Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 20. 17:35 #6401
- törölt felhasználó -    
Idézet (kicsikoki @ 2013.10.19. 18:51)
Megint nem jelennek meg a cikkek amiket írok. Most már tényleg nagyon idegesítő, hogy egy csomó időt belefektetek a semmiért. Úgy olvastam, hogy ha megfelel a tartalmi irányelveknek, akkor elfogadják. Most már tényleg csak minden májliról, az egydésekről, és a felkapott tucat sztárokról fog szólni?! De az tényleg krva nagy hír, hogy tverkes vagy milyen online játék van már májliról. Csak gratulálni tudok.  dry.gif

Hidd el, ezzel nem vagy egyedül. Velem is a cikkírással van a bajom -.-"
2 felhasználónak tetszik: Ms. Shorty, CandUs
2013. október 20. 21:40 #6402
- törölt felhasználó -    
Ma azt hittem nem lesz semmi baj. Csak hittem, amíg fel nem jöttem, és pár 9-10 éves gyerek nálam kihúzta a gyufát. Direkt a profilom elejére írtam ki, hogy idegenek ne jelöljenek barátnak, erre amikor feljövök két új barátnak jelölés fogadott. Én őszíntén nem tudom, hogy néhány ember mit képzel magáról, hogy jelöl gondolkodás nélkül mint az állat, aztán persze jönnek a hegek a karján, mert az interneten terrorizálják. ÉN legalábbis ezért nem fogadok el idegenektől jelölést, mert ki tudja? Lehet, hogy csak barát gyüjtő, de lehet, hogy rosszat akar. Akik meg nem olvassák el más profilját szerintem jobban tennék, ha elolvasnák, ne hogy, még ők sértődjenek meg azon, hogy vissza utasítottam.
Egyszóval az idegesítő barát gyüjtőkből.
Arról meg ne is beszéljünk, ha azután újra bejelöl.
8 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Vanília., JadeB, drfan, Lil98, icarlyluv, Genevieve, Corby
2013. október 21. 02:06 #6403
- törölt felhasználó -    
Idézet (Skylar @ 2013.10.20. 21:40)
Ma azt hittem nem lesz semmi baj.  Csak hittem, amíg fel nem jöttem, és pár 9-10 éves gyerek nálam kihúzta a gyufát. Direkt a profilom elejére írtam ki, hogy idegenek ne jelöljenek barátnak, erre amikor feljövök két új barátnak jelölés fogadott. Én őszíntén nem tudom, hogy néhány ember mit képzel magáról, hogy jelöl gondolkodás nélkül mint az állat, aztán persze jönnek a hegek a karján, mert az interneten terrorizálják. ÉN legalábbis ezért nem fogadok el idegenektől jelölést, mert ki tudja? Lehet, hogy csak barát gyüjtő, de lehet, hogy rosszat akar. Akik meg nem olvassák el más profilját szerintem jobban tennék, ha elolvasnák, ne hogy, még ők sértődjenek meg azon, hogy vissza utasítottam.
Egyszóval az idegesítő barát gyüjtőkből.
Arról meg ne is beszéljünk, ha azután újra bejelöl.

Én tiszta szívből kívánom Neked, hogy soha ne legyen nagyobb problémád az életben. Komolyan.
13 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, Ms. Shorty, itsjustme, Pöttömke, JadeB, Lil98, icarlyluv, tori123, Genevieve, riri17, Jody, Judit107
2013. október 21. 11:13 #6404
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Skylar @ 2013.10.20. 21:40)
Ma azt hittem nem lesz semmi baj.  Csak hittem, amíg fel nem jöttem, és pár 9-10 éves gyerek nálam kihúzta a gyufát. Direkt a profilom elejére írtam ki, hogy idegenek ne jelöljenek barátnak, erre amikor feljövök két új barátnak jelölés fogadott. Én őszíntén nem tudom, hogy néhány ember mit képzel magáról, hogy jelöl gondolkodás nélkül mint az állat, aztán persze jönnek a hegek a karján, mert az interneten terrorizálják. ÉN legalábbis ezért nem fogadok el idegenektől jelölést, mert ki tudja? Lehet, hogy csak barát gyüjtő, de lehet, hogy rosszat akar. Akik meg nem olvassák el más profilját szerintem jobban tennék, ha elolvasnák, ne hogy, még ők sértődjenek meg azon, hogy vissza utasítottam.
Egyszóval az idegesítő barát gyüjtőkből.
Arról meg ne is beszéljünk, ha azután újra bejelöl.

