Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 11. 11:33 #10301
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Agent X @ 2016.09.11. 10:49)
Nem tudom, hogy megoldódott-e, de próbáltad frissíteni a Flash Playert? Mert az én gépem/böngészőm akkor szokott ilyen dolgokat kiírni, amikor elavultá válik a jelenlegi verzió. És amiket leírtál, azokhoz mind a Flash kell. smileeee.gif (Néha az oldal is kiír olyadmiket, hogy ,,Oh snap, You need Flash!" )
Anyukádnak meg gratu! biggrin.gif


Őszintén? Nem próbáltam. Mivel a Chrome az újratelepítés után még rosszabb volt, mint előtte, értsd: jóformán semmit nem töltött be, vagy hibásan, inkább átnyergeltem a Firefoxra. Ez meg tökéletesen működik, úgyhogy maradtam ennél. De az Operán azért gondolkodom, sokan dicsérték már és itt is kaptam rá tippet, szóval lehet, hogy azt beújítom a közeljövőben. Sosem voltam egy nagy számítógép zseni, ami égő, de koromnál fogva mégse nem olyan meglepő. Akik meg segíteni próbáltak és tanácsot adtak, azoknak ezúttal is köszönöm. smileeee.gif
2016. szeptember 11. 11:43 #10302
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
mindig azt érzem egyszer evés közben halok meg, előbb majdnem el is jött pillanat, mikor félrenyeltem egy kiflidarabot. mellow.gif
11 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, InoriGothGirl, ilus1996, Kincses Bogi, forever.romanci, Konvektor, Beyla, Phaedra, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. szeptember 11. 14:49 #10303
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2016.09.11. 11:43)
mindig azt érzem egyszer evés közben halok meg, előbb majdnem el is jött  pillanat, mikor félrenyeltem egy kiflidarabot. mellow.gif

Ismerős. Nekem úgy 2 évvel ezelőtt akadt meg a torkomon egy szendvics darab a torkomba és fuldokoltam. Nem tudom ,hogy vagy, hogy erősen ütögettem a mellkasom vagy amúgy is valahogy leakart csúszni a torkomon, de aztán lement. De kész rémálom volt, mert emlékszem ,hogy a levegő beszorult. Egy ideig nem tudtam rendesen enni, mindig arra gondoltam ,hogy megfulladok a kajától és olyan óvatosan ettem. Mostanra csak időnként tűnik fel, mostanra otthon már simán bezabálok mindent. Máshol is már nyugodt szívvel megeszek ezt- azt, csak ne jusson el az agyamig ,hogy figyeljek oda, mert akkor tuti megint kínosan ügyelek (ami még nekem is idegesítő) az evésre. laugh.gif
10 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Konvektor, Beyla, Szandi0820, Phaedra, LaDySmIth, Lil98, riri17, Bátor Ventillátor, MadHatter
2016. szeptember 11. 14:56 #10304
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Mindenki hosszú hajat szeretne, csak én nem. rohog.gif
Tekergettem a minap lefele a Facebook falamon, és az ötödik hajnövesztést serkentő hirdetés után/ismerős megosztott bejegyzése után olyan jóízűt nevettem, hogy az nem igaz. biggrin.gif Három hete vágattam le a derékig érő hajamat, jelenleg hátközépig ér nagyjából, bár egy kicsit attól is rövidebb. Még szebben kihozza a göndörségét, én úgy bele vagyok szerelmesedve, hogy az nem igaz. A környezetem szerint is sokkal jobb, és annyival könnyebb bánni vele. laugh.gif Féltem, vajon hogyan fog állni, de már bánom, hogy nem mentem el előbb fodrászhoz. Csak kissé viccesnek érzem, hogy körülöttem pedig mindenki az ellenkezőjére vágyik. laugh.gif
10 felhasználónak tetszik: forever.romanci, InoriGothGirl, Konvektor, Beyla, Szandi0820, Elody, Lil98, MadHatter, Psyché, ilus1996
2016. szeptember 11. 15:03 #10305
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2016.09.11. 14:56)
Mindenki hosszú hajat szeretne, csak én nem. rohog.gif 
Tekergettem a minap lefele a Facebook falamon, és az ötödik hajnövesztést serkentő hirdetés után/ismerős megosztott bejegyzése után olyan jóízűt nevettem, hogy az nem igaz. biggrin.gif Három hete vágattam le a derékig érő hajamat, jelenleg hátközépig ér nagyjából, bár egy kicsit attól is rövidebb. Még szebben kihozza a göndörségét, én úgy bele vagyok szerelmesedve, hogy az nem igaz. A környezetem szerint is sokkal jobb, és annyival könnyebb bánni vele. laugh.gif Féltem, vajon hogyan fog állni, de már bánom, hogy nem mentem el előbb fodrászhoz. Csak kissé viccesnek érzem, hogy körülöttem pedig mindenki az ellenkezőjére vágyik. laugh.gif


