Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 04. 17:03 #6201
- törölt felhasználó -    
"Életveszélyes sérülést okozó bűncselekmény helyszíne volt Rácalmás: egy 57 éves férfi egy szóváltást követően nevelt fiát szúrta hasba lakásukban tegnap este – a 37 éves sértett állapota súlyos, életveszélyes" (Forrás: Dunaújváros Online)
Nem tudom, hogyan lehetnek ilyen emberek. Mindezt egy hülye szóváltás miatt. Annyira borzasztó, hogy nem tudunk figyelni egymásra, és, hogy sokan képesek súlyosan bántalmazni másokat. Nem tudom, miért van ez, de az a baj, hogy az emberek egyre ingerlékenyebbek és agresszívebbek. Úgy csinálnak, mintha az erőszak megoldana bármit is. unsure.gif
12 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Sztár Mániás, icarlyluv, JadeB, Luckie, MadHatter, Beyla, Candy Love, ilus1996, Genevieve, Nórii. SelFan., esszti
2013. október 04. 18:32 #6202
- törölt felhasználó -    
Vérzik az orrom, és nem tudom elállítani. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: ilus1996, Nórii. SelFan.
2013. október 04. 19:08 #6203
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Iskolával,iskolával. rolleyes.gif Főleg a science csoportommal,ahol nyilvánvaló,hogy szinte mindenki sík idióta. Olyan alapvető dolgokra kell mindig és újra&újra visszakanyarodni,hogy az nem igaz. Mondjuk ott van ez a lány, aki valamilyen rejtélyes oknál fogva szükségét érzi,hogy feltegyen jellegtelenen kérdéseket. Istenem,ha ennyire h*lye vagy legalább ne reklámozd,ok? Nem baj az,ha nem a te hangodtól zeng az egész terem. crazy.gif Általában ignorálni szoktam az ilyen csibéket,de ma valamiért nagyon felhúzott,pláne hogy a mostani anyagot nem tudtuk teljesen átvenni,mert valaki(k) mindig lekötötték a tanárt értelmetlen kérdésekkel. Ettől eltekintve még az állandó fáradság és kedvetlenségből van nagyon elegem. Nem tudom,mert este tudok rendesen aludni,napközben viszont folyamatosan azt érzem,hogy le-le csukódna a szemem. lazy.gif
10 felhasználónak tetszik: MadHatter, BenGergReg, itsjustme, baisée, Lil98, Beyla, ilus1996, Genevieve, Jody, Nórii. SelFan.
2013. október 04. 20:49 #6204
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Azzal, hogy fájnak a fogaim. Vagyis inkább azzal, hogy a bölcsességfogaim növekedésbe kezdtek és ez egy nagyon fájdalmas folyamatnak ígérkezik. Egy hete vettem észre először, és azóta már félig kibújtak a szerencsétlenek. Nekem mostmár megvan a huszonnyolc maradandó fogam, és kimondottan boldog ember vagyok velük, semmi szükségem nincs bölcsességfogakra. Úgyis csak a baj van velük. Már most fájnak, bele sem merek gondolni, hogy mi lesz majd később, pedig a doktornő szavait idézve "tökéletesen szabályos és egészséges" fogaim vannak.
7 felhasználónak tetszik: Misao, JadeB, itsjustme, Beyla, ilus1996, Jody, Nórii. SelFan.
2013. október 04. 22:48 #6205
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Minden reggel 6:45-től német órám van..A hét összes napján.. Ráadásul ma dolgozatot írtunk, és én szokás szerint a s*gg hülye fejemmel, bent hagytam a német cuccot a szekrényemben. Emellett, drága szép ikertestvérem minden reggel eljátsza, hogy indulás előtt 20 perccel felkel, és utána rá várunk, hogy elinduljunk, ezért majdnem minden reggel kések..És mint egy szerencsétlen,futhatok be órára.. A mai tesi egész jól indult, sikerült a focira koncentrálnom, megint formában voltam, 16-ból 14 gól lett, 1 kapufa és 1 luft. Szép és jó is volt minden, amíg a kikötődött cipőfűzőmre rá nem léptem, és a bordás falat le nem fejeltem..Szóval eléggé tele van a kukim a mai nappal. dry.gif
9 felhasználónak tetszik: Lil98, Beyla, MadHatter, JadeB, ilus1996, Genevieve, Misao, Jody, Nórii. SelFan.
2013. október 04. 23:05 #6206
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2013.10.04. 20:49)
Azzal, hogy fájnak a fogaim. Vagyis inkább azzal, hogy a bölcsességfogaim növekedésbe kezdtek és ez egy nagyon fájdalmas folyamatnak ígérkezik. Egy hete vettem észre először, és azóta már félig kibújtak a szerencsétlenek. Nekem mostmár megvan a huszonnyolc maradandó fogam, és kimondottan boldog ember vagyok velük, semmi szükségem nincs bölcsességfogakra. Úgyis csak a baj van velük. Már most fájnak, bele sem merek gondolni, hogy mi lesz majd később, pedig a doktornő szavait idézve "tökéletesen szabályos és egészséges" fogaim vannak.

