Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 11. 15:01 #6281
- törölt felhasználó -    
A mai nap elég tűrhetően indult, köszönhetően annak, hogy holnap hétvége. De amennyire jól indult, annyira rosszul fejeződött be.. az eddigi életem egyik legrosszabb napja! Először is, rögtön második órában, matekon kellően lezsibbasztották az agyamat, úgyhogy ennek köszönhetően egész nap csak néztem ki a fejemből, és pislogtam.. boredom.gif aztán fizikából meglepi dogát írtunk, és a meglepire nem lehet készülni, szóval 100% hogy hármasnál nem lesz jobb.. aztán az állítólagos "legjobb" barátnőm sem remekelt a dogában, így egész nap azt hallgathattam, hogy milyen sz*r az élet.. és ezt nekem végig is kellett hallgatnom, amíg ott raplizott, bezzeg a múltkor, amikor én rontottam el nagyon a kémia dogát, és elkezdtem volna neki mondani, akkor annyit mondott, hogy "aha, nekem annyira jó lett" dry.gif szóval én hallgassam végig, ő meg sz*rik rám nagy ívben, ha nagyon ritkán valami bajom van.. Aztán ezután jött az egyetlen normális óra, az angol, ami szokás szerint jól telt. Utána pedig töri, amin megkaptam az első egyesem. Felelés volt, és -ki mást- engem feleltetett, csak én meg elhagytam a töri cuccom, tehát akarva, akaratlanul, nem tudtam tanulni, így az egész osztály előtt szépen megalázott, és egy oltári nagy h*lyének nevezett cray.gif
10 felhasználónak tetszik: Beyla, Candy Love, BenGergReg, Ms. Shorty, itsjustme, Bella99, minibogárka, JadeB, Lil98, Nórii. SelFan.
2013. október 11. 15:32 #6282
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Azzal, hogy mennyire buta és felelőtlen szülők léteznek. blink.gif Ma mennem kellett a kórházba inhalációra, de mivel annyira fulladok, hogy képtelen vagyok gyalogolni, megkértem a nagypapámat, hogy vigyen el autóval, úgyis megy aztán bevásárolni a piacra. Nos, éppen a város főutcáján haladunk nem túl gyorsan, de nem is csiga tempóban. Azt kell tudni, hogy a főutca nagyon forgalmas, és egyszer csak egy ötévesforma kisgyerek átrohan az úttesten, közvetlenül a tatám kocsijának orra előtt ohmy.gif Két-három centire volt attól, hogy a gyerek az autó alá kerüljön. Szerencsére a tatámnak hatvanhét éves korára is hibátlan reflexei vannak, és a másodperc töredéke alatt lefékezett. Nagyon durva volt. Aztán még a gyerek anyja hisztizett, hogy majdnem elütötte a tatám a fiát. blink.gif Hát bzmeg, nehogymár annak álljon feljebb, aki a kölyére sem tud figyelni, aztán még a tatámmal is leállt vitatkozni, hogy mit képzel magáról. Nekem sem kellett több, úgy leb@sztam a nőt, hogy még én is meglepődtem magamon, mivel egyáltalán nem szokásom ilyet. De nem bírtam nem kimondani a nem túl szép véleményemet. Inkább örüljön, hogy a nagytatám húsz évig kapus volt kézilabdában, mivel csak annak köszönheti, hogy az úton szabadon rohangáló kisfiát nem ütötte el.

Idézet (kicsikoki @ 2013.10.11. 14:50)
Biztos szereti a Gyűrük Urát..biggrin.gif Egyébként a kisöcsém bölis társát, Frodónak és Gellértnek hívják, szintén. Nem tudom mi játszódik le az emberekben, akik iyen nevet adnak a gyereküknek. De hát biztos van valami oka annak, hogy így nevezik el őket biggrin.gif biggrin.gif

Én ismerek egy csajt, akinek az a neve, hogy Ajándék. Először, amikor hallottam, ahogy bemutatkozik, alig hittem a fülemnek, de aztán rájöttem, hogy ez bizony eléggé halál komoly. blink.gif Én eredetileg Virág lettem volna, azaz csak anyám erőltette, de valahogy apa rávazette arra, hogy a vezetéknevemmel a Virág név a leggázabb dolog lenne (tényleg nagyon hülyén hangzik, ha a teljes nevemet mondom, csak Annát kicserélem Virágra) és apa nem akarta tönketenni az első naptól kezdve az életemet, úgyhogy Anna lettem. Szeretem, mivel minden országban megértik és ki tudják mondani. Én is ilyen nevet szeretnék adni a gyerekeimnek, ami nemzetközi. Viszont nem értem az ilyen szülőket. Mi lesz a következő anyakönyvezhető név? Szabó Dzsekszperó? Esetleg Kovács Fredimerkjuri? blink.gif
11 felhasználónak tetszik: Beyla, Candy Love, icarlyluv, BenGergReg, itsjustme, Jody, Bella99, JadeB, Lil98, Eszti0305, Nórii. SelFan.