Húha, most én is le szeretném vágatni, mert már túl hosszú és nem tudom kezelni. Nekem hátközépig ér, de már nem tudom rendesen kibontani se. Én most valami tépett, vállig érő frizurát szeretnék, valami olyat, amit könnyen fel tudok tupírozni, ha akarok, de anélkül is néz ki valahogy. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Phaedra, Konvektor, Szandi0820, MadHatter, ilus1996
2016. szeptember 11. 15:49 #10306
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Tegnap apával meg a testvéremmel 200 kiló almát vágtunk fel a pálinkához. Az elején még lelkes voltam, de mire az első hordó megtelt már nagyon untam, valamint vízhólyagok lettek a kezemen. Nem, nem haltam bele, de így nagyon sz*r volt, mert ahogy fogtam a kést folyamatosan dörzsölte az ujjamon az egyik vízhólyagot és a végére szépen lejött a bőr. Jaaa, és a másik kezemet - hiába vigyáztam - összevagdostam és kb. a tenyerem közepébe a késhegye belecsúszott.. Mit ne mondjak, az is fáj. Még nem tudom, hogy este hogyan fogok hajat mosni (a víz rohadtul csípi a sebet és gondolom a sampon se lesz kellemesebb), és holnap dolgozatot írni, mert nemhogy a ceruzát, hanem még az evőeszközt se tudom normálisan fogni.. Még szerencse, hogy körmöt festeni azért tudtam. rohog.gif Remélem gyakorlatra jobb lesz, mert így nem tudom mihez fogok kezdeni az üzletben. Btw remélem ezek után tényleg jó lesz a pálinka, igaz sosem volt a kedvencem, de akkor legalább kárpótolna. biggrin.gif
11 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Szandi0820, Konvektor, LaDySmIth, Beyla, Lil98, Psyché, Bátor Ventillátor, MadHatter, nothingcanstopme, ilus1996
2016. szeptember 11. 16:10 #10307
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
az élet kegyetlen, a suli bélyeggyűjtő szakköre csak 7. évfolyamig van.
12 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Szandi0820, InoriGothGirl, LaDySmIth, Beyla, Lil98, Psyché, Bátor Ventillátor, MadHatter, nothingcanstopme, ilus1996, kaliforhnia
2016. szeptember 11. 16:36 #10308
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2016.09.11. 14:56)
Mindenki hosszú hajat szeretne, csak én nem. rohog.gif 
Tekergettem a minap lefele a Facebook falamon, és az ötödik hajnövesztést serkentő hirdetés után/ismerős megosztott bejegyzése után olyan jóízűt nevettem, hogy az nem igaz. biggrin.gif Három hete vágattam le a derékig érő hajamat, jelenleg hátközépig ér nagyjából, bár egy kicsit attól is rövidebb. Még szebben kihozza a göndörségét, én úgy bele vagyok szerelmesedve, hogy az nem igaz. A környezetem szerint is sokkal jobb, és annyival könnyebb bánni vele. laugh.gif Féltem, vajon hogyan fog állni, de már bánom, hogy nem mentem el előbb fodrászhoz. Csak kissé viccesnek érzem, hogy körülöttem pedig mindenki az ellenkezőjére vágyik. laugh.gif


nekem soha életemben nem volt még hosszú hajam, mindig csak a tipikusan hát középig érő, szerintem nem is nőne meg tovább, kiskoromban anya sokat próbálkozott vele, de csak még jobban göndör lett, hosszabb nem xd

nekem már így is egy rémálom vele bánni és mivel sűrű, vagy fél doboz balzsam kell rá...az kéne még hogy hosszú legyen
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2016. szeptember 11. 17:15 #10309
disco queen
disco queen
visszatérő vendég
 
