Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 22. 14:32 #6421
- törölt felhasználó -    
Az idióta földrajz kettesemmel és magával a tantárggyal. Nem elég, hogy össze sem foglaltunk és nem elég, hogy nem is tudtuk biztosan, hogy dolgozatot írunk, még olyanok is voltak benne, amiket meg sem beszéltünk... Pedig mindig is jó voltam ezekből a tantárgyakból, a térképpel volt gondom mindig, ne várja el, hogy én név szerint mondjak olyan városokat egy-egy kontinens térképéről, amiket meg sem beszéltünk... Természetesen egy ötös és egy négyes volt, a többi igen katonás, egyes és kettes. Volt néhány hármas is, de elég kevés ahhoz képest, hogy egy jó képességű osztály vagyunk. A magatartásunk sajnos a tanulmányaikra is kihat, de úgy érzem, hogy ez jobb már nem lesz... A túlbuzgó, stréber osztálytársamból szintén elegem van. Még csak ebben az évben jött, máris mindig, mindent jobban tud a másiknál. Rendes, figyelmes lány, de néha (mint például ma) iszonyatosan az idegeimre tud menni rolleyes.gif
10 felhasználónak tetszik: Midnight Memories, Lil98, BenGergReg, Jody, Kristen18, ilus1996, Beyla, MadHatter, Kourtney74, WhiteRosee
2013. október 22. 15:39 #6422
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Annyira idegesítő, hogy mindenki képest mást meglátni, viszont saját magát nem. Kritizálnak, beszólogatnak, de ha magukba néznének rájönnének, hogy egy fikarcnyival sem szebbek, jobbak. Unom már azokat a kis csírákat akiknek még a tojáshéj ott van a s*ggükön, de azért olyan nagy vagánynak és macsó gyereknek hiszik magukat, és előszeretettel szólnak be mindenkinek. Még ha valaki olyan szólna be, aki hibátlan és tökéletes, de neeem...
16 felhasználónak tetszik: Midnight Memories, BenGergReg, Ms. Shorty, Kristen18, Jody, Jolie_77, drfan, Genevieve, ilus1996, Beyla, MadHatter, Kourtney74, icarlyluv, areo, WhiteRosee, Corby
2013. október 22. 16:36 #6423
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Az irodalomtanáromból. Van 3 kedvence, és hiába jelentkezik más egész órán, mintha csak hozzájuk beszélne, őket dicsérgeti, holott múltkor 2 ponttal jobb lett a dolgozatom, mint a főkedvencének, aki múltkor azért bőgött, mert négyest kapott. blink.gif És még ő mondja, hogy nyalizók vagyunk... rolleyes.gif Egyszerűen irritál, hogy hiába esek ki a padból, annyira jelentkezek, nem szólít fel, ha bekiabálom, akkor meg lebsz. Már az egész osztálynak elege van belőle, mert indokolatlanul osztogat egyeseket. Szerintem még ő maga se tudja, mi értelme van ennek. Az igaz, hogy nagyon zűrös osztály vagyunk, az iskola egyik legrosszabbika, de én nem tehetek arról, hogy már mindenki unja az óráit, és azt, hogy nem hagy másokat érvényesülni. Remélem jövőre kapunk új tanárt, mert ennél a nőnél elég nehezen fogjuk letenni az érettségit. Rosszul esik, hogy míg általánosban én voltam az iskola egyik legjobbika irodalomból, most hiába tanulok, hármasokat írok. Már kezdem megutálni az irodalmat, pedig eddig imádtam, de ennél a nőnél még az életkedvem is elmegy...