2013. október 11. 15:36 #6283
- törölt felhasználó -    
Idézet (MadHatter @ 2013.10.11. 15:32)
Én ismerek egy csajt, akinek az a neve, hogy Ajándék. Először, amikor hallottam, ahogy bemutatkozik, alig hittem a fülemnek, de aztán rájöttem, hogy ez bizony eléggé halál komoly. blink.gif Én eredetileg Virág lettem volna, azaz csak anyám erőltette, de valahogy apa rávazette arra, hogy a vezetéknevemmel a Virág név a leggázabb dolog lenne (tényleg nagyon hülyén hangzik, ha a teljes nevemet mondom, csak Annát kicserélem Virágra) és apa nem akarta tönketenni az első naptól kezdve az életemet, úgyhogy Anna lettem. Szeretem, mivel minden országban megértik és ki tudják mondani. Én is ilyen nevet szeretnék adni a gyerekeimnek, ami nemzetközi. Viszont nem értem az ilyen szülőket. Mi lesz a következő anyakönyvezhető név? Szabó Dzsekszperó? Esetleg Kovács Fredimerkjuri? blink.gif

Az én egyik csoporttársamat az oviban is Ajándéknak hívták. Nem becenév volt, halál komolyan ezt a nevet választották neki a szülei, szerencséjére csak második névnek, szóval csak hivatalosan kellett használnia, az már más tészta, hogy mindenki így hívta... Megértem a bohém szülőket, de ne büntessük már a gyereket azzal, hogy ilyen nevet választunk neki... Legyen rendes neve, nem baj, ha nem a leghagyományosabb magyar nevek közül választ az ember fia, de kimondható/értelmezhető legyen, a lányod vagy a fiad nem egy macska, kutya akit akármikor átnevezhetsz másra... Szerintem mellow.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, Candy Love, itsjustme, Jody, JadeB, Lil98, Nórii. SelFan.
2013. október 11. 15:43 #6284
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.10.11. 15:36)
Az én egyik csoporttársamat az oviban is Ajándéknak hívták. Nem becenév volt, halál komolyan ezt a nevet választották neki a szülei, szerencséjére csak második névnek, szóval csak hivatalosan kellett használnia, az már más tészta, hogy mindenki így hívta... Megértem a bohém szülőket, de ne büntessük már a gyereket azzal, hogy ilyen nevet választunk neki... Legyen rendes neve, nem baj, ha nem a leghagyományosabb magyar nevek közül választ az ember fia, de kimondható/értelmezhető legyen, a lányod vagy a fiad nem egy macska, kutya akit akármikor átnevezhetsz másra... Szerintem mellow.gif

Erről jut eszembe, hogy a régi angoltanárom egyik kutyáját is Frodónak hívták. unsure.gif Én nagyon sajnálom az ilyen gyerekeket. Ha nekem lenne például az a nevem, hogy Évrill (mert van ilyen), ahogy betöltöm a felnőttkort, rohanok a hivatalba megváltoztatni. Viszont a régi, magyar nevek között is vannak irtózatosan borzalmas példányok, amik a középkorban még jónak számítottak, de ma már inkább kiröhögik miatta a szerencsétlent, közben ő tehet a legkevésbé arról, hogy ocsmány neve van.
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Candy Love, itsjustme, Jody, JadeB, Nórii. SelFan.
