Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 06. 00:42 #4941
- törölt felhasználó -    
A részeg d*sznókkal,akik miatt nem tudtam elaludni amikor álmos voltam,most meg már nem megy. dry.gif
Nem elég,hogy a tőlünk tök messzire lévő diszkóból úgy szól a tuc-tuc sz*r zene,mintha mellettünk lenne,még ezeket a b*rmokat is hallgatnom kell a hátunk lévő kocsmából,akik úgy ordibálnak seggrészegen,mintha muszáj lenne. Az Istenért se gondolják ám,hogy valakik aludni szeretnének. rolleyes.gif Apám se dolgozott reggel 7-től estig és biztos nem is szeretne aludni...
Anya reggel 9-re ment és most jött haza fél órája,éjfél környékén,szerencséjük hogy addigra elhallgattak.
Legközelebb,ha ezek miatt nem tudok bealudni én esküszöm,hogy átrontok pizsamában és leverem őket a helyükről. dry.gif
Ez most kellőképp felidegesített.
10 felhasználónak tetszik: Luckie, Teddy, Beyla, Destiny015, TizzyHeart, MadHatter, Eszti0305, minibogárka, heyitsblaze, Nórii. SelFan.
2013. július 06. 18:13 #4942
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Valahogy kiakasztottam a helyéről a bal vállamat és nem tudom visszatenni. Alig bírom mozgatni, de nem fáj, csak kellemetlen. Mikor felemelem, mindig visszacsuklik minden akaratom ellenére. Régebben is voltak furcsa dolgok a bal vállammal, sokszor történt, hogy elmozdult a helyéről, viszont aggasztó, hogy mostanában szinte mindenapos jelenség. blink.gif
5 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Luckie, Beyla, coke., Nórii. SelFan.
2013. július 06. 18:18 #4943
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
mellettünk van egy kocsma és ott szinte mindennap este éjszaka szól max-on a zene.. nem tudok aludni, éjjeli bagoly lettem ohmy.gif

max így nézek ki mint ez a macska..
10 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Luckie, Miley-fan09, MadHatter, Angelx, Teddy, minibogárka, coke., Beyla, Nórii. SelFan.
2013. július 06. 21:15 #4944
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Ehh,néhány emberkével,akiknek már olyan szintű feltűnési viszketegsége van és empátiahiányossága,vagy én nem is tudom mije',hogy azt már kezeltetni kéne.
Próbálnak felépíteni valami "húdemenővagyokén" imidzset,mindezt úgy,hogy az utcán mászkáló emberkéket sértegetik,köztük engem is.Pl.utánam üvöltik,hogy "sz .r vagy".Vagy,nyáron a barátaimmal nem tiptop szandálkában voltunk,mivel LOVAGOLNI készültünk,ahol nedves és sáros talaj volt,és természetesen erre is kellett egy megjegyzést tenniük.Nem fogok a sarokba borulni e miatt,mert kicsit sem hatottak meg,pusztán idegesít.Eszem ágában sincs vissza szólni nekik,jobb dolgom is van annál,pusztán idegesít.Úgy,hogy nem is ismernek,nem tudják,egyes helyzetekben mit-miért tesz az ember,fogalmuk sincsen egyesek előéletéről,csak másokat sértegetni tudnak.Na,pont tőlük tudnám befonni a hajamat és felmászni a falra.
5 felhasználónak tetszik: Beyla, minibogárka, Luckie, Zsuzsy93, Nórii. SelFan.
2013. július 07. 00:21 #4945
- törölt felhasználó -    
Nem tudok aludni.Legalább 1 órát forgolódtam mire bealudtam,aludtam kb.1 órát és visszaakartam aludni,de nem hagynak a sz*metek. mad.gif
Ismét a hangos tuc-tuc-tuc megy,pár percre hallottam ahogy egy némber kiabál,nem rég rákezdtek a kocsmában lévő pasik is ordibálni...
Hogy az Isten verne villámokat abba a diszkóba és kocsmába mikor üres... Fáj a szemem az álmosságtól,még össze is ragad szinte,de nem bírok nem arra a zajra koncentrálni amit hallok...
6 felhasználónak tetszik: Beyla, minibogárka, Luckie, Teddy, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. július 07. 01:27 #4946
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2013.07.07. 00:21)
Nem tudok aludni.Legalább 1 órát forgolódtam mire bealudtam,aludtam kb.1 órát és visszaakartam aludni,de nem hagynak a sz*metek. mad.gif
Ismét a hangos tuc-tuc-tuc megy,pár percre hallottam ahogy egy némber kiabál,nem rég rákezdtek a kocsmában lévő pasik is ordibálni...
Hogy az Isten verne villámokat abba a diszkóba és kocsmába mikor üres... Fáj a szemem az álmosságtól,még össze is ragad szinte,de nem bírok nem arra a zajra koncentrálni amit hallok...

