Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. október 29. 21:34 #11001
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
osztálytársam másfél millióért vett házat és saját maga újítja fel saját pénzből, nekem meg arra nincs pénzem, hogy tankoljak abba a kocsiba, amit anyámék vettek és amibe szerintem hátralévő életemet töltöm a macskámmal együtt, mert apám lassan kitesz otthonról. rohog.gif
amúgy olyan kocsim van, hogyha beindítod beindul a CD is, aztán ma mami elvitte tankolni( wub.gif ), ő meg erről nem tudott, és ahelyett, hogy kikapcsolta volna, még hangosabb lett az egész. egy élmény látni a nagymamádat, ahogy jön érted egy bevásárlóközponthoz, közben üvölt a kocsiból ez a dal, annyira imádom ahogy közben meg ott káromkodott magában, olyan aranyos volt. biggrin.gif heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Arcee23, Szandi0820, Lil98
2016. október 29. 21:45 #11002
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (Elody @ 2016.10.27. 17:45)
éreztem hogy ma nem kellett volna suliba menni, rengeteg hiányzó volt ma is, de mostanság nincs kedvem lógni meg a dogákra is szoktam tanulni ...
elmaradt az emelt angolom így vonattal kellett hazamennem mert nincs busz még három óráig így ki kellett sétálnom az állomásra. út közben adriánnal telefonáltam (-a barátom aki a kórházban van, végül kiderült, hogy vakbélgyulladása volt és műteni kellett-,) így nem hallottam, hogy a járdán biciklivel jönnek mögöttem. errefelé így is életveszélyesen bukkanósak a járdák, nem értem, miért ott kell biciklizni  dry.gif de a lényeg, hogy elütött egy néni és ő is elesett amikor belém jött. egyikünknek sem lett baja de a telefonom kirepült a kezemből és pont az egyik sarkára eshetett, mert szilánkosra tört rajta az üvegfólia. a sarkán már hiányos volt és az a része teljesen le is tört a telefonnak a képernyőjéból, lett rajta több hatalmas repedés...nem csak az üveg, de még az lcd rész alatta is elkezdett leválni meg lepattogni o.o
ötletem nincs mi legyen vele, anyáékat szünetben látom, nem fognak érte megdícsétrni és egy 5.5 colos ájfon kijelzőjének javítása...nagyon mélyen a zsebbe kellene nyúlnia az embernek  unsure.gif és tartok tőle hogy a repedések mentén ki fog hullani a maradék is

nincs rá biztosításod a szolgáltatódnál? unsure.gif bár akkoris kell ráfizetned, de asszem új telefont kapsz a régi helyett.
1 felhasználónak tetszik: Elody
2016. október 29. 22:08 #11003
Lanella
Lanella
ʚ♡ɞ
 
Státuszyeh shuhua ..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.28.
Hozzászólás: 1022
Csatolások: 0
Azonosító: 255197
Offline offline
vajon ki fog holnap továbbjutni az X-Factor-ban?
2016. október 29. 22:11 #11004
- törölt felhasználó -    
Mire gondolok most?
2016. október 29. 22:43 #11005
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Ugye ez nem csak engem zavar? unsure.gif Annyira bántja a szememet, de a Crome így is virnyog a fészbuk miatt mindig, nem fogok feliratkozni, hogy aztán a Starity b*szogasson azokkal a cikkekkel, amikre egyébként magas ívben kakkantok. Jajj, de szépen fejeztem ki magamat! rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, silenc, Elody, Lil98, exoverdose, Szandi0820
2016. október 29. 23:28 #11006
- törölt felhasználó -    
túl fiatal vagyok ahhoz, hogy ennyire utáljam az életemet.
találnom kéne valami hobbit, egy dolgot, amit szeretek és megy is. vagy egy barátot. vagy kéne vennem egy olyan relaxációs színezőt, amit mostanában mindenütt látni. vagy egy pszichológust. vagy életkedvet. vagy mit tudom én, már semmi ötletem sincs, hogy mit kezdjek magammal. a poén, hogy eddig nagyjából tudtam, hogy mi bajom van, már fogalmam sincs.