2013. október 11. 16:16 #6285
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
A buta, ostoba szülőktől részben én is ki vagyok akadva egyébként, mert sokan csak dísznek szülik a gyermeküket. Párom nővére az kábé csak azért szült gyereket, hogy elmondhassa magáról a következőket - anya vagyok, de egyébként le sem sz*rja. Én speciel imádom a kisfiát, mindig egy csomót dumálok, beszélgetek meg foglalkozom vele, amikor ott vagyok, ám a gyermeknek komoly figyelemhiányos problémái vannak. Néha csak úgy randomba elkezdi verni a fejét a falba, hogy figyeljél rá. Tegnap este párom harmadjára adott neki vacsorát, mivel a gyermek evéssel takarózott este tíz órakor, hogy megvárja az anyját lefekvésnél. Kérdem én, hogy lehet csak úgy otthon hagyni egy 4-5 éves gyermeket este, akit ráadásul úgy szoktatott, hogy együtt alszanak?! blink.gif MadHatter, Testvérem, hozzászólásához annyit fűznék, hogy nem egy ilyen szülő van - rendszeresen látok arra precedenst, hogy a drága szülő az úttesten tolja át a babakocsit vagy megy át az 5-6 éves gyermekével holott a zebra két méterre van! Én ilyenkor totálisan ki tudok akadni, minap meg egy gyermek (max három éves, ha lehetett) a metró biztonsági sávján belül rohangált. Rögvest meg is fogtam a gyermeket, és közöltem a szülővel, hogy vigyázzon jobban a gyerekére, ha nem akar temetésre menni, ugyanis a metró lazán alásodorja. P*fám le tud szakadni ilyenkor különben, hogy mennyire nem vigyáznak és nem figyelnek rájuk. Én speciel most egy kórházi két hónapos, ismétlem KÉT HÓNAPOS csecsemőn vagyok kiakadva - az anyja beb*szta a kórházba és rá sem néz. Milyen szülő az ilyen?! Megszül egy gyermeket, berakja a kórházba és le sem sz*rja?! Akkor miért nem ment el abortuszra, ha ennyire nem akarta a babát? Nekem egyszerűen hihetetlen, mert ma kétszer is meg tudtam etetni a drágát és totálisan elvarázsolt a szép pofijával és a két gyönyörű kék szemecskéjével. Biztos ismerős azaz érzés, hogyha ránézel egy babára, akkor meg tudnád zabálni, olyan aranyos. Ez a gyermek pont ilyen egyébként. Úgy tud rád nézni, hogy képtelen vagy haragudni arra, hogyha lebüfizi az egész ruhádat. Iszonyat, hogy sokan milyen lazára veszik a figurát, és vagy ellökik maguktól a gyermeket, mint ebben az esetben, vagy ellenkezőleg le sem sz*rják. Az ilyen kezébe még kutyát sem adnék, nemhogy egy pindurka ártatlan csöppséget, akinek szeretetre és gondoskodásra van szüksége. Ja, igen, meg a fejfájással van ki a hócipőm sajnos. Reggel a vonaton erőteljesen éreztem már a második megállónál, hogy ebből brutális szinteket öltő migrénes fejfájás lesz. Hát én valami jósnő vagyok, vagy nem tudom, de délelőtt kénytelen voltam bevenni két szem Cataflamot, mert képtelen voltam a továbbiakban dolgozni, és úgy voltam vele, hogy ne a gyermekek szívják meg, ha úgy esek össze, hogy valamelyik a karjaimban van. Kéne valami másik fájdalomcsillapítót találni, mert a Cataflam és a Pentasa úgymond rühellik egymást, a Pentasát meg IBD-re állandó jelleggel kell szednem. Egyedül No-Spát szedhetnék, de hát az nekem olyan, mint kakinak a pofon... unsure.gif
11 felhasználónak tetszik: MadHatter, Candy Love, itsjustme, kicsikoki, Jody, Bella99, JadeB, Lil98, Eszti0305, Nórii. SelFan., CandUs
2013. október 11. 19:23 #6286
