Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 03. 15:49 #6561
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Holnap Suli és 6 óra a halálom ha 6. órám van.. 110.gif
2 felhasználónak tetszik: Candy Love, Sztár Mániás
2013. november 03. 16:49 #6562
- törölt felhasználó -    
Úgy egy fél órája tudtam meg, hogy holnap írunk irodalomból, az Antigonéból. Én tényleg megpróbáltam elolvasni, de 2 oldal után feladtam, mert hiába olvastam, meg nem értettem belőle semmit. Órán sem vettük, csak a kortörténeti előzményeket, és állítólag fel volt adva szünetre. unsure.gif Ha én most nem beszélek egyik barátnőmmel, akkor jobb esetben holnap reggel tudom meg, rosszabb esetben óra előtt. Így legalább kikerestem netről egy érettségi tételt, azt olvasgattam, hátha ragad rám valami.. rolleyes.gif Hát...nem sok reményt fűzök hozzá, hogy hármasnál jobb legyen. unsure.gif
9 felhasználónak tetszik: JadeB, Luckie, Beyla, MadHatter, Sztár Mániás, Candy Love, Midnight Memories, Jody, Kristen18
2013. november 03. 16:58 #6563
- törölt felhasználó -    
Holnap megint kelhetek fel korán.Jó,hogy a szünetbe is korán keltem fel,de az a tudat,hogy felkelek,készülődjek el és mennyek ki a buszmegállóba,várjam a buszt,szerencsére nem utazok sokat,de már sokan vannak a buszon,8. órám van minden nap,15:55-kor végzek és mikor jön a buszom?16:45 rolleyes.gif Az a jó,hogy az egyik osztálytársammal megyek haza.Na meg,hogy már sötétbe jövők haza.
6 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, Candy Love, Midnight Memories, Jody, Kristen18
2013. november 03. 17:31 #6564
- törölt felhasználó -    
Muszáj ÓRÁNKÉNT One Direction-ös cikkekkel szórakoztatni minket? mad.gif
14 felhasználónak tetszik: itsjustme, JadeB, AliceGlam, CandUs, Nina 10, Beyla, icarlyluv, MadHatter, Jolie_77, Pöttömke, Jody, Bella99, Kristen18, Eszti0305
2013. november 03. 18:34 #6565
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (Candy Love @ 2013.11.03. 17:31)
Muszáj ÓRÁNKÉNT  One Direction-ös cikkekkel szórakoztatni minket?  mad.gif

Májlikát se hagyjuk azért ki...
Nincs olyan nap, hogy ne jelenne meg legalább egy cikk róla meg az 1D-ről. Már kezd nagyon unalmassá válni... dry.gif
10 felhasználónak tetszik: Candy Love, Nina 10, Beyla, icarlyluv, MadHatter, Jolie_77, Jody, Bella99, Kristen18, Eszti0305
2013. november 03. 19:14 #6566
- törölt felhasználó -    
Itt nálunk egész nap ömlött az eső, és nagy szürkeség volt, ami miatt aztán tényleg mindentől elmegy a kedvem. Csak arra voltam képes egész nap, hogy a gép előtt üljek, meg hogy süssek egy sütit. Nem tudtam kimenni, és szó szerint még egy szem friss levegőt nem szívtam ma, amitől meg úgy fáj a fejem. Délután elkezdem nézni a Forma 1-et, de úgy a 15. kör után úgy döntöttem kikapcsolom, és nem bosszantom tovább magam rajta. Továbbá most írt barátnőm, hogy holnap után történelemből tz-t írunk, de holnap már tuti, nem fogok tudni rátanulni, mivel mikor haza esek, ott lesz a csomó írásbeli házi. Mondjuk remélhetőleg nem lesz benne semmi extra kérdés, mert eddig végig tanultam, szóval hátha tűrhető jegyet kapok rá. A mai nap folyamán már volt vagy nyolcvan Májlis, meg 1D-s, meg anyám kínja milyen értelmetlen cikkek., ami szintén az égig vitte a vérnyomásomat. Komolyan mondom, migrént kapok az ilyen szuper napoktól, és a legjobb ebben, hogy holnap még suliba is kell menni... mega_shok.gif
14 felhasználónak tetszik: Candy Love, JadeB, CandUs, Beyla, itsjustme, icarlyluv, MadHatter, Lil98, Zsófi765, Luckie, Midnight Memories, Jody, Kristen18, Eszti0305
2013. november 03. 21:06 #6567
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Azzal, hogy holnap ismét iskolába kell mennie. cray.gif Csak én érzem úgy, hogy gyorsan elment a szünet?
