Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 29. 14:40 #6101
- törölt felhasználó -    
Idézet (kicsikoki @ 2013.09.29. 13:50)
Divatfanokkal. De borzasztóan.. Hallanak egy számot (jelen esetben WT ft. Tarja-Paradise), és már úristen hogy imádják az előadókat.. De ha azt kérdezném mit gondol egy 500 letters szövegről, vagy egy Memories-ről, gondolom azt hinné valami betegség,vagy nem is tudom.. Értem én, hogy szeret egy számot, de attól még nem kell mondani hogy ekkora meg akkora fan vagyok.. Szinte minden énekesnőnél és együttesnél vannak ilyen divatfanok. Csuknám a fejüket a laptopom közé.Hatszor.Hogy fájjon.


Hehehe, ismerős történet, csak nem Tarjával, hanem Metallicával. Nothing Else Matters így, The Unforgiven úgy, jobb esetben még azt is tudják, hogy mi fán terem az Enter Sandman, oszt’ annyi, meg egy Bambi. Viszont ha meghallgatnak egy dalt ami még a karrierjük hajnalán született (ami mit szépítsük, közel sem rádióbarát), sikítozva futnának ki a világból. Félreértés ne essék, nem az a gond, hogy a lightosabb dalaikat szeretik, hisz’ kinek a pap, kinek a papné, kinek a ministránsfiú és még ragozhatnám – de akkor ne verje a nyálát, hogy ő mekkora rajongó.

ON: Magammal, de nagyon. Tény, hogy hiperérzékeny vagyok, de hogy már azon besértődjek, ami valójában nem történt meg (és csak az én zavaros képzeletemben létezik), és hogy azt is bántásnak vegyem, ami egyáltalán nem az... itt már nagyobb a baj.
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Nórii. SelFan., Sztár Mániás
2013. szeptember 29. 16:10 #6102
- törölt felhasználó -    
A srác, aki tetszik, nem képes írni fészbúkon. Jó, lehet, hogy túldramatizálom, de fél 3 körül elment ebédelni, azt mondta, majd ír. Láttam, hogy megint fent van, írtam neki, azt mondta, filmet néz. Ami igaz is, mert előtte is nézte. Írta, hogy ha vége, ír, és ezután kb. fél órával látta, hogy reagáltam erre. Vagyis elméletileg már vége van a filmnek. Vagyis talán, de akkor sem képes írni. unsure.gif Nem tudom, lehet, hogy valami baja van. Az a baj, hogy tavaly én ezt nagyon megszívtam, és idén nem szeretném...
Tudom, a kis szerelmi problémáim szerintetek semmik, de nyilván van, aki megérti.
10 felhasználónak tetszik: Lil98, Beyla, JadeB, MadHatter, Jody, BenGergReg, icarlyluv, minibogárka, Nórii. SelFan., Sztár Mániás
2013. szeptember 29. 17:08 #6103
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2013.09.29. 16:10)
A srác, aki tetszik, nem képes írni fészbúkon. Jó, lehet, hogy túldramatizálom, de fél 3 körül elment ebédelni, azt mondta, majd ír. Láttam, hogy megint fent van, írtam neki, azt mondta, filmet néz. Ami igaz is, mert előtte is nézte. Írta, hogy ha vége, ír, és ezután kb. fél órával látta, hogy reagáltam erre. Vagyis elméletileg már vége van a filmnek. Vagyis talán, de akkor sem képes írni. unsure.gif Nem tudom, lehet, hogy valami baja van. Az a baj, hogy tavaly én ezt nagyon megszívtam, és idén nem szeretném...
Tudom, a kis szerelmi problémáim szerintetek semmik, de nyilván van, aki megérti.