és bocsánat, amiért itt picsogok meg sugárzom az emoadást, de valahol muszáj, na. ignoráljatok
6 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Nagisa, Elody, Beyla, Lil98, Szandi0820
2016. október 30. 07:54 #11007
- törölt felhasználó -    
ma jönnek hozzánk vendégek. Évente 2x ,3x látjuk őket.. Hűűű.. biggrin.gif
2016. október 30. 08:53 #11008
- törölt felhasználó -    
A pillanat, amikor felkelsz, látod a faliórán, hogy fél 10 van.. aztán a telefonod 8:30-at mutat... Már azt hittem elfelejtettem, hogy kell leolvasni az órát. De aztán kapcsoltaam, hogy óraátállítás van. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Lil98, Elody
2016. október 30. 09:05 #11009
- törölt felhasználó -    
Imádom, mikor a saját számításaimat húzom keresztbe. Augusztusban -mikor meggondoltam magam és félre dobtam addigi terveimet-, elhatároztam hogy IT mentor leszek. Két éves képzés, rossz nem sülhet ki belőle, számítógépet már szinte minden munkahelyen tudni kell használni. Aztán ha megszeretem mégjobban, lehet menni az IT services-hez és a hozzájuk hasonló, egészen jó fizetést adó cégekhez dolgozni.
Na meg úgy is kommunikátori szakot végeztem, gondoltam lesz egy kis előnyöm is, na meg hát tényleg érdekelt.

De most... Most hogy már harmadik napja -amolyan szakmai gyakorlat szerűséggént- segítek rendszergazda ismersömnek beszélni az ügyfelekkel, rá kellett jönnöm, hogy utálom az embereket. unsure.gif rohog.gif
Amikor olyan alapdolgokat nem tudó, sík h*lye emberek kérnek segítséget, legszívesebben a falnak mennék.

Idézet
Én: Nézze meg, hogy be van a dugva a gép rendesen.
Emberke: Be van.
Én: Biztos?
Emberke: Háát...

*hosszas tépelődés után hogy nézze már meg, kiderült, hogy nem volt bekapcsolva a hosszabbító...*

Aztán másik kedvenc:
Idézet
Én: Akkor most, a nagy fekete gomb a bekapcsoló gomb.
Emberke: Nekem olyanom nincs. *pánikol*
Én: Akkor mije van?
Emberke: Egy kicsi és egy nagy fehér gomb.
Én: Szuper, akkor a nagy fehér gomb lesz az.


Remélem, a végzettség mellé türelmet is adnak, különben nekiállok másik szakmát keresni. xd
Bár, szerintem maradok a számítógépek világában, csak nem leszek mentor, hah.
2 felhasználónak tetszik: Lil98, Arcee23
2016. október 30. 09:52 #11010
- törölt felhasználó -    
Idézet (AliceLiza @ 2016.10.30. 09:05)
Imádom, mikor a saját számításaimat húzom keresztbe. Augusztusban -mikor meggondoltam magam és félre dobtam addigi terveimet-, elhatároztam hogy IT mentor leszek. Két éves képzés, rossz nem sülhet ki belőle, számítógépet már szinte minden munkahelyen tudni kell használni. Aztán ha megszeretem mégjobban, lehet menni az IT services-hez és a hozzájuk hasonló, egészen jó fizetést adó cégekhez dolgozni.
Na meg úgy is kommunikátori szakot végeztem, gondoltam lesz egy kis előnyöm is, na meg hát tényleg érdekelt.
De most... Most hogy már harmadik napja -amolyan szakmai gyakorlat szerűséggént- segítek rendszergazda ismersömnek beszélni az ügyfelekkel, rá kellett jönnöm, hogy utálom az embereket. unsure.gif  rohog.gif 
Amikor olyan alapdolgokat nem tudó, sík h*lye emberek kérnek segítséget, legszívesebben a falnak mennék.
*hosszas tépelődés után hogy nézze már meg, kiderült, hogy nem volt bekapcsolva a hosszabbító...*
Aztán másik kedvenc:
Remélem, a végzettség mellé türelmet is adnak, különben nekiállok másik szakmát keresni. xd
Bár, szerintem maradok a számítógépek világában, csak nem leszek mentor, hah.

