Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 30. 13:54 #10601
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1972
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
(Megint jöttem pampogni)Nem is tudom,h az ilyen emberekre mit mondanak,mondjak..
Mondja nekem,h "legalább van munkám"..aha elmegy a pennybe,aztán rakosgatod a zöldségeket vagy mi?és ha az a "rakosgatás" nem fizet sokat? akkor ne sírjon majd,h valami "menőbb" helyre akarna menni és oda pl:szakbizonyitvány kell,aztán neki nincsen meg..

Ilyenkor mit érezhetnek egyesek? rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: ilus1996
2016. szeptember 30. 13:57 #10602
- törölt felhasználó -    
Mire gondolok?
Hogy sok a tanulás, de nem baj. Hogyan szerkesszem meg a profilomat.
Ha valaki tud tanácsot adni ezer köszi! wub.gif
2016. szeptember 30. 14:40 #10603
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mrs.Jack Frost @ 2016.09.30. 13:54)
(Megint jöttem pampogni)Nem is tudom,h az ilyen emberekre mit mondanak,mondjak..
Mondja nekem,h "legalább van munkám"..aha elmegy a pennybe,aztán rakosgatod a zöldségeket vagy mi?és ha az a "rakosgatás" nem  fizet sokat? akkor ne sírjon majd,h valami "menőbb" helyre akarna menni és oda pl:szakbizonyitvány kell,aztán neki nincsen meg.. 
Ilyenkor mit érezhetnek egyesek? rolleyes.gif

Igazából az árufeltöltés is jobb a semminél. Legalábbis szerintem. Egyébként nem fizet olyan keveset, a diákok is egész szép pénzt kapnak árufeltöltésért, úgyhogy nincs itt probléma. Mellesleg csak úgy csendben megsúgom, hogy tanultabban sem kifejezetten könnyű az elhelyezkedés, pl. a mi városunkban diplomás emberek sepregetik az utcákat közmunkaprogram keretében, mert nem bírnak elhelyezkedni. pardon.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, Psyché, CandUs, ilus1996
2016. szeptember 30. 17:04 #10604
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
A tanárunk ma jelentette be, hogy záros határidőn belül essünk neki az Ember tragédiájának, de én csakazértis egy másik könyvet kölcsönöztem ki a könyvtárból. Thug life cool.gif
9 felhasználónak tetszik: Psyché, riri17, Lil98, Szandi0820, Kincses Bogi, kaliforhnia, CandUs, ilus1996, prettyll18
2016. szeptember 30. 19:07 #10605
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
ma buliba vagyok hivatalos, az összes barátom megy, viszont én még mindig betegnek érzem magam, ezért átjön egyik barátnőm és nálam alszik, körübelül 15 éves orunk óta nem csináltunk pizsipartit, mindig csak akkor aludt nálam, mikor buliból mentünk haza részegen
viszont ma horrort nézünk és mindketten leszedtük a laptopunkra gyerekkorunk kedvenc lovasjátékának mind a 4 részét, így biztos nem fogunk unatkozni 18 éves fejjel.
sőt, még alkohol is lesz, mert felajánlottam, hogy ihat a köhögéscsillapítómból, amibe van alkohol. laugh.gif

azért ezt így visszaolvasni elég fájdalmas, most már legálisan beengednének mindenhova, erre nincs kedvem sehova se menni. rohog.gif esküszöm, én mióta betöltöttem a 18at, azóta nincs kedvem buliba járni, bár szerintem ezzel más is így lenne a helyemben, én régen nagyon sokat, már túl sokat jártam bulizni.
4 felhasználónak tetszik: Lil98, Fannycska999, Szandi0820, Beyla
2016. szeptember 30. 19:42 #10606
- törölt felhasználó -    
Jelenleg is kólát vedelek (mert mi mást is innék este háromnegyed kilenckor), aludtam egy jó nagyot délután és újra elkezdtem nézni az AHS harmadik évadát...Ennek függvényében... Alvás? Az mi? rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Lil98, Fannycska999, Szandi0820, Kincses Bogi, CandUs
2016. szeptember 30. 20:18 #10607
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Idézet (Porkéz @ 2016.09.29. 18:29)
Valami itt nagyon el van rontva. unsure.gif Nem tudom, mi, mert nem látok bele, de pl. a mi városunkban a kórházra azt szokták mondani, hogy "ide legfeljebb meghalni jönnék". És az a helyzet, hogy erre a kórházra ez tökéletesen áll is. Több dolgot is fel tudnék sorolni, mi a probléma nálunk az egészségügyi ellátással, de felesleges, mert gondolom, máshol sem egy álom a helyzet.
Egyébként kitartást, vagy jobbulást, vagy ilyesmi! biggrin.gif

