Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 05. 20:53 #6221
- törölt felhasználó -    
Amióta az új suliba járok találkoztam egy fiúval a buszon aki szintén Fótra jár suliba és ő is Őrbottyáni lakos.Délután a buszon amikor vele utazok azt veszem észre,hogy néz úgy mint a volt osztálytársam.Kedden bejelöltem ismerősnek,visszaigazolta.Szerdán rá írtam,nem válaszolt csak látta az üzenetemet.Tegnap reggel késett a busz és azzal a busszal ment amivel én szoktam és mint mindig azt vettem észre,hogy párszor néz,tegnap is ráírtam,de nem válaszol.Az egyik osztálytársam azt mondja,lehet,hogy nem ismer,de akkor nem igazolta volna vissza a jelölésemet hamar...
8 felhasználónak tetszik: Beyla, Misao, MadHatter, icarlyluv, Nórii. SelFan., Lil98, ilus1996, Corby
2013. október 05. 20:59 #6222
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Múltkor nézegetett egy srác a buszon. Messziről még helyes is volt, de kiderült, hogy közelről egyáltalán nem az. Naszóval, ez a srác múltkor bejelölt, azóta pedig zaklat. De komolyan. Mindig rám írogat, hogy 'szia', direkt azzal a busszal megy, amivel énis megyek, és mindig bámul. Hiába van tömve a busz, ő odajön hátra, és néz. És már nagyon zavaró. Már nem merek a mamáékhoz menni, mert tudom, hogy biztos fent lesz a buszon, és biztos nézni fog. unsure.gif
10 felhasználónak tetszik: Beyla, JadeB, MadHatter, icarlyluv, Sztár Mániás, Nórii. SelFan., Lil98, CandUs, ilus1996, Corby
2013. október 05. 21:04 #6223
- törölt felhasználó -    
Idézet (riri17 @ 2013.10.05. 20:59)
Múltkor nézegetett egy srác a buszon. Messziről még helyes is volt, de kiderült, hogy közelről egyáltalán nem az. Naszóval, ez a srác múltkor bejelölt, azóta pedig zaklat. De komolyan. Mindig rám írogat, hogy 'szia', direkt azzal a busszal megy, amivel énis megyek, és mindig bámul. Hiába van tömve a busz, ő odajön hátra, és néz. És már nagyon zavaró. Már nem merek a mamáékhoz menni, mert tudom, hogy biztos fent lesz a buszon, és biztos nézni fog. unsure.gif

Így vagyok én is.Szerencsére még nem zaklat,de amúgy nagyon helyes srác aki bámul.Ha a barátjával van beszélgetnek akkor is néha hátra dőlt és néha engem nézett.Nekem is zavaró ha valaki napok óta engem néz,de fogalmam sincs,hogy miért néz... unsure.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, Sztár Mániás, Nórii. SelFan., Lil98, CandUs
2013. október 05. 21:15 #6224
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nekem is a betegséggel, pedig azt hittem, hogy megúszom azt a takonykórt, amiben ti is vagytok jelenleg, vagy már kigyógyultatok belőle. Iszonyatos. Folyik az orrom, iszonyatosan fáj a torkom és mindenáron zöld undorító trutyi van a torkomon, amit minél jobban próbálok leszívni és kiköpködni, annál több lesz. Remek. Mindezek mellett húz az ágy, nagyon fáj a fejem és étvágyam sincs, pedig most szedtem fel nagy nehezen négy kilót, és, ahogyan elnézem, ez max két nap alatt ugyanúgy le is fog menni, hiába is szedem a szteroidot. Próbálom magamat kajával tömni, de gondolom, ilyenkor nektek sincs annyira étvágyatok, hogy két óránként étkezzetek. Diéta szerint nekem 2-3 óránként kell ennem, így napi 8-9 étkezést iktattam be, de még mindig csak egy fránya 43,7 kiló vagyok, és annyira nehezen mentem fel 39-ről, hogy az valami szörnyű. Nem akarok lefogyni! cry.gif Fáradt vagyok, a párommal sem tudtam ma együtt lenni (úgy voltam ezzel az egésszel, hogy inkább kifekszem) és jövő héten dolgozat dömpingek lesznek. A gyermekgyógyászatot újra szeretném írni, de ilyen taknyos migrénes fejfájással maximum az anyag röhögött ki, de nem én tanultam meg. Remélem csütörtökig teljesen helyrepofozom magamat, mert nem kívánok gyakorlatról hiányozni azért, hogy ismételtem a nyaram b*szódjon el. Gyere hamar őszi szünet! cry.gif
11 felhasználónak tetszik: JadeB, Misao, MadHatter, itsjustme, xMilesss, Nórii. SelFan., Bella99, Lil98, CandUs, icarlyluv, ilus1996
2013. október 05. 23:01 #6225
- törölt felhasználó -    
Az értetlen emberekkel akikre tudnék egy olyan szót is használni amit biológia órán gyakran emlegettünk: gyökér.
