Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 20. 20:49 #9941
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
anyám: az egyik szomszéd elköltözött
én: miért
anyám: valami szellem miatt
én: ???
anyám: a 3 éves gyerekük állandóan egy bácsiról beszélt aki ott lakik, de mondta hogy nem kell félni tőle mert nem bánt. ők nem foglalkoztak vele, mivel a kölykök sok hülyeséget kitalálnak, úgyhogy ráhagyták. aztán jött hozzájuk valami rokon a gyerekével, erre az meg rákérdezett hogy ki ez a bácsi...

http://66.media.tumblr.com/dfc2f4ce75da2b79a8e3007237111f90/tumblr_oc42qdyTV91qdqw3ro6_r5_250.gif
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fannycska999, Jody, ilus1996, Rose Rowan, MadHatter, CandUs, LaDySmIth
2016. augusztus 20. 21:25 #9942
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Augusztus 20. Szinte semmi. Egy tíz perces tűzijáték volt semmi több. Most a tévében nézem a Pestit és nagyon szép. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, ilus1996
2016. augusztus 20. 22:06 #9943
- törölt felhasználó -    
most tudatosult bennem, hogy gólyanapon csoportos feladatok lesznek. csapatokba fognak osztani minket. engem. más emberekkel. miért érzem úgy, hogy ez nem lesz oké. mellow.gif szeretlek szociális fóbia
csak abban reménykedek, hogy nem egy rakás idegennel fognak összerakni, hanem ismerősökkel.

és nem szól a fülhallgatóm fele. az élet kegyetlen.
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fannycska999, Psyché, MadHatter, CandUs, Elody, LaDySmIth
2016. augusztus 20. 22:08 #9944
- törölt felhasználó -    
Idézet (General Stark @ 2016.08.20. 22:06)
most tudatosult bennem, hogy gólyanapon csoportos feladatok lesznek. csapatokba fognak osztani minket. engem. más emberekkel. miért érzem úgy, hogy ez nem lesz oké. mellow.gif szeretlek szociális fóbia
csak abban reménykedek, hogy nem egy rakás idegennel fognak összerakni, hanem ismerősökkel.
és nem szól a fülhallgatóm fele. az élet kegyetlen.


