Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 27. 11:07 #6481
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Mindig is tudtam, hogy nem vagyok egy nagyon könnyen szerethető személy, sőt. De azért, hogy megírok cikkeket, és nem jelentetik meg, de ugyan akkor másét persze igen, az kicsit bsztató már. A másik pedig ez a hálovini szrság. Magyarországon ilyen ünnep NINCS. Majd akkor ünneplem, ha az amerikaiak is a busójárást. Könyörgöm.. És van aki még be is öltözik,mert hogy ez milyen "menő". Elhiszem hogy sokan rajonganak az amerikai és angol kultúráért,de azért ilyen ünnepeket nem kéne átvenni. Legközelebb ünnepelni fogják a Hálaadást otthon?! Én imádom a finneket, és a finn kultúrát. Még sem járok június utolsó hétvégéjén finn zászlóval, valamint a kertbe sem csinálok krva nagy tüzet. Ettől még nem szeretem kevésbé a kultúrát..-.- Persze nekem is muris nyakig tökbe turkálni,meg kifaragni ilyen lámpást, de nem mászkálok gagyi jelmeznek sem nevezhető akármikben.. dry.gif
12 felhasználónak tetszik: drfan, Candy Love, BenGergReg, Pöttömke, icarlyluv, Beyla, Midnight Memories, MadHatter, JadeB, Lil98, Genevieve, Kristen18
2013. október 27. 11:12 #6482
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (Candy Love @ 2013.10.27. 09:46)
Azzal a csajjal, aki mostanában állandóan a legjobb barátnőmmel lóg. Össze-vissza hazudik, ilyeneket mond, hogy modellkedik (és telenyomja internetes montázsgenerátoros magazin címlapokkal a Facebookját), meg hogy titokban az 1D-s Harry-vel jár, meg ilyesmiket. Unatkozó 10 éves kislányok szokták ilyesmikkel szédíteni az osztálytársaikat, nem egy 18 éves felnőtt nő. De a legjobb barátnőmet ez nem érdekli, először azt mondta, hogy milyen érdekes személyiség, most meg azt, hogy legyek vele kedves, mert milyen érzékeny és szeretetre vágyik. Nem tudom, én nem tudok őszintén kedvelni olyan embert, aki ilyen hülyeségekkel tömi mások fejét.


OMG! omg.gif
2 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, JadeB
2013. október 27. 12:24 #6483
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (kicsikoki @ 2013.10.27. 11:07)
Mindig is tudtam, hogy nem vagyok egy nagyon könnyen szerethető személy, sőt. De azért, hogy megírok cikkeket, és nem jelentetik meg, de ugyan akkor másét persze igen, az kicsit bsztató már. A másik pedig ez a hálovini szrság. Magyarországon ilyen ünnep NINCS. Majd akkor ünneplem, ha az amerikaiak is a busójárást. Könyörgöm.. És van aki még be is öltözik,mert hogy ez milyen "menő". Elhiszem hogy sokan rajonganak az amerikai és angol kultúráért,de azért ilyen ünnepeket nem kéne átvenni. Legközelebb ünnepelni fogják a Hálaadást otthon?! Én imádom a finneket, és a finn kultúrát. Még sem járok június utolsó hétvégéjén finn zászlóval, valamint a kertbe sem csinálok krva nagy tüzet. Ettől még nem szeretem kevésbé a kultúrát..-.- Persze nekem is muris nyakig tökbe turkálni,meg kifaragni ilyen lámpást, de nem mászkálok gagyi jelmeznek sem nevezhető akármikben.. dry.gif


Az Amerikaiak idióták... A Green Day is megmondta. biggrin.gif Na de komolyra fordítva a szót... Sosem fért bele a fejembe, hogy mit van ünnepelni azon, amikor az elhunyt szeretteinkről emlékezünk meg? Ha ünnepelünk valamit, annak örülünk általában... Vagy csak Én látom így? A halottak napját, és a mindenszenteket nem szeretem ünnepként említeni. Jobb szó rá az, hogy megemlékezés. Hihetetlen ostobaság. Persze jópofa, hogy a gyerekek az USÁ-ban ilyenkor házról házra járnak, és cukrot kérnek, de próbálnák meg ezt megtenni itt Magyarországon. Úgy az orrukra csapnák az ajtót hogy örökre elmenne a kedvük ettől az egész sz*rságtól. pardon.gif