Nagynéném szintén IT ügyfélszolgálaton dolgozik, és amilyen sztorikat mesélni szokott, hogy mikkel keresik meg a "kiváló" ügyfelek... omg.gif Szerintem inkább kapcsold be a képzeletbeli biztonsági övedet, mert rázós lesz. rohog.gif Nagynéném 4 éve csinálja, eleinte ő is agyvérzést bírt kapni a digitális analfabétáktól, de már túljutott ezen, és most már csak röhög rajtuk. biggrin.gif
2016. október 30. 10:07 #11011
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (AliceLiza @ 2016.10.30. 09:05)
Imádom, mikor a saját számításaimat húzom keresztbe. Augusztusban -mikor meggondoltam magam és félre dobtam addigi terveimet-, elhatároztam hogy IT mentor leszek. Két éves képzés, rossz nem sülhet ki belőle, számítógépet már szinte minden munkahelyen tudni kell használni. Aztán ha megszeretem mégjobban, lehet menni az IT services-hez és a hozzájuk hasonló, egészen jó fizetést adó cégekhez dolgozni.
Na meg úgy is kommunikátori szakot végeztem, gondoltam lesz egy kis előnyöm is, na meg hát tényleg érdekelt.
De most... Most hogy már harmadik napja -amolyan szakmai gyakorlat szerűséggént- segítek rendszergazda ismersömnek beszélni az ügyfelekkel, rá kellett jönnöm, hogy utálom az embereket. unsure.gif  rohog.gif 
Amikor olyan alapdolgokat nem tudó, sík h*lye emberek kérnek segítséget, legszívesebben a falnak mennék.
*hosszas tépelődés után hogy nézze már meg, kiderült, hogy nem volt bekapcsolva a hosszabbító...*
Aztán másik kedvenc:
Remélem, a végzettség mellé türelmet is adnak, különben nekiállok másik szakmát keresni. xd
Bár, szerintem maradok a számítógépek világában, csak nem leszek mentor, hah.

Szerintem ezek a "sík hülye" emberek többsége azon generáció gyermekei, akik még tollal és papírral oldottak mindent, nem pedig számítógéppel. Az én tapasztalatom is azt súgja - már ha csak az én szüleimet veszem alapul -, hogy az idősebb korosztálynak nehezebb megtanulni a számítástechnikát. Ezek pedig nem sík hülyék, csak ami neked egyértelmű, az másnak nem biztos, hogy az. Édesapám kemény tíz év leforgása alatt odáig jutott el, hogy be tudja kapcsolni a gépet, megnyitni a böngészőt és a guglit használni. Az ilyeneket én személy szerint nem ítélem el, hiszen más generáció gyermekei, akiknek évek alatt kellene haladniuk a korral. Ez pedig sajnos nem mindenkinek sikerül. Egyébként hülye emberek mindenhol vannak. Ha csak nem leszel irodakukac, vagy választasz olyan munkát, ahol ténylegesen nem kell emberekkel társalognod, maximum a kollégáiddal. Néha azért gyerekápolóként én is a homlokomra csapok, hogy valaki mennyire ostoba és buta. Volt olyan szülő, aki kajak meg volt lepődve, amikor mondtam, hogy nem kell csóri három éves gyerek fenekébe éjszaka óránként feldugni a hőmérőt, bőven elég hónaljban, így nem ébresztjük fel. Totál meglepett arccal kérdezte, hogy tényleg lehetséges volna? No meg persze, olyannal is összeakadtam, akinek fingja nem volt arról, hogy mi a hűtőfürdő, ami ciki, mert egy 30 év feletti több gyermekes édesanya volt az illető. Hajnali háromkor nem csak a gyereket dugtuk bele ketten a kádba, de gyorstalpalót is kellett tartanom ezt illetően. Na, meg a kedvencem, szintén egy anyuka szájából: "Mi az a krupp? Úgy hangzik, mint egy nemibetegség.". Szóval nem elkeseríteni akarlak, de tényleg tök mindegy, hogy az élet mely területére vetődsz, néhány ilyennel úgyis találkozni fogsz. És szerintem az informatikai analfabéták még mindig jobbak, mint amikor a szülő akar meggyőzni téged a hülyeségéről, amit állítása szerint "az interneten olvasott". blink.gif Az ilyeneket meg kell próbálni higgadtan és türelmesen kezelni.
4 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Szandi0820, Synapses, TheTruthAboutLove
2016. október 30. 10:09 #11012
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2016.10.29. 21:45)
nincs rá biztosításod a szolgáltatódnál? unsure.gif bár akkoris kell ráfizetned, de asszem új telefont kapsz a régi helyett.

