Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 27. 21:24 #3861
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
A fáradsággal, ugyanis egyáltalán nem csináltam ma semmit, csak főztem, és úgy érzem magamat, mint aki a hét órás gyakorlatról haza jött. A vérszegénység egyik főtünete, de egyszerűen kínzó az, hogy nem feküdhetek le aludni, mert akkor meg éjszaka nem tudok.
1 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney
2013. március 27. 21:37 #3862
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
A padtársammal, aki már nem első alkalommal lopott tőlem, eddig nem zavart mert eddig csak kaját lopott tőlem és később vissza is rakta a táskámba de mostanában sorra tűnnek el a háromszáz meg ezer forintjaim, és méghozzá feltűnően csinálja, ami a legrosszabbul esik az hogy én vagyok az egyetlen az osztályból aki kedves vele dry.gif na mindegy szerdán úgy kifogok b@szni vele hogy csak na rolleyes.gif
2013. március 27. 23:13 #3863
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireBella @ 2013.03.27. 21:37)
A padtársammal, aki már nem első alkalommal lopott tőlem, eddig nem zavart mert eddig csak kaját lopott tőlem és később vissza is rakta a táskámba de mostanában sorra tűnnek el a háromszáz meg ezer forintjaim, és méghozzá feltűnően csinálja, ami a legrosszabbul esik az hogy én vagyok az egyetlen az osztályból aki kedves vele dry.gif na mindegy szerdán úgy kifogok b@szni vele hogy csak na rolleyes.gif

Jelentsd a tanárnak vagy igazgatónak, és ülj el mellőle, szerintem ez lenne a megoldás. Ha nyilvánosan megszégyeníted, akkor is lehet abbahagyja, de abból semmi más problémája nem fog származni, lopni meg elég durva dolog blink.gif


ON: sokmindennel. Például hogy rasszistának titulálnak, amikor nem is vagyok az. Voltam. De ezek után nem kérek többet az afrikaiakból, és nem is leszek róluk jó véleménnyel... Emellett abból is elegem van, amit ma végig kellett éljek, na ezt senkinek nem kívánom. Aki tervezi, az ne menjen au pairnek, hacsak nem mazochista. blink.gif
2 felhasználónak tetszik: VampireBella, Misao
2013. március 27. 23:47 #3864
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Azzal, hogy már megint és még mindig esik a hó. Március vége van. Tavaszt akarok. Most. TAVASZT! Spring. Frühling. Printemps. Bеснa. Primavera. Haru. 春天 Milyen nyelven mondjam, hogy a természet is megértse??
3 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, MadHatter, Misao
2013. március 28. 00:08 #3865
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2013.03.27. 23:13)
Jelentsd a tanárnak vagy igazgatónak, és ülj el mellőle, szerintem ez lenne a megoldás. Ha nyilvánosan megszégyeníted, akkor is lehet abbahagyja, de abból semmi más problémája nem fog származni

Ha osztályfőnökömnek szólnék akkor még szerintem én lennék a rossz hogy miért mondok ilyeneket róla, mert osztályfőnökömnek ő a kedvence, az igazgató meg jó ha egy héten egyszer bejön a suliba, és mindenféleképpen elfogok.
2013. március 28. 06:51 #3866
Katherinesexypierce
Katherinesexypierce
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 235
Csatolások: 17
Azonosító: 198388
Offline offline
ma még semmivel
2013. március 28. 08:20 #3867
Nikikke
Nikikke
Princess.♔
 
StátuszMy lover's got humour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 3219
Csatolások: 230
Azonosító: 198382
Offline offline
Még semmivel szerencsére
2013. március 28. 16:25 #3868
- törölt felhasználó -    
Egy hülye g*ci tanárral.
Kedden hiányzott a töri tanár, és helyettesítő tanár jött be. A feladat az volt, hogy írjuk le a véleményünket Németország vagy Szovjetunió helyzetéről a II. világháborúban. Egy, hogy azzal már rég végeztünk, már a tételeket kezdtük el Azt mondta: Nem, nekem ezt mondta a tanár...-amit erősen kétlek, és mint késöbb kiderült igazam volt.
Hát jó írtam két oldalt Németországról, és ma hív föl az egyik osztálytársam, hogy egyes lett. Kilencedig óta, csak ötöseim voltak és két négyesem (komolyan mondom). Elvileg az volt a baj, hogy túlságosan a németek mellett írtam és ezt félreértette a tanár. Hát mondom ezt egy szóval se monták, hogy kinek az oldaláról kell írni. Nehogy már két oldalt írok és egyesre értékeljék, mikor volt aki alig írt fél oldalt, és jobb mint az enyém..Felháborító..
2013. március 28. 20:20 #3869
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2013.03.28. 16:25)
Nehogy már két oldalt írok és egyesre értékeljék, mikor volt aki alig írt fél oldalt, és jobb mint az enyém..Felháborító..