6 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, itsjustme, MadHatter, Midnight Memories, Jody
2013. november 04. 07:04 #6568
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
a hétfőkkel... pontosabban azzal, hogy kihat az életrem a szar, "utálom a hétfőket" hozzáállásom. kellett nekem garfieldon felnőnöm... természetes, hogy felkelek, meglepő módon egész korán, de olyan zombi vagyok, hogy kávét akarok csinálni, és beleborítom a vizet a szemetesbe, aztán a kávét magamra. akárcsak az, hogy miután lealapoztam az egész arcom, belenyúlok a szempillaspirálba, amiről megfeledkezem, és végigmaszatolom vele az egész arcom, ahogy túrom el a hajam. meg az, hogy beleégetek a nyakamba a hajvasalóval, és hogy zenét akarok hallgatni, de nem szól a hangfal, ezért kihúzgálok mindent, és utána jövök rá, hogy azért nincs hang, mert a szomszédokra való tekintettel bedugtam a fülesem. pedig talán életemben először nem késtem volna el. és igen, ha késésbe vagyok minden írok ide? mert már úgyis mindegy, meg amúgyis csak hisztizek egésznap, ha nem ihatom meg a gépnél ülve, nyugodtan a kávémat. rolleyes.gif
azt hiszem továbbra is, változatlanul ki nem állhatom a hétfő reggeleket - pedig még ki sem tettem a lábam a lakásból...
11 felhasználónak tetszik: MadHatter, Lil98, icarlyluv, Candy Love, Luckie, Midnight Memories, JadeB, Jody, Beyla, Bella99, Kristen18
2013. november 04. 16:52 #6569
- törölt felhasználó -    
Linkelt szöveg Nekem már Zendaya és Bella is sok volt. Nem értem, miért kell minden disney-s gyereknek kipróbálni az éneklést. rohog.gif Mondjuk a kutyusok cukik.
9 felhasználónak tetszik: Candy Love, Luckie, Midnight Memories, icarlyluv, Beyla, Lil98, loveoceana, Corby, MadHatter
2013. november 04. 16:59 #6570
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Hát most leginkább azzal, hogy beteg vagyok (megint). Már nem is tudom, hogy hanyadszorra megyek kórházba egy hét leforgása alatt, de nem ez a gond, hanem sokkal inkább az, hogy reggel hétre van az időpont, hogy akkor jöjjek, erre nagyjából tíz óra után kerülök sorra. Ráadásul egyedül kell várakoznom. Anyának is sok a munkája, ezért nem bír csak úgy átjönni az igazgatóságról a tüdőosztályra, apáéknál is úgy állnak a betegek, hogy mozdulni sem lehet tőlük, annyian vannak. Plusz olyan nénikék vannak abban a váróteremben általában, akik egyfolytában sugdolóznak a ruháim miatt, mert állítólag túl sötétek, valamint nem tetszik a nyanyiknak a farmer kabátom, és bakancsom pedig azt jelképezi, hogy a én vagyok a lázadók vezetője. WTF?! blink.gif Úgy bírom, amikor olyan asszonyok beszélnek így rólam, akik még életükben nem láttak engem, nem ismernek és az ég világon semmit sem tudnak rólam, de azért pont előttem pletykálgatnak, hogy ez vagyok, meg az vagyok. Nekik nem mindegy? Ha bakancsot akarok húzni farmer kabáttal, akkor bakacsot fogok húzni farmer kabáttal és kész. Én sem szólok semmit a teljesen leborotvált, majd durva módon visszarajzolt szemöldökükre, meg a kék hajukra, pedig ötven évvel fiatalabb vagyok nálunk, és azt szokták mondani, hogy milyen egy gáz fiatalság vagyunk, közben ők gyakorlatilag ugyan azt csinálják, mint mi.