nem hiszem, mostohaapám vette, mert sok éve telenoros és valami sok kedvezményt kapott rá, de kétlem, hogy ilyenekkel foglalkozott volna, pedig nem lett volna rossz, de már mindegy ><
2016. október 30. 10:18 #11013
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
eszembe juttattátok mikor életemben először kaptam egy laptopot, már az összes osztálytársamnak volt számítógépje vagy laptopja, asszem olyan 10-11 évesen csak nekem nem...és ugye a nagyszüleim laknak velem és együtt próbáltuk kiokoskodni, hogyan működik, a 100 kábel közül melyik hova, mire jó az usb rohog.gif az ismerőseim meg tök hülyének néztek, hogy én ezen mit nem értek

mamáéknak azóta sem megy a számítógéphasználat (csak recepteket meg az időjárást nézi meg =D) mivel nyilván nincs is nagy szükségük rá, aki nem használ profi szinten gépet nyilván nem fogja kapásból tudni, merre hány méter. lehet azért jelentkeztek ilyen képzésre, mert érdekelné őket és szeretnék megtanulni. én saját magamtól egész sok trükkre rájöttem az évek során a nettel meg az elektronikus kütyükkel kapcsolatban, már egész kis geek vagyok, mindent én javítok/telepítek/szedek szét majd rakom össze újra itthon xd de húgom pl az alap dolgokon kívül semmit nem tud, pedig ő is ezen fiatal/net-orientált generáció tagja ugye, szóval nem minden ember egyforma smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Szandi0820
2016. október 30. 10:36 #11014
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nightrunner @ 2016.10.30. 09:52)
Nagynéném szintén IT ügyfélszolgálaton dolgozik, és amilyen sztorikat mesélni szokott, hogy mikkel keresik meg a "kiváló" ügyfelek... omg.gif Szerintem inkább kapcsold be a képzeletbeli biztonsági övedet, mert rázós lesz.  rohog.gif Nagynéném 4 éve csinálja, eleinte ő is agyvérzést bírt kapni a digitális analfabétáktól, de már túljutott ezen, és most már csak röhög rajtuk.  biggrin.gif


Azt hiszem, most megnyugtattál. biggrin.gif Lehet kell egy kis idő, míg megszokom. És remélem, megfogom szokni, mert jó lenne ebben a munkakörben maradni. Arról nem is beszélve, hogy biztos nem fizetek az államnak azért, hogy tanuljak. Ez még egyetem utáni OKJ-s képzés, ez ingyen van, ezt végig viszem, de ha fizetni kell a következőért (már pedig kell, mert azt hiszem csak egy OKJ van ingyen, de majd még ezután jobban utána nézek) arra már nem megyek.
2016. október 30. 10:41 #11015
- törölt felhasználó -    
Tegnap vettem egy Zarás pulcsit. Egy vagyon volt, de megérte, annyira imádom, olyan kényelmes. blush.gif
A Claire's-ben pedig jól pofára estem, mikor mondták, hogy hármat fizet, hatot vihet akciójuk van. Be is vásároltam pár nyakláncot, egy Helix piercinget és egy tök jó telefontokot, aztán fizettem hétezer forintot, azt hittem elájulok. rohog.gif