Ezektől az emberektől én is képes lennék a falra mászni...Soha nem értettem,hogy mi a jó abban,hogy ha valaki s*ggrészegre issza magát,reggel az árok partján ébred,majd egész nap a wc felett görnyed.És még számos ellenérvet tudnék felsorolni... rohog.gif Vagy ha annyira akar,bulizzon,de nem hiszem el hogy legalább egy picit ne lehetne a hangerőt lejjebb csavarni.biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, Teddy, Luckie, Beyla, MadHatter, Nórii. SelFan., Sztár Mániás
2013. július 07. 10:48 #4947
- törölt felhasználó -    
Egy taggal, akit nem neveznék meg, de az 1-10-ig hányasra értékelnéd az előtted hozzászóló státuszát és aláírását topikba folyamatosan írogatja, hogy mennyire nem menő angolul kiírni dolgokat, hiszen magyar oldalon vagyunk. Én megértem, hogy ez a véleménye, de minden második kommentben ezt olvasni kissé már unalmas.
5 felhasználónak tetszik: Luckie, coke., Eszti0305, Teddy, Nórii. SelFan.
2013. július 07. 12:59 #4948
- törölt felhasználó -    
A drága, kedves szomszédaimmal. Reggel hallottam, hogy az ablakunk alatt (!) rólam beszélnek. Nem tudom, hogy mi zavarhatja őket ennyire... A fürdőszoba ablaka az ő udvarukra nyílik, a fürdő pedig közel van az én szobámhoz, de ha nagyon hangosan szeretnék zenét hallgatni, bedugom a fülhallgatót, a tévé zaját pedig lehetetlenség ott meghallani, normális hangerőre van állítva mindig. Nem hiszem, hogy pont annak kéne rólam beszélnie, aki reggel fél hétkor nóta tv-t üvöltet és ordítozik a macskáival, kutyáival rolleyes.gif
13 felhasználónak tetszik: coke., Pöttömke, TizzyHeart, dijansalihu, Eszti0305, minibogárka, Luckie, riri17, heyitsblaze, Beyla, Teddy, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. július 07. 13:16 #4949
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.07.07. 12:59)
A drága, kedves szomszédaimmal. Reggel hallottam, hogy az ablakunk alatt (!) rólam beszélnek. Nem tudom, hogy mi zavarhatja őket ennyire... A fürdőszoba ablaka az ő udvarukra nyílik, a fürdő pedig közel van az én szobámhoz, de ha nagyon hangosan szeretnék zenét hallgatni, bedugom a fülhallgatót, a tévé zaját pedig lehetetlenség ott meghallani, normális hangerőre van állítva mindig. Nem hiszem, hogy pont annak kéne rólam beszélnie, aki reggel fél hétkor nóta tv-t üvöltet és ordítozik a macskáival, kutyáival rolleyes.gif


Nem csak féltékenyek, de még hülyék is! Jó párosítás. _nevet.gif
6 felhasználónak tetszik: coke., TizzyHeart, Luckie, Beyla, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. július 07. 15:13 #4950
wolfsgirl
wolfsgirl
visszatérő vendég
 