Pontosabban azokkal a gyökerekkel akik nem értik a NEM fogalmát hogyha valamire ezt a szót használod akkor nyílván nem szeretnél valamit, tessék ebben a mondatban is milyen sokszor szerepelt. Főleg akkor kezd egy kicsit idegesítővé válni a helyzet ha előtte ki is fejtetted hogy mit miért nem szeretnél és az illető tovább akaratoskodik és rád akarja erőszakolni a hülyeségét. Mert szerintem az egyáltalán nem baj hogyha nem akarod elmondani az eredeti nevedet, főleg ha a személlyel csak interneten keresztül tartod a kapcsolatot és nem olyan régóta beszélsz vele így is egy ember tudja az eredeti becsületes nevemet (persze azokat nem számítom akiket ténylegesen ismerek is) és ő nem nyávogott naphosszat azért hogy kiderüljön a nevem, sőt szerintem nem is nagyon érdekelte. De az hogy csak erről tudjon valaki beszélni, hogy meg akarja tudni a nevem kicsit már bosszantó. Főleg hogy mivel internetről van szó és ott sohasem minden az aminek látszik, ezért is tartom nonszensznek a felháborodását a bizalmatlanságommal szemben, de ha ennyire nem tudja elviselni akkor lehet hogy nem is kéne vele "beszélgetnem".
Másik dolog: Még azzal van tele a nem létező kukim hogy az emberek nemcsak hogy türelmetlenek és érthetetlenek de szeretik játszani az összetört szívű / lelkű a depresszió szélén álló embereket holott semmi baja sincs, csak egy kis figyelemre vágyik vagy arra hogy a másikban bűntudatot keltsen és úgy érezze hogy miatta érzi magát rosszul az emberke.
Harmadik dolog, igen az is van mert én egy olyan csodálatos ember vagyok akit minden irritál: Olyan nehéz SAJÁT személyiséget találni? Tényleg? Mert ha igen akkor adok egy iránytűt és egy térképet. Mert egy kicsit frusztrál az a dolog hogy a környezetemben egy - két embernek luxus a saját személyiséget kialakítani és inkább lenyúlják másét. Nem csak az enyémet hanem egy kedves barátomét is. Ezért is esik rosszul hogy vannak akik úgymond belőlünk táplálkoznak és energiavámpírok módjára leszívják az összes életerőnket. Plusz a dologban hogy a végére úgy fog látszani mintha mi loptunk volna attól a személytől aki igazából másol.
13 felhasználónak tetszik: itsjustme, icarlyluv, Vampiregirl1, Beyla, MadHatter, JadeB, Nórii. SelFan., Bella99, Lil98, BenGergReg, ilus1996, drfan, Kittisz
2013. október 05. 23:34 #6226
- törölt felhasználó -    
Idézet (Supremacy @ 2013.10.05. 23:01)
Az értetlen emberekkel akikre tudnék egy olyan szót is használni amit biológia órán gyakran emlegettünk: gyökér.
Pontosabban azokkal a gyökerekkel akik nem értik a NEM fogalmát hogyha valamire ezt a szót használod akkor nyílván nem szeretnél valamit, tessék ebben a mondatban is milyen sokszor szerepelt. Főleg akkor kezd egy kicsit idegesítővé válni a helyzet ha előtte ki is fejtetted hogy mit miért nem szeretnél és az illető tovább akaratoskodik és rád akarja erőszakolni a hülyeségét. Mert szerintem az egyáltalán nem baj hogyha nem akarod elmondani az eredeti nevedet, főleg ha a személlyel csak interneten keresztül tartod a kapcsolatot és nem olyan régóta beszélsz vele így is egy ember tudja az eredeti becsületes nevemet (persze azokat nem számítom akiket ténylegesen ismerek is) és ő nem nyávogott naphosszat azért hogy kiderüljön a nevem, sőt szerintem nem is nagyon érdekelte. De az hogy csak erről tudjon valaki beszélni, hogy meg akarja tudni a nevem kicsit már bosszantó. Főleg hogy mivel internetről van szó és ott sohasem minden az aminek látszik, ezért is tartom nonszensznek a felháborodását a bizalmatlanságommal szemben, de ha ennyire nem tudja elviselni akkor lehet hogy nem is kéne vele "beszélgetnem".
