Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 28. 19:42 #6501
- törölt felhasználó -    
Eszembe jutott ez a pénteki történet technika órán.. Mielőtt elkezdődött volna ez az óra, kérdeztem a tanártól, hogy szuper biztos-e, hogy írunk. Ő azt mondta, hogy szuper biztos biggrin.gif. Én tanulom-tanulom, mikor elkezdődik a technika, a tanár rögtön azzal kezdi, hogy:
-Gyerekek, annyiszor elmondtam már, hogy írunk dogát ezen a napon, de nekem is van szünetem, s a dogák javítgatásával nem akarom tönkretenni a szünetemet.
És én ekkor rájöttem, hogy feleslegesen tanultam rá. És nem csak szünetben, hanem csütörtök este. omg.gif
2013. október 29. 14:41 #6502
- törölt felhasználó -    
A kedves felső szomszédaimmal, akik bedobálják a cigicsikkjeiket a mi erkélyükre, meg vizeket locsolnak, napjában háromszor, pedig nincs is viráguk kint. Most már valamelyiket egyszer elkapom, és megmondom nekik, hogy ha még egy csikket meglátok az erkélyünkön, felmegyek hozzájuk, és lenyomom a torkukon. mad.gif
13 felhasználónak tetszik: Genevieve, CsakegyFanni, JadeB, Sztár Mániás, BenGergReg, Beyla, icarlyluv, cukorbogyo, Lil98, Midnight Memories, Kristen18, MadHatter, Luckie
2013. október 29. 15:22 #6503
StephanieBieber
StephanieBieber
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.29.
Hozzászólás: 81
Csatolások: 0
Azonosító: 214283
Offline offline
Azokkal az emberekkel, akik nem is ismernek valakit és mégis itélkeznek fölötte (az ismeretlenek fölött) sad.gif
8 felhasználónak tetszik: JadeB, BenGergReg, drfan, Midnight Memories, Jody, ilus1996, Seherezade1050, Luckie
2013. október 29. 15:24 #6504
- törölt felhasználó -    
A kis hülyékkel , akik nem bírják elfogadni más véleményét , hiába normális és kulturált az. Az egyik tag még szavazott is rám , de csak azért , hogy hagyjam abba a véleménynyilvánítást (igaz , ezt nem így írta le , de egyértelműen ez volt a szavazata célja). Elvileg szabad országban élünk , ergo szólásszabadság van. Gondoltam , egye fene , válaszolok az üzenetére. A minap ugyanettől a személytől kaptam egy másik levelet amiben leírta , hogy "hidegen hagyja a véleményem" , ennek ellenére vette a fáradtságot ,ahhoz hogy egy hosszú értelmetlen levelet generáljon amiben még hisztizni is elkezd , hogy "nincs jogom magánvéleményt írni" a drágalátos sérthetetlen kedvenckéjéről 110.gif "Hatalmas probléma" tudom , de azért kicsit felhúzott , hogy ennyire elvakult emberek is vannak. Ha én nem értek egyet valaki véleményével , nem kezdek el rinyálni neki mint egy óvodás kislány és akkor nincs gond rolleyes.gif .
17 felhasználónak tetszik: JadeB, BenGergReg, Beyla, Jolie_77, cukorbogyo, Pöttömke, Vampiregirl1, Lil98, icarlyluv, Midnight Memories, Jody, ilus1996, Sophia E. Bay, Seherezade1050, Kristen18, MadHatter, Luckie
2013. október 29. 15:58 #6505
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candy Love @ 2013.10.27. 19:47)
Szerintem nem hiszi el, csak ő ilyen Teréz anya-típus, és mindenkinek mindent elnéz. Az biztos, hogy én nem pazarolnám az időmet ilyen pszichiátriai esetekre.  biggrin.gif