Státusz"Te vagy a táncért, nem a tánc érted, és ezt addig használd ki, amíg teheted."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.06.
Hozzászólás: 106
Csatolások: 0
Azonosító: 201474
Offline offline
Az unalommal:Snem tudok semmit sem csinálni mert a szüleim alszanak...
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. július 07. 16:00 #4951
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy ismét Vettel nyerte a futamot. dry.gif
3 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, VampireBella, MadHatter
2013. július 07. 17:25 #4952
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Barátnőm azért, nem jön ki sétálni, mivel szerinte 'mindjárt esik az eső'. Jah, verőfényesen süt a nap, igaz, tegnap este az eső, de az tegnap volt. Ha annyira nem akar kijönni, akkor mondja meg, ne találjon ki ilyen hülyeségeket, nálunk is van ablak, nem vagyok vak. sleep.gif Másik: Ma hallgatom a zenét a telefonomon, erre a dal közbe kikapcsolt. mellow.gif És semmire nem reagált, próbáltam feloldani, azt hittem csak valami elnyomódott, próbáltam bekapcsolni, de nem csinált semmit. Kikellett vennem az aksit, és utána jó lett. Elkéne vinnem szervizbe, mert néha baromi lassú is. :/
6 felhasználónak tetszik: heyitsblaze, Beyla, Luckie, Pöttömke, TizzyHeart, MadHatter
2013. július 07. 18:31 #4953
- törölt felhasználó -    
Idézet (riri17 @ 2013.07.07. 17:25)
Barátnőm azért, nem jön ki sétálni, mivel szerinte 'mindjárt esik az eső'. Jah, verőfényesen süt a nap, igaz, tegnap este az eső, de az tegnap volt. Ha annyira nem akar kijönni, akkor mondja meg, ne találjon ki ilyen hülyeségeket, nálunk is van ablak, nem vagyok vak. sleep.gif Másik: Ma hallgatom a zenét a telefonomon, erre a dal közbe kikapcsolt. mellow.gif És semmire nem reagált, próbáltam feloldani, azt hittem csak valami elnyomódott, próbáltam bekapcsolni, de nem csinált semmit. Kikellett vennem az aksit, és utána jó lett. Elkéne vinnem szervizbe, mert néha baromi lassú is. :/

Nekem is ezt szokta csinálni a telefonom,de még azt is csinálja,hogy én T-Mobile -os vagyok és kiszokta jelezni a telefonom,de mindig pár nap múlva azt írja ki "Csak segélyhívást indítható" ohmy.gif Mi?Ilyenkor kiszoktam kapcsolni a telefonomat,aztán be...

On:
Tegnap reggel vagyis 10-11 környékén kint voltam a kertbe.A teraszunk előtt játszottam egy picit a locsolóval meg hát locsolni is kellett,inkább egy tálat kellett elmosni (nem a kertbe mosogatunk).Viszem fel a tálat a teraszra,kezembe egy körte és megyek elzárni a vizet,mikor a fűbe léptem valami annyira megcsípte a lábamat,vagyis a lábujjamat,hogy menni alig bírtam.Elsántikáltam a csaphoz,leültem az ablakunk előtt,hogy megnézzem nem-e szálka vagy valami van a lábujjamba... egy csípés nyom volt,inkább egy pici piros csík.Hát jó,visszamentem a teraszra elmondtam az anyámnak,hogy mi történt.Alig bírtam menni,mert annyira fájt.Ott ülök a sörpadon (vagy minek nevezik) mire mondja a tesóm,hogy egy kicsit be van dagadva.El is neveztem a lábamat ducinak rohog.gif Meg volt az ebéd.A széken volt a lábam úgy ültem mire odajött a tesóm és azt mondta,hogy jól be van dagadva a bal lábam és még piros is.Ezért el kellett menni a Misszióba.Nem elég,hogy a tesóm ott idegesített,hogy injekciót fogok kapni,és azt is kaptam.Nagyon félek tőle,kézbe adhatják,de a sggembe... tegnap nem fájt a helye,ma mire ébredtem meg?Hogy fáj a helye ahová adták.És vajon mi csípett meg?Darázs
8 felhasználónak tetszik: Luckie, riri17, Pöttömke, Beyla, Teddy, TizzyHeart, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. július 07. 18:47 #4954
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
A leégéssel. Három napig Szombathelyen voltam és egyik nap kimentünk a tesóm keresztszüleinek a kertjébe és ott napoztam. Bár be voltam kenve 50 faktoros krémmel meg alig is voltam a napon de úgy leégett a combom, arcom és a vállam is, hogy aludni alig tudtam este pedig be voltam fújva irixel. mellow.gif Nem tudom, hogy hogyan éghettem le ennyire de most valahogy nagyon.
5 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Luckie, Beyla, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. július 07. 18:51 #4955
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (Nessa123 @ 2013.07.07. 18:31)
Nekem is ezt szokta csinálni a telefonom,de még azt is csinálja,hogy én T-Mobile -os vagyok és kiszokta jelezni a telefonom,de mindig pár nap múlva azt írja ki "Csak segélyhívást indítható"  ohmy.gif Mi?Ilyenkor kiszoktam kapcsolni a telefonomat,aztán be...
On:
Tegnap reggel vagyis 10-11 környékén kint voltam a kertbe.A teraszunk előtt játszottam egy picit a locsolóval meg hát locsolni is kellett,inkább egy tálat kellett elmosni (nem a kertbe mosogatunk).Viszem fel a tálat a teraszra,kezembe egy körte és megyek elzárni a vizet,mikor a fűbe léptem valami annyira megcsípte a lábamat,vagyis a lábujjamat,hogy menni alig bírtam.Elsántikáltam a csaphoz,leültem az ablakunk előtt,hogy megnézzem nem-e szálka vagy valami van a lábujjamba... egy csípés nyom volt,inkább egy pici piros csík.Hát jó,visszamentem a teraszra elmondtam az anyámnak,hogy mi történt.Alig bírtam menni,mert annyira fájt.Ott ülök a sörpadon (vagy minek nevezik) mire mondja a tesóm,hogy egy kicsit be van dagadva.El is neveztem a lábamat ducinak  rohog.gif Meg volt az ebéd.A széken volt a lábam úgy ültem mire odajött a tesóm és azt mondta,hogy jól be van dagadva a bal lábam és még piros is.Ezért el kellett menni a Misszióba.Nem elég,hogy a tesóm ott idegesített,hogy injekciót fogok kapni,és azt is kaptam.Nagyon félek tőle,kézbe adhatják,de a sggembe... tegnap nem fájt a helye,ma mire ébredtem meg?Hogy fáj a helye ahová adták.És vajon mi csípett meg?Darázs