Plusz a maminál hagytam a laptopom, ezért most kénytelen vagyok számtógépnél ülni, amihez anyucim vett egy billentyűzetet, ami tiszta szr, mert tök egybe vannak a billentyűk. Az entert és a törlés gombot eddig hallásból letudtam nyomni, most meg össze vissza nyomogatom. Ráadásul az 'í'-t 10 perc után találtam meg, mert odarakták a szóköz mellé. blink.gif Visszadugom az ősrégit, ami még a régi géphez volt, és amibe bent van 1 kilo kenyér, mert mindig gépnél eszünk szendvicset. rohog.gif
16 felhasználónak tetszik: Midnight Memories, Zsófi765, JadeB, Lil98, BenGergReg, Jody, Kristen18, Genevieve, Bella99, ilus1996, Beyla, MadHatter, Kourtney74, icarlyluv, WhiteRosee, Lindsay019
2013. október 22. 17:10 #6424
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
a naiv emberekkel, de már k*rvára. felsőszomszédom (hetven éves nénike) szólt, hogy menjek már fel és csináljam meg a gépét, ha valami baja van mindig nekem szól, de mostanában időhiány miatt nem voltam nála. próbálkoztam helyrehozni, amit elcseszett, hirtelen leállt nekem magyarázni valamit valami szerencséthozó talizmánjáról, ami neki pénzt hoz a házhoz, de mástól elveszi blabla, és elhagyta. mondom hát ez szörnyű, erre hirtelen leállt magyarázni arról, hogy ha "megdobják kővel, ő kenyérrel" adja vissza, ezért vett nekem születésnapi ajándékot satöbbi. mondom nem értem, miről beszél... hirtelen benyögi, hogy ő felhívta az egyik elb*szott rtl/tv2/nemtudom hol futó jósnőt, akire elb*ssza a nyudíjat felét, és az azt mondta neki, hogy az az ember lopta el a pénzét, a szemüvegét és ezt a szerencsét hozó cuccot, aki a leggyakrabban jár hozzá, aki ugye én vagyok. úgyhogy ő kitalálta, hogy én elloptam a cuccait, mikor meg megkérdeztem, hogy szerinte reálisan gondolkozva mi a halált kezdenék a szemüvegével, annyit válaszolt, hogy a jósnő azt mondta, eladtam háromszáz (!) forintért, a pénzét meg ugye elköltöttem. aztán amikor már kicsit elegem lett az alaptalan vádaskodásából, még rátett azzal, hogy de ő megbocsátott nekem és mennyire szeret blabla. hát köszönöm szépen, ha valaki "szeret" valakit, nem fogja egy ostoba, ismeretlen ember szava által megvádolni mindenféle lopós g*cinek, és még neki állt feljebb hogy én miért akadtam ki ezen, és leállt megmagyarázni, hogy biztos azért nem jártam felhozzá, mert bűntudatom volt. ugye az esélytelen, hogy mondjuk az exemmel töltöttem az időmet, illetve nyaralni voltam, aztán most suliba járok, azért nincsen rá időm pfff, megloptam azért kerülöm, ez rohadt természetes. akárcsak az, hogy az alatt a két perc alatt, amíg hoz nekem inni, én ellopom a pénzét, ezt a cuccot, eldugdosom a bankkártyáit, és elrakom a pénztárcáját egy olyan helyre, ahova ő sose rakná - mert ugye én olyan szörnyen okos vagyok, hogy megtalálom a nem tudom hol tartott táskájában is a tárcát... kezdem unni, hogy folyamatosan vádaskodnak ellenem. ha fekete a hajam és sötét ruhát hordok, akkor már rögtön szar ember leszek, vagy mivan? unsure.gif

emellett ráadásul ma suliba beesve közölték velem, hogy fizessek be a menzát, úgy hogy én a lábam nem tettem be egész évben az ebédlőbe. kiderült, hogy a múltkor amikor leadtam az igénylési lapom, beírtak kajásnak, annak ellenére, hogy a nő megmondta, nem ehetek, amíg nem tudom leigazolni, hogy kedvezményesen ehetek, úgyhogy nem is foglalkoztam vele. ma, mikor mentem, hogy mégis miért kellene fizetnem, kiderült, hogy ő beírt enni, sőt állítólag kajajegyet is adott nekem, csak én nem találkoztam vele egész hónapban, kiderült, hogy ő cseszte el. ott is végighallgattam, hogy mekkora szar vagyok persze, aztán széttépte a papíromat, és lehordott mindennek az ottani "ügyintéző", mert most neki kell zsebből kifizetnie helyettem. pff, mintha én mondtam volna neki, hogy csessze el a papírjaimat...