Ó túl jó ember... Sok sikert hozzá. És nem veszi zokon a barátnőd, hogy csak dicsekedik??
Nekem is van egy ilyen barátnőm, de egy kicsit más a helyzet. Maga a Teréz anyu aki elosztogatja az édességet amit visz iskolába mag amit vesz a büfében (egyszer egy kis pizzát adott oda másnak...), akár 1 tábla csokit is, de úgy, hogy neki nem marad. Egyszer valamiért kapott valami édességet az is elfogyott, mindenki megette. A csaj meg cseverből vederbe vándorolt. Csak érdekbarátsága volt, nah meg 2 igazi barátnője. Az egyik volt osztálytársának adott egy csomag chipset meg nem tudom mennyi pénzt nekem 3000 forintot mondtak(!!!) azért, hogy egy napig a legjobb barátnője legyen! És már csak az a kemény, hogy anyagi válságban van a család... Tudom hihetetlen, de így volt. És volt két lány a 15 közül én meg egy másik, akik még kedveltük is, nem csak érdekből. Hozzánk csak akkor jött ha ezek az érdek barátkozók dobták! És ilyenkor elvárta, hogy dédelgessük. És utána megsértődött ránk és otthagyott minket, mert egyszer megmondtuk neki, hogy az a csaj akinek ugye a pénzt adta csak érdekből barátkozik vele. Ő okos meg visszament hozzá, hogy csak irigyek vagyunk rájuk és ilyeneket pampogott... előtte egy zsaroló csajjal volt dolga. De már nem járunk egy osztályba. Nem tudom pontosan mi van vele, mert ha mesél nekem nagyon sokat túloz. Azért nem tudom, mert már nem járunk egy osztályba.
8 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, Candy Love, BenGergReg, Beyla, Genevieve, Lil98, MadHatter, Midnight Memories
2013. október 29. 18:00 #6506
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
A kétszínű emberekkel. Most olvasom byealex profilját, és.. Hát gyakorlatilag majdnem mindenki olyan véleményt ír, hogy "eddig gyűlöltem, de mióta 10. lett az Eurovízión, imádom". Tehát, van egy barátom, aki egy beképzelt idióta, de mióta ő képviselte az osztályunkat a sportversenyen, és 10. lett, máris sokkal jobban szeretem! Hűha...
15 felhasználónak tetszik: Candy Love, BenGergReg, JadeB, Beyla, Jolie_77, Genevieve, icarlyluv, cukorbogyo, Lil98, Midnight Memories, Jody, Seherezade1050, Kristen18, MadHatter, Luckie
2013. október 30. 10:00 #6507
- törölt felhasználó -    
A kétszínű emberekkel. Rám írt Facebook-on egy régi osztálytársam, akivel nagyon jó barátnők voltunk, aztán másik suliba kerültünk. Két másik barátnőm (akikkel mai napig ugyanolyan jóban vagyok) vele egy osztályba jár, ezáltal tudok róla, hogy mindennek elhordott a hátam mögött, kezdve az idióta stréberrel a hájas disznóig. Ezek után ma jópofizik nekem, mert szülinapom van, még egy találkát is leszervezett, amire úgy tűnik kénytelen leszek elmenni. Csodálatos. rolleyes.gif
17 felhasználónak tetszik: Candy Love, Luckie, BenGergReg, Genevieve, drfan, JadeB, cukorbogyo, Lil98, icarlyluv, Beyla, Midnight Memories, Sztár Mániás, Jody, ilus1996, Seherezade1050, Kristen18, MadHatter
2013. október 30. 10:23 #6508
Ketrin011
Ketrin011
új tag
 
StátuszCan you feel my heart?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.29.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 214282
Offline offline
Azzal van ma eppen tele a tokom, hogy hianyzik a baratom, be vagyok zarva a lakasba, es tegnap beleallt a p...ba egy fixi kerekpar _._
2013. október 30. 11:02 #6509
Bloodrage12
Bloodrage12
izé
 
StátuszUtálsz? Állj be a sorba.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.24.
Hozzászólás: 1050
Csatolások: 2491
Azonosító: 214009
Offline offline
Azzal, hogy ma nem sikerült megvenni a kedvenc újságomat, amit évek óta olvasok. Szinte rituálévá vált, hogy minden szerdán elolvasom. Erre most közli az újságos, hogy sajnos nem rendelt.. 110.gif
Mekkora probléma, ugye? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: drfan
2013. október 30. 11:09 #6510
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Ahhoz képest, hogy őszi szünet van és ilyenkor úgymond lehetne kicsit pihenni, azért a tanárok egy halom tanulnivalót adnak. Annyira rendesek, egyem a kis szívüket, hát nem az összes tz-t szünet utáni hétre rakják?! Ugyanúgy mint máskor a délelőttöm nagyrészt a tanulásból áll ki, ráadásul lediktálták a tételeket, még azt is dolgozzam kifelé. Remek, mondhatom.
10 felhasználónak tetszik: cukorbogyo, drfan, Beyla, Midnight Memories, Sztár Mániás, Seherezade1050, Kristen18, MadHatter, x Lili x, Luckie
2013. október 30. 11:15 #6511
- törölt felhasználó -    
Tegnap délután kizavartak, hogy gereblyézzem össze a leveleket a kertből. Éppenséggel semmi kedvem nem volt, de mindegy, összegereblyéztem. Közben valamelyik fáról rám ereszkedett egy óriási keresztespók. Szépen megkértem apát, hogy szedje le rólam, mivel nem olyan kellemes érzés, amikor egy gigantikus méretű keresztespók járkál rajtad össze-vissza. Persze esze ágában nem volt leszedni rólam, én meg csak ott álltam, és bámultam.. na nagy nehezen lemászott. Én meg valóban kicsit nagyobb hangnemben vitatkoztam apummal, hogy ez mire volt jó. Erre ma reggel aput felhívják Angliából, ő meg köpni nyelni nem tudott, mivel nem tud angolul. A kezembe nyomta a telefont, nekem kellett tisztázni a hölggyel, hogy mit is akar. Erre utána mondom apának, hogy mi lett volna, ha most én is úgy intézem el a helyzetet, mint tegnap ő a pókkal. Amiért ezt meg mertem mondani, most újra az egész család szemében én vagyok a sz*r, és fő ellenség, hogy mennyire nem vagyok segítőkész, holott segítettem neki az angol hölggyel kapcsolatban is.. rolleyes.gif
15 felhasználónak tetszik: JadeB, Lil98, drfan, icarlyluv, Beyla, itsjustme, Midnight Memories, Nettigirl, Jody, ilus1996, Sophia E. Bay, Seherezade1050, Kristen18, MadHatter, Luckie
2013. október 30. 11:19 #6512
Shawool Lilla
Shawool Lilla
Mrs.Shin Soohyun™
 