13 felhasználónak tetszik: Candy Love, BenGergReg, icarlyluv, kicsikoki, Beyla, Midnight Memories, MadHatter, Sztár Mániás, JadeB, Lil98, Bella99, Genevieve, Kristen18
2013. október 27. 12:57 #6484
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Idézet (Pöttömke @ 2013.10.27. 12:24)
Az Amerikaiak idióták... A Green Day is megmondta. biggrin.gif Na de komolyra fordítva a szót... Sosem fért bele a fejembe, hogy mit van ünnepelni azon, amikor az elhunyt szeretteinkről emlékezünk meg? Ha ünnepelünk valamit, annak örülünk általában... Vagy csak Én látom így? A halottak napját, és a mindenszenteket nem szeretem ünnepként említeni. Jobb szó rá az, hogy megemlékezés. Hihetetlen ostobaság. Persze jópofa, hogy a gyerekek az USÁ-ban ilyenkor házról házra járnak, és cukrot kérnek, de próbálnák meg ezt megtenni itt Magyarországon. Úgy az orrukra csapnák az ajtót hogy örökre elmenne a kedvük ettől az egész sz*rságtól. pardon.gif


Sosem szerettem az amerikaikat, se a kultúrájukat. De nem tudom, hogy ők ünnepelnek e ilyen Halottaknapja féle dolgot. De az biztos, hogy a sok kretén magyar "tinipcsa" fel sem fogja, hogy mit ünnepelnek. Nagyvalószínüséggel hozzánk senki nem jön, mivel mi családiházas környéken élünk, szóval ennyivel szerencsésebbek, mert biztos hogy szájba csapnám azt, aki beállít hogy csokit kér. Szerintem november elsején nem beöltözni kell, hanem kimenni a temetőbe, és megemlékezni. De azt veszem észre, minél idősebb leszek,annál elcseszettebb a generáció. És sajnos én is még ebbe tartozom..
2 felhasználónak tetszik: JadeB, AFCfan
2013. október 27. 12:58 #6485
icarlyluv
icarlyluv
Anti-Fairy
 
StátuszFollow the blood
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.24.
Hozzászólás: 1142
Csatolások: 1
Azonosító: 196679
Offline offline
Idézet (kicsikoki @ 2013.10.27. 11:07)
Mindig is tudtam, hogy nem vagyok egy nagyon könnyen szerethető személy, sőt. De azért, hogy megírok cikkeket, és nem jelentetik meg, de ugyan akkor másét persze igen, az kicsit bsztató már. A másik pedig ez a hálovini szrság. Magyarországon ilyen ünnep NINCS. Majd akkor ünneplem, ha az amerikaiak is a busójárást. Könyörgöm.. És van aki még be is öltözik,mert hogy ez milyen "menő". Elhiszem hogy sokan rajonganak az amerikai és angol kultúráért,de azért ilyen ünnepeket nem kéne átvenni. Legközelebb ünnepelni fogják a Hálaadást otthon?! Én imádom a finneket, és a finn kultúrát. Még sem járok június utolsó hétvégéjén finn zászlóval, valamint a kertbe sem csinálok krva nagy tüzet. Ettől még nem szeretem kevésbé a kultúrát..-.- Persze nekem is muris nyakig tökbe turkálni,meg kifaragni ilyen lámpást, de nem mászkálok gagyi jelmeznek sem nevezhető akármikben.. dry.gif

Igazábol en sem értem az egész halloween dolgot. Mit kell ünnepelni azon? Ha valaki szereti és hisz az ilyen dolgokban azt az év bármely szakaszában teheti. Néha azért lehet jópofa a halloween, kisgyerekként, meg tököt faragni is eleg jó. A halloweeni jelmezek engem teljesen ki tudnak keszíteni. Nem magával a jelmezbe öltözéssel van bajom-ezt en is csinálom, bár én profin egy rakás őrölt animessel, együtt- janem azzal, hogy az emberek képesek ilyen gagyi jelmezbe öltözni ami gyerekes és nem is ilyesztő.