13 felhasználónak tetszik: Candy Love, Luckie, Midnight Memories, JadeB, itsjustme, icarlyluv, Jody, Beyla, Lil98, Bella99, Kristen18, Eszti0305, Genevieve
2013. november 04. 17:00 #6571
- törölt felhasználó -    
Van a házunkban egy lány, 11 éves, de úgy öltözik, mint egy sztriptíztáncos. Komolyan nem értem, hogy a szülei hogy a bánatban engedhetik ki az utcára olyan szerelésekben, amikben látom. November van, hideg, de fenékig érő miniszoknyában meg csőtopban szaladgál. omg.gif
15 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Zsófi765, Luckie, Midnight Memories, JadeB, itsjustme, icarlyluv, Jody, Beyla, Lil98, MadHatter, Bella99, Kristen18, Eszti0305, Genevieve
2013. november 04. 17:09 #6572
- törölt felhasználó -    
A matektanárral. Még úgy a matekkal nem is lenne problémám, azon kívül, hogy utálom, na de a matekos. Már más tanárok is mondták rá, hogy tiszta pszichopata, azon kívül már a magatartása miatt nem egyszer járt az igazgatónál is. Nem értem, hogy taníthat még mindig az iskolába. blink.gif Olyanokkal fenyeget minket, hogy érettségikor mindenkit megbuktat, úgy hív minket, hogy patkányok, csúszómászók, antikrisztusok és még isten tudja hogy, és még egyszer olyat is mondott az egyik osztálytársamnak, hogy szívesen megverné, csak nem akar börtönbe kerülni. Tanítani egyáltalán nem tud, a háromnegyed osztály bukásra áll nála velem az élen, egyáltalán nem értjük mit beszél és mit magyaráz. 45 percig mindenki rettegésben ül az osztályba, megmukkanni se merünk. Csak tudnám, miért vették el a régi matekosunkat, amíg ő volt úgy ahogy értettem is, na de most.. unsure.gif
13 felhasználónak tetszik: Candy Love, Luckie, MadHatter, Midnight Memories, JadeB, Zsófi765, itsjustme, icarlyluv, Beyla, Lil98, Kristen18, Eszti0305, Corby
2013. november 04. 19:08 #6573
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Hát, én már ne tudom mit művelt velem a fogorvos... unsure.gif Először alig tudta kiszedni az ideiglenes tömésem, mikor kirántotta pedig azt hittem ott ordítok fel egyet annyira rosszul esett, onnantól kezdve pedig zsibbadt az egész arcom, meg mondta, hogy nagyon vérzik. Örültem neki nagyon. Aztán ugye betömte, de azóta is még mindig sajog a fejem jobb oldala, hiába vettem már be egy fájdalomcsillapítót. Ennyire tömés még nem fájt, pedig a múltkor egyszerre hármat is tömött. Ráadásul olyan hiper-szuper masinája van, hogy az érzéstelenítőt már nem is ismeri. Ki lehet úgy bírni, de nagyon nem kellemes. Arról nem is beszélve, hogy legutóbb már azt mondta, hogy egy tömés lesz már csak és végeztünk mindennel, ahhoz képest közölte, hogy két fogat még tömni kell. Nem lesz egy leányálom, az már biztos, mert az egyik elég rossz, de ha kérdezi, akkor inkább bevállalom egyszerre, csak tudjuk már le. unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: Midnight Memories, Beyla, MadHatter, Candy Love, Kristen18
2013. november 04. 19:17 #6574
leti0417
leti0417
 
StátuszPretty Little Liars forever ❤️❤️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 753
Csatolások: 35
Azonosító: 203375
Offline offline
Ma éppen a g**ci angol tanárommal van. A k**a 2-est adott amikor 23 pontot értem el, deh 24 ponttól van 3-mas, pedig az osztálytársam 30.5 pontot ért el és 32 ponttól van 4-es a g*ci meg megadta neki a 4-est én meg 2-est kaptam. Hát ott rohadjon meg a 70 éves g*ci ahol van!! Nah hát folytatódott a tesi órán. Beálltam a fiúkhoz focizni, pedig a lányokhoz akartam, erre játszottam 1 menetet a fiúkkal 2 a lányokkal és úgy kifáradtam, mint állat a tanár meg végig csesztetett!!
2013. november 04. 19:50 #6575
acsgeorgina98
acsgeorgina98
•_•
 
StátuszByTheWay...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 5018
Csatolások: 3868
Azonosító: 181335
Offline offline
ma azzal hogy a hülye osztálytársam kitalálta hogy ne csütörtökön hanem holnap írjuk meg a dogát reklamalo.gif
5 felhasználónak tetszik: JadeB, Candy Love, MadHatter, Kristen18, Midnight Memories
2013. november 04. 20:12 #6576
Nettigirl
Nettigirl
*winehouse*
 
StátuszI'll take you to the candy shop ♥(50 Cent)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.14.
