Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. október 20. 19:44 #10861
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (Porkéz @ 2016.10.18. 12:08)
Ugyan nem szeretem a One Direction-t, a helyzetedet tökéletesen átérzem. Sajnos a zenekarokkal nagyon gyakran megesnek az általad leírt dolgok. Kilépések, szünetelések, feloszlás, és a többi, de gondolj arra, hogy a régi dalaik még mindig ott vannak. Sok évvel ezelőtt feloszlott egy számomra igen kedves zenekar, de a régebbi dalaik még ott vannak, és így, bár fáj a hiány, annyira mégsem elviselhetetlen. És két évvel ezelőtt a kedvenc zenekaromat hagyta ott az egyik tag. Kissé összetörtem akkor, mert mindig úgy tekintettem rájuk, mint egy boldog kis családra, a megmentőimre, és szörnyű volt a tudat, hogy az emberek, akik többször megmentettek már, elszakadnak egymástól. Vagyis egy szakad el tőlük, ki tudja, miért. Fájdalmasak ezek a dolgok, de sajnos benne vannak a pakliban.
Szóval csak annyi, hogy hallgasd azokat a dalaikat, amik megszülettek, gondolj arra, mennyi örömöt okoztak, milyen szép volt az együtt töltött idejük, és kitartást kívánok, előbb-utóbb kicsit enyhül a hiány.smileeee.gif

Szintén átéltem hasonlót (bár nem volt ilyen drasztikus), mikor az egyik kedvenc együttesem, ugyan még nem oszlott fel, de visszavonult a turnézástól. Nagyon szerettem volna eljutni egy koncertjükre, állítólag hatalmas élmény, de eddig nem volt lehetőségem, és ezután sem lesz :/
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, ilus1996, TheTruthAboutLove
2016. október 20. 19:46 #10862
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Holnap reggel indulok Budapestre (töri verseny) és egész hétvégén ott leszek, aminek örülök, csak valószínűleg alig lesz szabadidőnk. sad.gif De ettől függetlenül nagyon izgulok és olyan érzésem van, mintha semmit nem tudnék, pedig rengeteget tanultam (konkrétan egy hónapja a forradalommal és politikával álmodok) és már most kész vagyok idegileg. Bízom a csoporttársaimban, remélem ők nyugodtabbak mint én. laugh.gif
7 felhasználónak tetszik: forever.romanci, ilus1996, Lil98, Beyla, Szandi0820, Jody, Bátor Ventillátor
2016. október 20. 20:05 #10863
- törölt felhasználó -    
Idézet (MadHatter @ 2016.10.20. 19:46)
Holnap reggel indulok Budapestre (töri verseny) és egész hétvégén ott leszek, aminek örülök, csak valószínűleg alig lesz szabadidőnk. sad.gif  De ettől függetlenül nagyon izgulok és olyan érzésem van, mintha semmit nem tudnék, pedig rengeteget tanultam (konkrétan egy hónapja a forradalommal és politikával álmodok) és már most kész vagyok idegileg. Bízom a csoporttársaimban, remélem ők nyugodtabbak mint én. laugh.gif


Óha, csak nem Gloria Victis? smileeee.gif Istenem, azok a drága gimis évek! happy.gif Brutál nehéz verseny, de csak nyugi! Sok sikert hozzá! A fáklyás felvonuláson én is ott leszek wink.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2016. október 20. 20:19 #10864
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Mikkamakka @ 2016.10.20. 20:05)
Óha, csak nem Gloria Victis? smileeee.gif Istenem, azok a drága gimis évek! happy.gif Brutál nehéz verseny, de csak nyugi! Sok sikert hozzá! A fáklyás felvonuláson én is ott leszek wink.gif

GV, igen. laugh.gif Bár mi nem a nyereményért vagy helyezésért megyünk, hanem a pontokért az egyetemre. rohog.gif Amúgy most az, hogy "brutál nehéz" nem éppen nyugtató hatást ért el. rohog.gif Köszi, remélem elégedetten fogunk hazajönni. rolleyes.gif
2016. október 20. 20:29 #10865
- törölt felhasználó -    
tipp #1: ha a tesitanárod 6 perces futást mér, és hallgathatsz zenét közben, Christina Aguilerától a Fighter nagyon inspiráló tud lenni.