Teljes mértékben megértem! Annyi a különbség,hogy én azért imádkozok,hogy írjon. Én már nem merek,hátha azt hiszi nyomulok... unsure.gif A suliban folytan a tekintetét keresem, és próbálok vele beszélgetni is. Viszont tegnapelőtt ráírtam és több,mint 2 órán keresztül beszélgettünk. wub.gif
Én is szívtam már meg ilyen miatt amúgy. Bele voltam zúgva az egyik volt osztálytársamba, állandóan néztem,hogy fenn van-e, meg hogy írt e. Próbáltam a kedvébe járni /megírtam neki a házikat, hagytam leckét másolni stb. / aztán rájöttem, hogy nem éri meg.
Ennek ellenére próbálom az ilyen eseteket kerülni, és G-hez próbálok lassabban közeledni. smileeee.gif

ON : Azzal,hogy holnap hétfő és még annyi tanulnivalóm van. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: minibogárka, Sztár Mániás
2013. szeptember 29. 17:12 #6104
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lil98 @ 2013.09.29. 17:08)
Teljes mértékben megértem! Annyi a különbség,hogy én azért imádkozok,hogy írjon. Én már nem merek,hátha azt hiszi nyomulok...  unsure.gif A suliban folytan a tekintetét keresem, és próbálok vele beszélgetni is. Viszont tegnapelőtt ráírtam és több,mint 2 órán keresztül beszélgettünk.  wub.gif 
Én is szívtam már meg ilyen miatt amúgy. Bele voltam zúgva az egyik volt osztálytársamba, állandóan néztem,hogy fenn van-e, meg hogy írt e. Próbáltam a kedvébe járni /megírtam neki a házikat, hagytam leckét másolni stb. / aztán rájöttem, hogy nem éri meg. 
Ennek ellenére próbálom az ilyen eseteket kerülni, és G-hez próbálok lassabban közeledni.  smileeee.gif 
ON : Azzal,hogy holnap hétfő és még annyi tanulnivalóm van.  sad.gif

Nálam szerencsére kiderült, hogy megint túldramatizáltam a dolgot, mert írt a srác. Nem tudom, hogy tud ilyen kedves lenni, mindezt úgy, hogy tudja, hogy tetszik nekem, de ő nem érez többet barátságnál. Más srác már rég elhajtott volna. Én mindig azon vagyok, hogy ne írjak rá, aztán találok valami indokot - pl. azt, hogy írunk-e valamiből -, és mindig neki írok, amiből egy hosszú beszélgetés lesz. Suliban is nagyon jól elvagyunk, sokat hülyéskedünk, szóval tök jó. Remélem, neked összejön ezzel a G-vel. laugh.gif
On: Ezzel a megfázással, de nagyon.
4 felhasználónak tetszik: Lil98, Beyla, Nórii. SelFan., Sztár Mániás
2013. szeptember 29. 17:17 #6105
- törölt felhasználó -    
hogy miért ojan sokan halgatyák a one directio föleg lányok reklamalo.gif .
2013. szeptember 29. 17:21 #6106
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Egyszerűen már hányok a nyálas, szerelmes filmektől, amiket anyám akar lenyomni a torkomon. Utálom őket, és amúgy sem vagyok a 'romantikus' hangulatomban. (bár olyanom amúgy sincs) De, mivel én aranyos, jó lánya vagyok anyámnak, ezért még ezt is eltűröm - egy darabig. Nem akarom megbántani anyát, de azt sem akarom neki elmondani, hogy tegnap megint láttam Őt, zöldbe volt, ismét jól nézett ki, sőt még mosolygott is. Ilyenkor hiányzik azt hiszem a 'legjobb barátnőm', ami nekem nincs. Volt, de ő már nem az. Nem érzem annak. Le se szr, magyarul mondva. Olyanokkal barátkozik, akiket régen kibeszélt, és elhordott mindennek, nekem pedig ilyen 'barátnő' köszönömszépen, nem kell. Mások pedig ezt nem értik meg. Vagy már nem akarom őket fárasztani ezzel. Vagy jobb, ha nem tudnak róla... Hiába van annyi 'barátom', mégis tök egyedül érzem magam..
12 felhasználónak tetszik: Bella99, Beyla, BenGergReg, JadeB, Jody, icarlyluv, minibogárka, Genevieve, Szandiiii, Nórii. SelFan., baisée, Sztár Mániás
2013. szeptember 29. 17:22 #6107
- törölt felhasználó -    
és az a magyar neve hogy egy irányban _nevet.gif .
2013. szeptember 29. 17:52 #6108
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsKaty @ 2013.09.29. 17:17)
hogy miért ojan sokan halgatyák a one directio föleg lányok reklamalo.gif .