Státusz날 안내해줘~♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.22.
Hozzászólás: 5614
Csatolások: 851
Azonosító: 165682
Offline offline
Ma is el kell mennem a mamámhoz.Amúgy rohadt unalmas,hogy minden nap mennem kell,de legalább kiharcoltam,hogy ne aludjak ott.De persze Réka,az Isten ott van. o.o Tegnap a mamám direkt figyelmeztette a húgomat,hogy ne legyen jegeskávés az ágynemű,erre mi történt 3 perc múlva?Összekávézta a huzatot,erre a mamám csak annyit mondott,hogy 'Jaj Réka,menj már ki a konyhába,minek kellett a kedvenc ágyneműmre ráfolyasztani a kávét?Ajj már,moshatom ki. És még Réka drága volt megsértődve,hogy beszóltak neki,kiment a teraszra,és ott durcázott.Majd amikor a mamám betette mosni az ágyneműt,azt mondta: Ha a lustaság fájna,már ordítanátok. Mire én:B*szd ki,miért beszélsz többes számban? Majd bekussolt,de kiment Rékához,mert "szegénykét" megbántotta,de ha én öntöttem volna a kávét az ágyra,akkor már kiűzött volna a világból. >_<
11 felhasználónak tetszik: Lil98, drfan, icarlyluv, Beyla, Kazuo, ilus1996, Seherezade1050, Sophia E. Bay, Kristen18, MadHatter, Luckie
2013. október 30. 15:59 #6513
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Alulértékelik a kevésbé ismertebb zenészeket. rolleyes.gif Egyes nagy kritikusok még a felét - sőt, a negyedét - se tudnák elérni annak, amit ezek a zenészek elérnek. rolleyes.gif Mindig könnyebb a kisebb hibáikba belekötni, minthogy azt a megnézni, hogy milyen számokat hoztak össze és hogy mekkora tehetség rejtőzik bennük, elvégre akiket én szeretek, olyan dalokat írtak, hogy csak na. rolleyes.gif
10 felhasználónak tetszik: Beyla, itsjustme, Midnight Memories, Sztár Mániás, Jody, Sophia E. Bay, Kristen18, Lil98, MadHatter, Luckie
2013. október 30. 16:00 #6514
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Shawool Lilla @ 2013.10.30. 11:19)
Ma is el kell mennem a mamámhoz.Amúgy rohadt unalmas,hogy minden nap mennem kell,de legalább kiharcoltam,hogy ne aludjak ott.De persze Réka,az Isten ott van. o.o Tegnap a mamám direkt figyelmeztette a húgomat,hogy ne legyen jegeskávés az ágynemű,erre mi történt 3 perc múlva?Összekávézta a huzatot,erre a mamám csak annyit mondott,hogy 'Jaj Réka,menj már ki a konyhába,minek kellett a kedvenc ágyneműmre ráfolyasztani a kávét?Ajj már,moshatom ki. És még Réka drága volt megsértődve,hogy beszóltak neki,kiment a teraszra,és ott durcázott.Majd amikor a mamám betette mosni az ágyneműt,azt mondta: Ha a lustaság fájna,már ordítanátok. Mire én:B*szd ki,miért beszélsz többes számban? Majd bekussolt,de kiment Rékához,mert "szegénykét" megbántotta,de ha én öntöttem volna a kávét az ágyra,akkor már kiűzött volna a világból. >_<