On: mindenszentekre jön majd az imádott család, hogy ki menjünk a temetőbe dry.gif
1 felhasználónak tetszik: JadeB
2013. október 27. 14:53 #6486
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Én voltam kint halloweenezni és k*rva jó móka, ám köze sincs ahhoz a baromsághoz, amit kis hazánkban művelnek Halloween alatt. Az USA-ban beöltöznek mindenféle ijesztő dolognak (minél ijesztőbb és kreatívabb, annál jobb), édességet kéregetnek és így ünneplik meg azt, hogy a halott szeretteik eltávoztak. Ez nem rossz dolog, csak nekünk szokatlan, hisz a Halottak napja az én családommal is úgy telik, hogy kimegyünk a temetőbe, elmorzsolunk pár könnycseppet az elhunytak miatt és gyertyát gyújtunk a virág mellett. Én is orbitális nagy f*szságnak tartom ezt az egészet, mert az egy dolog, hogy az én családom vesz egy tököt és kifaragjuk (nálunk ennyi a Halloween amúgy), de hét és fél évet éltünk kint, és az emberben azért megragadnak a dolgok, így egy töklámpással mindig megemlékezünk erről az ünnepről is. Viszont kezd hányinger lenni, hogy milyen szinten majmoljuk Amerikát. Minap jövünk ki a gyermekklinikáról, barátnőm megszólal, hogy sok a sárga taxi. Nézem, b*szd ki, az összes taxi sárga. Mint kiderült, kiadták törvénybe, hogy mindenki fesse át a taxiját sárgára. Sárga taxiról meg mi jut az embernek eszébe? Hát of course, hogy New York! Kedvelem az amerikai kultúrát meg minden, de már engem is kezd b*szottul irritálni az, hogy hú mi magyarok milyen menők és f*szák vagyunk, hogy kezdünk valami USA klón lenni. Értem én, hogy fejlődnünk kell, de miért pont nyugati mintára?! blink.gif Amúgy a Halloween egy angolszász ünnep, így, ha jól tudom például Angliában is pont ugyanígy ünneplik, csak valamiért (gondolom a sok amerikai film és sorozat hatására) állandó jelleggel az USA-ról hallunk ezügyben.
13 felhasználónak tetszik: Candy Love, Midnight Memories, Vampiregirl1, icarlyluv, MadHatter, Sztár Mániás, JadeB, drfan, Lil98, BenGergReg, Genevieve, AFCfan, Kristen18
2013. október 27. 15:03 #6487
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.10.27. 14:53)
Én voltam kint halloweenezni és k*rva jó móka, ám köze sincs ahhoz a baromsághoz, amit kis hazánkban művelnek Halloween alatt. Az USA-ban beöltöznek mindenféle ijesztő dolognak (minél ijesztőbb és kreatívabb, annál jobb), édességet kéregetnek és így ünneplik meg azt, hogy a halott szeretteik eltávoztak. Ez nem rossz dolog, csak nekünk szokatlan, hisz a Halottak napja az én családommal is úgy telik, hogy kimegyünk a temetőbe, elmorzsolunk pár könnycseppet az elhunytak miatt és gyertyát gyújtunk a virág mellett. Én is orbitális nagy f*szságnak tartom ezt az egészet, mert az egy dolog, hogy az én családom vesz egy tököt és kifaragjuk (nálunk ennyi a Halloween amúgy), de hét és fél évet éltünk kint, és az emberben azért megragadnak a dolgok, így egy töklámpással mindig megemlékezünk erről az ünnepről is. Viszont kezd hányinger lenni, hogy milyen szinten majmoljuk Amerikát. Minap jövünk ki a gyermekklinikáról, barátnőm megszólal, hogy sok a sárga taxi. Nézem, b*szd ki, az összes taxi sárga. Mint kiderült, kiadták törvénybe, hogy mindenki fesse át a taxiját sárgára. Sárga taxiról meg mi jut az embernek eszébe? Hát of course, hogy New York! Kedvelem az amerikai kultúrát meg minden, de már engem is kezd b*szottul irritálni az, hogy hú mi magyarok milyen menők és f*szák vagyunk, hogy kezdünk valami USA klón lenni. Értem én, hogy fejlődnünk kell, de miért pont nyugati mintára?! blink.gif Amúgy a Halloween egy angolszász ünnep, így, ha jól tudom például Angliában is pont ugyanígy ünneplik, csak valamiért (gondolom a sok amerikai film és sorozat hatására) állandó jelleggel az USA-ról hallunk ezügyben.

A mexikóiak ilyenkor még nagyobb bulit tartanak. Egy rendes Día de Muertos-hoz képest az angolszász Halloween csendes megemlékezés. smileeee.gif
Amúgy engem még az sem zavarna, hogy Amerikát majmoljuk, ha a normális dolgokat is átvennénk, és nemcsak a felszínes hülyeségeket, hogy sárga taxi meg Halloween.
7 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, JadeB, Lil98, Beyla, Midnight Memories, Kristen18, MadHatter
2013. október 27. 15:05 #6488
Zsófi765
Zsófi765
hot blooded
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.04.