Az ilyen írni nem tudó emberekkel, akik azt hiszik, csak olyan zenét hallgathatnak az emberek, ami nekik is tetszik - és nem, nem szeretem az 1D-t...
11 felhasználónak tetszik: Beyla, JadeB, Jody, Lil98, minibogárka, Genevieve, Szandiiii, icarlyluv, Nórii. SelFan., Sztár Mániás, Jolie_77
2013. szeptember 29. 17:59 #6109
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Idézet (TheDanush @ 2013.09.28. 17:59)
Nem vitatkozni akarok, de muszáj leírnom a véleményemet, evvel kapcsolatban. A hírszerkesztők - moderátorok - nem csak a felkapott sztárokról publikálnak híreket, ha nem a kevésbé ismert sztárokról is, csak éppen azokról nem igen jelennek meg hírek, illetve nem sok ember van, aki megírná őket. Az életviteles cikkekben sincs hiány, szerintem ez egy remek kis oldal, ahol az ember olvashat kedvére, ami meg nem érdekel nem kell elolvasnod. Ha valakinek nem tetszik a felhozatal fordítson pár percet egy cikk megírására, és biztos vagyok benne, ha van értelme az irománynak és jól összeszedet, akkor megjelenik. Nem szeretnék megsérteni senkit, én csak a véleményemet írtam le!


Senki nem sértődött meg szerintem, hiszen én is csak a saját magam által látott dolgokról tudok véleményt alkotni. Én azt látom, hogy az oldal fő profilja az lett, aki mocskosabb, szexuálisan túlfűtött, erotikus vonásokat tartalmaz, ami megbotránkoztatja az embert. Nem tudom, te hogyan vagy vele, de egyszer még elolvasod, hogy Miley szőkeségünk vonaglott, mint egy prosti, majd azt, hogy meztelenül félreérthetetlenül "lovagolt" a klipjében. De mikor a harmincötödik miley szex-orgazmus-ribis dolgot hallod, akkor nem érzed úgy, hogy akaratlanul is, de megpróbálják lenyomni a torkodon? Mint a hirdetéseket, meg a reklámokat. Ha már nem xy márkás cuccot hordasz, akkor te már kívülálló vagy, és nem tartozol bele a menők csoportjába. És ha belegondolsz, ugyanez megy ezen az oldalon. Szükségszerűen le kell erőltetni rajtunk Miley undorító viselkedését, mert most ez a menő, ez az új és ez a friss. Sajnos nagyon sok olyan értelmes cikk a kukába került, ami szerintem dobna az oldal színvonalán, de mivel nem Miley, nem botrányos dolog, ezért nem kerülhet ki. már nem egy tag panaszkodott és sérelmezte azt, hogy nem kerülnek ki a cikkei és szerintem jogosan. Szóval, hogyan lehet, hogy pár ember szabja meg, hogy mit kell bevenned, amit kötelezően az arcodba nyomnak és mi az amit nem. Egy oldalnak arról kéne szólnia, hogy különféle dolgokról olvashatsz és véleményezhetsz. Egyszer leírod Mileyról a véleményed, de amikor a huszonötödik cikk megjelenik arról, hogy rázta a fenekét, akkor huszonötödik alkalommal is leírod ugyanazt?? blink.gif unsure.gif Szóval a felhozatalnak színesnek és gazdagnak kéne lennie, olyan ami nemcsak erről szól. Mindig van egy hullám, amit le kell erőltetni a másikon: a Való Világ, Fluor, One Direction, Justin Bieber és most Miley Cyrus. Emlékszem jó egy évvel ezelőtt az volt divatba, hogy Selena Gomez pukizott, vagy fellibbent a szoknyája... Tehát fél évente mindig cserélődik az a téma, amit akkor nagyon kell nyomatni, a többit meg majd ráér kirakni. 