A közel jövőben ajánlom neked a Profil szerkesztése menü pontot, ahol bal oldalon a Beállítások menüben be tudod állítani azt, hogy kik jelölhetnek barátnak (lehetséges opció az is, hogy senki), kik írhatnak az üzenőfaladra, illetve privátüzenetet. Mielőtt nekiállunk hisztizni, azért ismerkedjünk meg az oldal nyújtotta funkciókkal és szolgáltatásokkal! Remélem, tudtam segíteni, és a közel jövőben nem kell ilyen hatalmas dolgok miatt idegeskedned és aggódnod.smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Midnight Memories, itsjustme, Pöttömke
2013. október 21. 11:29 #6405
ColorBird
ColorBird
くそくらえ
 
Státuszstan LOOΠΔ stan talent
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.06.
Hozzászólás: 1781
Csatolások: 4
Azonosító: 193475
Offline offline
Jelenleg abból van elegem, hogy itt ülök informatika órán..

Minden k.baszott tanár azzal jön, hogy röpdogát irat. A nagy f.szt
2013. október 21. 13:38 #6406
- törölt felhasználó -    
Elmaradtam az ebédfizetéssel néhány napot. Ma beálltam a sulink pénztára elé, hogy most kifizetem, bekopogtam, az ajtó zárva volt. Gondoltam, ebédelni van a hölgy, szóval várok egy kicsit... Kezdtem türelmetlen lenni, legalább fél óráig álltam ott, mire benyögik, hogy ma nem dolgozik... Eddig ez oké, de legalább húsz tanár ment el előttem ezalatt az idő alatt, volt, amelyik többször is, nem tudtak volna szólni? A másik meg a magyartanárom. Tudom, hogy nagyon felidegesítjük, és iszonyatosan kezelhetetlenek vagyunk, de miért kell valaki szexuális beállítottságával dobálózni? Főleg, hogy az osztályunkban mindenki heteroszexuális, ezáltal nem is értem ezt az egészet. Az, hogy két lány megölelte egymást, azt kell jelentse, hogy vonzalmat éreznek egymás iránt? Lehetne annyi tapintat benne felnőtt létére, hogy nem emleget ilyeneket blink.gif
13 felhasználónak tetszik: Midnight Memories, Ms. Shorty, BenGergReg, itsjustme, Pöttömke, TarjaNightwish, Lil98, icarlyluv, Jody, MadHatter, Beyla, ilus1996, CandUs
2013. október 21. 13:54 #6407
- törölt felhasználó -    
Kiderült, hogy attól görcsöl a bal talpam, hogy elrepedt a talpcsontom. Azt nem tudom, mitől, mert nem estem rá, meg semmi baleset nem ért, hogy megsérülhetett volna, szóval elég rejtélyes. A doki meg, aki megállapította ezt, azt mondta, hogy meg fog gyógyulni magától, csak egy darabig ne lépjek rá. Most azt várja, hogy egy lábon ugráljak az utcán, vagy mi, mert se gipszet, se pólyát, se kötést nem kaptam, semmit. sad.gif
7 felhasználónak tetszik: Midnight Memories, Ms. Shorty, drfan, Lil98, Genevieve, MadHatter, Beyla
2013. október 21. 14:04 #6408
- törölt felhasználó -    
Idézet (ColorBird @ 2013.10.21. 11:29)
Jelenleg abból van elegem, hogy itt ülök informatika órán.. 
Minden k.baszott tanár azzal jön, hogy röpdogát irat. A nagy f.szt

Nálam is pontosan ez van. De csak egy tanárral van a bajom. Ő két tantárgyat tanít nekünk, és szó nélkül minden órán írat velünk egy ostoba dogát. Valamikor szól, és azt mondja csak 3 kérdés lesz benne, erre fele belerak még kettőt. omg.gif
1 felhasználónak tetszik: Midnight Memories
2013. október 21. 14:12 #6409
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy egyes emberek szerint hájas vagyok és fogynom kéne. mellow.gif omg.gif
Egyrészt nem értem, hogy miből gondolják, hogy beszólhatnak, másrészt miért pont olyanok szövegelnek, akik elhízottak?

https://pbs.twimg.com/media/BXGFh8ZCQAA7OSC.jpg
Most ez komoly? rohog.gif Hájas vagyok? _nevet.gif
2013. október 21. 16:18 #6410
- törölt felhasználó -    
Ma eszembe jutott egy elég érdekes beszélgetésem egy taggal. Nevét nem mondom, de a titulusa "új tag". Még az előző felhasználónevemen voltam regisztrált tag (vagy hogy mondjam xd), és rám ír ez a tag. "Na cső, nagyon jó a státuszod, szakadtam, én is utálom a One Direction-t, de ez bunkó dolog tőled ez a mondat. Na jelölsz? biggrin.gif" Nem ismerjük egymást, és még van annyi képe rám írnia. omg.gif
2 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Ms. Shorty
2013. október 21. 16:28 #6411
acsgeorgina98
acsgeorgina98
•_•
 