és akkor ugye még miért vagyok "mizantróp"...
18 felhasználónak tetszik: JadeB, Lil98, Ms. Shorty, Candy Love, BenGergReg, Jody, drfan, Zsófi765, Bella99, ilus1996, Beyla, MadHatter, Kourtney74, Midnight Memories, icarlyluv, TarjaNightwish, WhiteRosee, Lindsay019
2013. október 22. 17:57 #6425
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
A szecskákkal. Alapvetően nem nézem le őket, mert én is voltam, mindenki volt, vagy lesz egyszer. De amikor én voltam pár éve kilencedikes, nem volt ekkora arcom, sőt az ünnepélyeken sem vihogtam. Ma ugye az október 23.-ai megemlékezés volt nálunk is, és hát hagyomány hogy az elején elénekeljük a Himnuszt. A hátam mögött ülő, ezek után inkább csak "egyed"nek nevezhető akárki megkérdezte, "az hogy kedzdődik?". Az ilyet legszivesebben szívlapáttal csapdosnám hazáig. Magyar gyerek, és megkérdezi mi az a HIMNUSZ?! Esküszöm, nem értem a mai generációt. És az egészben a legszörnyűbb, hogy ezekre büszkék. Azok, akik a határon túl élnek, szerintem bármit megtennének azért, hogy ilyen alkalmakkor elénekeljék a Himnuszt. A Szózatnál már vártam is, mikor kérdezik meg itt is, hogy ez hogy kezdődik, de miért is lepődtem meg azon, amikor azt hallottam "az meg mi?!" .. Néhány gyereket vagy nem neveltek meg rendesen, vagy csak alacsony az intelligenciája. De én, személyszerint az iylet felháborítónak tartom. dry.gif
16 felhasználónak tetszik: Lil98, JadeB, BenGergReg, Kristen18, Pöttömke, Zsófi765, Genevieve, Bella99, ilus1996, Beyla, MadHatter, Kourtney74, Midnight Memories, icarlyluv, WhiteRosee, Lindsay019
2013. október 22. 18:11 #6426
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
A nagyon utált osztálytársunk nem húzott el a p*csába
2013. október 22. 18:58 #6427
- törölt felhasználó -    
Egy fórumtaggal, aki eddig szám szerint 4 oldalon keresett fel és "lökte" az okoskodó és kioktató szövegét. És persze akárhány felhasználóját tiltom, vagy jelentem, mindig ujjat csinál és folytatja. Ahhoz képest, hogy csak elolvasom (Végül is ki gondolná, hogy már megint a kis buzgó csaj), pihenés nélkül gyártja újra a felhasználókat és süketel tovább.
(És ha ez még nem lenne elég, állandóan kommentálja a hozzászólásaim a leveleiben.)

Persze ezen oldalon (már) nem tud rám írni, új felhasználóról megint nem próbálkozik, hisz lebukna a modik miatt.

Marha unalmas ez a kis buzgó mócsing. bolond.gif
3 felhasználónak tetszik: itsjustme, Midnight Memories, Lil98
2013. október 22. 19:05 #6428
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Az osztályommal..Tegnap Éneken Egész az órán beszéltek és hát ebbe az 1 órába nem tudott 1 szót se mondani mert olyan hangosan beszélgettek és hát Megfájdult a fejem dry.gif + Minden nap kb ő róluk szól! -.-és hát elég idegesittő rolleyes.gif
2013. október 22. 19:09 #6429
- törölt felhasználó -    
Miért kell minden évben megnéznünk a Szabadság, szerelem című filmet? Egy szót se szólnék, ha jó film lenne, de nem az. Ez a harmadik év, hogy ezt nézzük október 23. alkalmából, de már mindenkinek tele van a hócipője vele.
5 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Beyla, MadHatter, Kourtney74, Lil98
2013. október 22. 19:16 #6430
- törölt felhasználó -    
Az egyik ismerősömből... Facebook-on szoktuk beszélgetni,ezen a héten + múlt héten is sokat beszélgettünk,de ma... ráírok,rám ír,írom "mizu?",várom,várom... és kb. 19 előtt írta,hogy semmi.Mindig jött az üzenet,de most nem. unsure.gif Nem vagyok ilyen hisztis,de azért... na.Állandóan áradozok az osztálytársaimnak az ismerősömről meg minden és most nem akar úgymond beszélni.