110.gif Tulajdonképpen mindig ami divatban van, azt kell erősen tuszkolni a nép fejébe. És engem zavar ez, bevallom nyíltan. Szóval hogy egyszerűen ami az eldöntendőknek fontos, az azonnal kikerülhet, ami lényegesen nem érdekli őket, azt vagy kukába dobják, vagy pedig hetekkel később bocsájtják harmadik cikknek, hogy még v életlenül se legyen sokáig főcímszalagon, mert ez nem annyira lényeges. Lehet, hogy a kevésbé ismert sztárokról nincsen annyira sok hír, de akkor legalább róluk engedélyezhetnének 1-2 hetes infót, ha már úgy sincsen róluk semmi hír, akkor miért ne? Most szerintem nem lenne túl nagy kérés, hogy egy-két hetes hír kerüljön ki egy nagyon nem ismert sztárról, hiszen ha tartós a dolog, akkor miért ne? Itt gondolok a filmekre, új számra, vagy kapcsolatra, ami aztán nem ér véget azonnal. Szerintem ezek a dolgok is ugyanolyan fontosak, mint hogy Miley szexjelenetet forgat, vagy tán tévedek? Meg nekem ami nagyon böki a csőrömet, az állandó átfogalmazások. Javítsák ki a helyesírási hibákat, de nem egy embertől hallottam, hogy egy egész cikket saját maguk ízlése alapján átfogalmazták/átszerkesztették. ha végig nézitek az ELLE-t, vagy a Joy-t, minden író másképp fogalmaz, ettől egyedi, ettől más. Most a helyesírási hibák kerüljenek javításra, de szerintem nagyin gáz, hogy azért mert a hírszerkesztőnek másképp tetszene jobban belejavítanak. Azért úgy gondolom, hogy akik cikket írnak többségükben, tudnak fogalmazni és valahogyan eljutottak idáig, nemde?
12 felhasználónak tetszik: Beyla, riri17, JadeB, Jody, Ms. Shorty, icarlyluv, Genevieve, Szandiiii, Nórii. SelFan., Reija, baisée, Sztár Mániás
2013. szeptember 29. 18:10 #6110
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Nekem abból van már egyre jobban elegem, hogy örökké lerondázzák a kedvencemet akárhány cikket írok róla. Oké, tisztában vagyok vele, hogy az embernek joga van a véleményéhez, hiszen Én sem vagyok adós amennyiben véleményt kell nyilvánítani. DE! Ti láttok valami csúnyát, taszítót rajta? Mert Én nem. Szerintem még smink nélkül is bájos.
8 felhasználónak tetszik: Beyla, Jody, minibogárka, Carol, Szandiiii, Nórii. SelFan., janet7, Reija
2013. szeptember 29. 18:28 #6111
- törölt felhasználó -    
Idézet (MadHatter @ 2013.09.29. 14:21)
Tegnap este megtaláltam ezt itt. Nem bírtam ki, hogy ne kommenteljek a videó alá, pedig nagyon ritkán szokásom ezen funkcióját használni a youtube-nak. Ha nem lett volna karakterlimit, szerintem írtam volna egy egész novellát oda. Mindegy, erre már nincsenek szavak. Nemzetközi dal. De legalább valahogy végigmondta volna, ahogy tudja és nem káromkodik bele egy ilyen kaliberű versbe a végén... Nincs mit hozzáfűznöm.


