Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. június 30. 23:47 #9021
- törölt felhasználó -    
Atyaég. A világon az egyik kedvenc érzésem, mikor egy évekkel ezelőtti dolgot, ami már csaknem feledésbe merült, újra megtalálok. Így történt ez most egy filmmel, amit még megboldogult gyermekkoromban láttam, és nagyon megmaradt bennem: A kis hercegnő ('95).
Most annyira fellelkesültem tőle, hogy első dolgom lesz most azonnal megnézni, majd ha lehetőségem nyílik rá, akkor könyvben is elolvasni.
És most látom, hogy szerepel benne Liam Cunningham is. Azt hiszem, nehezen tudok majd rá nem úgy gondolni, hogy jé, ott van fiatal-Davos. rohog.gif

ja és innen maradt meg az a rögeszmém, hogy ha a játékaimat otthagyom a szobában, akkor életre kelnek :'D
5 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, LaDySmIth, Szandi0820, Shadowsblood
2016. július 01. 09:57 #9022
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
HOL VAN A KÁVÉM, ÉS A TEJSZÍNHABOM???
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2016. július 01. 14:48 #9023
Shireen
Shireen
bokeh
 
Státuszmásképp vagyunk egyformák
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.29.
Hozzászólás: 1501
Csatolások: 610
Azonosító: 255253
Offline offline
Aki nagyon akar munkát, az talál is. - Aha, persze, hogyne. Kb sírhatnékom támad néhány alkalommal, amikor mást se csinálok már nem tudom mióta csak ide telefonálok, oda jelentkezek, bemegyek egyeztetni, de semmi 110.gif Ha most van egy kis szerencsém, talán felvesznek egy szoliba hogy valamit csináljak (kész vicc, de utálom a szolit). Igazából nekem már minden megfelel, csak adjanak valamit rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: Lil98, Beyla, MadHatter, LaDySmIth, Szandi0820, Wyrd, exoverdose, Shadowsblood, ScreamQueen
2016. július 01. 15:59 #9024
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Nem merek zenét hallgatni, mert megálmodtam egy dallamot és egy kibszott jó dalszöveget, és nagyon félek, hogy elfelejteném.l Ezért még dúdolom fél napig, és megy a többi nem létező jó szám közé... rohog.gif
10 felhasználónak tetszik: Lil98, Beyla, MadHatter, LaDySmIth, Szandi0820, exoverdose, InoriGothGirl, Shadowsblood, dtsz, ScreamQueen
2016. július 01. 17:48 #9025
Shadowsblood
Shadowsblood
visszatérő vendég
 
Státuszstay in drugs, eat your school, don't do vegetables
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.20.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 1
Azonosító: 254933
Offline offline
nap fénypontja: a fél hajam kék. meg a kezem és az arcom is, de nem baj. a lényeg, hogy a hajam színes. persze csak a fele, és holnapra le fog jönni az egész. különben valaki mondja meg, hogy miért van ilyen rohadt meleg, mert én már azon gondolkodom, hogy közösülök a ventilátorral.
8 felhasználónak tetszik: Lil98, Beyla, MadHatter, LaDySmIth, sg1992, An_d_a, Szandi0820, ScreamQueen
2016. július 01. 17:56 #9026
Shadowsblood
Shadowsblood
visszatérő vendég
 
