Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 30. 18:11 #6521
- törölt felhasználó -    
Tudom, hogy ma már írtam ide, de ezt most muszáj leszek kiírni magamból. rolleyes.gif A Justin Bieber iskolát épített cikknél van egy csaj, és nem bírja felfogni, hogy a kis majmán kívül is léteznek tehetséges énekesek/énekesnők. És olyan hülyeségeket ír vissza nekem is, meg még néhány normális tagnak -akiknek egyszerűen csak van szépérzékük-. Nem kéne, de nagyon felb*szta az idegeimet. Azzal az IQ hiányos agyacskájával itt osztja az észt...
15 felhasználónak tetszik: itsjustme, Beyla, Seherezade1050, icarlyluv, JadeB, Sophia E. Bay, Jody, Kristen18, Candy Love, Jolie_77, Lil98, MadHatter, Kazuo, ilus1996, Bella99
2013. október 30. 18:18 #6522
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Törpi. @ 2013.10.30. 18:11)
Tudom, hogy ma már írtam ide, de ezt most muszáj leszek kiírni magamból.  rolleyes.gif  A Justin Bieber iskolát épített cikknél van egy csaj, és nem bírja felfogni, hogy a kis majmán kívül is léteznek tehetséges énekesek/énekesnők. És olyan hülyeségeket ír vissza nekem is, meg még néhány normális tagnak -akiknek egyszerűen csak van szépérzékük-. Nem kéne, de nagyon felb*szta az idegeimet. Azzal az IQ hiányos agyacskájával itt osztja az észt...

ugyanezt akartam írni, de szerintem ez egy troll. egyszerűen nem létezik, hogy valaki ilyen ostoba legyen... ugye nem? unsure.gif
10 felhasználónak tetszik: Beyla, JadeB, Sophia E. Bay, Jody, Jolie_77, Lil98, MadHatter, icarlyluv, ilus1996, Bella99
2013. október 30. 18:42 #6523
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Egyik barátnőmre hiába írok rá, hogy "nem találkozunk ma?", bszik visszaírni, csak küldi a visszahívósokat, merthogy nekem annyi pénzem van, hogy mindig visszahívom. Ahha. rolleyes.gif Múlt héten még azt mondta, hogy "nem érek rá, mert sűrű az időbeosztásom, de most nem fogom neked felsorolni" Kösz, az én krvaanyámat. Nyáron is mindig felhúztam magam rajta, de most már úgy vagyok vele, hogy magasról leszrom, mert felesleges rajta idegeskednem. Csak hát ugye elégcsak rosszul esik, hogy amíg én mindig ott vagyok neki, és minden hülyeségét meghallgatom, amihez semmi kedvem nincs, ő bszik egyszeris meghallgatni. Én mindig kifogom az ilyen 'jó' barátnőket. sleep.gif
Amúgy, csak nálunk van egy csomó szúnyog.? huh.gif Ennyi egész nyáron nem volt, televagyok csípésekkel, és éjjel 2-kor is szúnyogot kerestem a szobámba, ami természetesen nem lett meg. rolleyes.gif biggrin.gif
13 felhasználónak tetszik: Beyla, Seherezade1050, icarlyluv, JadeB, Sophia E. Bay, Jody, Kristen18, Candy Love, Lil98, MadHatter, ilus1996, Midnight Memories, Bella99
2013. október 30. 19:01 #6524
Sophia E. Bay
Sophia E. Bay
visszatérő vendég
 
Státuszlet's just die, I say
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.17.
Hozzászólás: 402
Csatolások: 0
Azonosító: 196242
Offline offline
Tudom, ez nem igazán ér fel az előttem elhangzott kommentekhez, de egész nap fájt a fejem, és olyan érzésem volt, hogy bármelyik percben akár állva is simán elaludhatnék. De persze nem tudok, csak olyan érzésem van, és nagyon idegesít! Amellett (és ezt úgy mondom, hogy szeretem) az unokaöcsémre kellett vigyáznom, és szinte ötpercenként valami idióta játékkal idegesített, hogy rakjuk fel a gépemre, és játszunk vele... Hogy is? Valami... Nem jut eszembe a kifejezés, csak az, hogy azt jelenti, hogy nincsenek összekötve a gépek, csak nagyon közel vannak egymáshoz, és úgy játszunk multiban. De most őszintén, hogy mondjam el neki annál kedvesebben, hogy "Nem szeretnék.", hogy nem szeretnék?! Most meg még mindig itt van, legalább leszállt rólam, de a skype-on ordibál a haverjaival. Komolyan, bedugós fülhallgatóm van, maxon van a hangerő, és hallom, ahogyan kiabál. Jesszusom. És ezek a szavak...