A másik,a magyar tanárom.Ma filmet néztünk meg ami nagyon unalmas volt.Nem elég,hogy egész nap a suliban fájt a fejem,de rám szólt,mert "aludtam a film alatt",pedig csak letettem a fejem a padra.Jó,hogy úgy nézett ki mintha aludnék,de úgy legalább nem fájt.Nem baj,hagy viseljem el a fejfájást rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: Kristen18, Beyla, MadHatter, Kourtney74, Midnight Memories, Lil98, WhiteRosee
2013. október 22. 19:35 #6431
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy vannak olyan emberek, akik nem tudják, hogy mit ünneplünk október 23-án. blink.gif
Ma gyakorlaton a holnapi szünetről volt szó, és az egyik lány benyögi, hogy miért, akkor mi lesz? Aztán a barátnéja rávágja, hogy a 48-as forradalom. De a másik mondja, hogy dehogy, szerintem inkább az aradi vértanúkat ünnepeljük. Mondom MI VAN??
Hogy nevezheti magyarnak magát az ilyen, aki az ünnepeinket se tudja?? Mert oké, ha mondjuk nem tudja mit ünnepelnek az amerikaiak július 4-én, de hogy a saját ünnepeinket se tudja... blink.gif
Ja, és akkor most jön a java. Ezt szóvá mertem neki tenni, és le lettem nácizva. Én kérek elnézést, ha merem tudni, hogy mit ünneplünk október 23-án, és akkor én vagyok a náci. unsure.gif Bár szerintem ez a kis k*rva, látszólag azt se tudja mit jelent, csak egyszer kétszer, ahányszor betévedt töriórára, mintha hallotta volna. És akkor ne legyen ideges az ember.
Mert oké, azt már kezdem megszokni, hogy a büdös nácitól a rasszista k*rváig el szoktak mondani mindennek, de nehogy már egy olyannak álljon följebb, aki még az ünnepeinket se tudja. Ha valami, akkor ez nagyon föl tud idegesíteni. mad.gif
17 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Candy Love, Pöttömke, Zsófi765, Genevieve, Kristen18, Bella99, Beyla, MadHatter, Ms. Shorty, Kourtney74, Midnight Memories, icarlyluv, Lil98, WhiteRosee, Judit107, Lindsay019
2013. október 22. 19:39 #6432
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2013.10.22. 16:36)
Az irodalomtanáromból. Van 3 kedvence, és hiába jelentkezik más egész órán, mintha csak hozzájuk beszélne, őket dicsérgeti, holott múltkor 2 ponttal jobb lett a dolgozatom, mint a főkedvencének, aki múltkor azért bőgött, mert négyest kapott. blink.gif És még ő mondja, hogy nyalizók vagyunk... rolleyes.gif

Az utolsó mondattal annyi a bajom, hogy én is így voltam, amíg a szüleim minden 4-esért leordították a fejem. Úgyhogy ennek otthonról kell jönnie. Bár középiskolában ez már elég feltűnő...
1 felhasználónak tetszik: Lindsay019
2013. október 22. 19:40 #6433
Vivyy22
Vivyy22
~کŧụьь๑гŋ~
 
Státusz~ Carry on my wayward son... ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.23.
Hozzászólás: 2028
Csatolások: 143
Azonosító: 169884
Offline offline
Töri tanárommal. Milyen véletlen,hogy PONTOSAN a születésnapomon iratja meg azt a mocsok témazárót..