Státuszstay in drugs, eat your school, don't do vegetables
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.20.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 1
Azonosító: 254933
Offline offline
Milyen jó nekem, hogy egy barátnőm figyelmesen megkérdezte, hogy megyek-e a pride-ra. Mert, hogy ugye egész évben ezzel bszogatott. A gond, hogy bármennyire szeretnék menni - tömeg fóbia, jej! - az unokatestvérem esküvőjén leszek. Mondjuk pont az Oktogonon lesz, úgyhogy szerintem amikor arra jön a menet felugrok, supermen-be átmegyek, kitöröm az ablakot, majd véresen, szakadt ruhában, törött kézzel, hősiesen beállok a menetbe. Hmm... szép terveim vannak
6 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter, LaDySmIth, Szandi0820, dtsz, ScreamQueen
2016. július 01. 18:09 #9027
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Éljen a tábor!!! Táborzáró szalonnasütést tartottunk és mi történt.... A hajam csupa füst lett(persze ez természetes, hiszen más illata nem lehetne). De fúj! Most itt ülök a szobámban és mindjárt elindulok fürödni,mert borzasztó büdös a hajam. mad.gif
2016. július 01. 19:02 #9028
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Sikerült megmosnom a hajam, és rá kellett hogy jöjjek, amióta be van festve a hajam, egyáltalán nem hullik. Ráadásul kevésbé zsírosodik, és a korpának sincs már nyoma. Szóval nem tudom mi lett a hajammal, de jóval egészségesebben néz ki, mint festés előtt. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter, Szandi0820, Shireen, Shadowsblood, ScreamQueen
2016. július 01. 19:49 #9029
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Úgy gondoltam, illene szólni valamit ez ügyben. Az igazság az, hogy két éve vagyok az oldal tagja. Rengeteg profilom volt már, vagy a nevem nem tetszett, vagy olyan kusza volt az egész, hogy inkább a törlés mellett döntöttem. Ezzel a profillal húztam a legtovább, próbáltam úgy szerkesztgetni, hogy nekem megfeleljen, időnként ez sikerült is. Rengeteget változtam ezalatt a két év alatt. Egyesek szerint a jó, mások szerint a rossz irányba. Barátokra is leltem, említésképpen tamcica, akivel 2014 szeptemberében ismertük meg egymást és azóta is tartjuk a kapcsolatot. detty11, aki egy rendkívül kedves és megértő lány, vele is a mai napig beszélünk és próbálunk segíteni egymásnak, amiben csak tudunk. Ott van jawbreaker és Tujamester, akikkel szintén rengeteget és nagyon jókat beszéltem. Külön kiemelném Ungrateful-t, akivel mindig akadt közös téma, de vele sajnos már nem tudunk beszélgetni. És végül cemeterygates, akivel szintén mindenről lehet beszélgetni és mellette egy nagyon jó fej lány.
Külön köszönet a "vitában" résztvevő tagoknak, nagyszerű volt látni, hogy képesek voltunk összefogni.
Köszönöm annak, aki elviselte, vagy talán még kedvelte is a személyemet, illetve köszönöm a sok tanácsot, amiket kaptam. Igyekszem megfogadni őket a jövőben.
Viszont előttem már páran elmondták és teljes mértékben egyet kell értenem velük: nem élhetem le az életem az interneten. Az utóbbi egy, másfél évben folyamatosan a gépem előtt ültem és alig bírtam felkelni onnan, későn mentem aludni, átaludtam a napokat, semmit nem kezdtem magammal. Ez így értelemszerűen nem jó. Ezért is szeretnék változtatni. Nemcsak a Starityt, hanem más közösségi oldalakat is hanyagolok most egy ideig.
Őszintén elmondom, fiatal vagyok és élményeket szeretnék. Ezért is döntöttem a profilom törlése mellett. Mielőtt még bárki csodálkozni kezdene, már pár hónapja gondolkozom a távozáson, most pedig a saját érdekemben távozom is. Lehet, hogy egyszer még visszatérek, de semmit nem garantálok. Mindenesetre köszönök mindent, hogy elviseltetek, hogy meghallgattatok, hogy kiosztottatok és észhez térítettetek. Higgyétek el, sokat számított. Most viszont búcsúzom, legyetek jók (vagy rosszak, ahogy jól esik) és tartsatok össze.
Köszönöm, hogy kicsit is megismerhettelek Titeket.
Sziasztok!