5 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, Jody, ilus1996, Midnight Memories
2013. október 30. 19:09 #6525
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (Törpi. @ 2013.10.30. 18:11)
Tudom, hogy ma már írtam ide, de ezt most muszáj leszek kiírni magamból.  rolleyes.gif  A Justin Bieber iskolát épített cikknél van egy csaj, és nem bírja felfogni, hogy a kis majmán kívül is léteznek tehetséges énekesek/énekesnők. És olyan hülyeségeket ír vissza nekem is, meg még néhány normális tagnak -akiknek egyszerűen csak van szépérzékük-. Nem kéne, de nagyon felb*szta az idegeimet. Azzal az IQ hiányos agyacskájával itt osztja az észt...


Atyaég! Én még csak most néztem meg, hogy mi is folyik ott. Eleve rá sem kattintottam a cikkre, mert nem érdekel dzsásztíín majom feje, (ja bocs, nem majom, mert borotválkozik. rohog.gif ) de akkor lemaradtam volna erről az "élményről." Most tényleg már nekem fáj az, hogy ilyen hülye (elég enyhe kifejezés) emberek vannak a földön. Hány éves lehet?! blink.gif Azért az már nem normális dolog, ha valaki ennyire oda meg vissza van valamilyen hírességért. (főleg dzsásztinért) Persze mindenkinek vannak olyan kedvencei akik mellett kiáll, de azért ilyen magas fokon leégetni magát már ultra gáz. Nem is tudom a tudatlansága vagy a helyesírása csapnivalóbb. think.gif
9 felhasználónak tetszik: Kristen18, Candy Love, Beyla, Lil98, MadHatter, icarlyluv, Jody, ilus1996, x Lili x
2013. október 30. 19:25 #6526
- törölt felhasználó -    
Nekem azzal, hogy a pénzen futtatott tehetségtelen kis mitugrászok "sztárok". Most már tényleg csak pénz kérdése, befut-e egy előadó vagy nem. sad.gif
11 felhasználónak tetszik: Jody, Beyla, Jolie_77, JadeB, Lil98, icarlyluv, MadHatter, baisée, ilus1996, Midnight Memories, Bella99
2013. október 30. 20:26 #6527
- törölt felhasználó -    
Az IPhone-nal.Szerencsére nekem nincs,nem is akarok olyan telefont.Ma reggel valami olyasmit olvastam,hogy "Soha nem fogyott még ennyi iPhone" De hol?Amerikában,esetleg itt,de inkább Amerikában.Mindenki azt mondja,hogy az iPhone a legjobb mobil.Ha ingyen is adnák azt a mobilt akkor sem kell.Decemberben (tavaly) elmentünk vásárolni az Auchan-ba és elkezdtem nézni telefon tokokat... mit látok?Csomó iPhone tok rolleyes.gif És ami nekem kellett csak 1 féle volt és 1 színbe...
5 felhasználónak tetszik: Beyla, ilus1996, x Lili x, MadHatter, Midnight Memories
2013. október 30. 20:31 #6528
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Még egy Májlis cikk a mai nap folyamán és átharapom az ütőerem. VELE van tele a tököm, de már nagyon. blink.gif grrr.gif
14 felhasználónak tetszik: Jolie_77, icarlyluv, TarjaNightwish, Beyla, JadeB, Jody, baisée, Kazuo, Kristen18, ilus1996, Lil98, drfan, Bella99, MadHatter
2013. október 30. 23:55 #6529
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
Azzal, hogy itt vagyok Budapesten, holnap pedig megyek tovább Szombathelyre, és szombatig maradok ott a bátyámmal. Természetesen én ma -a vonat indulása előtt 30 perccel kezdtem el pakolni- jöttem rá, hogy be kéne pakolni így a négy napra. Mivel kapkodtam a fél cuccomat otthon is sikerült hagynom, amiért ideges is vagyok. Anyámnak a cuccait persze nem hagytam otthon, amit a rokonoknak kell vinnem (amire amúgy nulla a szükség), de az olyanokat, mint pizsi, fogkefe, parfümök, pár öltözködési ruhadarabom, az most szépen a fiókomban, meg a szekrényben röhög rajtam. Mondhatni örülök, hogy a saját hibámból (is) fontosabb dolgokat otthon hagytam, és így akarok ott aludni a rokonoknál 3 napig. dry.gif
6 felhasználónak tetszik: Lil98, JadeB, Beyla, Midnight Memories, MadHatter, Jody
2013. október 31. 08:56 #6530
Shawool Lilla
Shawool Lilla
Mrs.Shin Soohyun™
 
Státusz날 안내해줘~♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.22.