Másik dolog: Még azzal van tele a nem létező kukim hogy az emberek nemcsak hogy türelmetlenek és érthetetlenek de szeretik játszani az összetört szívű / lelkű a depresszió szélén álló embereket holott semmi baja sincs, csak egy kis figyelemre vágyik vagy arra hogy a másikban bűntudatot keltsen és úgy érezze hogy miatta érzi magát rosszul az emberke.
Harmadik dolog, igen az is van mert én egy olyan csodálatos ember vagyok akit minden irritál: Olyan nehéz SAJÁT személyiséget találni? Tényleg? Mert ha igen akkor adok egy iránytűt és egy térképet. Mert egy kicsit frusztrál az a dolog hogy a környezetemben egy - két embernek luxus a saját személyiséget kialakítani és inkább lenyúlják másét. Nem csak az enyémet hanem egy kedves barátomét is. Ezért is esik rosszul hogy vannak akik úgymond belőlünk táplálkoznak és energiavámpírok módjára leszívják az összes életerőnket. Plusz a dologban hogy a végére úgy fog látszani mintha mi loptunk volna attól a személytől aki igazából másol.

Internetes ismerősökkel nem árt vigyázni , mert nem tudhatod ki mit akar tőled igazából. Akiről beszélsz nem tűnik veszélyesnek , de ha nem akarod akkor ne add ki a neved. Főleg , ha te se tudod az övét.
2 felhasználónak tetszik: CandUs, ilus1996
2013. október 06. 15:42 #6227
- törölt felhasználó -    
Azokkal, akik azt állítják, hogy valamit mennyire szeretnek, de le se tudják írni helyesen..
12 felhasználónak tetszik: itsjustme, Nórii. SelFan., Lil98, Effy.01, CandUs, BenGergReg, icarlyluv, Bella99, MadHatter, ilus1996, drfan, Corby
2013. október 06. 19:26 #6228
- törölt felhasználó -    
Mivel az európai unió (igen, szándékosan írtam kisbetűvel) nem bír magával, és sok sületlenséget elvár a tagországoktól, és át kellett állni, most már ha az M2-re tévedek, legnagyobb sajnálatomra nagy eséllyel futok össze szelénke nyomezke önalázó "műsorával". dry.gif

Sajnos eddig tartott a szerencse, hogy e oldalon kívül sehol máshol nem találkoztam a nevével és pofikájával. dry.gif
2013. október 07. 13:14 #6229
- törölt felhasználó -    
Tudom, hogy ez eltörpül mások problémái mellett, de nekem most azzal, hogy az X faktor élő adása szombaton és vasárnap lesz.(igen, én azok közé a majmok közé tartozom, akik nézik ezt a szennyet). Amíg csak szombaton volt(ugye három évig)mindig néztem, erre most kitalálják, hogy a továbbjutók neve mindig vasárnaponként fog kiderülni! Remek, másnap korán kelek, én nem tudok fennmaradni sokáig. A hülye rtl meg direkt csinálja, hogy még akkor, vasárnap este is a TV előtt ücsörögjünk. Hát fákjú retekklub, már csak azért sem fogom nézni a hülye csatornájukat és a hülye X faktort. reklamalo.gif
5 felhasználónak tetszik: CandUs, BenGergReg, Nórii. SelFan., ilus1996, drfan
2013. október 07. 15:39 #6230
Burzum
Burzum
új tag
 
StátuszTrue Metalhead
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.09.20.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 212163
Offline offline
A mainstream pózer zenekarokkal , idegtépő reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: drfan
2013. október 07. 16:27 #6231
- törölt felhasználó -    
Írtam egy büdös nagy kettest infóból, pedig tanultam is rá.. A kettest is csak nagy nehezen hoztam össze, súgásból meg puskából, pedig tényleg nem jellemző rám. rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., MadHatter, ilus1996, Beyla, drfan, Judit2013
2013. október 07. 16:33 #6232
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
A magyar fészbukos Forma-1 rajongókkal. Komolyan csak szapulni tudják egymás kedvencét. A tegnapi versenyen például Grosjean kicsit agresszív volt Räikkönenel szemben, erre szerencsétlen Romainról olyanokat írtak... dry.gif És kb minden cikknél ez van. Megértem hogy mérgesek egy pilótára vagy nem kedvelik, én is vagyok így pár versenyzővel, de azért tisztelettel lehetnének a másikra.