Tapasztalat.
8 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Psyché, forever.romanci, Szandi0820, ilus1996, Lil98, MadHatter, TheTruthAboutLove
2016. október 20. 20:29 #10866
- törölt felhasználó -    
Idézet (MadHatter @ 2016.10.20. 20:19)
GV, igen. laugh.gif Bár mi nem a nyereményért vagy helyezésért megyünk, hanem a pontokért az egyetemre. rohog.gif Amúgy most az, hogy "brutál nehéz" nem éppen nyugtató hatást ért el. rohog.gif Köszi, remélem elégedetten fogunk hazajönni. rolleyes.gif


Hát figyelj, mondhatnám, hogy könnyű, de hazudnék biggrin.gif És úgyis kiderülne rövid úton biggrin.gif Mert tényleg vértizzadós biggrin.gif De a döntőbe már nem a helyezésért kell jönni, hanem a buliért rohog.gif Persze vannak, akik nyerni jönnek, egészségükre! De sokkal jobb ismerkedni és kapcsolatokat kialakítani. Sokkal inkább megéri smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2016. október 20. 22:37 #10867
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Az biztos, hogy a ma délutáni élményem életre szóló volt. Konkrétan az egyik bohóc doktor (történetesen egy férfiról van szó, csakhogy tiszta legyen) odajött hozzám, megkérdezte hogy vagyok, amire ugye az igazat válaszoltam. Fáradtan. Na, akkor jött azzal, hogy hát akkor ő feldob engem. Na, gyerekek, én mindenre számítottam, de arra egyáltalán nem ami történt. Az illető szó szerint gondolta azt, hogy feldob engem. Pillanatok alatt az ölébe kapott, és kajak dobált engem a levegőben. A gyerekek meg azon nevettek (ez abszolút pozitívum volt egyébként laugh.gif ), hogy a nővérkét dobálta az egyik bohóc doki. laugh.gif Azt biztosan állíthatom, hogy az illető nem csak a gyerekeknek és a szüleiknek, de nekem is maradandó élményt okozott látogatásával. Aztán megszeppenve mondtam neki (miután megállapította, hogy kisebb infarktust kaptam), hogy nem vagyok ahhoz hozzászokva, hogy csak úgy pasik dobáljanak a levegőben. A mai nap amúgy is tele volt pozitív élményekkel, de ez mindent vitt.
8 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Psyché, nothingcanstopme, forever.romanci, Szandi0820, ilus1996, Synapses, Lil98
2016. október 21. 14:35 #10868
- törölt felhasználó -    
Szerintem túl érzékeny vagyok. Írtam ma egy cikket az oldalra, meg is jelent, és azt kell mondjam, mivel eddig alig jelent meg itt cikkem, és főként rockzenészekről írtam, a kutya sem figyelt oda rájuk. Most viszont könyves álompasikról írtam, és hát olvasgatom a hozzászólásokat, mert kíváncsi vagyok a visszajelzésekre. Van pár olyan komment, ami a lelkembe gázolt, és nem tudom eldönteni, hogy engem szólnak le vele, vagy csak nem értenek egyet a kicsit sem szubjektív listával. Magamra veszem őket, pedig lehet, hogy nem is ellenem szólnak. Viszont azt hiszem, többet nem fogok olyan hozzászólást írni egy cikkhez, amit a cikkíró magára vehet, mert ha nekem fáj, másnak is fájhat. rolleyes.gif
Tudom, én vagyok a világ legérzékenyebb embere.
9 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, taylex, forever.romanci, Szandi0820, Rose Rowan, ilus1996, Grace Benning, Lil98, Callieh
2016. október 21. 14:44 #10869
Callieh
Callieh
♡ mrs.bieber ♡
 