Hozzászólás: 5614
Csatolások: 851
Azonosító: 165682
Offline offline
Most lett elegem a mamámból.Olyan szinten felidegesít,hogy még 1 nap elteltével se tudom elfelejteni a beszólását.
Tegnap ki akart menni a szobából,és csikizte a lábamat,én sikítottam egyet (nagyon csikis vagyok),mire ő:Neked meg mi bajod van?Hozzád se lehet érni!Ha nem tetszik a tested, menj el a Lakatos Márkhoz,majd az átformálja az alakodat! Itt azt hittem,hogy szétpattannak az idegeim,nagyon rossz hatással volt rám.Ok,valóban nincs modell alkatom,de azért ilyen durván beszólni nem kellene.Majd amikor visszajött a szobába,alig tudtam még feleszmélni az "aranyköpése" miatt,már jött is a másik.A telefonom hátterét állítgattam,éppen a kedvenc szóló énekesem,Kim Jae Joong legújabb Twitter képe a hátterem,mire ő:Egész nap azt a pasit lesegeted! Én:Igen,mert ő a kedvenc szóló énekesem. Mamám:Jól van már na,le van sz*rva a kedvenc énekesed ott ahol van! Na ok,nem hiszem,hogy az ilyen embert,mint Jae Joong le kellene hordani,mert:miután kivált egy együttesből,talpra állt,és alapított a korábbi csapattársaival egy új bandát,sőt azóta szólóénekesként is sikeres.Plusz JJ kontratenor hanggal rendelkezik ( http://hu.m.wikipedia.org/wiki/Kontratenor ),mint pl. Bruno Mars,Prince,Michael Jackson,és Justin Timberlake.Még hozzátéve szerintem Jae Joong egy elég példamutató ember,mert örökbefogadták,8 lánytestvér mellett nevelkedett,akikkel a mai napig nagyon jó kapcsolatot ápol és nem szállt el az őt érő sikerektől. Szóval ha Jae Joong-ra valamit mond egyszer is még egyszer,búcsút mondhat a szép pofijának.Nagyon rosszul viselem,ha a példaképemet ismeretség nélkül lehordják. unsure.gif
De ha ez se lenne elég,a hazafele biciklizés közben egy korábbi osztálytársam rányomta a napra a bélyeget.A mamám eleve ki volt akadva,mert a dinamó leesett a bringámról,és azt hitte,hogy én tettem tönkre.Nagy nehezen beleegyezett,hogy az ő biciklijével menjek haza.Amikor kikísért,azt mondta "búcsúzóul",hogy: Nekem nehogy tönkre tedd ezt a biciklit is,mert akkor lekeverek akkorát,hogy csak úgy na! Én meg nagy nyugodt arccal mondtam:Akkor keverjél le egyet,na! És otthagytam. rohog.gif De azért odaadta a 2 számmal nagyobb felsőjét,hogy ne fázzak meg. -.- Kicsivel később már szinte félúton tartottam,amikor megláttam egy régi osztálytársamat,aki kb. harmadikban/negyedikben ment el tőlünk.Manapság Pesten lakik,de néha lejön ide is,ahol mi lakunk.Amikor szinte egymás mellett haladtunk el,Anita -régi osztálytárs- és a nem éppen a jó dolgairól híres barátnője utánam kiabálták:Fogyjál már le,röfröfröf! Basszus,az utcán utánam kiabálják ezt.Ez már a megalázással egyenlő.Hozzátenném,hogy Anita kb. 40 kg,150 cm,a szülei drogosak,eléggé rib#nc kategóriába tartozik,meg van benne egy kis zülöttség is,szóval ne várjunk el semmi intelligenset tőle..De az,hogy 100 éve láttam,és még mindig meg van az a toll,amit másodikban adott,és még a rajzát is eltettem emlékbe,ezek után fájt,hogy a mamám 2 mérettel nagyobb felsője miatt ilyen tartálynak néz,és az utcán utánam kiabálja ezt.
13 felhasználónak tetszik: Kristen18, ilus1996, Vampiregirl1, Lil98, drfan, Beyla, icarlyluv, JadeB, MadHatter, Bella99, Luckie, Jody, Sztár Mániás
2013. október 31. 09:06 #6531
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
Tegnap nagyon ügyesen biciklizés közben elhagytam a lakás és kapukulcsomat,és elvileg valaki megtalálta,és bevitte a hivatalba,és remélem hogy az az én kulcsom lesz,mert ha nem,akkor úgy érzem,hogy hatalmas bajban leszek... unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, Midnight Memories, MadHatter, Jody
2013. október 31. 12:45 #6532
Shawool Lilla
Shawool Lilla
Mrs.Shin Soohyun™
 
Státusz날 안내해줘~♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.22.