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, ilus1996, Beyla, Lil98
2013. október 07. 17:40 #6233
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Azokkal a nyomorék, szaréletűekkel, akik 4 profilt csinálnak, és azt hiszik jó poén trágár szavakkal illetni a tagokat, és gusztustalan módon szapulna a kedvenceiket. Legszivesebben megvakarnám a talpukat a fülükön keresztül. Az ilyen aberrált menjen, és számoljon rizs szemeket egy vödörben.
16 felhasználónak tetszik: Effy.01, JadeB, TarjaNightwish, Staritylover, Bella99, Pöttömke, Nórii. SelFan., BenGergReg, MadHatter, ilus1996, Beyla, itsjustme, icarlyluv, Lil98, drfan, Judit2013
2013. október 07. 17:57 #6234
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Egyszerűen mindent a nyakamba varrnak a tanárok. Most kb. 2 hétig kis sem látszom majd a sok tanulnivalóból. Egyébként is összejött pár dolgozat erre a hétre, az meg még csak ráadás, hogy töri versenyre kell mennem, így pluszba még magolhatok befelé egy fél tankönyvet. omg.gif Most is életrajzokat kell megtanulnom, abból 1 életrajz csak 4 oldal, hát még a többi. dry.gif Remek, mondhatom. Boldogságom határtalan, de komolyan... Remélem nem most fog rájönni az összes tanárra a hoppáré, hogy most hirtelen mindegyik engem akar majd nyaggatni. Jaj, és még most jut eszembe, hogy még valami filmet is meg kellene néznem ma vagy holnap, mert az is megvan adva forrásnak. Király. Már ide sem lehet leülni nyugodtan, mert akkor meg bámuljam a gépen a sok hülyeséget. De a legjobb, hogy ma közölte az igazgatónő, (aki mellesleg a töri tanárom) hogy még egy verseny van, amire szintén menni kell. Könyörgöm had tudjuk már le előbb ezt... unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., MadHatter, ilus1996, Beyla, Kittisz
2013. október 07. 18:09 #6235
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ettől a retek időtől kijött a szr kedvem. Tegnap éjjel 11-kor elmerengtem azon, hogy én mennyit is változtam. Hát, sokat. Régen sokkal boldogabb voltam, ma meg már...inkább hagyjuk. Sőt, ma megtudtam egy olyan dolgot is, ami ismét teljesen kikészít, és amin megint csak kattog az agyam. Ezek után tényleg elkéne felejtenem Őt, de nem tudom. Nem vagyok képes rá. Pedig muszáj lenne.
Ráadásul egész nap úgy fáj a hasam, hogy még enni sem tudok. sad.gif Plusz öcsém a Himnusszal kerget az őrületbe, mert holnap felel énekből és egész nap ezt ordítja. sleep.gif
6 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., JadeB, MadHatter, ilus1996, Beyla, itsjustme
2013. október 07. 21:09 #6236
- törölt felhasználó -    
A gépem halódik, egymás után vagy háromszor újraindította magát. Ez elég nagy érvágás lenne nekem, mert most akarok beadni egy csomó grafikai pályázatot, amik mind a gépemen vannak, és ha elvesznek, megőrülök.
7 felhasználónak tetszik: JadeB, ilus1996, Beyla, MadHatter, itsjustme, BenGergReg, Nórii. SelFan.
2013. október 07. 21:51 #6237
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Konkrétan az egész napommal. Direkt megkérem a barátnőimet, hogy ne adják tovább a titkot. De erre fel nem elmondják a másik barátnőmnek és éppen vagyok olyan szerencsés,hogy ott van akiről szól a titok és most attól félek, hogy most már mindent tud. Komolyan, én hülye vagyok. Most már bátran kijelenthetem ,hogy elment a józan eszem, hisz ha józan eszemmel gondolkodtam volna, akkor most nem tartanék itt.
Tudom, homályos. A lényeg, hogy máskor egy titkot se fogok elmondani.