Hozzászólás: 2617
Csatolások: 259
Azonosító: 103946
Offline offline
A Lotussal, mint csapattal. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy mondhatnak olyat egy pilótának, hogy takarodjon a k*baszott útból. Nem fogom fel. Annak a pilótának aki folyamatosan szerezte nekik a pontokat, majdnem minden futamon. Érdekes miután Kimi bejelentette, hogy átigazol a Ferrarihoz azóta minden szarnak elvan mondva. Érdekes még, hogy Gronak a kerékcseréje 2.7 másodperc vagy mennyi volt, Kiminek meg 4.1 vagy 2, ekkora különbség csak nem lehet véletlen. És most még a Lotus van felháborodva, hogy nem gondolták volna, hogy Kimi ennyire nem hallgat rájuk és, hogy nem akarja elengedni Grosjeant. wtf? blink.gif Könyörgöm, Kimi még mondta is, hogy majd elengedi ha tudja, mert ez a kanyar túl gyors majd ha kijönnek belőle elengedi. Azt még megértem, hogy miért kellett elengedni, mert tényleg sokkal gyorsabb volt Kiminél, de, hogy ilyen hangnemben beszélni valakivel az egyszerűen szánalmas.
Meg hát valljuk be, gondolhatták volna hogy a gumi nem fog 52 !kört kibírni még akkor sem ha tudjuk, hogy Kimi milyen jól bánik velük. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Lil98, riri17
2013. október 27. 16:18 #6489
- törölt felhasználó -    
•Az értetlenkedő gyökerekkel, már elnézést. Az hogy mindent egyenesen a szájukba kell rágni már fárasztó és az hogy nagyra tartja magát, holott nem összefüggő mondatokat ír és indokolatlanul használ vesszőket is de ő az atyaúristen. rolleyes.gif Mikor egy ilyen emberrel próbálok szót érteni, rádöbbenek hogy mennyi sötét és csökkent értelmi szintű ember jár kel az utcán és osztja az észt az interneten keresztül. Mert ha véleményem van akkor egyből sz#rházi leszek aki csak a mocskolódás miatt ír véleményt. Aha, gondolja ő, nyissa ki azt a két szép üveggolyót ami a szeme helyén van amitől mindent ferdén lát. Tudtommal Magyarországon nem vetnek börtönbe azért mert véleményt mertél mondani kultúrált keretek között, ha mégis akkor valamiről nagyon lemaradtam. Amiatt mert 1 embernek nem tetszik a véleményem és el kezd személyeskedni még nem fogom magam pihenőre küldeni és hagyni hogy lealázzon.
••AMI A LEGFONTOSABB! Mi az hogy Kurt Cobainról írnak egy megdöbbentő cikket és negyed óra alatt alig hárman olvassák el míg ha Miley Cyrusról kipattan egy hír azt 2 perc alatt több tucat tagja látja ennek az oldalnak a cikket. Hová fajul ez a világ? Hogy Kurt Cobainról aki elhunyt idejekorán alig lehet cikket olvasni és szinte senki sem érdeklődik a hír után míg Miley villantásairól örömmel olvasnak az emberek. Hát b+ már elnézést. Ezzel a problémámmal kapcsolatban a másik dolog hogy az első hozzászóló kemény két szót írt és eléggé jól ismerem azt a tagot ~hozzászólásokat gyűjtöget~ hogy tudjam, valószínűleg alig ismeri Kurtöt és csak azért szólt hozzá a témához hogy egy hozzászólással közelebb kerüljön valamelyik kitüntetéshez. KÉRLEK SZÉPEN TITEKET hogy akiben van annyi emberi dolog HA ISMERITEK KURT COBAINT AKKOR LEGALÁBB EGY PILLANTÁST VESSETEK A CIKKRE. *nem én írtam * meghajolo.gif
10 felhasználónak tetszik: icarlyluv, Candy Love, JadeB, Zsófi765, Lil98, MadHatter, Bella99, Beyla, Midnight Memories, AFCfan
2013. október 27. 16:44 #6490
- törölt felhasználó -    
Hogy választanom kell két olyan ember között aki nagyon fontos nekem. Egyikük a lelki társam, a másik pedig az a srác, akivel alakulóban van a kapcsolatunk. Utálják egymást, nekem pedig mindketten fontosak. A filmekben és a könyvekben a hősnőnek ha döntenie kell egy külső szemlélő mindig tudja hogyan kellene a lánynak dönteni... Az én esetemben SENKI nem tudja! Fél Budapest erről beszél, de senki nem tud segíteni, csak megnehezítik az életemet a pletykálásukkal... mega_shok.gif
8 felhasználónak tetszik: JadeB, BenGergReg, Lil98, Beyla, drfan, Genevieve, Midnight Memories, MadHatter
2013. október 27. 18:45 #6491
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candy Love @ 2013.10.27. 09:46)
Azzal a csajjal, aki mostanában állandóan a legjobb barátnőmmel lóg. Össze-vissza hazudik, ilyeneket mond, hogy modellkedik (és telenyomja internetes montázsgenerátoros magazin címlapokkal a Facebookját), meg hogy titokban az 1D-s Harry-vel jár, meg ilyesmiket. Unatkozó 10 éves kislányok szokták ilyesmikkel szédíteni az osztálytársaikat, nem egy 18 éves felnőtt nő. De a legjobb barátnőmet ez nem érdekli, először azt mondta, hogy milyen érdekes személyiség, most meg azt, hogy legyek vele kedves, mert milyen érzékeny és szeretetre vágyik. Nem tudom, én nem tudok őszintén kedvelni olyan embert, aki ilyen hülyeségekkel tömi mások fejét.