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Ismét mennem kellett inhalációra, de nem is ez a baj, mert legalább kapok levegőt utána, csak az egyik nővértől tiszta idegroncs leszek komolyan. Mondja, hogy én következem. Oké, bemegyek és kezébe adom a papírt, amit kaptam a doktornőtől. Nézi a csaj egy pár percet, miközben vészjósló tekintet ült ki az arcára, majd megkérdezi tőlem(!), hogy most mit csináljon. Hát jó, felolvastam neki, amit írt a papíron, erre ismét megkérdezi, hogy mi az a Spalmotil és hogy melyik üvegben van. Hangsúlyozom, hogy ezt tőlem kérdezte. blink.gif Mondom a nővérnek, hogy talán abban az üvegben, amin olyan bazinagy betűkkel írja, hogy Spalmotil. mellow.gif Erre azt csinálja, hogy kihalászik egy bizarr színű, szuperporos, kb. 30 évesnek kinéző valamit a szekrény aljáról. Csak arra tudtam gondolni, hogy ha nekem ezt beadja valamilyen formában, akkor én elpatkolok. blink.gif Szerencsére meggondolta magát. Valahogy sikerült neki elbánnia a fecskendővel, de megint nekem kellett megmondanom, hogyan tegye bele a gépbe. Elmagyaráztam neki, hogy a tetejét kéne kinyitni (szerencsére megfigyeltem, hogy a múltkor a másik nővér hogy csinálta). Azt hittem, hogy ennél rosszabb már nincsen, amikor rájött, hogy nem tudja bekapcsolni az inhalátort. ohmy.gif Ez azért gáz, mert ott a felirat, hogy "on/off", de akkorában, hogy kiüti a szemét. Viszont azon kiakadtam, hogy nem volt képes adni új maszkot az előző beteg után (aki egész végig tüsszögött és köhögött), mert azt is nekem kellett kérnem. "Ja nem tudtam, hogy ezt muszáj... de miért kéne?" Ennél a pontnál majdnem sírtam. Egyébként ezzel a nővérrel már volt balszerencsém találkozni a vérvételnél a múltkor. Ő vette a vért tőlem, de szerintem még tűt sem tartott azodáig a kezében. Egyszerűen megfogta a karomat (természetesen le sem szorította volna, nem is fertőtlenítette volna a kezemet, ha nem szólok neki), de mikor megláttam, hogy egy használt tűt akart a kezembe nyomni, nekem teljesen elborult az agyam. Olyan hisztiroham jött rám, hogy valami hihetetlen, pedig nem vagyok hisztis, de ez... Aztán szép magyarul megmondtam neki, hogy ha azzal ott képes lesz hozzámérni, akkor úgy bokánrúgom, hogy nem tud többet lábra állni. Végül megkértem a másik nővért, hogy vegye már ki a véremet. Nem igaz, hogy az ilyen emberek le tudtak érettségizni, vagy hogy egyáltalán valaki ennyire nem ismeri a higiéniát. Olyan "I don't wanna live on this planet anymore" érzésem van. Az egészségügy nem játék, nem lehet ilyen trehányul, nemtörődöm módon csinálni semmit, mert, ha egy sima vérvétel ekkora problémát jelent, bele sem merek gondolni, hogy mi van a komolyabb feladatokkal. Ezek emberi életek, amik felelősséget vonnak maguk után, de úgy látom, hogy van, aki ezt képtelen felfogni felnőtt ember létére. Ha ezt én megértettem a tinédzser eszemmel, akkor ők miért nem?
10 felhasználónak tetszik: itsjustme, Pöttömke, Jody, Bella99, Beyla, JadeB, Lil98, Eszti0305, Kittisz, Nórii. SelFan.
2013. október 11. 19:32 #6287
- törölt felhasználó -    
-Rajz órán leveleztem az egyik fiú haverommal, és ketten látták (na jó, nem is ketten, hanem majdnem az egész osztály), és azt találgatták, hogy miről beszélünk. Az egyik azt mondja, biztos a gyermekvállalásról, vagy az esküvőről, vagy mikor lesz gyerek, és mennyi, majd következő órán (osztályfőnökin) ültetés volt, mindenki fiú-lány mellett kellett ülnie, és nekem pont az a srác jutott, akivel leveleztem. Ne értsétek félre, de nem szerelemről beszéltünk. Csak sértegettük egymást. biggrin.gif
Majd az utolsó szünetben azt mondja, megcsalom az egy haverjával, mivel látott engem beszélni vele. Mire én:
-Hát hagyjál már, de szoktad ölelgetni, szóval te csalsz meg!
-Nem, mert te csalsz meg vele!
És ezen addig veszekedünk, míg be nem mentünk a tanterembe. Hazafelé menet a másik haverommal mentünk, és állandóan azzal faggatott, hogy mikor lesz gyerek, esküvő, és mikor lesz az a dolog, ami az ágyban szokott történni. Jesszusom, hát ezen totál kiakadtam omg.gif Na kíváncsi leszek, hogy mi lesz hétfőn...