Ja és kémia 2-es és matek 3-as..hát koknkrétan az egész napom egy borzadály. dry.gif
5 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, BenGergReg, Nórii. SelFan., Kittisz
2013. október 07. 22:09 #6238
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Ehh, nekem meg a telefonom döglődik, úgyhogy ezen idegelem magamat egész nap. Én elhiszem, hogy a telefon is néha be tudja mondani az unalmast, de ötször újraindulni egymás után?! Telefonálni nem igazán lehet rajta, mert szintén újraindul, mire páromnak írtam a fészbukk messenger alkalmazáson keresztül az volt vagy egy óra. Az angol tanárnő még meg is kérdezte, hogy minden oké e velem, mert kissé kezdtem átmenni idegbetegbe, hogy ezzel a sz*rral még két sort sem tudok leírni a folyamatos újraindulás miatt. Még fél éve sem használom a telefont. Most mondjátok meg nekem, hol ér ez 18 000 Ft-ot?! blink.gif Egy kalap sz*r az egész, de azért úgy adták el nekem, hogy ez az egyik legjobb telefon, amit mostanában úgy visznek, mint a cukrot. Komolyan mondom, most legszívesebben visszamennék, hozzáb*sznám a kedves eladó hölgyikéhez és kérném vissza a pénzemet, mert én telefont akarok magamnak és nem valami sz*rt, ami hol működik, hol nem! Sokaknak csak úgy van a telefonjuk, de nekem kell, hogyha esetlegesen késő estig vagyok Pesten és nincs vonat haza, akkor ugyan tudjak már telefonálni, hogy minden oké, csak megint nincs közlekedés. Sírom vissza a régi telefonjaimat, pláne azt, amit elloptak anno, a Sony Ericsson S500i-met - imádtam. De ez?! Valami vicc, használhatatlan!
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, itsjustme, BenGergReg, Candy Love, JadeB, Lil98, Nórii. SelFan.
2013. október 07. 22:19 #6239
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
azzal, hogy mindig bíztam benne, hogy létezik, de be kell látnom, lehetetlen a fiú-lány barátság megtartása. nem igaz, hogy végre találtam valakit, aki rendes, jól el tudok vele beszélgetni, lenyűgöző stílusa van, és úgy érzem, jó barátok is lehetnénk, aztán hirtelen előáll azzal, hogy ő többet érez irántam barátságnál... aztán most még küszködjek a bűntudattal, miközben folyamatosan az van a fejemben, hogy mekkora sz*r vagyok, csak mert én nem tudom viszonozni a felémtáplált érzéseit, miközben még azt sem hevertem ki, hogy több mint egy év után csak úgy eldobtak, amiről persze szintén nem tudom, szakítás-e vagy csak szünet, mert drága exem képtelen eldönteni. áh, a nemlétezőm ki van az összes hímnemű egyeddel, esküszöm elmegyek ateista apácának, és legalább valami újat adok a világnak...
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, BenGergReg, JadeB, Hayleez, Nórii. SelFan., Kittisz
2013. október 07. 22:22 #6240
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Ha már a mobiloknál tartunk, akkor én is leírnám, hogy például ma is mennyire kiidegelt a telefonom. Tegnap egész délután a rohadt töltőn állt, majd levettem és az ágyam fölötti polcra tettem, hogy ébresszen a brutális hangos rádiójával. Ugye nekem régebbi fajta telóm van (amin a gombokat kell nyomkodni, tehát nem odanyúlós és még 2007-es), ami az akku töltöttségét kis vonalakban méri. Hát a tegnap este 5 reckából jelenleg mindössze egyetlen van, ami azt jelenti, hogy kb. 10% százalék a töltöttsége, szóval megint tehetem rá a töltőre mindjárt, hogy kibírjon egy szerencsétlen napot. Bezzeg a nagyim telefonja 12 éve olyan mintha új lenne, semmi baja, egy feltöltéssel általában két hetet(!) lehet egyhuzamban használni és akárhányszor leejtődik, egy karcolás sem lesz rajta, sőt még jobban is műkszik. Szerintem apumtól szülinapomra kiharcolom, hogy nekem adja azt az ősrégi Nokiát, amivel falat lehet bontani rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: itsjustme, Beyla, BenGergReg, Candy Love, JadeB, icarlyluv, Lil98, Nórii. SelFan., Kittisz
540 oldal 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!