vigyázz velük. :/ én minden téren szerencsétlen vagyok, éppen ezért nekem a bölcsességfogaim növése sem átlagosan zajlott. egyik éjszaka arra keltem, hogy teljesen felszakadt az ínyem, 39-40 fokos lázam volt. az első egy-két éjszakát végigbőgtem, a szakadástól meg a gyulladástól napokig enni sem tudtam - amikor végül nem bírtam tovább, és elmentem fogdokihoz, ő közölte velem, hogy mi is történt, én először azt hittem, hogy álmomban szétharaptam. hetekig jártam vissza naponta, hogy kitisztítsa, valamint gyógyszeres vattákat feszegessen be a fogamhoz.

on: három hete nem voltam sehol, csak suliban - lassan másfél hete ott sem. nem vagyok egy társasági lény, de kezd nagyon elegem lenni abból, hogy a szobámban ülök egésznap, miközben majd meghalok a köhögéstől, illetve nem látom át az asztalomat a zsebkendő-tengertől, miközben a harmadik doboz gyógyszert szedem be tök fölöslegesen... unsure.gif
6 felhasználónak tetszik: Lil98, Beyla, MadHatter, ilus1996, Genevieve, Jody
2013. október 05. 09:44 #6207
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kourtney74 @ 2013.10.03. 19:13)
Ma végre jobban voltam, ezért elmentem suliba. Kiderült, hogy rögtön első órában dogát írunk, persze erről nekem senki nem szólt.. 4-en hiányoztunk, a tanár az összes hiányzónak megmondta, hogy nem írja be a jegyet, csak nekem nem..  tucherch.gif  Nagy nehezen túl tettem magam rajta, és úgy döntöttem, nem érdekel az egész.. de a legnagyobb örömömre az is kiderült, hogy mára meg kellett volna tanulni, egy 12 versszakos verset, ami szintén egyes lesz  omg.gif  Utána meg megyek le a tesi öltözőbe, és út közben vagy 10 ötödikes nekem jön, azt hiszik, övék az egész suli, közben kb. 3 fejjel vagyok náluk magasabb.. továbbá délután 10 percet futottam, hogy elérjem a buszt, de a drágaságos buszvezető szó szerint az orrom előtt zárta be az ajtót, úgyhogy várhattam a következőre..