Uff, ne is mondd, tudom, milyen érzés. glare.gif
1 felhasználónak tetszik: Shawool Lilla
2013. október 30. 16:02 #6515
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Péntek óta küzdök azzal a bacival, amit a radiológián összeszedtem. Valami katasztrófa, már lassan nem tudok magammal mit csinálni. Azt hittem, hogy a két napos lázas mibenlét majd kiírtja belőlem ezt a fenét, de sajnos nem. A láz eltűnt, ám a takonykór megmaradt. Remek. Alig alszom éjszakánként, annyira pocsékul vagyok - nagyon köhögök és levegőt sem kapok. Mindezek mellett iszom orrba-szájba az ACC-t, amitől egyszerűen hányni tudnék, annyira f*s az íze. Hatni hat, és oldja is a tüdőmbe leragadt nyákot, de az íze valami szörnyű! Mintha penészes gyógyszert oldanék fel egy pohár vízben! Ráadásul a fejem is olyan, mint egy ketyegő bomba már tegnap estétől. Vettem be két Cataflamot (lesz*rom, hogy nem lehetne, csak ez segít, ha segít), ittam már kávét is reggel, de semmi. Már ott tartok, hogy a fejemet a falba verem, hátha az lesz a megoldás. Állítólag a fejfájás alatt azt értjük, amikor agyat ellátó erek görcsösen beszűkülnek. Nem hiszem el, hogy az értágító gyógyszer és az a komplett négy személyre megfőzött kávé bevedelése nem tágította ki annyira, hogy ne őrüljek meg tőle! Elegem van, hogy pont szünetre lettem beteg, aludni nem tudok normálisan és állandó jelleggel a fejem is fáj! Már MRI-n is voltam egy éve, de semmi anomáliát nem észleltek a fejecskémben, ami esetlegesen kiválhatná ezeket a migréneket. Közölték velem, hogy frontérzékeny vagyok. Gyönyörű, mondhatom! Pont azon gondolkoztam reggel, amikor felébredtem a lüktető fájdalommal a fejemben, hogy mi a jó Istenért nem tudnak egy olyan lórúgás gyógyszert összehozni, ami kiveszi a fájdalmat.
9 felhasználónak tetszik: Midnight Memories, Sztár Mániás, JadeB, Jody, ilus1996, Sophia E. Bay, Kristen18, Lil98, MadHatter
2013. október 30. 16:06 #6516
Nettigirl
Nettigirl
*winehouse*
 
StátuszI'll take you to the candy shop ♥(50 Cent)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.14.
Hozzászólás: 1287
Csatolások: 66
Azonosító: 213453
Offline offline
Az okoskodó emberekkel,akik azt hiszik,hogy tökéletesek! dry.gif Egyszer elhibázok valamit...emberből vagyok én is blink.gif
6 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, JadeB, Beyla, Sophia E. Bay, MadHatter, Midnight Memories
2013. október 30. 16:10 #6517
- törölt felhasználó -    
A kutyánk mindig kiszökik...
2013. október 30. 16:57 #6518
- törölt felhasználó -    
Idézet (Tay. @ 2013.10.30. 16:10)
A kutyánk mindig kiszökik...

Esetleg meg kéne nevelni nem? Az én kutyám, ha nyitva is van a kapu, az engedélyem nélkül ki nem megy. De ne aggódj, majd egy arra járó autó elintézi a kis problémádat, és nem fog többet szökdösni, arra mérget vehetsz...

On: Ezekkel a b*zi harlekinkaticákkal. Tegnap is, ha 20-at nem, akkor semennyit nem csaptam le. Most már igazán megdögölhetnének!!
2 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter
2013. október 30. 17:52 #6519
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2013.10.30. 16:57)
Esetleg meg kéne nevelni nem? Az én kutyám, ha nyitva is van a kapu, az engedélyem nélkül ki nem megy. De ne aggódj, majd egy arra járó autó elintézi a kis problémádat, és nem fog többet szökdösni, arra mérget vehetsz...

Nagyon kedves vagy ^^
2013. október 30. 18:04 #6520
- törölt felhasználó -    
Idézet (drfan @ 2013.10.30. 17:52)
Nagyon kedves vagy ^^

Kutyát nevelni nem csak szép szavakkal kell. Sok állat azért hal meg, mert a kedves gazdinak halvány lila fingja nincs ahhoz, hogy hogyan kell állatot tartani. Persze ha a kutya antiszociális lesz, vagy finnyás vagy kiszökik, az a kutya hibája. Véletlenül se a gazdié, aki nem szocializálta kellőkép még kiskorában, vagy elkényeztette, vagy arra nem volt képes megtanítani, hogy engedély nélkül nem megyünk ki a kapunk.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, drfan, MadHatter
540 oldal 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!