StátuszThe truth about love, it can not be explained…
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.02.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 2
Azonosító: 250305
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2016.09.11. 14:56)
Mindenki hosszú hajat szeretne, csak én nem. rohog.gif 
Tekergettem a minap lefele a Facebook falamon, és az ötödik hajnövesztést serkentő hirdetés után/ismerős megosztott bejegyzése után olyan jóízűt nevettem, hogy az nem igaz. biggrin.gif Három hete vágattam le a derékig érő hajamat, jelenleg hátközépig ér nagyjából, bár egy kicsit attól is rövidebb. Még szebben kihozza a göndörségét, én úgy bele vagyok szerelmesedve, hogy az nem igaz. A környezetem szerint is sokkal jobb, és annyival könnyebb bánni vele. laugh.gif Féltem, vajon hogyan fog állni, de már bánom, hogy nem mentem el előbb fodrászhoz. Csak kissé viccesnek érzem, hogy körülöttem pedig mindenki az ellenkezőjére vágyik. laugh.gif


nekem hátközépig sem nő meg, max a vállamig hajlandó, utána megáll. szóval nálam már a hátközépig érő haj is csoda lenne. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Beyla
2016. szeptember 11. 18:21 #10310
- törölt felhasználó -    
Épp utálom magam. Tegnap kint voltam az Ossian 30 éves jubileumán, ráadásul második (!!!) sorban, de a tömeg okozta levegőhiány, meg a kedves szociális fóbiám miatt olyan rosszul lettem, hogy azon sem lepődtem volna meg, ha összeesem. Hányingerem is volt, csoda, hogy a Dalriadát kibírtam. A körülöttem állók jó fejek voltak, mikor elmagyaráztam, miért vagyok olyan pofátlan, hogy vizet kérek tőlük, adtak, de csak nem lett jobb, úgyhogy ki kellett verekednem magam a tömegből, ezzel feláldozva a második soros helyem, és meghúzni magam oldalt. Ez olyan szinten szarul érintett, hogy négy dal közben épphogy vissza tudtam fojtani a bőgést. Tudom, most hülyének tituláltok, úgyhogy elmondanám, hogy az Ossian az életem, imádom őket, és ha tehetném, minden koncertjükre elmennék, mert tényleg úgy imádom őket, hogy azt még én sem tudom szavakba foglalni. Úgyhogy igen, ez az oldalról nézzük a koncertet (vagyis az előttem álló emberek fejét) dolog nem jött be, totál kiakadtam magamra, mert kellett nekem rosszul lennem. Aztán végül mára picit lenyugodtam, semmi gáz, 23-án a közelben lesznek, Dunaföldváron, gondoltam, megnézem, mennyi a jegy... Erre... Nem lesz az a koncert. Na szóval, most vagyok totál idegbeteg.
bocsesz, muszáj volt kipanaszkodnom magam.
Plusz: Épp azon vagyok, hogy lemondjam a holnapi pszichológust, mert rohadtul nem érzem magam felkészültnek, és félek, és előjött az én jó öreg, "hagyjatokmárafenébe" énem, aki azt kívánja, az összes ember ott rohadjon meg, ahol van.
8 felhasználónak tetszik: forever.romanci, LaDySmIth, Konvektor, Beyla, Szandi0820, Bátor Ventillátor, MadHatter, ilus1996
2016. szeptember 11. 18:42 #10311
- törölt felhasználó -    
Nézzétek ezt a lajháros hátitáskát... wub2.gif Kell wub3.gif
anyu ilyenkor szokta megkérdezni, hogy hány éves vagyok :(
14 felhasználónak tetszik: forever.romanci, silenc, Konvektor, Beyla, Kincses Bogi, InoriGothGirl, Lil98, Szandi0820, Psyché, riri17, Bátor Ventillátor, MadHatter, ilus1996, kaliforhnia
2016. szeptember 11. 18:54 #10312
- törölt felhasználó -    
Édes Istenem (nem szoktam ezt mondani, de most muszáj), már csak 43 nap az új évad! Ennél boldogabb csak akkor leszek, ha 23-a lesz, és végre ki kell majd kapcsolnom két napra a wifimet. laugh.gif addig is marad az az opció, hogy ülök a fenekemen, zabálom a fagyit és sírok a barátaimnak, hogy igazságtalan az élet. Egyébként; jesszusom, milyen régen volt már, hogy az ikonikus jelenetben valakinek végigfolyt a vére a képernyőn, nekem pedig három órámba telt álomba sírnom magamat... milyen gyorsan telik már az idő. meghajolo.gif
2016. szeptember 11. 19:46 #10313
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
5 résszel vagyok lemaradva az egyik drámával, aztán most beakartam pótolni, de eszembejutott, hogy ha most elkezdem nézni, akkor képtelen vagyok leállni vele, szóval most várhatok vasárnapig, akkor lesz csak időm bepótolni. sad.gif
holnap negyed 5ig leszek iskolába, 6 gyakorlatom és 3 tanórám lesz.mega_shok.gif többet leszek iskolába, mint otthon. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Szandi0820, Phaedra, Lil98, MadHatter, ilus1996
2016. szeptember 11. 21:01 #10314
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
akármilyen koreai bandát küldök a barátnőmnek kitalálja, hogy ki a kedvencem, nem értem hogy csinálja. biggrin.gif szerintem jobban ismer, mint én saját magamat.
6 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Bátor Ventillátor, Phaedra, MadHatter, Lil98, Szandi0820
2016. szeptember 11. 22:15 #10315
- törölt felhasználó -    
Anyum állandóan az egészségemmel piszkál, merthogy én leszek a világ legbetegebb embere, amiért nem eszek húst. Pedig az eltelt 2 hónap alatt semmi bajom nem volt, sőt, energikusabbnak is érzem magam, nem úgy mint még tavasszal. Ez okoz nekem örömet, és így még a gasztronómiai készségeimet is tudnám csiszolni. Elhiszem, hogy azért anya is aggódik, bár hosszas meggondolásból és alapismeretekből kezdtem el ezt az új életformát. A nővérem a sápadtságommal van elfoglalva, de azt persze nem veszik észre, hogy a hintőporos fejem miatt (is) vagyok fehér. glare.gif
Viszont ma voltam egy kaktuszkiállításon, amin beszereztem pár pozsgást és 2 kis kaktuszt, aminek én ügyesen elfelejtettem megkérdezni a fajtáját, de sebaj, majd szabadidőmben apám kaktuszos könyveit fogom tanulmányozni. Láttam plusz két mókust, az egyik egy méterre mellettem futott el egy dióval a szájában. Olyan kis édes teremtések wub3.gif
7 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Phaedra, MadHatter, Lil98, Szandi0820, nothingcanstopme, ilus1996
2016. szeptember 11. 22:45 #10316
- törölt felhasználó -    
Holnap kezdődik az egyetem, és 7-kor kéne felkelnem - amivel igazából semmi baj sincs, hiszen még mindig jobb, mint amikor gimi alatt fél 6-kor kellett kimásznom az ágyból -, csak az a probléma, hogy 4 hónapon keresztül hajnali 4-5-ig fent voltam, szóval már előre látom, hogy nagyon szenvedni fogok az éjszaka folyamán... na, meg reggel. Szerintem örülni fogok, ha 2 körül el tudok majd aludni.

