van remény!! wink.gif
2008. augusztus 17. 01:21 #44
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
Idézet(Chyntya @ 2008. August 17. - 01:12)
Én is ott találtam meg(mármint a suliba)a szeelmet, de azt kívánom mostmár, hogy bárcsak ne találtam volna rá... sad.gif  sad.gif



detto ugyanitt is, üdv a klubban beer.gif biggrin.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!