A tartalom nem feltétlenül függ össze a minőséggel, ugyanis a törinél is, mint a magyarnál, az számít, hogy mi a tartalom, és nem az, hogy egy mondatot le tudsz írni tíz mondatba. Valószínűleg az esszéd minőségével volt a probléma, és a tanár úgy érezte, hogy te ezt a jegyet érdemled. Nem tudom miért hiszik azt a diákok, meg még az én szakképzős osztálytársaim is, hogy a jegy a mennyiségtől függ. Ha a mennyiségtől függne gyerekek, akkor én csillagos hatos lennék mindenből, mert, ha rizsázni kő' akkor abból perfekt vagyok, csak, hát a mondandónak nincsen tartalma. De mindemellett a tanár nem "g*ci", csakhogy a te szóhasználatoddal éljek. Diplomás ember, aki valószínűséggel sokkal okosabb, mint te. Még, ha szemét, akkor sem mondunk ilyet a másikra, pláne nem tőlünk sokkal idősebb, tapasztaltabb egyénre, mert tiszteljük. Bár ezzel a fogalommal nem tudom, hogy te egyáltalán hányadán is állsz.

On:

Nekem még mindig a fáradsággal, és azzal, hogy nem tudok aludni lassan négy napja. Egyre fáradtabb és fáradtabb vagyok, pedig hiába vagyok itthon és nem csinálok semmit. Jó lenne egy jót aludni és kipihentem felkelni.
2013. március 28. 21:18 #3870
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ezzel az idővel. Tegnap még annyira havazott, hogy mamámék felé nem is közlekedett busz, ma meg verőfényesen süt a nap. Tökjó meg minden, de egész nap fáj tőle a fejem, és még a hangulatom is ingadozó.
2013. március 28. 22:27 #3871
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.03.28. 20:20)
A tartalom nem feltétlenül függ össze a minőséggel, ugyanis a törinél is, mint a magyarnál, az számít, hogy mi a tartalom, és nem az, hogy egy mondatot le tudsz írni tíz mondatba. Valószínűleg az esszéd minőségével volt a probléma, és a tanár úgy érezte, hogy te ezt a jegyet érdemled. Nem tudom miért hiszik azt a diákok, meg még az én szakképzős osztálytársaim is, hogy a jegy a mennyiségtől függ. Ha a mennyiségtől függne gyerekek, akkor én csillagos hatos lennék mindenből, mert, ha rizsázni kő' akkor abból perfekt vagyok, csak, hát a mondandónak nincsen tartalma. De mindemellett a tanár nem "g*ci", csakhogy a te szóhasználatoddal éljek. Diplomás ember, aki valószínűséggel sokkal okosabb, mint te. Még, ha szemét, akkor sem mondunk ilyet a másikra, pláne nem tőlünk sokkal idősebb, tapasztaltabb egyénre, mert tiszteljük. Bár ezzel a fogalommal nem tudom, hogy te egyáltalán hányadán is állsz.
On:
Nekem még mindig a fáradsággal, és azzal, hogy nem tudok aludni lassan négy napja. Egyre fáradtabb és fáradtabb vagyok, pedig hiába vagyok itthon és nem csinálok semmit. Jó lenne egy jót aludni és kipihentem felkelni.

Igen, szerintem is sokkal fontosabb a tartalom mint a mennyiség, de egy olyan dolgozatnál ahol a véleményünket kell leírni, ott nyugodtan bővebben írtam. Egyébként meg van olyan tanárunk, aki pont hogy a mennyiségre megy. Előttünk javította ki, és láttam, hogy el sem olvasta. Megfordította látta, hogy mind két oldala tele van és ráírta az ötöst. És az a gyerek bármíről rizsázhatott két oldalon keresztül, a töltött káposzta receptjét is leírhatta és így is úgy is ötös. Én meg aki kevesebbet írtam, de a lényeget rosszabb jegyet kapok.
2013. március 28. 22:35 #3872
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.03.28. 20:20)
A tartalom nem feltétlenül függ össze a minőséggel, ugyanis a törinél is, mint a magyarnál, az számít, hogy mi a tartalom, és nem az, hogy egy mondatot le tudsz írni tíz mondatba. Valószínűleg az esszéd minőségével volt a probléma, és a tanár úgy érezte, hogy te ezt a jegyet érdemled. Nem tudom miért hiszik azt a diákok, meg még az én szakképzős osztálytársaim is, hogy a jegy a mennyiségtől függ. Ha a mennyiségtől függne gyerekek, akkor én csillagos hatos lennék mindenből, mert, ha rizsázni kő' akkor abból perfekt vagyok, csak, hát a mondandónak nincsen tartalma. De mindemellett a tanár nem "g*ci", csakhogy a te szóhasználatoddal éljek. Diplomás ember, aki valószínűséggel sokkal okosabb, mint te. Még, ha szemét, akkor sem mondunk ilyet a másikra, pláne nem tőlünk sokkal idősebb, tapasztaltabb egyénre, mert tiszteljük. Bár ezzel a fogalommal nem tudom, hogy te egyáltalán hányadán is állsz.
On:
Nekem még mindig a fáradsággal, és azzal, hogy nem tudok aludni lassan négy napja. Egyre fáradtabb és fáradtabb vagyok, pedig hiába vagyok itthon és nem csinálok semmit. Jó lenne egy jót aludni és kipihentem felkelni.