Köszönöm, hát igyekszem. Neked is, reméljük mihamarabb megoldást találnak már végre. smileeee.gif
2016. szeptember 30. 22:12 #10608
Barb
Barb
új tag
 
Státuszkisírt szemekkel őszíntén nevetni
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.26.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 12
Azonosító: 259967
Offline offline
Egy giganagy Big Mac-re sült krumplival és kólával. Mit meg nem adnék most egy ilyenért. rolleyes.gif főleg hogy dél óta nem ettem egy falatot sem, mivel végig óráim voltatok és csak most értem haza hulla fáradtan. De PONT ma határoztam el, hogy újra nekikezdek a diétának és kicsit formába hozom magam. (mert már lassan elviselhetetlen állapotok uralkodnak itt rohog.gif ) Ráadásul 10 óra elmúlt ilyenkor meg már lelkiismeret furdalásom lenne ha bármit is ennék. Úgyhogy valahogy megpróbálom átvészelni ezt a mai éjszakát, és korgó hassal elaludni. Nem lesz egyszerű, de muszáj. Addig is megpróbálom elterelni a gondolataim, ahhoz viszont valami iszonyat jó filmet kell találnom. Bár őszintén szólva filmezni is popcorn mellett a legjobb.. glare.gif
3 felhasználónak tetszik: Psyché, Szandi0820, Lil98
2016. szeptember 30. 22:24 #10609
- törölt felhasználó -    
Idézet (Barb @ 2016.09.30. 22:12)
...De PONT ma határoztam el, hogy újra nekikezdek a diétának és kicsit formába hozom magam. (mert már lassan elviselhetetlen állapotok uralkodnak itt rohog.gif ) Ráadásul 10 óra elmúlt ilyenkor meg már lelkiismeret furdalásom lenne ha bármit is ennék. Úgyhogy valahogy megpróbálom átvészelni ezt a mai éjszakát, és korgó hassal elaludni. Nem lesz egyszerű, de muszáj. Addig is megpróbálom elterelni a gondolataim, ahhoz viszont valami iszonyat jó filmet kell találnom. Bár őszintén szólva filmezni is popcorn mellett a legjobb.. glare.gif

Egyél valami gyümit vagy zöldséget, korgó gyomorral nem jó aludni! smileeee.gif

OFF: most jöttem rá igazán, mennyire szeretem a Queent, mint bandát. Egy teljesen új világszemléletet adtak nekem, úgy érzem, máshogy gondolkodom, felnövök a zenéjük mellett. Sose szeretek áradozni, hisz ők is ugyanolyanok voltak, ugyanúgy emberek mint én és a többi, viszont ők négyen, valahogy nekem egy fényt jelentenek, azt a fényt, amit mindig megtalálok és követek. De csodálom őket! heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Barb, Szandi0820, Beyla
2016. szeptember 30. 22:31 #10610
Barb
Barb
új tag
 
Státuszkisírt szemekkel őszíntén nevetni
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.26.
Hozzászólás: 76
Csatolások: 12
Azonosító: 259967
Offline offline
Idézet (wild flower @ 2016.09.30. 22:24)
Egyél valami gyümit vagy zöldséget, korgó gyomorral nem jó aludni!  smileeee.gif 
OFF: most jöttem rá igazán, mennyire szeretem a Queent, mint bandát. Egy teljesen új világszemléletet adtak nekem, úgy érzem, máshogy gondolkodom, felnövök a zenéjük mellett. Sose szeretek áradozni, hisz ők is ugyanolyanok voltak, ugyanúgy emberek mint én és a többi, viszont ők négyen, valahogy nekem egy fényt jelentenek, azt a fényt, amit mindig megtalálok és követek. De csodálom őket! heart.gif