Na, ennek a f*szkalap Pákónak, sikerült viccet csinálnia az egy legszebb és az egyik kedvenc magyar versemből. mega_shok.gif Szerintem halvány lila fingja nem volt arról, hogy mit hadobál össze. Azt hitte, hogy ez olyan jó poén?? blink.gif Na mindegy, lenne még mit mondanom, de erre inkább nem pazarlok több időt, plusz szerintem tiltás lenne a vége... rohog.gif

On:
Azzal, hogy már megint hívogat egy ismeretlen szám. Soha nem szoktam fölvenni, ha ismeretlen hív, de a harmadik hívás után már elfogyott a türelmem. Fölvettem, és nem szólt bele senki!! mad.gif Utána még kétszer eljátszotta ezt, és fogtam magam és kikapcsoltam a telefonom. Nem tudom ki a fene szórakozik, de most már elhúzhatna a jó büdös p***ába... tucherch.gif
5 felhasználónak tetszik: Jody, Lil98, Szandiiii, Nórii. SelFan., Reija
2013. szeptember 29. 18:31 #6112
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Idézet (AmyVie @ 2013.09.29. 17:59)
Senki nem sértődött meg szerintem, hiszen én is csak a saját magam által látott dolgokról tudok véleményt alkotni. Én azt látom, hogy az oldal fő profilja az lett, aki mocskosabb, szexuálisan túlfűtött, erotikus vonásokat tartalmaz, ami megbotránkoztatja az embert. Nem tudom, te hogyan vagy vele, de egyszer még elolvasod, hogy Miley szőkeségünk vonaglott, mint egy prosti, majd azt, hogy meztelenül félreérthetetlenül "lovagolt" a klipjében. De mikor a harmincötödik miley szex-orgazmus-ribis dolgot hallod, akkor nem érzed úgy, hogy akaratlanul is, de megpróbálják lenyomni a torkodon? Mint a hirdetéseket, meg a reklámokat. Ha már nem xy márkás cuccot hordasz, akkor te már kívülálló vagy, és nem tartozol bele a menők csoportjába. És ha belegondolsz, ugyanez megy ezen az oldalon. Szükségszerűen le kell erőltetni rajtunk Miley undorító viselkedését, mert most ez a menő, ez az új és ez a friss. Sajnos nagyon sok olyan értelmes cikk a kukába került, ami szerintem dobna az oldal színvonalán, de mivel nem Miley, nem botrányos dolog, ezért nem kerülhet ki. már nem egy tag panaszkodott és sérelmezte azt, hogy nem kerülnek ki a cikkei és szerintem jogosan. Szóval, hogyan lehet, hogy pár ember szabja meg, hogy mit kell bevenned, amit kötelezően az arcodba nyomnak és mi az amit nem. Egy oldalnak arról kéne szólnia, hogy különféle dolgokról olvashatsz és véleményezhetsz. Egyszer leírod Mileyról a véleményed, de amikor a huszonötödik cikk megjelenik arról, hogy rázta a fenekét, akkor huszonötödik alkalommal is leírod ugyanazt??  blink.gif  unsure.gif Szóval a felhozatalnak színesnek és gazdagnak kéne lennie, olyan ami nemcsak erről szól. Mindig van egy hullám, amit le kell erőltetni a másikon: a Való Világ, Fluor, One Direction, Justin Bieber és most Miley Cyrus. Emlékszem jó egy évvel ezelőtt az volt divatba, hogy Selena Gomez pukizott, vagy fellibbent a szoknyája... Tehát fél évente mindig cserélődik az a téma, amit akkor nagyon kell nyomatni, a többit meg majd ráér kirakni.  110.gif Tulajdonképpen mindig ami divatban van, azt kell erősen tuszkolni a nép fejébe. És engem zavar ez, bevallom nyíltan. Szóval hogy egyszerűen ami az eldöntendőknek fontos, az azonnal kikerülhet, ami lényegesen nem érdekli őket, azt vagy kukába dobják, vagy pedig hetekkel később bocsájtják harmadik cikknek, hogy még v életlenül se legyen sokáig főcímszalagon, mert ez nem annyira lényeges. Lehet, hogy a kevésbé ismert sztárokról nincsen annyira sok hír, de akkor legalább róluk engedélyezhetnének 1-2 hetes infót, ha már úgy sincsen róluk semmi hír, akkor miért ne? Most szerintem nem lenne túl nagy kérés, hogy egy-két hetes hír kerüljön ki egy nagyon nem ismert sztárról, hiszen ha tartós a dolog, akkor miért ne? Itt gondolok a filmekre, új számra, vagy kapcsolatra, ami aztán nem ér véget azonnal. Szerintem ezek a dolgok is ugyanolyan fontosak, mint hogy Miley szexjelenetet forgat, vagy tán tévedek? Meg nekem ami nagyon böki a csőrömet, az állandó átfogalmazások. Javítsák ki a helyesírási hibákat, de nem egy embertől hallottam, hogy egy egész cikket saját maguk ízlése alapján átfogalmazták/átszerkesztették. ha végig nézitek az ELLE-t, vagy a Joy-t, minden író másképp fogalmaz, ettől egyedi, ettől más. Most a helyesírási hibák kerüljenek javításra, de szerintem nagyin gáz, hogy azért mert a hírszerkesztőnek másképp tetszene jobban belejavítanak. Azért úgy gondolom, hogy akik cikket írnak többségükben, tudnak fogalmazni és valahogyan eljutottak idáig, nemde?


Maximálisan egyetértek veled, gondolkozom azon hogy írjak is az oldal szerkesztőinek ebben a témában..
3 felhasználónak tetszik: AmyVie, Beyla, Szandiiii
2013. szeptember 29. 18:49 #6113
- törölt felhasználó -    
Azzal, amivel többeknek: a cikkírás. Két hete egy darab cikket nem írtam, mert baromira szíven vágott, hogy töröltek egy olyan cikket, amivel elég sokat dolgoztam. Ma egy rövidhíres cikket küldtem be. Két rövidhír szóról szóra át lett másolva egy kedves barátom rövidhíres cikkébe. Ez lesokkolt. Ráadásul nem ez volt az első eset, de ezt durvábbnak tartom, mint a korábbit, vagy akár a képcseréket, pedig az is szúrja a szemem.