Én még csak egyszer jártam így de nekem nagy piros H kellett felé írnom és máskor 3 nap múlva megírtam és a 3-ból 5 lett. A busz sofőr meg én rengetegszer jártam így és szemétség. Az 5. eseknek meg a nagy részüknek eléggé nagy mellényük van, azthiszik már megismerték az iskolát és már teljes egészében idetartoznak, de nem mindenki csak vannak. ismerek ilyet.. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: ilus1996
2013. október 05. 09:53 #6208
- törölt felhasználó -    
Képes voltam hajnali fél hatkor felkelni (hétvégén), csak hogy megnézzem a Forma 1-et! Minden időmérő előtt az örök optimista stílusom miatt, úgy állok hozzá, hogy biztos jó lesz! A mai egy akkora sz*r lett, hogy olyan mérges voltam, hogy nekem emiatt kellett felkelnem fél hatkor, és emiatt aludtam csak 4 órát, az éjszaka. Ami még szintén feldobja a napom, hogy megint egy falatot sem bírtam lenyelni reggelire, mert iszonyatosan fáj a torkom. Továbbá amiért még igazán "lelkesedek" az az, hogy a szomszéd ma is egész nap fát fog vágni, és hozzá még hangosan csörömpölni, tehát ma sem fogok semmi mást hallgatni.. aggressive.gif
8 felhasználónak tetszik: JadeB, MadHatter, riri17, Kourtney74, Jody, Lil98, Misao, Nórii. SelFan.
2013. október 05. 10:12 #6209
- törölt felhasználó -    
Idézet (MadHatter @ 2013.10.04. 20:49)
Azzal, hogy fájnak a fogaim. Vagyis inkább azzal, hogy a bölcsességfogaim növekedésbe kezdtek és ez egy nagyon fájdalmas folyamatnak ígérkezik. Egy hete vettem észre először, és azóta már félig kibújtak a szerencsétlenek. Nekem mostmár megvan a huszonnyolc maradandó fogam, és kimondottan boldog ember vagyok velük, semmi szükségem nincs bölcsességfogakra. Úgyis csak a baj van velük. Már most fájnak, bele sem merek gondolni, hogy mi lesz majd később, pedig a doktornő szavait idézve "tökéletesen szabályos és egészséges" fogaim vannak.


Hú, te már a bölcsességfogaknál tartasz? laugh.gif Én még csak álmodozhatok róla, mert van két tejfogam, ami még ki sem esett!! unsure.gif Ráadásul mindkettő elől van, ami ha kiesik elég látványos lesz... És ugye óvodás meg elsős korban ez még aranyos, de egy 17 éves lánynak, ha elől hiányzik két foga, hát minden, csak nem aranyos... rohog.gif

ON: A gyomorsavammal. Már három éve küszködök vele. Hiába szedem a gyógyszert szintén három éve, nem akaródzik használni. Pedig normálisan szedem, egyszer sem hagytam ki, és ma reggel pedig arra kelek, hogy már lassan kimarja a nyelőcsövemet ez a rohadt sav!! mad.gif És ráadásul úgy fáj a gyomrom, mintha egy kést szúrtak volna bele. Ha meg visszamegyek dokihoz, azt mondja, hogy szedjem még, majd fog használni... Hát én nem vagyok orvos, de ha egy gyógyszert három évig szedek, annak illene már valamilyen módon látszódnia. dry.gif Plusz erre a gyógyszerre rá van írva, hogy egy évig tanácsos szedni..
Bocsi a panaszkodásért, de valahol muszáj volt ezt kiadnom magamból, és mivel anyu most nincs itthon, neki nem tudok panaszkodni... unsure.gif
7 felhasználónak tetszik: JadeB, ilus1996, MadHatter, Genevieve, Jody, Lil98, Nórii. SelFan.
2013. október 05. 11:02 #6210
- törölt felhasználó -    
Idézet (wiky96 @ 2013.10.05. 10:12)
Hú, te már a bölcsességfogaknál tartasz?  laugh.gif Én még csak álmodozhatok róla, mert van két tejfogam, ami még ki sem esett!!  unsure.gif  Ráadásul mindkettő elől van, ami ha kiesik elég látványos lesz... És ugye óvodás meg elsős korban ez még aranyos, de egy 17 éves lánynak, ha elől hiányzik két foga, hát minden, csak nem aranyos...  rohog.gif 
ON: A gyomorsavammal. Már három éve küszködök vele. Hiába szedem a gyógyszert szintén három éve, nem akaródzik használni. Pedig normálisan szedem, egyszer sem hagytam ki, és ma reggel pedig arra kelek, hogy már lassan kimarja a nyelőcsövemet ez a rohadt sav!!  mad.gif  És ráadásul úgy fáj a gyomrom, mintha egy kést szúrtak volna bele.  Ha meg visszamegyek dokihoz, azt mondja, hogy szedjem még, majd fog használni... Hát én nem vagyok orvos, de ha egy gyógyszert három évig szedek, annak illene már  valamilyen módon látszódnia. dry.gif  Plusz erre a gyógyszerre rá van írva, hogy egy évig tanácsos szedni..
Bocsi a panaszkodásért, de valahol muszáj volt ezt kiadnom magamból, és mivel anyu most nincs itthon, neki nem tudok panaszkodni...  unsure.gif