Köszi a tanácsot! Igen, azóta már rájöttem, hogy nagy hülyeséget csinálok. Azért nem akarok éhen halni. Ettem is egy almát. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. október 01. 11:35 #10611
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
pénteken fordított napok voltak a suliban, ezért fizikára is bejött egy ilyen végzős srác...nem nézett ki különösebben jól, sőt egy szál melegítőbe meg kockás felsőbe volt (oké, van amikor én is így tolom xd) de rettentően okos volt, a tanár is elismerte. én egyáltalán nem konyítok se a reálhoz se a természettudományi tárgyakhoz, de érdekes volt az előadása még így is. elkönyveltem magamban, hogy nagyon vonzó, ha valaki okos és teljesen mindegy, milyen téren ^^
5 felhasználónak tetszik: exoverdose, Rose Rowan, ilus1996, Szandi0820, Arcee23
2016. október 01. 18:32 #10612
- törölt felhasználó -    
Ma megvolt az első napom a suliban. Az a vicces, hogy az osztálytársaimat teljesen hidegen hagyja a többi ember. Csak 1-2 ember beszélgetett egymással, ők is csak a nap vége felé, én pedig ültem ott, és tök jó érzés volt, hogy gőzöm sincs, melyiket hogy hívják. Nincsenek nevek, nincsenek arcok, nincsenek kapcsolatok, és pont ezért nincs bennem semmi a tipikus szorongásomból, nem feszengek annyira, nem görcsölök rá, mert úgysem érdeklek senkit. Nagyon jó érzés. laugh.gif
Mellesleg a tanár, aki az IT alapokat tartja, nagyon szimpatikus, érdekfeszítően mesélt a bináris számrendszerről (sosem gondoltam, hogy ez lehet érdekes is), meg nagyon humoros, jókat nevettem a poénjain. Kicsit ugyan félek (már most) néhány tárgytól, meg pár modulzáró vizsgától, de összességében azt hiszem, jó lesz ez.biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: dtsz, TheTruthAboutLove, ilus1996, Szandi0820, Kincses Bogi, Lil98
2016. október 01. 20:45 #10613
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Arra, amit egyszer egy ismerősöm mondott, hogy aki nem tudja kinyitni a saját piáját, az nem érdemli meg a piát. Van ebben valami. Kifogott rajtam a BB Rosé. omg.gif Ma akkor csokifagyival ünnepelek. pardon.gif
6 felhasználónak tetszik: Kincses Bogi, CandUs, Szandi0820, goldman, Lil98, An_d_a
2016. október 01. 20:51 #10614
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Tudjátok mi a jó abban, hogy nem csak szimplán költöztök, hanem végrehajtás alatt van a lakásotok? Az, hogy minden, de tényleg minden olyan cuccot kidobáltok, ami nem kell. Nem tartogattok semmit, hogy "Jó lesz ez még valamire", mert nincs nagyon hova rakni biggrin.gif Irónia off. Alapjáraton krva szomorú, hogy egy élet munkájával kell most valamit kezdeni...
3 felhasználónak tetszik: ilus1996, Szandi0820, Kincses Bogi
2016. október 01. 20:52 #10615
- törölt felhasználó -    
Imádom ByeAlexet! A kedvenc zsűritagom lett! meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: TheTruthAboutLove, Psyché
2016. október 01. 22:15 #10616
- törölt felhasználó -    
olyan náthás vagyok, hogy a számon sem kapok levegőt. nem szeretnék megfulladni, de nem tudok mit csinálni. beleőrülök. shout.gif
mondjuk mindegy, van új fülhallgatóm, olyan jó érzés, hogy mindkét fele szól - egyelőre, idő kérdése, hogy mikor paszom szét, főleg, ha továbbra is maximum hangerőn hallgatok zenét. mondjuk most igyekszem nem rágni a szárát, talán így tovább él. rágom helyette a számat, úgyis tök rég csináltam, meg tök rég vérzett. yey.
de hogy ne csak panaszkodni tudjak: ma végre megkaptam a lejjebb látható három gyönyörűséget heart.gif a képminőség elég retek, de nem az a lényeg. annyira imádom őket. wub.gif
a "taknyosan fall out boyt énekelni" pedig simán elférne a polaroidokban
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla
2016. október 01. 23:49 #10617
prettyll18
prettyll18
Infinity
 