Aki ismer tudja, hogy a kedvenceimről szoktam általában írni - ezekben a cikkekben viszont vegyesen írok, hogy mindenki megtalálja a kedvére megfelelőt. Ennek ellenére elég durva átírások, képcserék történtek a cikkeimnél, pedig, ha kérem, elvileg nem történnek változások. Engem nem zavar, ha írtam Szelenáról a cikkben, de a rajongók nem olvassák el, mert nincs a képen. Akit érdekel, elolvassa mindenhogyan. Ennyi erővel képet se kéne kitenni, vagy nem?

Elhiszem én, hogy Májli most a menő, mert undorítóan viselkedik - de muszáj az oldalon is ennek mennie? ohmy.gif Szerintem nem. Láttam, elég sokan panaszkodtak emiatt.
Sokkal jobb lenne, ha minden sztárról kerülne ki cikk, és gyakrabban is írnának az "elhanyagolt" tehetségekről akár rövidhíresben, akár egy rendes cikkben. Hiszen az oldalon szereplő legtöbb sztárba több tehetség szorult, mint azokban, akikről nap mint nap ömlesztve kapjuk a cikkeket. Én se olvasok el mindent, és nem mindig kommentelek, de néha muszáj leírnom, mit gondolok.

kicsikocsi! Felesleges! Két cikkem ügyében is írtam, de választ se kaptam rájuk. sad.gif
12 felhasználónak tetszik: Eloise, Beyla, JadeB, AmyVie, Pöttömke, Jody, Lil98, Genevieve, Szandiiii, Nórii. SelFan., Reija, Sztár Mániás
2013. szeptember 29. 19:06 #6114
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Ezt most baróra off lesz, de azért leírom: pontosan emiatt nem írok cikkeket én sem, pedig tudnék miről, de azért megkérdezném az illetett hírmoderátorokat, hogy miért van az, hogy egy normális, kevésbé híres sztárról nem kerülhet ki cikk, de májlika meg a többi diznis r*banc p*csarázása kikerülhet? Gondolok itt, a Vanessa Hudgens cikkre, amikor is a kedves szerző az egyik hírmoderátor, de lazán elutasítja a beküldött értelmes cikkek java részét, ám, ha nagy kedvencéről megjelenik valami hírmorzsa (k*rvulás jelen esetben), akkor rögvest kikerül, mert ő azt baromira fontosnak és hihetetlenül pazar információközleménynek gondolja. Gondoltam én is, hogy írok Jenn Garnerről meg a kedvenceimről, de minek, ha egy tizenéves kislány fogja és kitörli, mert neki nem tetszik, vagy éppen nem a kedvence, s nem gondolja azt hírértékűnek? Igen is itt olyan emberek kellenének a hírszerkesztőségbe, akik tanulnak vagy tanultak újságírást és értenek is hozzá. Nevetséges és szánalmas részben, hogy valami töpszli tökmag dönti el a beküldött cikkekről, hogy szalonképes vagy sem, és sz*rba sem nézi azt a munkát, amivel az illető órákat töltött el. Velem ezt a pályafutásom alatt kétszer játszották el, hogy nem tették ki a cikkeket, azokat, amikkel délutánokat töltöttem el, azóta nem is nagyon írok. Akartam egyet az IBD-ről, mint a krónikusan fennálló vastagbélgyulladásos autoimmun megbetegedésekről írni, ám a szabadidőm nagyon kevés az iskola és a gyakorlat mellett. Hanyagoljam el a páromat egy hétvégére csak azért, hogy ingyen írjak ide egy olyan cikket, ami lehet, hogy ki sem kerül? Áhh, ezt az egészet baromira át kéne szervezni, és olyan embereknek megadni a hírmoderátorsági jogot, akik értenek hozzá. Courtneyy-val sosem volt problémám nekem sem, ám amit LoveNessa mível mostanában a cikkeknél az enyhén szólva felháborító. Olvastam azokat a leveleket, amiket AmyVie-nek írt és maradjunk annyiban, hogy az embernek viszket a tenyere a fogalmazási stílusát olvasgatva. Na, most lehet ki fog törni a harmadik világháború és még egy tiltást is fogok kapni a hozzászólásom miatt, de igen is úgy gondolom, hogy az egyik hírmoderátorral komoly gondok és problémák vannak.
9 felhasználónak tetszik: Jody, AmyVie, kicsikoki, Pöttömke, Szandiiii, Nórii. SelFan., Reija, baisée, Sztár Mániás
2013. szeptember 29. 19:10 #6115
- törölt felhasználó -    
szörnyen fáj egy fogam. Már csütörtök óta, már minden módszerrel próbáltam tőle megszabadulni, de nem jön ki. Éhes vagyok, de alig bírok tőle enni. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. szeptember 29. 19:23 #6116
- törölt felhasználó -    
Tudom, mit érzel! Jobbulást kívánok!