ON: legyél pozitív laugh.gif pár nap múlva bakancs, majd koncert

OFF: hogy létezhetek ennyire buta emberek, és hogy mit keresnek a szerethetően barátságos fórumban? rolleyes.gif eddig a tumblr - szökevények miatt idegeskedtem, de esküszöm visszasírom őket.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, MadHatter, LaDySmIth
2016. augusztus 20. 22:54 #9945
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
délután még pancsoltam a 30 fokos vízben, jelenleg pedig 2 takaróval fekszem az ágyban, nincs hangom, állandóan tüsszögök és lázas vagyok, pedig mentem volna buliba is. sad.gif sosem gondoltam volna, hogy nyáron fogok megfázni. mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fannycska999, MadHatter, biush123
2016. augusztus 21. 00:59 #9946
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1972
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Az irigyeim.. Hogy pontosan ilyenkor álnak a hátam mögött és kibeszelnek..
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. augusztus 21. 01:13 #9947
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Azt hiszem anno a gólyaszívató előtt paráztam ennyire, mint most; a két szituáció közös vonása, hogy igazából akkor is nevetségesen túlgörcsöltem a dolgot, meg szerintem most is. Hivatalos vagyok egy házibuliba (ma van a nagy nap), és először nagyon lelkesedtem, aztán lassan tudatosult bennem, hogy csupa olyan emberrel leszek körülvéve, akiket csak felületesen/egyáltalán nem ismerek, három kivétellel: egyik barátnőm, egy volt udvarlóm, éés az exem. Jó, ami a két úriembert illeti, túl vagyok rajtuk, de ettől még nem nagyon akartam volna velük lógni, egyikkel sem mentek valami szépen a dolgok; és ha ők nem is lennének ott, akkor sem lennék nyugodtabb, mert sokan leszünk én meg socially awkward vagyok, és nem ismerek ott kb senkit, és áá >.< Viszont az nem opció, hogy nem megyek el, mert akkor utálnám magam, amiért megint engedtem a zárkózottságomnak. Így inkább elmegyek, és egyszemélyes csendkirályt játszok egész este. Sehogysemjó sad.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, ilus1996
2016. augusztus 21. 13:00 #9948
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Tanács? Valaki?
Hivatalos vagyok egy szülinapi pizsama partyra. Őszintén szólva csak az udvariasság miatt fogadtam el. Ő az egyik legrégebbi barátnőm, akivel rengeteg dolgon keresztül mentünk együtt. Ha csak ketten lennénk az nem is lenne akkora gond, de meghívta két barátnőjét akiket én egyáltalán nem ismerek. (anxiety alert) Amióta elmentünk más suliba teljesen más világ lettünk. Ott közülük mindenki rémisztően heteró lesz, nem érdekli őket a Star Wars, vagy a babák, és őszintén szólva nem tudom mennyire fogok élvezni egy estét béna zenével töltve, pasikról dumálva.
Ők már piálnak, én nem, és egy embert sem ismerek azok közül, akikről ők folyton beszélgetnek. Tudom hogy feszegetnem kéne a határaimat, de ők egyáltalán nem az én világom, és tényleg nem tudom érdemes-e elmennem azért, hogy kínos csendben üljek amíg ők kitárgyalják hogy a harminckét exük meg a hamis barátaik mit csinálnak... Rá kell jönnöm hogy ez vagyok én, és nem akarom magam megváltoztatni mások kedvéért.
Gondoltam arra hogy lemondom és kettesben átadom neki az ajándékomat. Csak az a baj, hogy tavaly már lemondtam egy ottalvós bulit (akkor tényleg nem értem rá) és mivel már mondta is, tudom hogy nagyon kiakadna ha ismét lemondanám. De komolyan legyek ennyire udvarias?
Valaki ossza meg velem a véleményét akár itt akár privátban légyszíves, mert teljesen elvesztem.
1 felhasználónak tetszik: Elody
2016. augusztus 21. 13:32 #9949
JustMeEvelin
JustMeEvelin
visszatérő vendég
 
StátuszAttól senki sem lesz több, hogy másokat kevesebbnek néz...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 325
Csatolások: 58
Azonosító: 258599
Offline offline
Idézet (Rose Rowan @ 2016.08.21. 13:00)
Tanács? Valaki?
Hivatalos vagyok egy szülinapi pizsama partyra. Őszintén szólva csak az udvariasság miatt fogadtam el. Ő az egyik legrégebbi barátnőm, akivel rengeteg dolgon keresztül mentünk együtt. Ha csak ketten lennénk az nem is lenne akkora gond, de meghívta két barátnőjét akiket én egyáltalán nem ismerek. (anxiety alert) Amióta elmentünk más suliba teljesen más világ lettünk. Ott közülük mindenki rémisztően heteró lesz, nem érdekli őket a Star Wars, vagy a babák, és őszintén szólva nem tudom mennyire fogok élvezni egy estét béna zenével töltve, pasikról dumálva.
Ők már piálnak, én nem, és egy embert sem ismerek azok közül, akikről ők folyton beszélgetnek. Tudom hogy feszegetnem kéne a határaimat, de ők egyáltalán nem az én világom, és tényleg nem tudom érdemes-e elmennem azért, hogy kínos csendben üljek amíg ők kitárgyalják hogy a harminckét exük meg a hamis barátaik mit csinálnak... Rá kell jönnöm hogy ez vagyok én, és nem akarom magam megváltoztatni mások kedvéért.
Gondoltam arra hogy lemondom és kettesben átadom neki az ajándékomat. Csak az a baj, hogy tavaly már lemondtam egy ottalvós bulit (akkor tényleg nem értem rá) és mivel már mondta is, tudom hogy nagyon kiakadna ha ismét lemondanám. De komolyan legyek ennyire udvarias?
Valaki ossza meg velem a véleményét akár itt akár privátban légyszíves, mert teljesen elvesztem.