Dogaírás közben elkezdni nekem mondani, hogy miért lesek a padtársamról. Nem értettem, mert úgyse tudnék mit lesni,mert ő másik csoportot írt,mint én. Erre kicsit később agresszívan beszedi tőlem a dolgozatomat,mert belenyúltam a táskámba egy zsepiért.. És mondja, hogy puskáztam, és lestem a padtársamról. Jól kezdődött a szülinapom, reménykedek, hogy nem ad 1-est egy nyomi zsebkendőért grrr.gif mega_shok.gif box2.gif furesz.gif
6 felhasználónak tetszik: drfan, Kristen18, Beyla, MadHatter, Midnight Memories, Lil98
2013. október 22. 20:15 #6434
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (drfan @ 2013.10.22. 19:39)
Az utolsó mondattal annyi a bajom, hogy én is így voltam, amíg a szüleim minden 4-esért leordították a fejem. Úgyhogy ennek otthonról kell jönnie. Bár középiskolában ez már elég feltűnő...

Ő túl maximalista típus, mióta középiskolába vagyunk, nem volt 5-nél rosszabb jegye a tantárgyból, szóval szerintem ezért volt kiakadva. Bár tény, hogy nagyon nehéz volt a dolgozat, szóval szerintem örülnie kellett volna...

on:
Rámírt öcsém egyik osztálytársa. Eleinte kérdezgette, hogy a Patrik rokona vagyok e, aztán megkérdezte, hogy hány éves vagyok és hogy van e barátom. blink.gif 10 éves...
12 felhasználónak tetszik: JadeB, Kristen18, Beyla, MadHatter, Kourtney74, Midnight Memories, drfan, icarlyluv, Lil98, WhiteRosee, Judit107, Lindsay019
2013. október 22. 20:24 #6435
- törölt felhasználó -    
Az angol tanáromból. Komolyan, imádom az angolt, nincs olyan nap amikor ne hallgatnék/néznék/beszélnék angolul de kezdi elvenni a kedvem a kedvenc órámtól. Az egyik lány tavaly megszerezte a vizsgafeladatsort, és egy az egyben leirta - egyébként nagyon sügér, mert ketteseket meg hármasokat irt előtte - és olyan jó dolgozatot irt mint a csoport legjobb tanulója aki 66 pontot szerzett a 70-ből, ezután meg amikor a tanár megkérdezte tőle hogy hogy a fenébe tudott ilyen jó dogát irni, amikor szóban alig kapta meg a kettest pofátlanul a szemébe hazudott. Ez csak az első löket volt. A múlthéten tézét irtunk, és a csaj nem jött be (vajon miért is?) aznap, másnap pedig úgy irta meg a dolgozatot hogy a táskája a padon előtte, a könyve pedig kinyitva és végig onnan puskázta ki. Persze a tanár megint rájött hogy nem stimmel valami, ezért a feladatsorból a mondatokat leirta neki összekeverve ragok és hasonlók nélkül, amit úgy csinált meg, hogy a táskája a padon, a padtársa engem kérdezgetett a mondatokról és majdnemhogy jobb lett a dolgozata nálam. blink.gif Nem vagyok nagyképű vagy ilyenek, de azért ha valaki annyira nem tud angolul, hogy a folyamatos jelenben az are/write szavakat ne tudja mondatba tenni - ráadásul nulladikra járt az előző sulijába - akkor szerintem ott gond van. Ennek tetejében a múltkor pedig listening feladat volt egy úszóról, ahol le kellett irni a versenyeredményeit és hasonlókat. Elsőnek jelentkeztem, majd kiestem a padból hogy felolvashassam, erre a tanár felszólitja a kedvencét és azt mondja nekem "A szöveg másik felét te olvasod fel". Na ebből körülbelül annyit olvastam fel, hogy semmit. És akkor még sorolhatnám, hogy miket csinál ez a tanár. De arra jó vagyok neki, hogy angolversenyre küldjön, mig a kedvencét nem tolja annyira, meg amikor vendég előadók vannak a sulinkba akkor se a kedvencét hanem engem küldd ki hozzá beszélni, úgy hogy nem is akarok kimenni. dry.gif Elnézést, hogy ilyen hosszúra sikeredett, de elegem van belőle.