Idézet (Skylar @ 2013.09.29. 19:10)
szörnyen fáj egy fogam. Már csütörtök óta, már minden módszerrel próbáltam tőle megszabadulni, de nem jön ki. Éhes vagyok, de alig bírok tőle enni.  dry.gif
2013. szeptember 29. 19:38 #6117
- törölt felhasználó -    
Az egész újságírós dologgal kapcsolatban annyit jegyeznék meg, hogy még a nyáron írtam egy jó hosszú interjús cikket a Teen Wolf folytatásáról, amit majdnem 1 óráig fordítottam és végül nem jelent meg. Amikor utánakérdeztem senki nem tudott a cikkről semmit. unsure.gif

Egyébként én is már csak kedvenceimről írok cikket, nem azért mert nem lenne kedvem többet írni, mert nagyon szeretek, de a fórum 90%-a el sem olvassa. Az egyik komolyabb cikkemet, amelyik az egyik kedvenc énekesem agytumoráról szólt, amit mindössze 19 évesen élt át olvasta el nagyjából 22 ember - akik hozzá is szóltak - plusz én, aki írtam a cikket. Pedig sokkal többet megérdemelne ez a férfi, mint Miley vagy a One Direction. blush.gif
9 felhasználónak tetszik: AmyVie, JadeB, Pöttömke, Beyla, Szandiiii, icarlyluv, Nórii. SelFan., Reija, Sztár Mániás
2013. szeptember 29. 19:41 #6118
- törölt felhasználó -    
Igazad van!
Én az Atomic Kitten cikkeimet tudnám példaként felhozni, jó, h 4-5 hsz érkezett rájuk. Miért lusták az emberek utánajárni annak, hogy ki ők? Vagy bárki, akinek a helyezése nem két, vagy három számjegyű, már nem is olyan érdekes? Pedig sokkal több tehetségre bukkannának, ha nem csak a mai, felkapott sztárokkal foglalkoznának, hanem azokkal, akik régebben csinálták meg a szerencséjüket.