Hozzászólás: 5614
Csatolások: 851
Azonosító: 165682
Offline offline
Ne haraudjatok,hogy mindig a mamámmal kapcsolatos dolgok miatt nyávogok egyfolytában,csak már nagyon sok,amit ő -meg a húgom- csinál.
Persze a mai nap is tök jól indult,folytattam tovább a Jae Joong mániámat,még a felvételire is gyakoroltam.Békésen netezek egészen 12.16-ig,amikor a szekrényemhez mentem,és hallottam,hogy valaki hív a telefonomon.A kijelzőn a húgom nevét láttam,és ilyen 'Hú,vajon milyen szuper dolgot akar mondani.' alapon felvettem a telefont.Mondta a húgom,hogy menjek el,lesz palacsinta,kész az ebéd,és még a biciklim is meg lett javítva.Bizonytalanul válaszoltam neki,hogy jól van,de a teganpi dolog nagyon fájt,hogy a mamám magyarul elküldött a Lakatos Márkhoz alakformálásra,és nem tűröm a szemtelenséget.Réka nem szólt semmit,csak csendben volt,megkérdeztem,hogy: Hé,itt vagy? Mondta,hogy itt van.Mondom ha nem szól semmit,mert a drága mamáját nem akarja megbántani,akkor elmondom neki azt,hogy Anita tegnap utánam kiabált az utcán.El is kezdtem:Képzeld,olyan rossz volt amikor tegnap utánam kiabáltak az utcán,azt se tudtam hogy mit reagáljak.Ez olyan mintha megaláztak volna.Nem? Megint fél perces csend,ismért megkérdeztem,hogy ott van-e a vonalban,mire a húgom:Itt vagyok,de erre nem tudok szólni semmit! Azt válaszoltam neki,hogy köszi az együttérzést,akkor ne is válaszolj!-és letettem a telefont.
Majd megyek,amikor megyek,nem fogom miattuk megint tönkre tenni a napomat.
5 felhasználónak tetszik: Lil98, drfan, MadHatter, Jody, Sztár Mániás
2013. október 31. 20:31 #6533
- törölt felhasználó -    
Azokkal a tagokkal, akik össze-vissza nyitogatják a topikokat és fel sem merül bennük, hogy használni kéne a keresőt, hátha van már az adott témában egy ugyanolyan. omg.gif
8 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, itsjustme, Midnight Memories, Jody, Lil98, Jolie_77, Sztár Mániás
2013. október 31. 20:44 #6534
Bloodrage12
Bloodrage12
izé
 
StátuszUtálsz? Állj be a sorba.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.24.
Hozzászólás: 1050
Csatolások: 2491
Azonosító: 214009
Offline offline
Azokat, akik annak ellenére töltenek fel képeket, hogy tudják, hibás a képfeltöltés. reklamalo.gif
8 felhasználónak tetszik: Jolie_77, MadHatter, Beyla, itsjustme, Midnight Memories, Jody, Candy Love, Sztár Mániás
2013. október 31. 20:59 #6535
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Anya ki akarja kapcsolni a netet az öcsém gépén, mert mostanában igazán lusta lett és nem tanul. Ez így eddig oké is, csak az a gond, hogy az öcsém gépe össze van kötve az enyémmel, így ha neki nincs internetje, akkor nekem sincs. mellow.gif És akkor én hogy értekezzek az osztálytársaimmal, ha nem a facebookon? Szinte minden felelésekkel, dolgozatokkal és egyéb iskolai dolgokkal kapcsolatos témát ott beszélünk meg, például, hogy ki lesz a három felelő anatómiából, és akkor a többi megnyugodhat, ha az a három gyerek vállalja. Ráadásul egy csomó tantárgyból nincs könyvünk, ebből kifolyólag mi marad, hogy kicsit utánnanézzek a homályos dolgoknak? Hát az internet. Én minden gond nélkül kibírom közösségi oldalak, vagy számítógépes játékok nélkül egy hónapig (mert ennyi időre akarja anya kiszorítani a netet a mindennapokból), viszont hogyan gyűjtsek adatokat a közelgő prezentációhoz? Szerencsére a nagyimnak is van számítógépe, és néha át is mehetek hozzájuk, így nincs minden veszve, de mégis sz-r belegondolni, hogy ülsz a szobádban, próbálnál tanulni, de valamit nem értesz, közben ott a gép előtted, de mégsem csinálhatsz semmit. Az öcsém nem fog a net nélkül jobban tanulni, én pedig mindig megiszom a testvéreim hülyeségének levét. Most november elsejétől, azaz ma éjféltől egészen december első napjáig szenvedni fogok. Nem az elvonási tünetektől, hanem a tehetetlenségtől. Utálom az ilyet.