Szerintem beszélj vele. Én a helyedben biztosan ezt tenném. Mondd el neki, hogy mi bánt, és hogy nem teljesen vagy kibékülve az új barátnőivel, meg az új életformájával. Ha nem értékeli az őszinteséget, vagy nem érti meg, hogy nem szeretnéd, akkor tényleg ne kinozd magad ezzel. Ha hajlandó foglalkozni azzal, hogy te más világ vagy, és nem kényszerit rá téged az ő programjukra, akkor pedig menj, és próbáld meg jól érezni magad. Ha tényleg jó barátnőd, akkor biztos vagyok benne, hogy nem feledkezik meg arról sem, hogy te jól érezd magad. Csak beszéld meg vele a dolgokat, ez a kulcsa mindennek.
1 felhasználónak tetszik: Rose Rowan
2016. augusztus 21. 13:40 #9950
- törölt felhasználó -    
Idézet (JustMeEvelin @ 2016.08.21. 13:32)
Szerintem beszélj vele. Én a helyedben biztosan ezt tenném. Mondd el neki, hogy mi bánt, és hogy nem teljesen vagy kibékülve az új barátnőivel, meg az új életformájával. Ha nem értékeli az őszinteséget, vagy nem érti meg, hogy nem szeretnéd, akkor tényleg ne kinozd magad ezzel. Ha hajlandó foglalkozni azzal, hogy te más világ vagy, és nem kényszerit rá téged az ő programjukra, akkor pedig menj, és próbáld meg jól érezni magad. Ha tényleg jó barátnőd, akkor biztos vagyok benne, hogy nem feledkezik meg arról sem, hogy te jól érezd magad. Csak beszéld meg vele a dolgokat, ez a kulcsa mindennek.

Egyetértek, ha tényleg olyan régóta ismeritek egymást, biztos meg fogja érteni. Az nagyon tetszett, hogy nem akarsz megváltozni mások kedvéért, tartsd magad ehhez és csináld azt, amit a legjobbnak érzel. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Rose Rowan
2016. augusztus 21. 14:16 #9951
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Idézet (JustMeEvelin @ 2016.08.21. 13:32)
Szerintem beszélj vele. Én a helyedben biztosan ezt tenném. Mondd el neki, hogy mi bánt, és hogy nem teljesen vagy kibékülve az új barátnőivel, meg az új életformájával. Ha nem értékeli az őszinteséget, vagy nem érti meg, hogy nem szeretnéd, akkor tényleg ne kinozd magad ezzel. Ha hajlandó foglalkozni azzal, hogy te más világ vagy, és nem kényszerit rá téged az ő programjukra, akkor pedig menj, és próbáld meg jól érezni magad. Ha tényleg jó barátnőd, akkor biztos vagyok benne, hogy nem feledkezik meg arról sem, hogy te jól érezd magad. Csak beszéld meg vele a dolgokat, ez a kulcsa mindennek.


Idézet (Flower...Love @ 2016.08.21. 13:40)
Egyetértek, ha tényleg olyan régóta ismeritek egymást, biztos meg fogja érteni. Az nagyon tetszett, hogy nem akarsz megváltozni mások kedvéért, tartsd magad ehhez és csináld azt, amit a legjobbnak érzel. smileeee.gif


Köszönöm a tanácsot nektek is, és a privát üzeneteknek is! laugh.gif
Üzentem neki, remélem sikerül megbeszélnünk és megérti. Szerintem anyukámnak is felvetem a dolgot, hogy ő mit gondol róla...
2016. augusztus 21. 14:28 #9952
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1972
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Végre mamám jobban van a kórházba heart.gif Annyira örülök ennek smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, MadHatter
2016. augusztus 21. 20:33 #9953
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1972
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Eddig voltam boldog..Nem rég elkezdtem örülni,h mamám jobban van,erre nem,nem lett jobban..Anyám felhívja a doktort,én meg furcsálom a doktorokat,h ez most igaz vagy nem,hogy egyik nap azt mondják,h jobban van,erre most?Nem,nem lett jobban..Most akkor,hogy van ez? mellow.gif
2016. augusztus 21. 20:38 #9954
biush123
biush123
QueenOfDisaster
 