Idézet (malna90 @ 2013.09.29. 19:38)
Az egész újságírós dologgal kapcsolatban annyit jegyeznék meg, hogy még a nyáron írtam egy jó hosszú interjús cikket a Teen Wolf folytatásáról, amit majdnem 1 óráig fordítottam és végül nem jelent meg. Amikor utánakérdeztem senki nem tudott a cikkről semmit. unsure.gif 
Egyébként én is már csak kedvenceimről írok cikket, nem azért mert nem lenne kedvem többet írni, mert nagyon szeretek, de a fórum 90%-a el sem olvassa. Az egyik komolyabb cikkemet, amelyik az egyik kedvenc énekesem agytumoráról szólt, amit mindössze 19 évesen élt át olvasta el nagyjából 22 ember - akik hozzá is szóltak - plusz én, aki írtam a cikket. Pedig sokkal többet megérdemelne ez a férfi, mint Miley vagy a One Direction. blush.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, AmyVie, Pöttömke, Szandiiii
2013. szeptember 29. 21:02 #6119
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.09.29. 19:06)
Ezt most baróra off lesz, de azért leírom: pontosan emiatt nem írok cikkeket én sem, pedig tudnék miről, de azért megkérdezném az illetett hírmoderátorokat, hogy miért van az, hogy egy normális, kevésbé híres sztárról nem kerülhet ki cikk, de májlika meg a többi diznis r*banc p*csarázása kikerülhet? Gondolok itt, a Vanessa Hudgens cikkre, amikor is a kedves szerző az egyik hírmoderátor, de lazán elutasítja a beküldött értelmes cikkek java részét, ám, ha nagy kedvencéről megjelenik valami hírmorzsa (k*rvulás jelen esetben), akkor rögvest kikerül, mert ő azt baromira fontosnak és hihetetlenül pazar információközleménynek gondolja. Gondoltam én is, hogy írok Jenn Garnerről meg a kedvenceimről, de minek, ha egy tizenéves kislány fogja és kitörli, mert neki nem tetszik, vagy éppen nem a kedvence, s nem gondolja azt hírértékűnek? Igen is itt olyan emberek kellenének a hírszerkesztőségbe, akik tanulnak vagy tanultak újságírást és értenek is hozzá. Nevetséges és szánalmas részben, hogy valami töpszli tökmag dönti el a beküldött cikkekről, hogy szalonképes vagy sem, és sz*rba sem nézi azt a munkát, amivel az illető órákat töltött el. Velem ezt a pályafutásom alatt kétszer játszották el, hogy nem tették ki a cikkeket, azokat, amikkel délutánokat töltöttem el, azóta nem is nagyon írok. Akartam egyet az IBD-ről, mint a krónikusan fennálló vastagbélgyulladásos autoimmun megbetegedésekről írni, ám a szabadidőm nagyon kevés az iskola és a gyakorlat mellett. Hanyagoljam el a páromat egy hétvégére csak azért, hogy ingyen írjak ide egy olyan cikket, ami lehet, hogy ki sem kerül? Áhh, ezt az egészet baromira át kéne szervezni, és olyan embereknek megadni a hírmoderátorsági jogot, akik értenek hozzá. Courtneyy-val sosem volt problémám nekem sem, ám amit LoveNessa mível mostanában a cikkeknél az enyhén szólva felháborító. Olvastam azokat a leveleket, amiket AmyVie-nek írt és maradjunk annyiban, hogy az embernek viszket a tenyere a fogalmazási stílusát olvasgatva. Na, most lehet ki fog törni a harmadik világháború és még egy tiltást is fogok kapni a hozzászólásom miatt, de igen is úgy gondolom, hogy az egyik hírmoderátorral komoly gondok és problémák vannak.


Én eddig csak a kedvenceimről írtam. De legalább 5 olyan cikk meg se jelent, ami azt tartalmazta hogy egyiküknek jön a videóklipje és a kislemeze, a másik lemeze már az első héten mindenhol tartolt. Igen, ezek ismét nem tartalmaztak májlit vagy bárki mást aki most a top 10 legismertebb között van, de jó pár embert érdekelné,feltáve ha kikerülne. Én nem tudom hogy mi történt, vagy mi nem, de előbb utóbb sok ember fogja megtenni azt, hogy nem ír több cikket, és egyre inkább hanyagolja majd az oldalt..
7 felhasználónak tetszik: AmyVie, Pöttömke, Beyla, Ms. Shorty, Szandiiii, Nórii. SelFan., Reija
2013. szeptember 29. 21:42 #6120
- törölt felhasználó -    
Látom még új vagy. Elárulom, hogy már régóta egyre több régi tag törli magát. Az a banda, akik megalapozták az oldalt, és akikkel lehetett beszélgetni. Természetesen most is akadnak szerencsére normális gondolkodású emberkék itt, de nagyon sokan törölték már magukat, vagy nem is járnak fel sad.gif
És most látom, h elrontottam a nevet, ne haragudj! blush.gif

Idézet (kicsikoki @ 2013.09.29. 21:02)
Én eddig csak a kedvenceimről írtam. De legalább 5 olyan cikk meg se jelent, ami azt tartalmazta hogy egyiküknek jön a videóklipje és a kislemeze, a másik lemeze már az első héten mindenhol tartolt. Igen, ezek ismét nem tartalmaztak májlit vagy bárki mást aki most a top 10 legismertebb között van, de jó pár embert érdekelné,feltáve ha kikerülne. Én nem tudom hogy mi történt, vagy mi nem, de előbb utóbb sok ember fogja megtenni azt, hogy nem ír több cikket, és egyre inkább hanyagolja majd az oldalt..
3 felhasználónak tetszik: Beyla, kicsikoki, Nórii. SelFan.
540 oldal 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!