Én se vagyok orvos, de szódabikarbónával már biztos próbáltad enyhíteni a fájdalmaidat. Meg ne nagyon egyél savas ételeket. Anyukámnak és a nagymamámnak is volt gyomorsava, de az anyukám szedett valami gyógyszert és a gyomorsav felment a torkára! Rá 2 napra meg kiköpte azt ami a torkán volt. malade.gif A többi pedig megsemmisült valahogy. A nagymamámnak nem hat a gyógyszer a másik 126 gyógyszere is "csinálja" neki a savat. Azóta sincs gyomorsava, de savas zsíros olajos ételt kerüli. Az anyukám több mint 3 évet küszködött vele. 3 éve szeded a gyógyszert. Az kemény. Az egyik barátnőmnek a nagymamájának is fomorsava volt, de őt beküldték valami vizsgálatra rtfm.gif és valami hánytató vizet adtak neki nah az a lényeg, hogy valami kotyvalékot, és megvizsgálták az alapján is meg elküldték ultrahangra és egyéb ilyenekre (vér és vizeletvizsgálat...) amíg fel nem írtak neki egy gyógyszert, ami megszüntette a gyomorsavát. Anya egy másik gyógyszert szedett, de nem tudom milyen, mert régen láttam, szerencsére. DE 3 éve szeded? az nagyon sok idő és csak egy évig lehet szedni... wtf.gif Gyógyulj meg minél előbb! Tudod betegség is és savtúltengés is okozhatja.
5 felhasználónak tetszik: ilus1996, MadHatter, Jody, Nórii. SelFan., Beyla
2013. október 05. 12:01 #6211
- törölt felhasználó -    
Idézet (Tuncsi @ 2013.10.05. 11:02)
Én se vagyok orvos, de szódabikarbónával már biztos próbáltad enyhíteni a fájdalmaidat. Meg ne nagyon egyél savas ételeket. Anyukámnak és a nagymamámnak is volt gyomorsava, de az anyukám szedett valami gyógyszert és a gyomorsav felment a torkára! Rá 2 napra meg kiköpte azt ami a torkán volt. malade.gif A többi pedig megsemmisült valahogy.  A nagymamámnak nem hat a gyógyszer a másik 126 gyógyszere is "csinálja" neki a savat. Azóta sincs gyomorsava, de savas zsíros olajos ételt kerüli.  Az anyukám több mint 3 évet küszködött vele. 3 éve szeded a gyógyszert. Az kemény. Az egyik barátnőmnek a nagymamájának is fomorsava volt, de őt beküldték valami vizsgálatra  rtfm.gif  és valami hánytató vizet adtak neki nah az a lényeg, hogy valami kotyvalékot, és megvizsgálták az alapján is meg elküldték ultrahangra és egyéb ilyenekre (vér és vizeletvizsgálat...) amíg fel nem írtak neki egy gyógyszert, ami megszüntette a gyomorsavát. Anya egy másik gyógyszert szedett, de nem tudom milyen, mert régen láttam, szerencsére. DE 3 éve szeded? az nagyon sok idő és csak egy évig lehet szedni...  wtf.gif  Gyógyulj meg minél előbb! Tudod betegség is és savtúltengés is okozhatja.