14 felhasználónak tetszik: Zsófi765, JadeB, BenGergReg, Kristen18, Genevieve, ilus1996, Beyla, MadHatter, Kourtney74, Midnight Memories, icarlyluv, Lil98, WhiteRosee, Lindsay019
2013. október 22. 20:26 #6436
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hball @ 2013.10.19. 20:36)
Jelenleg az egyik haverommal (aki fiú) van bajom. Na meg az egész osztállyal. Ez az egész dolog hétfőn történt, hogy ez a bizonyos haver elhívott engem egy olyan dologra, ami csak a felnőttekre vonatkozik. Nem cigi meg ilyenek, hanem sokkal komolyabb. Kezdi:
-Gyere el ma hozzám délután kettőre.
-Mi lesz, ha kések egy percet?
-Az nem baj.
-És ha kettőt?
-Az sem.
-És ha hármat?
-Na az már baj. Akkor két óra hosszáig kell nálam maradnod. Jön Csaba is, majd ő levideózza, feltesszük a Facebook-ra, majd a Twitte-re, Instangram-ra (vagy h írják xd), és így tovább.
Komolyan mondom, ezen kiakadtam. omg.gif
Másnap azzal faggattak az  osztályban, hogy megtörtént, és milyen volt, élveztem-e. Mondom én, nem mert sokat késtem. Plusz nem is mentem el. biggrin.gif Majd azt kérdezték, mikor leszek gyerek és esküvő. mellow.gif 
Igen, tudom, hogy ezt kedden kellett volna írnom, de erre csak most gondolok mellow.gif 
Tegnap meglátták, hogy hozzá bújok, de csak azért, mert kölcsön akartam kérni azt a csíkos izéjét. Aztán a haverom majdnem, mondom majdnem megcsókolt. mellow.gif 
És pont az a legrosszabb, hogy minden órán mellette kell ülnöm. És fogja a combomat, meg szúrkáll a cerkájával, és húzza a hajamat -.-"
Elakarok ülni mellőle!

Nem kötözködés képpen de szeretnék ezzel az "esettel" kapcsolatban kifejteni a véleményem. Az írásod alapján olyan 11-12 évesnek tűnsz (ha esetleg idősebb lennél bocsánat) és a leírtak alapján az ügyet nem kell komoly venni mivel a fiúk tesznek olyan dolgokat ami komolynak tűnik de igazából ők sem gondolják komolyan (erre felhoznék egy olyan példát ami velem történt/történik de az egészen más téma) . Nyilván akármennyire is körülírtad a "felnőtt dolgot" mindenki tudja hogy mire gondolsz. Ha tényleg annyira irritál a haverod viselkedése akkor kérj meg egy tanárt hogy ültessen el mellőle, biztosan megértik majd.
On: Hjaj, eddig úgy nagyjából jó napom volt csak kaptam egy levelet amitől a vérnyomásmérő is kiakadt. Imádom amikor az emberek az egymás háta mögött olyan dolgokat állítanak hogy azt épp eszű ember fel nem foghatja. Az hogy valaki szerint a háta mögött utálkozok és nyilvánítom ki azt hogy nem éppen a szívem csücske, abszurdum már elnézést, de szerintem ha konkrétan közlöm vele szemtől szembe hogy a személyisége kis híján irritál az mióta a háta mögött történik? Csak úgy mellékesen. Az meg hogy ezt gusztustalan módon oknak akarja használni a vélemény nyilvánításomat hogy depressziós fejjel üljön és egész nap játsza a hattyú halálát hogy csak egy pici figyelmet is kapjon. Komolyan mondom már őszinte sem lehet az ember ?(mert sajnálatos módon olyan ember vagyok aki nem bírja magában tartani amit gondol és kimondja amit gondol hogy ez rossz vagy jó tulajdonság nem tudom) És az hogy másokkal konkrétan üzenget, mert úgyis tudja hogy valami csoda folytán eljut hozzám a gondolatmenete , az kicsit verdesi a szánalmasság legfelsőbb fokát. Tudom jól hogy eme "szeretetreméltó" ember is tagja az oldalnak de mivel olyan szinten tojik a fejemre hogy úgysem nézi meg a hozzászólásaimat ezért nyugodt szívvel öntöm ki a problémámat. Most jön az a rész amikor taglalom hogy ezen kívül mivel van teli a nemlétezőm. 2. Szintén ezzel az emberrel, nem kéne látványosan utálni mert magasról sz@rok rá hogy mennyit fintorog egy nap mert a véleménye nálam a vécébe kerül. 3. Elegem van az önsajnáltató ökör emberekből, nap mint nap az elnyúzott fejüket bámulni..nincs nekem ehhez se erőm se kedvem, unalmas már amúgyis ha akkora depresszív egy ember üzenem hogy az emo körülbelül 2 éve kiment a divatból. 4. Osztály r*banc jelöltjével. Az hogy beleordít az órába nála természetes, az viszont nem jut el a tudatáig hogy mondjuk másokat zavar. Vele kapcsolatban még egy dologgal , ugye ma volt a suliban az '56-sok emlékére előadás amire fekete - fehér ünneplőt kellett húzni. A lány nagyon szépen megoldotta, felvett egy mélyen dekoltált felsőt (Megjegyzem olyan lapos mellkas tájon hogy ha lenyírjuk a haját akkor fiúnak néz ki) ami undorítóan mutatott, a másik ""ruhadarab"" egy p*csaszoknya volt. Gratulálok ennyi erővel akkor az utca szélére is kiállhatott volna ahelyett hogy végigvihogja a Himnuszt.