4 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, BenGergReg, Lil98, A Dreamer
2013. október 11. 19:34 #6288
- törölt felhasználó -    
A szomszédunkban van a "híres-neves" csapatunk öltözője, és egyéb célra használt épülete, ma volt edzésük. Most éppen a fiatalabb "színes bőrű" korosztálynak volt, és az edzés végén 20 percig ordítottak tőlem 10 méterre. Az egyik elment az utca egyik végébe, a másik a másik végéből ordított neki, hogy jöjjön vissza, mert valami roppant fontos dolgot akar neki mondani. Nem, nem ment utána, hanem ordított. mellow.gif

Mire végre ezek a látszatra nőnemű egyedek befogták a kicsi szájuk, jöttek a hímnemű egyedek akik összeverekedtek és alpáribbnál alpáribb módon társalogtak.

De ami hab volt a tortán az az, hogy az egyik hímnemű egyed a húgát (10-12 éves lehetett) arról faggatta, hogy épp kivel fog análisan szeretkezni az elkövetkezendő időben. (Mindenki képzelje oda a tipikus "színes bőrű" stílust.)

És ilyenkor mi, fehérek vagyunk a rasszisták, mert elvárnánk, hogy úgy viselkedjenek, mint az emberek. box2.gif
3 felhasználónak tetszik: itsjustme, BenGergReg, Lil98
2013. október 11. 20:51 #6289
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Nos, megint visszatért a legnagyobb problémám itt az oldalon, hogy nem jelennek meg a cikkeim. Mért van az, hogy az összes dízni ribi házának eladása, vagy csak néhány kép, már cikként megjelenik, de ha én egy Steve Harrises cikket írok ebben a témában, az törölve van?! De ez nem az első alkalom,a héten a negyedik. a Tuomas Holopainen új szóló lemezének a cikkje se jelent meg, és még a legjobb videó klipek kategóriában a Nightwish cikkem se. De még ha nem törölték volna le, azt mondom biztos azért van, mert el vannak havazva. De hogy kapásból az összes törölve lett,az szerintem kicsit durva. Az összes eddigi cikkem valamilyen szinten át lett írva,ezekkel is meglehetett volna tenni, ha valami nem lett volna megfelelő. Nagyon remélem, hogy a WT&Tarja Paradise making of photoshoots cikkem nem jut erre a sorsra. Nagyon nom ezt a fajta diszkriminációt. Persze azon már meg sem lepődöm, hogy Vándireksőn, és Májlika cikkek vannak reflektorfényben. Szerintem egy csomó énekes és zenész fél a rajongóitól,ha azok dilisek. Vándireksönék mivel különbek, hogy még ezt is cikkben írják?!
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Ms. Shorty, JadeB, Nórii. SelFan., CandUs
2013. október 11. 20:59 #6290
- törölt felhasználó -    
Idézet (Ms. Shorty @ 2013.10.11. 19:34)
A szomszédunkban van a "híres-neves" csapatunk öltözője, és egyéb célra használt épülete, ma volt edzésük. Most éppen a fiatalabb "színes bőrű" korosztálynak volt, és az edzés végén 20 percig ordítottak tőlem 10 méterre. Az egyik elment az utca egyik végébe, a másik a másik végéből ordított neki, hogy jöjjön vissza, mert valami roppant fontos dolgot akar neki mondani. Nem, nem ment utána, hanem ordított.  mellow.gif 
Mire végre ezek a látszatra nőnemű egyedek befogták a kicsi szájuk, jöttek a hímnemű egyedek akik összeverekedtek és alpáribbnál alpáribb módon társalogtak.
De ami hab volt a tortán az az, hogy az egyik hímnemű egyed a húgát (10-12 éves lehetett) arról faggatta, hogy épp kivel fog análisan szeretkezni az elkövetkezendő időben. (Mindenki képzelje oda a tipikus "színes bőrű" stílust.)
És ilyenkor mi, fehérek vagyunk a rasszisták, mert elvárnánk, hogy úgy viselkedjenek, mint az emberek.  box2.gif

Ezzel a "színes bőrű" (ha nem baj inkább kisebbségieknek hívom őket) emberekkel nekem is meggyűlt ma a bajom. Mielőtt elmondanám hogy mi bánt kijelentem én is hogy nem vagyok rasszista semmi bajom sincs Velük míg tudnak viselkedni és nem feszegetni a határokat. Megyek barátnőmhöz teljesen szabályosan közlekedeve . Erre a semmiből előtűnik egy rozoga autó ami majdnem súrolja a táskámat. Benézek a vezetőfülkébe és látom hogy egy 12 éves kisebbségi gyerek ül a volán mögött. Egy: alig érhetett a mellkasomig lehetett vagy 140 centi körül ergo alig látott ki a kormány mögül. Kettő: lakott területen (mellékutca volt) körülbelül ment vagy 60-nal, és a kereszteződésnél sem állt meg, ezért is szedett majdnem be a kocsiba. Három: ha elüt akkor is mi lesz? Kiskorúak börtöne és ennyi a családom meg temethetett el. Ilyenkor gondolkozom el azon hogy mekkora felelősség is van a szüleikben is, mert attól még hogy kisebbségi lehet ugyanannyi esze. Csak valaki használja valaki nem. Meg a kulturált viselkedés szót sem ismeri mindegyik. Persze az teljesen természetes hogy már az utcán sem lehet nyugodtan sétálni hogy valaki (legyen az magyar vagy "színes bőrű") beszólna és szexuális dolgokra utalna vagy rosszabb esetben még követne is (ami már megesett az ismerőseim körében is hogy valaki követte őket) . Ilyenkor mondja azt az ember hogy biztonságos egy ország ugye?