És a legjobb barátnőd elhiszi. blink.gif Biztos sokat magyarázhattál neki... Szegény te... Minden tiszteletem a tied, hogy bírod ki... meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: KicsiLivi
2013. október 27. 18:51 #6492
- törölt felhasználó -    
apámmal-.- tiszta ideg leszek tole..:/
2013. október 27. 19:47 #6493
- törölt felhasználó -    
Idézet (CsakegyFanni @ 2013.10.27. 18:45)
És a legjobb barátnőd elhiszi.  blink.gif  Biztos sokat magyarázhattál neki...  Szegény te...  Minden tiszteletem a tied, hogy bírod ki...  meghajolo.gif  meghajolo.gif

Szerintem nem hiszi el, csak ő ilyen Teréz anya-típus, és mindenkinek mindent elnéz. Az biztos, hogy én nem pazarolnám az időmet ilyen pszichiátriai esetekre. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: CsakegyFanni
2013. október 27. 21:01 #6494
- törölt felhasználó -    
Már reggel "jól" indult a napom.. 9-körül kimásztam az ágyból, csináltam volna magamnak kakaót, abból a pici tejből ami itthon volt. Hát nem magamra öntöm az egészet? Úgyhogy már letehettem a várva várt kakaómról. Aztán leülök Forma 1-et nézni, pici reményekkel, hogy hátha végre egy jó futam lesz. Na de ezt megint b*szhattam. Először is, már amikor láttam, hogy Alonso az ég világon sehol nincs, már attól kiakadtam. Mivel így simán megnyerte Vettel. Persze nekem Vettel-lel az ég világon semmi bajom, sőt.. De az, hogy még vége sincs a szezonnak, már világbajnok. Így egy kicsi izgalom sincs az F1-ben már.. Ha még lett volna egy kis verseny Seb és Alo között, annak jobban örültem volna. Aztán a másik, hogy a Lotus ezt most szándékosan csinálja?? Ha egy kicsit kevésbé feltűnően akarnának kib*szni Kimivel, az már jobb lenne. Komolyan mondom, utolsó körökben dobogós helyről visszaesik 7.-re, és az utolsó körben hozzák ki kerékcserére. Ez mi ez már?? omg.gif Most így akarják meg bosszulni, hogy átigazol a Ferrarihoz? Vagy mi értelme volt ennek? unsure.gif
6 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Lil98, Midnight Memories, Beyla, Kristen18, MadHatter
2013. október 27. 21:04 #6495
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9300
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
A sok fantáziátlan hozzászólóval, akik egymás után írják, hogy "nagyon jó cikk" vagy "undorító".
9 felhasználónak tetszik: Candy Love, Lindsay019, Beyla, Lil98, Genevieve, Midnight Memories, icarlyluv, Luckie, MadHatter
2013. október 27. 21:40 #6496
Bloodrage12
Bloodrage12
izé
 
StátuszUtálsz? Állj be a sorba.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.24.
Hozzászólás: 1050
Csatolások: 2491
Azonosító: 214009
Offline offline
Azzal, hogy a kedves M1-et nem érdekli a nézők véleményei, és 100-adjára leadják a Szabadság, szerelmet.