Köszi. smileeee.gif Hát annak idején anyukám is szedte pont ugyan ezt a gyógyszert, neki is ugyan ilyen baja volt. Neki egy évig írták föl, de fél év után már rendbe is jött tőle.
Már többször is voltam gasztroenterológián, és ott írják föl mindig ezt a gyógyszert. És hiába mondom nekik, hogy ez nem használ, egyik fülükön be, a másikon ki. A háziorvosomhoz meg hiába megyek, mert ő meg a gasztroenterológiára küld el, hogy ott majd kivizsgálnak. Na de nem vizsgálnak. Szóval egy ördögi kör. dry.gif De persze ők könnyen beszélnek, mert nem tudják milyen, mikor a sav már annyira kimarja a nyelőcsövedet, hogy nyelni nem tudsz, meg mikor tömény savat böfögsz föl, vagy mikor olyan éles fájdalom hasít a gyomrodba, hogy egyszerűen nem tudsz kiegyenesedni tőle. A diétát meg persze, hogy tartom, bár nem látom sok értelmét...
Már azon is gondolkodtam, hogy abba hagyom a gyógyszert, mert úgy sem használ, akkor feleslegesen ne mérgezzem magam.
A dédimamámnak meg pont hogy egy csepp gyomorsava nincsen, ami szintén nem túl jó, és mindig viccelődünk, hogy majd adok neki kölcsön, mert nekem van bőven.. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Jody, Nórii. SelFan.
2013. október 05. 12:06 #6212
Metálgirl
Metálgirl
visszatérő vendég
 
StátuszOh Love ,Oh love ,Won't you rain on me tonight?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.12.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 201844
Offline offline
Azzal h, mostanában minden barátomat elvesztem magam körül és senkim se marad...
5 felhasználónak tetszik: ilus1996, Skylar, Nórii. SelFan., Beyla, BenGergReg
2013. október 05. 12:12 #6213
- törölt felhasználó -    
Idézet (wiky96 @ 2013.10.05. 12:01)
Köszi.  smileeee.gif Hát annak idején anyukám is szedte pont ugyan ezt a gyógyszert, neki is ugyan ilyen baja volt. Neki egy évig írták föl, de fél év után már rendbe is jött tőle.
Már többször is voltam gasztroenterológián, és ott írják föl mindig ezt a gyógyszert. És hiába mondom nekik, hogy ez nem használ, egyik fülükön be, a másikon ki. A háziorvosomhoz meg hiába megyek, mert ő meg a gasztroenterológiára küld el, hogy ott majd kivizsgálnak. Na de nem vizsgálnak. Szóval egy ördögi kör.  dry.gif  De persze ők könnyen beszélnek, mert nem tudják milyen, mikor a sav már annyira kimarja a nyelőcsövedet, hogy nyelni nem tudsz, meg mikor tömény savat böfögsz föl, vagy mikor olyan éles fájdalom hasít a gyomrodba, hogy egyszerűen nem tudsz kiegyenesedni tőle.  A diétát meg persze, hogy tartom, bár nem látom sok értelmét...
Már azon is gondolkodtam, hogy abba hagyom a gyógyszert, mert úgy sem használ, akkor feleslegesen ne mérgezzem magam. 
A dédimamámnak meg pont hogy egy csepp gyomorsava nincsen, ami szintén nem túl jó, és mindig viccelődünk, hogy majd adok neki kölcsön, mert nekem van bőven.. rohog.gif


Szívesen. Hát tényleg nem jó érzés, eddig 2-ször éreztem így. Nagyon mar. És voltál már másik orvosnál? Ő lehet, hogy nem ezt a gyógyszert írná föl. És az lehet, hogy hatna. wink.gif
2013. október 05. 12:27 #6214
- törölt felhasználó -    
Idézet (Tuncsi @ 2013.10.05. 12:12)
Szívesen.  Hát tényleg nem jó érzés, eddig 2-ször éreztem így. Nagyon mar. És voltál már másik orvosnál? Ő lehet, hogy nem ezt a gyógyszert írná föl.  És az lehet, hogy hatna.  wink.gif