Viszont a nap fénypontja az volt, mikor Ő írt és elmondta, hogy pénteken, ha megcsókolt volna, összejött volna velem. Elmesélte, hogy jól esett neki a puszi és az ölelés és szeretne még sok-sok ilyet. Ééééés kihívott találkozni. yahoo.gif wub.gif
5 felhasználónak tetszik: InoriGothGirl, Szandi0820, Lil98, TheTruthAboutLove, nothingcanstopme
2016. október 30. 11:03 #11016
- törölt felhasználó -    
Idézet (AliceLiza @ 2016.10.30. 10:36)
Azt hiszem, most megnyugtattál. biggrin.gif Lehet kell egy kis idő, míg megszokom. És remélem, megfogom szokni, mert jó lenne ebben a munkakörben maradni. Arról nem is beszélve, hogy biztos nem fizetek az államnak azért, hogy tanuljak. Ez még egyetem utáni OKJ-s képzés, ez ingyen van, ezt végig viszem, de ha fizetni kell a következőért (már pedig kell, mert azt hiszem csak egy OKJ van ingyen, de majd még ezután jobban utána nézek) arra már nem megyek.

Még a második szakképesítés is ingyen van, azt hiszem tavaly óta kb.
http://eduline.hu/felnottkepzes/2015/9/14/ingyenes_OKJ_2015_tudnivalok_31E553
Szóval nem baj, ha mégsem ez lesz az álmaid állása, még egy szakmát ki lehet tanulni ingyen. beer.gif
2016. október 30. 11:48 #11017
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nightrunner @ 2016.10.30. 11:03)
Még a második szakképesítés is ingyen van, azt hiszem tavaly óta kb. 
http://eduline.hu/felnottkepzes/2015/9/14/ingyenes_OKJ_2015_tudnivalok_31E553
Szóval nem baj, ha mégsem ez lesz az álmaid állása, még egy szakmát ki lehet tanulni ingyen.  beer.gif


Akkor keményen át akartak vágni a suliba, ahova mentem. Mert ott azt mondták, hogy ha már van egy OKJ-m, akkor nem járhatok ingyen nappalira. ohmy.gif
De köszi a cikket. meghajolo.gif Sejtettem én, hogy kettőt lehet, de amikor ott mondták megzavarodtam és hagytam az egészet, úgyis az első, ingyen van, nem kötekszem. rohog.gif
2016. október 30. 12:51 #11018
Synapses
Synapses
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 16.10.15.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 260344
Offline offline
tudom, nem lehet káromkodni, de ez most nagyon kell...
osztálytársam az a tipikus vasalthajú plázacica, de gci nagy arc. múltkor mentünk haza egy busszal, mire egy üveget nyaldosó-szopkodó kisgyereket vettünk észre. anyja nagy egyszerűséggel vigyorogva leste.
megszólalok gúnyosan: éljen a mai társadalom, ez már kisribi.
- fszra egybűűű rácuppan majjd!
nagyon sírtam a megszólalásán. rohog.gif és szinte minden nap van valami ilyen kirohanása...
az meg vicces, h halloween alkalmából kevésbé néztek meg, mint szoktak, pedig mesteri veszett-fertőzött pofát alkottam blush.gif
4 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Szandi0820, Beyla, nothingcanstopme
2016. október 30. 15:46 #11019
- törölt felhasználó -    
Profilon bemutatkozás: "elhatároztam, hogy ő lesz a kedvencem." Ja, nálad ez így megy? rohog.gif
11 felhasználónak tetszik: menthol, InoriGothGirl, exoverdose, Jody, TheTruthAboutLove, LaDySmIth, Beyla, Szandi0820, Synapses, Lil98, ilus1996
2016. október 30. 17:58 #11020
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
A takonykór és a torokfájás az agyamra ment - Selena Gomez albumait letöltöttem és meghallgatásukra vetemedtem. Végül is egy évben egyszer elmegy, hisz úgyis helovín van, legalább a füleimet is ijesztgetem valamivel. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98, LaDySmIth, Psyché, Synapses, ilus1996
560 oldal 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!