110.gif
4 felhasználónak tetszik: Candy Love, BenGergReg, Lil98, drfan
2013. október 27. 22:00 #6497
- törölt felhasználó -    
Mostanában sok kis gondom akadt, amik elég nagy hatással voltak és lesznek is rám.. Az első az, hogy a szakács szakoktatóm átment egy másik konyhára, ami már nem a suli "fennhatósága" alatt áll, vagyis magyarán már nem a sulinak dolgozik. Rendes, jó fej tanár volt, akit fel lehetett húzni a figyelmetlenséggel és értelmetlenséggel, de mégis sokat segitett a diákoknak. Helyette kapjuk a másik szakoktatót, aki tavaly vagy 2-3 hónapig volt, és most visszakapjuk. Nem igazán örülök neki, mert eléggé nagyra tartja magát, illetve ő nem olyan segitőkész és bunkó is tud lenni. Szóval a szakács vizsga jövő tavasszal igazán érdekes lesz.. A második pedig az, hogy csak félig-meddig van őszi szünetem. A szakoktatások ugyanúgy meg lesznek tartva, illetve valami sz*r rendezvényre is kiirtak még + még egyre, de megbeszéltem Tanár úrral, mert pont szakoktatásra esett volna, és két felé csak nem tudok szakadni. laugh.gif Illetve a szakoktatás fontossági sorrendben előbb áll. Tavaly nem volt szakoktatás, de úgy tűnik ember hiány van.. Szerintem ezt eljátsszák a téli, illetve a tavaszi szünetbe is. dry.gif A harmadik gondom egy illető. Van egy haverom, akivel 2 hónapja tervezzük, hogy találkozunk, de ő "kifogásokat talál", hogy új munkahelye van, és sok a meló.. Tudtommal azt hittem fősulira jár - persze az ember dolgozhat mellette - csak a kettő együtt még is sok, de ha úgy nézzük ez a kombináció lehetséges, ha nem fedi egymást. De szerintem azért annyira ideje csak lenne, hogy összefussunk. Éjjel-nappal nem dolgozhat és tanulhat, vagy mégis? unsure.gif Pedig ő is szeretne összefutni, de kicsit úgy érzem, hogy talán csak a levegőbe beszél és le se sz*rja. A negyedik pedig az - még most sincs vége biggrin.gif - hogy az informatika tanáromat is lecserélték, arra aki tavaly volt. Nincs gondom vele, rendesen tanit és segit nekünk, de nem szimpatikus egy nő. Persze ez nem oly' nagy problem, csak aki előtte volt, az aranyos volt. Nem is értem miért kellett cserélni tanát. blink.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Lil98, Midnight Memories, MadHatter
2013. október 28. 17:19 #6498
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Vagy elátkoztak, vagy most már ideje belenyugodnom abba, hogy egy hatalmas balpénisz vagyok. Reggel amikor megcsúsztam a konyhába, és az étkező asztal alatt landoltam, úgy éreztem hogy szép lesz a mai nap. Aztán a szerencsétlen ikertesóm, aki meg egész nap döglik a gépe előtt, és ha megkérem hogy segítsen, ááá ő rosszul van.. Úgy hogy én voltam a szerencsés aki a 6000 négyzetméteres kertünkben leveleket gereblyézhetett, tök egyedül. Amikor már nem is vártam volna jobbat, mért is ne fejeltem volna bele a szögesdrótba?! Most egy szép nagy vágás van a homlokomon, és imádkozhatok hogy reggelre ne nézzen ki úgy, hogy kórházba kelljen mennem vele. Imádom de tényleg.. dry.gif
7 felhasználónak tetszik: Lil98, JadeB, Beyla, icarlyluv, Lindsay019, Midnight Memories, MadHatter
2013. október 28. 17:41 #6499
Bloodrage12
Bloodrage12
izé
 
StátuszUtálsz? Állj be a sorba.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.24.
Hozzászólás: 1050
Csatolások: 2491
Azonosító: 214009
Offline offline
Azzal, hogy bedöglött a telefonom. mellow.gif
5 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, Genevieve, Midnight Memories, MadHatter
2013. október 28. 19:34 #6500
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Azzal, hogy mivel a tegnapi F1-es futamon a Lotus finoman szólva sem kedves Kimi Räikkönennel, most szerencsétlen Romain Grosjeant a legtöbb Kimi fan elkezdte utálni. És már nem csak fészbukon adnak hangot utálatuknak hanem Tumblrön is. Az egyik kedvenc blogom szerkesztőjét is elmondták mindennek csak mert meg merte védeni, persze ezt mind név nélkül tette dry.gif
540 oldal 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!