Az meg a másik, hogy már megint minden kis hülyeségre rástresszelek, mert nem tudom, mi lesz, hogy lesz holnap, egyáltalán mire számítsak. És félek, hogy az előadásokat sem fogom érteni, mivel nem magyarul lesznek, nekem meg sose volt erősségem a hallás utáni... és aaaahj. Öljetek meg. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: forever.romanci, MadHatter, Lil98, Psyché, Szandi0820, nothingcanstopme
2016. szeptember 12. 07:41 #10317
- törölt felhasználó -    
Elfogadták a cikkem az Ossian jubileumi koncertjéről. Valamiért tök azt hittem, hogy nem fogják, de örülök, hogy tévedtem.biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Szandi0820, MadHatter, nothingcanstopme, Beyla, ilus1996
2016. szeptember 12. 15:16 #10318
- törölt felhasználó -    
Az egy dolog, hogy hőség van és ezért inkább szandálban mentem suliba, de az, hogy ez a csodálatos lábbeli úgy kikészítse a talpamat, hogy még járni se tudjak. Holnap valami puha anyaggal bélelt tornacipőben fogok járkálni, bár lehet hogy már késő. 110.gif
8 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Mrs.Jack Frost, Szandi0820, Psyché, MadHatter, nothingcanstopme, Beyla, ilus1996
2016. szeptember 12. 16:27 #10319
- törölt felhasználó -    
Ebben az évben végeztem az iskolával és úgy érzem nem fogok tudni megküzdeni a felnőttséggel járó kötelezettségekkel. Túl sok felelősség szakadt a nyakamba. Kellene egy kézikönyv az élethez, nem tudom hogy kell irányítani ezt az izét unsure.gif

#utálom a hülye szorongásom és az emberfóbiám
11 felhasználónak tetszik: Fannycska999, forever.romanci, itsjustme, Szandi0820, Lil98, TheTruthAboutLove, Psyché, MadHatter, Phaedra, Beyla, ilus1996
2016. szeptember 12. 18:46 #10320
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
Holnapra 8 oldal történelmet, szintén 8 oldal irodalmat és 3 oldal biológiát kéne tanulnom. mega_shok.gif

Azt hiszem hagyom a pichába és megnézek egy évad CSI-t. rohog.gif
11 felhasználónak tetszik: Phaedra, Fannycska999, forever.romanci, itsjustme, Szandi0820, TheTruthAboutLove, Psyché, MadHatter, Elody, Beyla, ilus1996
560 oldal 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!