StátuszA tett hangosabban beszél a szavaknál.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.13.
Hozzászólás: 2077
Csatolások: 3163
Azonosító: 253165
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2016.09.27. 22:16)
Hiába voltam fáradt, hiába voltam nyúzott, hibába fájt mindenem, egyszerűen a szívem megszakadt és legszívesebben maradtam volna, amikor átadás után az egyik kis betegem sírva odajött hozzám, átölelt és kérlelt, hogy ne menjek haza. Hihetetlen, hogy ezek a gyermekek nap mint nap az életükért küzdenek, számtalan műtéten esnek át az új élet reményében, és egy kevéske szeretetet, törődést is úgy élnek meg, mint életük legszebb, legboldogabb pillanatát. Kb. egy hónapja dolgozom az új munkahelyemen, és annyi inspiráló beteg gyermekkel találkoztam már, akik komolyan elgondolkodtatnak engem az élet nagy dolgairól. Sokan nem értik még a mai napig sem, hogy miért ezt a szakmát választottam, miért ebben dolgozok, mikor a fizetésünk a béka feneke alatt van. Kérem szépen, a válasz itt van - egy boldog mosoly, egy nevetés vagy csak egy szomorú tekintet boldoggá varázsolása is már maga egy csoda, főleg, ha komoly betegségekről van szó. Néha azért kesergek, hogy bár szeretem a munkámat, tényleg megéri-e csinálni ezt az egészet, és az a válaszom, hogy határozottan, igen, iszonyúan megéri. A szívem belesajdult, hogy a gyerkőcöt ott kellett hagynom, de hát nekem is jönni kellett haza, hisz holnap ismételten bent leszek. Az ilyen momentumokban mindig találok valami inspirálót, valami megindítót, ami a rosszabb napjaimon arra sarkall, hogy ezért megéri csinálni. heart.gif

Annyira jó volt ezt most végigolvasni. Én amióta az eszemet tudom, csak olyan területen tudtam elképzelni magam ahol emberekkel foglalkozhatok. Bevallom bennem is felmerült, hogy ápolónőnek megyek, de én valószínűleg nem bírtam volna, és hatalmas tisztelet nekik, mert valóban tudom mit csinálnak. Van egy ápolónő barátnőm, és ő is mesélt sok mindent, de ő is pont ezt mondta, hogy az ilyen pillanatok miatt nem bánja, hogy ezzel foglalkozik. Igaz az én esetem kicsit másabb, mert gyógytornásznak tanulok, de már nagyon várom, hogy dolgozhassak, pont az ilyenek miatt.
3 felhasználónak tetszik: CandUs, Beyla, Szandi0820
2016. október 02. 00:31 #10618
- törölt felhasználó -    
azt hiszem hamarosan beadja a kulcsot a laptopom, szóval most elkezdtem átmenteni róla azt a rengeteg felesleges szemetet cuccomat, nehogy azok is elszálljanak. 6 vagy 7 éve kaptam, felüdülés volt az akkori számítógépem után, de már ugyanúgy elavult, lassú, és ha nem lennék borzasztóan lusta, már rég lecseréltem volna, csak nem vitt rá a lélek, hogy ezt a másolási procedúrát megejtsem. meg hát a sims sad.gif olyan jó dolgokat, akarom mondani orbitális baromságokat csináltam, ezek azért hiányozni fognak. hüpp.
4 felhasználónak tetszik: CandUs, TheTruthAboutLove, Beyla, Szandi0820
2016. október 02. 10:25 #10619
- törölt felhasználó -    
Az érzés, mikor death metal bandákat keresek és kiadja Andy Biersack-et. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor, nothingcanstopme
2016. október 02. 10:40 #10620
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Legtöbbször teljesen jelentéktelen dolgok miatt sértődök meg. Amik amúgy tök normális dolgok(másoknak, de nekem meg rosszul esik) és ezt én is tudom, de egyszerűen elkezdek mérgelődni és az egekig hergelem magam. A körülöttem lévők már tudják mikor van tényleg bajom és mikor van valami saját magam által gerjesztett gyíkom.
Nem tudom miért csinálom ezt. unsure.gif Már én is észrevettem, próbálok rajta változtatni, több kevesebb sikerrel.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bátor Ventillátor, Psyché
560 oldal 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!