Noise.
10 felhasználónak tetszik: Lil98, Beyla, MadHatter, LaDySmIth, Phaedra, dtsz, Jody, Szandi0820, ScreamQueen, Shadowsblood
2016. július 01. 20:20 #9030
- törölt felhasználó -    
Idézet (,2016.07.01. 19:49~6082976,~)
Sziasztok! 
Úgy gondoltam, illene szólni valamit ez ügyben. Az igazság az, hogy két éve vagyok az oldal tagja. Rengeteg profilom volt már, vagy a nevem nem tetszett, vagy olyan kusza volt az egész, hogy inkább a törlés mellett döntöttem. Ezzel a profillal húztam a legtovább, próbáltam úgy szerkesztgetni, hogy nekem megfeleljen, időnként ez sikerült is. Rengeteget változtam ezalatt a két év alatt. Egyesek szerint a jó, mások szerint a rossz irányba. Barátokra is leltem, említésképpen tamcica, akivel 2014 szeptemberében ismertük meg egymást és azóta is tartjuk a kapcsolatot. detty11, aki egy rendkívül kedves és megértő lány, vele is a mai napig beszélünk és próbálunk segíteni egymásnak, amiben csak tudunk. Ott van jawbreaker és Tujamester, akikkel szintén rengeteget és nagyon jókat beszéltem. Külön kiemelném Ungrateful-t, akivel mindig akadt közös téma, de vele sajnos már nem tudunk beszélgetni. És végül cemeterygates, akivel szintén mindenről lehet beszélgetni és mellette egy nagyon jó fej lány. 
Külön köszönet a "vitában" résztvevő tagoknak, nagyszerű volt látni, hogy képesek voltunk összefogni. 
Köszönöm annak, aki elviselte, vagy talán még kedvelte is a személyemet, illetve köszönöm a sok tanácsot, amiket kaptam. Igyekszem megfogadni őket a jövőben. 
Viszont előttem már páran elmondták és teljes mértékben egyet kell értenem velük: nem élhetem le az életem az interneten. Az utóbbi egy, másfél évben folyamatosan a gépem előtt ültem és alig bírtam felkelni onnan, későn mentem aludni, átaludtam a napokat, semmit nem kezdtem magammal. Ez így értelemszerűen nem jó. Ezért is szeretnék változtatni. Nemcsak a Starityt, hanem más közösségi oldalakat is hanyagolok most egy ideig. 
Őszintén elmondom, fiatal vagyok és élményeket szeretnék. Ezért is döntöttem a profilom törlése mellett. Mielőtt még bárki csodálkozni kezdene, már pár hónapja gondolkozom a távozáson, most pedig a saját érdekemben távozom is. Lehet, hogy egyszer még visszatérek, de semmit nem garantálok. Mindenesetre köszönök mindent, hogy elviseltetek, hogy meghallgattatok, hogy kiosztottatok és észhez térítettetek. Higgyétek el, sokat számított. Most viszont búcsúzom, legyetek jók (vagy rosszak, ahogy jól esik) és tartsatok össze. 
Köszönöm, hogy kicsit is megismerhettelek Titeket. 
Sziasztok!
Noise.


társasági élet < gyere velem dugni cool.gif
.
.
Gondolom, ezt már nem fogod látni, de mindig is szerettelek, vagy mit mondjak, jaj, valami ilyesmi. Nem akarok nyáltengert, Érted szól a No More Tears, mert tudom, hogy szereted. biggrin.gif Sok sikert az élethez, vagy mi. Majd úgyis zaklatlak még eleget Twitteren, Biccs.
2016. július 01. 23:39 #9031
Shireen
Shireen
bokeh
 