Ja és még annyi, hogy ennél a dolgozatnál nem a mennyiségekről volt szó. Tudom mi volt a baja, és már akkor is tudtam, hogy nem fog neki tetszeni mikor írtam. De az volt az én véleményem, és a dolgozatba pedig azt kérdezték..
2013. március 29. 01:51 #3873
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2013.03.28. 22:27)
Igen, szerintem is sokkal fontosabb a tartalom mint a mennyiség, de egy olyan dolgozatnál ahol a véleményünket kell leírni, ott nyugodtan bővebben írtam. Egyébként meg van olyan tanárunk, aki pont hogy a mennyiségre megy. Előttünk javította ki, és láttam, hogy el sem olvasta. Megfordította látta, hogy mind két oldala tele van és ráírta az ötöst. És az a gyerek bármíről rizsázhatott két oldalon keresztül, a töltött káposzta receptjét is leírhatta és így is úgy is ötös. Én meg aki kevesebbet írtam, de a lényeget rosszabb jegyet kapok.

Na, akkor egyetértünk.smileeee.gif Valaki írhat öt oldalt a semmiről, és fél oldalba akár a velős tartalmat is össze lehet foglalni. Hát én a helyedben biztos szóltam volna, hogy elolvasta-e, mert egyébként ez a helyzet tipikusan a p*fára osztályozás. Szimpi vagy ötös, elvegetál veled hármas, nem vagy szimpi kapa. Ilyen tanárok nálam is vannak. Ősszel egy féléves tárgyból az egyik tanár meghúzott három embert, mert nem volt neki egyikse szimpatikus, de megjegyzem nagyjából hármas átlaggal rendelkeztek, és a tanár közölte velük, hogy nem engedi át őket. Én hármast kaptam, mert dugót nyeltem az óráján, aki meg kis kedvenc volt, az minden kedvezményt megkapott. Egyébként az baj, hogyha valamelyik tanár a mennyiségre megy. Tény, azért legyen meg magyaron is az 500 szó az elemzésnél, de a törinél pl. nem írhatsz többet érettségin, mint a pötyizett vonal. Tavaly nekem erre nagyon felhívták a figyelmet, hogy írjunk nanobetűkkel, mert a fehér részre írtakat nem fogadhatják el. Újabb nagy hülyeség az oktatást illetően. Ne a mennyiségre, hanem a tartalomra menj rá első sorban! Utána meg számolgathatod magyaron a szavakat, de jobban jársz, ha van is töltelék az esszédben, és nem csak egy üres valami, mert azt a tanár nem tudja értékelni.
2013. március 29. 07:26 #3874
Nikikke
Nikikke
Princess.♔
 
StátuszMy lover's got humour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 3219
Csatolások: 230
Azonosító: 198382
Offline offline
Még semmivel szerencsére..
2013. március 29. 07:40 #3875
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Azzal, hogy már megint esik az a kicsesszintett hó. Másfél nap után tegnap este abbahagyta, ma hajnali ötkor pedig már megint esett. Csak annyinak örülök, hogy pici pelyhekben esik és talán még élve hazajutok a városból majd. biggrin.gif
2013. március 29. 15:16 #3876
- törölt felhasználó -    
A 'ha nem tetszik, ne nézd meg' kommentekkel. Mégis hogy a döntsem el, hogy nem tetszik, ha nem nézem meg? IQ-nindzsák everywhere.
4 felhasználónak tetszik: Luckie, Breakout, Vampire Lady, MadHatter
2013. március 29. 16:12 #3877
- törölt felhasználó -    
Ezzel a retek idővel...Annyi hó esett, hogy nem tud elolvadni, erre meg ráesett az eső -.- Komolyan mondom, annyira nedves és álmos most ez a kisváros, ahol élek, hogy a nyuszika befog aludni -.-
2 felhasználónak tetszik: Destiny015, Breakout
2013. március 29. 18:16 #3878
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Az értetlen hülyékkel, akik mindenhol ott vannak.
2013. március 29. 18:18 #3879
rékuci6000
rékuci6000
visszatérő vendég
 
StátuszI love when someone's laugh is funnier than the joke :DDD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.08.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 48
Azonosító: 197401
Offline offline
a téllel!! dry.gif mad.gif
már tavasznak kéne lennie!! rtfm.gif
2013. március 29. 19:18 #3880
mayaa.
mayaa.
optimistic.™
 
StátuszMosolyogj ha kérlek, a mosolyodból élek...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 2178
Csatolások: 1309
Azonosító: 160044
Offline offline
Azzal, hogy egész nap csuklok és nem akar elmúlni.. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampire Lady
540 oldal 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!