Státuszlove yourself
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 16.09.29.
Hozzászólás: 5205
Csatolások: 3522
Azonosító: 260016
Offline offline
hat enis elolvastam a cikkedet es szerintem nagyon kiraly lett wink.gif de amugy az tenyleg nem volt annyira szep, hogy teged szidtak le, de nefigyelj rajuk, nem te vagy a hibas rolleyes.gif
2016. október 21. 15:06 #10870
- törölt felhasználó -    
Idézet (Callieh @ 2016.10.21. 14:44)
hat enis elolvastam a cikkedet es szerintem nagyon kiraly lett wink.gif de amugy az tenyleg nem volt annyira szep, hogy teged szidtak le, de nefigyelj rajuk, nem te vagy a hibas  rolleyes.gif

Köszönöm. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Callieh
2016. október 21. 15:09 #10871
Callieh
Callieh
♡ mrs.bieber ♡
 
Státuszlove yourself
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 16.09.29.
Hozzászólás: 5205
Csatolások: 3522
Azonosító: 260016
Offline offline
Idézet (Porkéz @ 2016.10.21. 15:06)
Köszönöm. blush.gif

ugyan mar <3 nem te tehetsz arrol, hogy par szemely nem nagyon ert az ilyenhez biggrin.gif ♥ te ertesz hozza es nekik kell hogy fajon, mert ok nemertik azt, hogy te normalisan irtad le blush.gif
2016. október 21. 15:20 #10872
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Miért van az, hogy az exem csak akkor tud szembejönni velem, mikor nem egyszerűen sz@rul nézek ki, de kb embernek sem érzem magam. Mint ma, mikor már tíz perce loholtam az esőben az utcán, a cipőm beázva, a hajamból patakokban folyt a víz a ruhámra és az arcomra... Ő meg ott battyogott ráérősen, esernyővel, szárazon. hogy rohadna meg
6 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Lil98, forever.romanci, Szandi0820, LaDySmIth, Callieh
2016. október 21. 16:34 #10873
Synapses
Synapses
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 16.10.15.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 260344
Offline offline
sokszor hallottam már, h akkora a rend körülöttünk, mint a fejünkben...
tegnap másoltam át három mindenes k.lából a szimbolizmustant és az arany geometriát a friss füzetbe, nem találtam egy darab tollat sem, majd megpillantottam a földön lévő fekete ruhakupac-féreglyukkal, virágszirmokkal és szutyokfészekkel egybeolvadva kettőt is. rohog.gif
a táskámban nehezebben találtam volna valószínűleg a rohadt kajadarabok, levendulavirág-dohánykeverék, piásüvegek, illetve egy nagy rakás szenny mellett.
7 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Psyché, Beyla, Lil98, forever.romanci, Szandi0820, LaDySmIth
2016. október 21. 17:31 #10874
- törölt felhasználó -    
Arra, hogy beszélnem kéne valakivel.. Szóval holnap lesz a Szüreti fesztivál / felvonulás. Bébiszitter vagyok 2 babánál. És hát hogy is mondjam mind a kettő ott lesz.. :l Hhhh... Ha az egyikhez megyek az egyik család, ha a másikhoz a másik családnak fog rosszul esni.
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2016. október 21. 17:56 #10875
- törölt felhasználó -    
Bátorkodtam megnézni ezt a videót. Nem is ez a lényeg. Én idióta, hülye, barom állat - mert komolyan nem tudom, mire számítottam -, fogtam magam, és letekertem, hogy olvasgassak a kommentekből. Miért is lepődtem meg? rolleyes.gif Nem az a vicces, hogy mennyi utálat fakad az emberek minden egyes rohadt mondatából az összes ezzel kapcsolatos hírre - véleményem szerint ok nélkül -, hanem, hogy a többségnek fingja nincs a valóságról, az igazi, alátámasztott tényekről. Ehelyett az otthon, valamint az értelmes baráti társaságban hallott f*szságokat (tényleg nem tudok szebbet mondani) hangoztatja ekkora nagy pofával. rohog.gif Komolyan nem tudom, hogy sz*rrá röhögjem a fejem, vagy inkább igyak még egy pohár bort, és sírjam magam álomba. Miért várunk így bármi változást akármilyen téren, könyörgök? biggrin.gif Ez az egyik oka, amiért képtelen vagyunk a fejlődésre. Mikor sokan a meleg szó jelentésével nincsenek tisztában, hanem helyette saját kútfőből szült baromságokat terjesztenek. Így mégis ki reménykedik az elfogadásban meg egyenlőségben?