10 felhasználónak tetszik: JadeB, Kristen18, Beyla, MadHatter, Kourtney74, Midnight Memories, icarlyluv, drfan, Lil98, WhiteRosee
2013. október 22. 20:32 #6437
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2013.10.22. 19:35)
Azzal, hogy vannak olyan emberek, akik nem tudják, hogy mit ünneplünk október 23-án.  blink.gif


Ennél már csak az felháborítóbb, hogy többen tudják Magyarországon, hogy mit ünnepelnek az USA-ban július 4.-én...

ON: Azokkal az emberekkel akik megtestesítik a tökéletes önzőség fogalmát, és hajlandók bárkin átgázolni csak azért, hogy Nekik jó legyen... Drága Axl szavai jutnak eszembe erről. "Ya learn to live like an animal in the jungle where we play."
11 felhasználónak tetszik: Kristen18, Genevieve, Candy Love, Beyla, MadHatter, Kourtney74, Midnight Memories, icarlyluv, drfan, Lil98, WhiteRosee
2013. október 22. 20:43 #6438
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Azzal, hogy van 3 óra igazolatlanom a tudtom nélkül. blink.gif
Felmegyek a digitális naplóba és mit látok...3 óra igazolatlan.
1 óra az info gyakorlatért, mivel a tanárnő úgy írt be engem, hogy elkéreckedtem közbe az osztályfőnök elengedett engem az utolsó 2 óráról(az egyik vele volt) és leengedett, de beírt engem az info tanárnő, mert ő nem tudott arról, hogy elkéreckedtem.
A másik 2 óra tömegsport, amit alapból utálok, de ez után még jobban. dry.gif Az van ,hogy ez a 2. tömegsporton történt mikor betegen mentem suliba és tanárurat megkértem ,hogy adjon felmentést. Megkérdezte, hogy megye-e a buszom és azt mondtam ,hogy ide valósi vagyok és azt mondta, hogy haza mehetek. Bár nekem is megfordult a fejembe, hogy mivel nem tudja a nevemet, akkor mi lesz és hát sajnos így is lett. Pedig ő maga engedett el engem, azért tekintettel kellene lennie azzal, hogy még is, hogy elengedte vagy pedig ellógott-e a gyerek az órájáról. Mert engem konkrétan haza küldött, de úgy, hogy nem tudta a nevemet. Ezt most logikáztam ki.
Szóval konkrétan engem úgy engedtek el, hogy a kéreckedésemet semmibe vették közbe ezt ugyan úgy le kellett volna igazolni, mert tavaly is így volt.
És az a gond ,hogy csütörtökig mindenképpen várnom kell ,mert holnap ünnep és ezt meg kell beszélnem osztályfőnökkel illetve a tesi tanárral ,hogy azokat az igazolatlanokat távolítsák el, mert engem elengedtek, nem lógtam.