StátuszByTheWay...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 5018
Csatolások: 3868
Azonosító: 181335
Offline offline
az egyik osztálytársam nagyon felbosszantott( de hagyjuk is ) reklamalo.gif
2013. október 21. 16:32 #6412
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
magyar tanárommal. ma adja ki a beadandómat, amit már láttam az e-naplóban, hogy négyes. ránézek a lapra, rajta van az ötösöm, mellette a nyíl, "egy jegy levonás a névtelenségért". mondom ez mi a f*szom, nem érdekelt, ki ő leálltam vele kiabálni, én még én vagyok a szar azért, mert ő kitalálta, hogy amit eddig nyomtattam, le kell írnom kézzel, ezért mire 40 perc körmölés után majd lerohadt a kezem, nem volt eszembe, hogy felírjam a rohadt nevem? oké, fogjuk rá lecsillapodtam, kitalálta, hogy nem számít, hogy utoljára általánosban volt ilyen, ő most olvasás szintfelmérőt fog tartani. blink.gif barátnőm belebakizott, röhögőgörcsöt kaptunk, felszólít utána engem is. elkezdem olvasni, de nevetnem kellett, erre ismételten leáll velem kiabálni, hogy szedjem össze magam, vagy egyest ad? érdekes, barátnőmnek a sokkal tovább tartó és hangosabb vihogására annyit reagált, hogy a komolytalansága miatt csak négyes, pedig ő hibázott is.
kezdem rohadtul unni, hogy ez az ember szándékosan lerontja a jegyeimet, annak ellenére, hogy tudja, hogy az irodalom - volt - az életem, illetve a színművészetire készülök - azaz készültem, neki hála már ez a szenvedélyem is kihalóban van -, tavaly megmondta, hogy mindketten tudjuk, hogy ötös lesz az érettségim magyarból, úgyhogy hagyjam békén és ne mocskolgassam a tanároknak, de azért ugyanúgy kettesre zárt le, és az általa lehúzott 2,6-os átlagommra nem hagyta, hogy feleljek mert nem tudtam, hogy megtartja az egyik óráját, és a fél osztályommal együtt haza mertem jönni, ezért így büntetett. hát gratulálok neki, csodálatos pedagógus, csak pedagógia szakosként rohadtul nem értem, ez az ember hogy a halálba taníthat már vagy harminc éve, mikor elméletben pártatlannak kellene lenni, az osztályozásnál nem befolyásolhatná semmi féle szimpátia/antipátia, és minden erővel azon kellene lennie, hogy műveljen minket, illetve erkölcsi példát mutasson nekünk...
14 felhasználónak tetszik: TarjaNightwish, JadeB, BenGergReg, Lil98, icarlyluv, Ms. Shorty, Genevieve, Jody, MadHatter, Beyla, Kristen18, Midnight Memories, ilus1996, CandUs
2013. október 21. 16:37 #6413
- törölt felhasználó -    
egy sráccal, akin nem tudok kiigazodni... minden pasinak a fejébe látok, csak rájuk kell néznem és még a legflegmábbnál is tudom mit gondol, de ez a srác kifogott rajtam...
2013. október 21. 17:03 #6414
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
A magyartanárommal aki ráadásul az oszim hát nála kétszinűbb és hadnesoroljam milyen nővel még nemtalálkoztam néha normális aztán meg szabályosan egy idióta már hogy igy kell fogalmaznom a ráadás meg a fiúk az osztályomból nekikmeg mindig mindenbe belekell szóliuk mert nekik nemmindegy,hogy a másik mihez kezd az életével a jövőben mindig könnyű kriziálni meg röhögni rajtam persze amikor biosz tesztvan még súgjak is nekik mert a gráciák nemtanulnak...hát nekem ebből mostmár totál elegemvan jobban tennék ha a saját dolgaikkal törődnének és a véleményüket meg egész nyugodtan megtarthatják maguknak mivel engem kicsit sem érdekel!
4 felhasználónak tetszik: Ms. Shorty, Beyla, MadHatter, Midnight Memories
2013. október 21. 17:46 #6415
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Na, megjártam a fogorvost is. Most is szintén azt mondta mint a múltkor, hogy valószínű, hogy a felső fogam fáj. Hát jó, nekem mindegy, Ő az orvos, de azért én sem vagyok hülye, csak megtudom különböztetni, hogy hol a francba fáj. Most adott bele valami gyógyszeres tömést, de rohadtul fáj még most is. Lehet, hogy ez a normális, de nyilallik az egész fejem. Egyszer a fülem, utána a fejem, majd az alsó fog (amit eddig is éreztem) meg hát ahol betömte. Én nem tudom, de bírnám, ha tényleg az alsó fog állt neki lyukasodni és tényleg az fáj. Hát majd meglátjuk. Nem mondta biztosra, hogy ettől ki fog szűnni, csak, hogy reménykedjünk. Ha még mindig fáj, akkor rak bele rendes tömést... Hát nekem úgy is jó, csak ha ez nem javul, akkor megint szenvedhetek hetekig ezzel a fájással, amit most már nagyon tudok unni. dry.gif
5 felhasználónak tetszik: Lil98, Beyla, MadHatter, Kristen18, Midnight Memories
2013. október 21. 18:36 #6416
- törölt felhasználó -    
Egy léggyel. És a katicákkal. tucherch.gif
1 felhasználónak tetszik: tori123
2013. október 21. 19:50 #6417
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Most értem haza fogászatról. Tele van a tököm azzal, hogy 5-re van időpontom, és 7kor kerülök sorra. Minek van akkor az időpont ?! Így is tanulnom keleltt volna, most így fájó fejjel és zsibbadt pfával nem tudok mit kezdeni, majd napközbe összehozhatok valamit..Borzasztóan örülök neki, hogy egy magánrendelőben is ennyit ell várni.. dry.gif
7 felhasználónak tetszik: JadeB, Lil98, Beyla, MadHatter, Midnight Memories, Genevieve, CandUs
2013. október 21. 20:12 #6418
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ez a nap valahogy nem az én napom. Egész nap idegeskedtem a holnap miatt, mivel egy busszal megyünk. Asszem kezdek túlságosan el 'tinilányosodni', amit nem akarok, mert nem vall rám, hogy egész nap egy fiúról 'ábrándozok'. Tudom, ezt az én koromba sokan csinálják, de én sosem voltam ilyen, és ezt nem tudom mire vélni. Meg azt sem, hogy igazából ő érez e valamit irántam, vagy sem. Mert nagyon jó lenne tudni. Talán, ha nem érdekelném, kitudnék belőle ábrándulni, ami jó lenne, mert ez az állapot, már egy pár hónapja tart, és ez valami szörnyűűű... biggrin.gif
Drága jó édesanyám miatt éjjel negyed 12 körül mentem el fürödni. Mondtam neki, hogy elmegyek lepihenni, véletlenül bealudtam, mert fáradt voltam. Mikor felkeltem 23 óra volt, és azonnal kifutottam a szobámból, anyát meg felkeltettem, aki csak azt mondta, hogy "azt hittem már megfürödtél". biggrin.gif Hát, kösz. Azért annyira nincs nagy házunk, hogy ne látná, mikor megyek el fürdeni. Ezért nem tudtam hajat mosni sem, reggel fél 5-kor pedig tuti nem kelek fel, hogy megmossam a hajam, szóval nagyon szépen néztem ki ma. Mint egy juh, és ráadásul még be is hullámosítottam elől, hogy ne nézzek ki úgy, mint egy csöves. És megdicsérték. blink.gif Komolyannemértemazembereket.
5 felhasználónak tetszik: Lil98, Beyla, MadHatter, Midnight Memories, Genevieve
2013. október 21. 20:17 #6419
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9300
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Ms. Shorty @ 2013.10.21. 14:12)
Azzal, hogy egyes emberek szerint hájas vagyok és fogynom kéne.  mellow.gif  omg.gif 
Egyrészt nem értem, hogy miből gondolják, hogy beszólhatnak, másrészt miért pont olyanok szövegelnek, akik elhízottak?
https://pbs.twimg.com/media/BXGFh8ZCQAA7OSC.jpg
Most ez komoly?  rohog.gif Hájas vagyok?  _nevet.gif