Hát azon gondolkodtam, hogy már úgy is csak egy év és 18 leszek, hogy már most átiratkoznék a felnőtt háziorvoshoz. Ő talán kezd is ezzel valamit. Anyu és a nővérem is hozzá járnak és ők dicsérik. smileeee.gif
2013. október 05. 12:29 #6215
- törölt felhasználó -    
3 napig voltunk Lengyelen az Erdei Iskolában,és ott tökre megfáztam és el is ment a hangom ,ugyhogy most teljesen más hangom lett!! Hát van ilyen??!! ohmy.gif ohmy.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
2013. október 05. 17:25 #6216
- törölt felhasználó -    
Jelenleg? Sajnos ebben a videóban sok igazság van. Nem azt mondom, hogy az egész, de néhány rész igaz. Szomorú...
Linkelt szöveg
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Nórii. SelFan., Beyla
2013. október 05. 17:43 #6217
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
azzal, hogy tegnap reggel óta azt kell néznem a címlapon, ahogy a drágalátos májliszájrusz a saját tükörképét nyalogatja...
12 felhasználónak tetszik: AmyVie, Skylar, icarlyluv, Guitarist, kicsikoki, Luckie, Nórii. SelFan., MadHatter, Beyla, drfan, Jody, Lil98
2013. október 05. 19:01 #6218
xMilesss
xMilesss
sztármániás
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.27.
Hozzászólás: 3655
Csatolások: 3236
Azonosító: 194820
Offline offline
Az előbb felvettem a kaputelefont. Kétszer szóltam, bele, hogy 'haló', de hallottam, hogy 2 kb. 10 éves kislány beszélgetnek a háttérben. Kb. fél perc után beleszólnak, hogy 'f#s vagy, hahaha'. Mi a k***a isten? blink.gif 10 évesen mit keresnek kint a sötétben? Főleg ilyen környéken... Nekik ez élvezetes? És ha anyukám veszi fel? mellow.gif Vagy egy idős nénihez/bácsihoz csöngetnek be? Szégyellnék össze magukat... Bár úgyse fogják, hiszen ez marha vicces és még hónapokig röhögni fognak rajta. Szánalmasak, komolyan. Én ilyeneket miért nem csináltam 10 évesen?
11 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, BarbieFan, Luckie, Nórii. SelFan., MadHatter, Beyla, itsjustme, Jody, icarlyluv, Ms. Shorty, Lil98
2013. október 05. 19:21 #6219
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2013.10.05. 17:43)
azzal, hogy tegnap reggel óta azt kell néznem a címlapon, ahogy a drágalátos májliszájrusz a saját tükörképét nyalogatja...


Ha megnyugtat, nem csak neked szúrja a szemed. Akárhányszor megnézem a címlapot, legyen az bármelyik nap, tuti hogy ott virít, hogy májli szájrusz csinált valamit. Sőt, ha a fórumra megyek, akkor is 10ből 7 arról szól hogy májli szájrusz.. És egyik se olyan, ami arról szól, hogy végre abba hagyja az éneklést, eltűnik a médai szeme elől, rezervátumba vonul, vagy tehénfejő lesz. Nem, tuti hogy valami gusztustalan, botrányos dologgal rukkol elő. Azt várom, hogy mikor jelentet meg saját óvszer márkát, mert hát ugye a parfüm, meg ruha kollekció már nem olyan "felnőttes", mint amilyen ő maga.
8 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, itsjustme, Jody, icarlyluv, Nórii. SelFan., Lil98, drfan
2013. október 05. 19:42 #6220
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.10.05. 17:43)
azzal, hogy tegnap reggel óta azt kell néznem a címlapon, ahogy a drágalátos májliszájrusz a saját tükörképét nyalogatja...

Na igen, ezt már én is akartam írni dry.gif
ma meg ha épp nincs májli, akkor van kesha, aki a s*ggét mutogatja.. mindenki idegrendszerének jobb lenne, ha az út szélén csinálnák ezt..
On: A szomszéd jóvoltából én ma megint májlit hallgathattam, köszönhetően a vékony falaknak. dry.gif Én meg elkezdtem hangosan Marilyn Mansont hallgatni, és még ő jön át, hogy feljelent csendháborításért.. dry.gif
5 felhasználónak tetszik: icarlyluv, Beyla, Misao, Nórii. SelFan., Lil98
540 oldal 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!