7 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Beyla, MadHatter, Kourtney74, Midnight Memories, Lil98, WhiteRosee
2013. október 22. 20:49 #6439
Genevieve
Genevieve
Marina's diamond
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 7773
Csatolások: 6753
Azonosító: 210902
Offline offline
Idézet (JadeB @ 2013.10.22. 15:39)
Annyira idegesítő, hogy mindenki képest mást meglátni, viszont saját magát nem. Kritizálnak, beszólogatnak, de ha magukba néznének rájönnének, hogy egy fikarcnyival sem szebbek, jobbak. Unom már azokat a kis csírákat akiknek még a tojáshéj ott van a s*ggükön, de azért olyan nagy vagánynak és macsó gyereknek hiszik magukat, és előszeretettel szólnak be mindenkinek. Még ha valaki olyan szólna be, aki hibátlan és tökéletes, de neeem...


Erről eszembe jutott milyen 'kellemes' dolognak lehetettem reggel szem-és fültanúja. Buszcsere volt és az átlagosnál kisebb buszt kaptunk.( Mondjuk nem is ez a lényeg , akármekkora buszt küldenek annyian vagyunk hogy én például mindig állok.) Körülbelül 4 ember akik ültek , kinézték maguknak az egyik srácot aki mellettük állt és a srácról azt kell tudni hogy kicsit több rajta a súlyfölösleg,de soha egy rossz szót nem szólt még senkinek. Éppen beszélgettem az egyik ismerősömmel amikor fél füllel meghallottam hogy négyen milyen ocsmány dolgokat hordanak össze a fiúról , úgy hogy szegény ott állt 20 centire tőlük. Ráadásul szinte kiabáltak és jó hangosan vihogtak a saját ' zseniális' poénjaikon. Az egész busz tőlük zsongott, annyira felháborodtam az egész eseten , abba nem gondoltak bele hogy szerencsétlen gyereknek érzései is vannak, gyűlölöm amikor többen kipécéznek valakit és mindent összehordanak róla a külseje miatt. Ráadásul olyan emberek cikizték ki a srácot akiket nem éppen a világ legszebb/legokosabb emberei között tartanak számon. Példának okáért az egyik lány körülbelül most 17 éves de évek óta minden hétvégén kocsmázni jár és persze a cigi is mindig ott lóg a szájában. mellow.gif
12 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, MadHatter, Ms. Shorty, Kourtney74, Kristen18, Midnight Memories, icarlyluv, drfan, Lil98, WhiteRosee, Judit107
2013. október 22. 22:21 #6440
- törölt felhasználó -    
Lehet, hogy csak én dramatizálom túl a dolgokat, de feljövök, és rögtön szembe tűnt az a cikk, amiben a Bieber egyik rajongója, méghozzá férfi rajongója bieberré műttette magát. Már a falat kapartam, amikor megláttam. Úristen, tudom, hogy vannak ilyen agyhalottak, de hogy ennyire?? Annyira kiakasztott. A cikkben olvastam, hogy a barátai agyon dicsérgették, és segítették őt. Ehelyett inkább egy orvost kellett volna neki keríteni. Mennyivel jobb volt, amikor még nem léteztek ilyen díszb*zi tinibálványok..
Továbbá ma ünneplőbe kellett mennünk, de persze nem is én lennék, ha nem szakadt volna szét teljesen a harisnyám, mire beértem suliba. Azt az őskori buszt küldték errefelé, egy oltári nagy lyukkal az oldalán. Tehát ott jött be a hideg levegő, én meg majd szét fagytam. Majd olyan 4 óra körül haza értem, nyugalomban, hogy holnapra nem kell tanulni. Úgy elterveztem, hogy majd olvasok, meg rajzolok picit. Erre nem tudtam létezni a szobámban, mivel a vékony falnak köszönhetően két órán keresztül a szomszéd sz*r zenéjét hallgattam, mivel az itt mellettem üvöltette.. nem tudom, mi annak a neve, de azt hallgatta, amelyikbe az a négy lány van, élen a rózsaszín vagy lila (nem tudom) hajával, akinek az a vandájreksönös a pasija.. de meg nem mondom, mi a nevük. blink.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, Kourtney74, Kristen18, icarlyluv, Lil98, WhiteRosee
540 oldal 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!