Státuszmásképp vagyunk egyformák
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.29.
Hozzászólás: 1501
Csatolások: 610
Azonosító: 255253
Offline offline
Hát én meghalok. A szembeszomszédaimra nyitott ablaknál, részegen jött rá a dolog. Először nem vágtam mi ez a kiabálás, meg miegyéb, de amikor rájöttem, sőt arra a tényre is, hogy tökéletesen be is látok hozzájuk, lévén, hogy ég a villany, kicsit kiakadtam biggrin.gif Szerintem most szépen felrakom a fejhallgatómat és úgy teszek, mintha nem történt volna semmi.
7 felhasználónak tetszik: Lil98, Beyla, MadHatter, LaDySmIth, Phaedra, Szandi0820, habibi
2016. július 02. 09:11 #9032
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, innen ki twitterezik rendszeresen, de aki ma már fent volt, láthatta, hogy a #growingupthick világszerte trend lett. Beleolvasgattam, és hol röhögtem, hol nagyban bólogattam rohog.gif Szerintem ez az első trend, amivel teljesen egyet tudok érteni, és mellesleg jó látni hogy vannak még jópáran a cipőmben laugh.gif
2016. július 02. 10:08 #9033
- törölt felhasználó -    
Tegnap (vagyis inkább ma) hirtelen leült mellém egy srác a porba a fesztiválon és elkezdett nekem magyarázni valamit, a hangzavar miatt meg nem hallottam semmit, ezért automatikusan magyarul álltam neki dumálni random dolgokról. Aztán amikor leesett, hogy angolul beszél, átváltottam én is, és tök jót beszélgettünk rohog.gif Viszont az a baj, hogy csak a keresztnevét tudom, és így próbálom megtalálni fészbúkon. Hát... a remény hal meg utoljára rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter, ScreamQueen, Shadowsblood, LaDySmIth, sg1992, Phaedra, Szandi0820
2016. július 02. 11:40 #9034
- törölt felhasználó -    
Volt egy bizonyos korszakom, amikor beakartam festetni a hajam fehérre vagy sötétzöldre. Ki is kértem egy fodrász véleményét erről, aki lebeszélt róla, mert csak tönkre tenném a hajam. Megnyugodtam és lefújtam az egészet, de láttam képeket zöld hajról és feltámadt bennem a vágy újra. Jelenleg az akadályoz, hogy ahol dolgozom nem lenne ez elfogadható, de úgy érzem, hogy egyszer úgyis befestetem, mert később bánni fogom és a kiöregszem az ilyenekből.
3 felhasználónak tetszik: Lil98, ScreamQueen, Szandi0820
2016. július 02. 14:17 #9035
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Nem elég, hogy egy pár bunkó elfoglalta a kocsibejárónkat.
Az sem elég, hogy egész nap a ház körül dudál a sok ősp arasztja a világnak, ezért ki sem tudok mozdulni keserű csucsort szedni (lol).
De hogy egész nap ordibálnak, kapartatnak, mikrofonba vakognak a motoros találkozó miatt, na az kikészít. Legalább azt tiszteletben tartanák, hogy szinte csak idősek laknak itt a környéken. De nem, csak nyomják neki, állatkodnak, kiabálnak szétvernek mindent. Ez egy kib aszott hétvégén át, már a saját házamban sincs nyugtom.
7 felhasználónak tetszik: Lil98, Beyla, MadHatter, ScreamQueen, habibi, Shadowsblood, Szandi0820
2016. július 02. 14:34 #9036
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Már kezdtem volna írni a Legenda c. film kritikáját, mikor egyszer csak kövirózsa illatot éreztem, de nem tudtam hogy, hiszen, csak kint a kertbe van kövirózsánk. Aztán nagy nehezen sikerült rájönnöm, hogy az én kezem az, mivel apum barátnőjének fáj a füle, és ezt kell csöpögtetnem a fülébe napi 4x. Nem tudom miért nem gondoltam erre, mikor kerestem az illat kiindulási pontját, de hosszas tanakodás után rájöttem. Látszik, hogy nem kellett volna hajnal fél 2-ig filmeznem.
1 felhasználónak tetszik: Phaedra
2016. július 02. 15:10 #9037
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Annyira bírom, hogy anyám 19 éves létemre is kiakad alakítani. Értem én, nem rosszból csinálja, de már egyenesen unom, hogy mindig azzal jön, hogy kezdjek valamit a hajammal és nyáron, ne hordjak már hosszúnadrágot (utálom mutogatni a lábam és még soha sem találtam olyan nyári rövidnadrágot, ami hoszúságba jó lenne). Meg mindig azt mondja, hogy kiakar alakítani. Mintha tudná, hogy én mit akarok. Néha úgy érzem, mintha a ,,mai" lányokra akarna kialakítani. Máskor meg, mintha magára, vissza a 80-as évekbe.
A lényeg, hogy unom ezt. Én nem akarom egyelőre tovább alakítani magam, mert jelenleg nincs nagy baj velem. Anyám meg, mintha helyettem élné meg a fiatal koromat. Jobban drámázik a pattanásaimon, meg a hajamon, mint én magam.
4 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, ScreamQueen, Phaedra
2016. július 02. 15:11 #9038
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Sikerült egy teljes oldalt úgy megcsinálnom, hogy csak az én nevem látszódjon a "legutóbbi hozzászóló"-nál. Igen, roppant büszke vagyok magamra. biggrin.gif
2016. július 02. 16:22 #9039
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
anyam mar visít velem, mert egesz heten nem voltam otthon, éjjel is Balatonon voltam meg most is oda megyek, de rohadtul nincs kedvem a lakásban megsülni.
2 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter
2016. július 02. 17:33 #9040
- törölt felhasználó -    
Én mindig olyan szoktam lenni mint Kylo Ren, de ma háromszorosan is olyan voltam.
Valaki hozzám szólt, már fojtogattam őket az erővel. furesz.gif
De komolyan, egyfolytában üvöltözök, zsörtölődök, idegbeteg vagyok, és türelmetlen. (Nem, most éppen nincsenek női gondjaim)
És az egészben a vicces, vagy inkább ironikus az, hogy tök jó napom van. Zenehallgatás, strandolás, tesóm szülinapja...
Szerintem az álmatlanság a bajom. De Harry Pottert nézni éjszaka jobb elfoglaltságnak tűnt, mint vergődni az ágyban ebben a meleg és fülledt időben. dance.gif
4 felhasználónak tetszik: Lil98, Shadowsblood, LaDySmIth, Phaedra
560 oldal 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!