StátuszThis world will never be, what I expected. . .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1073
Csatolások: 26
Azonosító: 200857
Offline offline
unalmamba megszállottan elkezdtem követőket szerezni és felidegesít mert senki sem követ vissza...
igentudomvilágméretűproblémabocsi
110.gif 110.gif 110.gif
2016. augusztus 21. 20:42 #9955
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Tatám köztudottan nagyon brutális pálinkákat főz és vittem egy üveggel ismerősöméknek falunapra. Nekem két és fél pohár után elment a hangom, de a drága osztálytársnőm ezt is úgy issza mint a vizet biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98, CandUs
2016. augusztus 22. 01:05 #9956
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Arra, hogy GYŰLÖLÖM a Neptun-t. Aki felsőoktatásban tanul, tudja mire is gondolok. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Psyché
2016. augusztus 22. 09:49 #9957
disco queen
disco queen
visszatérő vendég
 
StátuszThe truth about love, it can not be explained…
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.02.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 2
Azonosító: 250305
Offline offline
Ezzel nem sok ember fog egyetérteni, de nekem a kedvenc tantárgyam a matek, mivel annyira átlátható és logikus számomra, de ma tudtam meg, hogy a kedvenc matektanáromat kirúgták elvileg. Az egész osztályunk örül, én meg azóta totál befordultam, hogy miért? sad.gif
3 felhasználónak tetszik: Rose Rowan, Fannycska999, Phaedra
2016. augusztus 22. 10:18 #9958
- törölt felhasználó -    
Szakad az eső, nekem pedig mennem kéne városba anyámmal, elintézni pár dolgot... Csak hát az egyetlen cipőm, ami nem ázik be, szét van szakadva xDDD Oh igen, jól kezdődik a nap.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98
2016. augusztus 22. 10:36 #9959
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
Fent maradtam ötig, hogy élőben meg tudjak nézni egy adást; én kis naiv azt gondoltam, hogy hagynak majd aludni, mert ezen tervemet előre közöltem mindenkivel. Erre papám úgy döntött, hogy elkezd az ablakom alatt füvet és sövényt nyírni. rolleyes.gif
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, silenc, TheTruthAboutLove, Psyché, Cintia99, ScreamQueen, LaDySmIth, MadHatter
2016. augusztus 22. 11:04 #9960
Rose Rowan
Rose Rowan
living doll
 
StátuszI am Loki, of Asgard, and I'm burdened with glorious purpose
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.05.
Hozzászólás: 3045
Csatolások: 2846
Azonosító: 257763
Offline offline
Az "ellentétek vonzzák egymást" csak szerintem hülyeség?
Rengeteg ideig hittem benne, de újra és újra bebizonyosodik hogyha egy darabig megy is, hosszútávra nem érdemes tervezni vele. Ahhoz hogy valakivel dűlőre tudj jutni, kell egy közös vélemény, és hogy tudjatok beszélgetni, kellenek témák amik mindkettőtöket érdekelnek. Nem azt mondom hogy ha valaki az ellentéted akkor már szóba sem kell elegyedni vele, de akármi történik a végén mindig rájövök hogy legjobb barát, egy jó kapcsolat csak akkor alakulhat ki, ha a közös pontjaitok összekötnek titeket, ha egyeznek bizonyos tulajdonságaitok. És azért nem érdemes barátságot teremteni valakivel akivel nem hasonlítotok, és megpróbálni alkalmazkodni hozzájuk, csak hogy több ismeretségetek legyen.
Does that make sense?
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98, Elody, LaDySmIth, MadHatter
560 oldal 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!