13 felhasználónak tetszik: Jolie_77, JadeB, Candy Love, Beyla, Luckie, icarlyluv, itsjustme, drfan, Midnight Memories, Jody, Lil98, Kazuo, Sztár Mániás
2013. november 01. 10:43 #6536
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
azzal, hogy egyes emberek nem tudják azt beütni a telefonba, amit látnak. már körülbelül ezredszer hív fel egy nénike az elmúlt fél évben, hogy adjam már a férjem. blink.gif mondom téves, nem vagyok házas, úgyhogy... de ő xy vízvezetékszerelőt keresi, a férje írta fel a számot. elmondom ismét, hogy téves, itt nincs semmilyen vízvezetékszerelő. oké, lerakja. hív újra. mondom még mindig rossz számot tetszik hívni. erre felolvassa nekem a számot, természetesen nem az enyémet, és mondom is, hogy az enyém nem xx2 hanem xx3, erre két perc múlva megint felhív engem. kezdem nagyon unni, mert oké egyszer elnézi, de féléve folyamatosan, és képtelen felfogni, hogy rohadtul nem az vagyok, akit keres? rolleyes.gif
10 felhasználónak tetszik: Beyla, Luckie, Midnight Memories, Jody, MadHatter, Lil98, JadeB, icarlyluv, Kazuo, Sztár Mániás
2013. november 01. 10:54 #6537
- törölt felhasználó -    
Főként magammal van teli a tököm. unsure.gif Olyanokat is megbántok akiket nem kéne ettől körülbelül úgy érzem magam mint akit agyonvertek, miután elmentem a géptől -vagyis 0:40 körül- egészen hajnali 4-ig csak feküdtem és legalább 10-szer egymás után hallgattam meg a 'This Is The New Shit'-et, teljesen úgy érzem hogy ez a dal külön nekem íródott. unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Midnight Memories, Jody, MadHatter
2013. november 01. 11:34 #6538
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (Bloodrage12 @ 2013.10.31. 20:44)
Azokat, akik annak ellenére töltenek fel képeket, hogy tudják, hibás a képfeltöltés.  reklamalo.gif

én pl nem tudtam hogy hibáas...
2013. november 01. 13:25 #6539
- törölt felhasználó -    
Idézet (drfan @ 2013.11.01. 11:34)
én pl nem tudtam hogy hibáas...

Csak egyszer kellett volna odafigyelni a moderátorokra , kiemelt tagokra vagy esetleg Chelsy-hez hasonló segítőkész emberekre és tudtál volna róla hogy hibás. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Bloodrage12
2013. november 01. 13:40 #6540
- törölt felhasználó -    
Nem szoktam ilyenek miatt nyavalyogni, de most abból van elegem, hogy lépten-nyomon a kedvenceimet lehúzó kommentekbe botlok mindenféle fórumoldalakon. Mondom, az ilyenek engem nem szoktak érdekelni, elmegyek a kommentek mellett, mert a nagyátlaggal szemben én nem vagyok elvakult fan, képes vagyok felfogni, hogy valaki mást szeret. Most viszont kezd elegem lenni. Gyakorikérdéseken egy 1D rajongó feltesz egy tök normális kérdést, és jönnek a rendkívül kultúrált kommentelők a r.hadt jó zenei ízlésükkel, szépen lehúzzák a bandát, és linkelnek egy csomó "jó zenét", hogy azt hallgassuk és nehogymá' a Vándit. Én tudom, hogy a 1D nem a legprofibb, a tagok nem a legtehetségesebbek, de akkor nem lehetne csak simán nem a kérdésre kattintani??? Vagy normálisan válaszolni? Mert ezeknek az utálkozóknak a kutya nem kérdezte a véleményét, elvégre a gyakorikérdések arra való, hogy a megadott kérdésre válaszoljunk. Vannak nagyon jófej emberek is, akik szó nélkül hagyják a 1D rajongókat, de egyeseknek valahogy fáj, hogy mi Őket hallgatjuk(mármint a 1D-t) és nem tudják megállni, hogy valamit minden egyes alkalommal be ne szóljanak. Ennyire unalmas az életük vagy mi? mellow.gif
5 felhasználónak tetszik: Midnight Memories, Vampiregirl1, Lil98, JadeB, Sztár Mániás
540 oldal 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!