Az is hót ziher, hogy én nem fogom ilyen emberek közé szülni a gyerekem. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Synapses, forever.romanci, Szandi0820, LaDySmIth
2016. október 21. 18:05 #10876
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Úristen, a tegnapi osztálykirándulás... rohog.gif
A reggelem szokásosan egy jó kis ázással indult, mert miért is ne, már reggel agyoncsapta a hangulatomat a rossz idő. 15 perc buszozás után, sikeresen lejutottam a buszról, majd Janka és Lili kíséretében (mindig megvárnak) együtt indultunk a gyülekező helyünkre. Miközben sétáltunk, Lili előadást tartott, hogy mennyi kaját hozott (konkrétan elhozta a fél hűtőt) és azt, hogy hogyan is ülünk a buszon. Aztán végül meglett, de jó is volt, mert a 2 óra úton egyáltalán nem unatkoztam, hála a fiúknak. Az aljas nyolcas is osztálykiránduláson alakult, ami úgy jött, hogy mi 8-an mentünk be a láthatatlan kiállításra. És amik ott történtek, arról ugye nem beszélünk. Na lényeg, a lényeg, mi így 8-an, akik bementek, mi lettünk az aljas nyolcas nevezetű banda. A női triumvirátus is megalakult. (Lili, Janka és én) Egyébként a láthatatlanon kívül a terrorházába, és egy filmstúdióba is sikerült eljutnunk, és hadd ne mondjam.. imádom az osztályom. ♥
Hazafele bementünk a mekibe, de, mivel nem vagyok mekis (nem igazán szeretem a mekis kajákat) így bementem egy kis üzletbe, és aww sikerült kávét vennem gyerekek, este 8 órakor! ♥
Szóval én iszogattam a kis kávémat este 8 órakor, és hallgattam Tibiék fárasztó vicceit. rohog.gif
Viszont haza sajnos egyedül mentem, és hadd ne mondjam milyen kellemes este 9 órakor a sötétbe kisétálni a buszmegállóhoz, egy kis ligeten keresztül, ahol rengeteg a bokor. Na igen, ráadásul 21:20-kor ment a buszom, és addig ülhettem, és figyelhettem a sok fura fazont...
De összességileg nagyon jó volt, az egyik legjobb. wub.gif
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Callieh
2016. október 21. 18:24 #10877
- törölt felhasználó -    
tudom írtam már. De még valami. Az imént beszélgettem egy jót. És megváltoztak a gondolataim. Az egyik barátnőm értelmet adott sok mindennek.. Rengeteg dolgot meséltem neki, de ő mindig tudott valami pozitívat hozzászólni. És bár tudom, nem fogja látni ezt, de majd mondom neki, hogy jelentkezzen azaz regisztráljon ide.. biggrin.gif Ezzel üzenem mindenkinek, hogy sosincs olyan, hogy teljesen rossz.. mindig van jó oldala is a dolgoknak.
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2016. október 21. 19:39 #10878
- törölt felhasználó -    
Tudod mi a nagyon sz*r érzés? Amikor egy nyavalyás egér átszalad a lábadon, kiváltképp, ha mezítláb vagy. cry.gif
4 felhasználónak tetszik: ilus1996, Lil98, Szandi0820, forever.romanci
2016. október 21. 20:15 #10879
- törölt felhasználó -    
Amikor beszólnak neked, de az annyira gyerekes, hogy még válaszra sem méltó...

http://media.tumblr.com/tumblr_lxjzhgGkcC1r4wguto1_500.gif
5 felhasználónak tetszik: ilus1996, Bátor Ventillátor, Lil98, biush123, forever.romanci
2016. október 21. 21:03 #10880
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline

amikor eszedbe jut hogy ez lett volna az utolsó munkanap

ha nem találja ki hogy holnap is menj már be

https://az616578.vo.msecnd.net/files/2016/03/20/635940446346585009-34296349_Cry-sad-gif.gif
7 felhasználónak tetszik: ilus1996, Bátor Ventillátor, riri17, Beyla, Lil98, Szandi0820, forever.romanci
560 oldal 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!