Szeretnék én is ilyen hájas lenni...
Fura a torkom, ezzel van a tele a hócipőm. Félek, hogy megint beteg leszek. Két hete gyógyultam meg...
9 felhasználónak tetszik: drfan, MadHatter, itsjustme, Ms. Shorty, Midnight Memories, Lil98, Kristen18, Genevieve, CandUs
2013. október 22. 12:19 #6420
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
Az osztálytársaimmal.
Ezen a héten én vagyok a hetes (épp informatikán ülök),és aki hetes velem,az egy fiú,és állandóan elfelejti a 'hetes munkáját',és az agyalágyult osztálytársaim azt hiszik,hogy ők a hülyeségükkel nagyon viccesek,és állandóan kiakasztják a tanárokat,miattuk írunk állandóan plusz dolgozatokat is... omg.gif
És mellesleg ma első óránk testnevelés volt,és mivel nemrég felmondott a tesitanár,állandóan helyettesítés van,és ma bejött a könyvtáros tanár,és vele (ritkán vagyunk vele,nagyon ritkán,hála isten..) állandóan óvodás gyakorlatokat csinálunk. Állandóan egymás után hármat sípol a sípjába,mert amit előzőleg leírtam,a nem normális osztálytársaim nem tudnak kussba maradni... omg.gif omg.gif angry.gif
(Ezt elég hülyén írtam le. ohmy.gif)
3 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Lil98, MadHatter
540 oldal 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!