Hozzászólás: 1287
Csatolások: 66
Azonosító: 213453
Offline offline
A késői hazaéréssel... reklamalo.gif
5 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, MadHatter, Genevieve, Midnight Memories
2013. november 04. 20:55 #6577
- törölt felhasználó -    
Idézet (Avie @ 2013.11.03. 09:58)
A youtube-os reklámokkal. mad.gif Kb. két videó után már megint egy új reklám... reklamalo.gif

Töltsd le az adblock alkalmazást, minden reklámot eltüntet, még a YT videók elejéről is.


És hogy ne csak off legyen a kommentem.. Ma éppen az osztályom egy részével, főleg egy csajjal. Ha ők nem lennének az osztály tagjai, nem lennének szerintem viszályok, mindenki jól ellenne, mert állandóan ők keverik a.. kevernivalót. És az említett lány meg olyan álszent, hogy az hihetetlen, folyton megjátssza magát, és próbál kedvesen beszélni, de annyira lehet rajta érezni, hogy rosszindulatból mondja és lekezelően.
6 felhasználónak tetszik: Candy Love, Beyla, MadHatter, itsjustme, JadeB, Midnight Memories
2013. november 04. 21:05 #6578
- törölt felhasználó -    
Imádom az életem, komolyan mondom. Reggel már elaludtam, szóval csak egy nénike miatt értem el a buszt, mivel mire fölmászott, én is oda értem.. Aztán beérek suliba, még épp aludni akartam kicsit a padon, erre vagy öt lány elkezdett vinnyogni, meg mittudomén milyen hangot kiadni, hogy kiesett a kedvencük az x faktorból, és hogy mennyire sajnálják. Komolyan mondom, csak ennél nagyobb bajuk ne legyen. Aztán kémián megint a földig lettem alázva, hogy én mennyire nem tanulok, és hogy mennyire nem lesz ez így jó, meg minden. Tesin fejbe rúgtak a foci labdával, tehát ölbe tett kézzel várom, hogy mikor lilul be az egész homlokom. Délután vettem bérletet, csak a jegypénztáros, vagy hogy hívják őket, nem fogta fel, hogy mit is akarok. Ott magyaráztam neki, hogy melyik buszra, meg hogy 90%-osat.. és mire leesett neki, addigra megint lekéstem a buszt, szóval ott állhattam. Aztán a tudat különösképp feldob, hogy holnap 8 órám lesz, tehát örülök, ha 5 körül haza esek majd.
11 felhasználónak tetszik: Candy Love, Jody, Beyla, Lil98, MadHatter, itsjustme, Bella99, Kristen18, JadeB, icarlyluv, Midnight Memories
2013. november 04. 22:49 #6579
- törölt felhasználó -    
Ma éppen saját magammal. Apukámmal megbeszéltük, hogy a Bosnyák téren találkozunk, mert megyünk bankkártyat csináltatni. Erre Én az okos fejemmel egy olyan buszra szállok fel ami nem arra megy, ráadásul mikor észrevettem akkor már elég távol voltam a Blahától, így kötöttem ki Rákospalotán. Szóval a 10 perces út, helyet kb. 1 órát utaztam és mindezt a saját figyelmetlenségem miatt. Máskor kétszer is megnézem, hogy milyen buszra szállok fel. Meg még a sulival de nagyon, ma tudtuk meg, hogy jövő héttől új órarend lesz é persze sokkal sz*rabb, mint a régi.
5 felhasználónak tetszik: Candy Love, JadeB, Midnight Memories, Beyla, MadHatter
2013. november 05. 18:07 #6580
- törölt felhasználó -    
Egyrészt azzal, hogy szakad az eső, másrészt pedig azzal, hogy a húgomat ma hazaküldték a suliból, mert összeverekedett valami másik csajjal egy hülyegyereken. Mintha a Mónika showban lennék. omg.gif
7 felhasználónak tetszik: Kristen18, JadeB, icarlyluv, Midnight Memories, Beyla, Lil98, MadHatter
540 oldal 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!