Nálam azt, akkor írja ki, mikor mamáméknál vagyok, és nincs hálózat. smileeee.gif

Jujj, biztos allergiás vagy a darázsra. :s Jobbulást! smileeee.gif Papám is az rá, és múltkor megcsípte az arcát, 3 injekciót kapott. :|
4 felhasználónak tetszik: Beyla, TizzyHeart, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. július 07. 20:30 #4956
Lucky5
Lucky5
state of grace
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 1086
Csatolások: 1
Azonosító: 133629
Offline offline
Egy 'barátnőmmel' akinek csak akkor vagyok jó, hogyha valami problémáját akarja a nyakamba önteni, egyébként meg tojik a fejemre. Mióta elkezdődött a nyár, még annyit se írt, hogy hé, életben vagy-e még, vagy valami. Ez azért elég érdekes. mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Luckie, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. július 07. 20:42 #4957
- törölt felhasználó -    
Idézet (riri17 @ 2013.07.07. 18:51)
Nálam azt, akkor írja ki, mikor mamáméknál vagyok, és nincs hálózat. smileeee.gif 
Jujj, biztos allergiás vagy a darázsra. :s Jobbulást! smileeee.gif Papám is az rá, és múltkor megcsípte az arcát, 3 injekciót kapott. :|

Lehet,hogy allergiás vagyok sad.gif Köszi! smileeee.gif Szerencsére én csak egyet kaptam,hál istennek,de az a rossz,hogy még mindig be van dagadva a lábam,de nem annyira mint tegnap
4 felhasználónak tetszik: Beyla, riri17, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. július 08. 00:25 #4958
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Idézet (Nessa123 @ 2013.07.07. 20:42)
Lehet,hogy allergiás vagyok sad.gif Köszi!  smileeee.gif Szerencsére én csak egyet kaptam,hál istennek,de az a rossz,hogy még mindig be van dagadva a lábam,de nem annyira mint tegnap

Jobbulást! Amúgy örülj, hogy ha allergiás is vagy, nem volt súlyosabb reakciód, nálam úgy derült ki, hogy beleültem egybe, mire csalánkiütéses lettem és mindenem bedagadt...rohantunk a kórházba faluról, este nyolckor... (azóta mindig pánikolunk, hogy mi van, ha megcsíp)

on:
A hasfájással...
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Nórii. SelFan., Beyla
2013. július 08. 00:27 #4959
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
az adatlapommal...nagyon nehéz volt megcsinálni! folyton valami gond volt.tongue.gif
2013. július 08. 00:39 #4960
- törölt felhasználó -    
Idézet (Crona99 @ 2013.07.08. 00:27)
az adatlapommal...nagyon nehéz volt megcsinálni! folyton valami gond volt.tongue.gif

én is milliószor átírtam már az enyémet biggrin.gif egyszerűen valamit mindig át kell javítanom benne, mert később rájövök, hogy úristen milyen hülyeséget írtam xD
540 oldal 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!