9 felhasználónak tetszik: itsjustme, Beyla, Ms. Shorty, icarlyluv, BenGergReg, JadeB, MadHatter, Eszti0305, Nórii. SelFan.
2013. október 11. 21:03 #6291
- törölt felhasználó -    
A legjobb barátnőmmel!(nem vesztünk össze!)
Miért nem lehet felvenni azt a grrr.gif telefont?! reklamalo.gif cry.gif aggressive.gif fool.gif box2.gif lolhit.gif nevet2.gif
2013. október 11. 21:05 #6292
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.10.11. 16:16)
A buta, ostoba szülőktől részben én is ki vagyok akadva egyébként, mert sokan csak dísznek szülik a gyermeküket. Párom nővére az kábé csak azért szült gyereket, hogy elmondhassa magáról a következőket - anya vagyok, de egyébként le sem sz*rja. Én speciel imádom a kisfiát, mindig egy csomót dumálok, beszélgetek meg foglalkozom vele, amikor ott vagyok, ám a gyermeknek komoly figyelemhiányos problémái vannak. Néha csak úgy randomba elkezdi verni a fejét a falba, hogy figyeljél rá. Tegnap este párom harmadjára adott neki vacsorát, mivel a gyermek evéssel takarózott este tíz órakor, hogy megvárja az anyját lefekvésnél. Kérdem én, hogy lehet csak úgy otthon hagyni egy 4-5 éves gyermeket este, akit ráadásul úgy szoktatott, hogy együtt alszanak?! blink.gif MadHatter, Testvérem, hozzászólásához annyit fűznék, hogy nem egy ilyen szülő van - rendszeresen látok arra precedenst, hogy a drága szülő az úttesten tolja át a babakocsit vagy megy át az 5-6 éves gyermekével holott a zebra két méterre van! Én ilyenkor totálisan ki tudok akadni, minap meg egy gyermek (max három éves, ha lehetett) a metró biztonsági sávján belül rohangált. Rögvest meg is fogtam a gyermeket, és közöltem a szülővel, hogy vigyázzon jobban a gyerekére, ha nem akar temetésre menni, ugyanis a metró lazán alásodorja. P*fám le tud szakadni ilyenkor különben, hogy mennyire nem vigyáznak és nem figyelnek rájuk. Én speciel most egy kórházi két hónapos, ismétlem KÉT HÓNAPOS csecsemőn vagyok kiakadva - az anyja beb*szta a kórházba és rá sem néz. Milyen szülő az ilyen?! Megszül egy gyermeket, berakja a kórházba és le sem sz*rja?! Akkor miért nem ment el abortuszra, ha ennyire nem akarta a babát? Nekem egyszerűen hihetetlen, mert ma kétszer is meg tudtam etetni a drágát és totálisan elvarázsolt a szép pofijával és a két gyönyörű kék szemecskéjével. Biztos ismerős azaz érzés, hogyha ránézel egy babára, akkor meg tudnád zabálni, olyan aranyos. Ez a gyermek pont ilyen egyébként. Úgy tud rád nézni, hogy képtelen vagy haragudni arra, hogyha lebüfizi az egész ruhádat. Iszonyat, hogy sokan milyen lazára veszik a figurát, és vagy ellökik maguktól a gyermeket, mint ebben az esetben, vagy ellenkezőleg le sem sz*rják. Az ilyen kezébe még kutyát sem adnék, nemhogy egy pindurka ártatlan csöppséget, akinek szeretetre és gondoskodásra van szüksége. Ja, igen, meg a fejfájással van ki a hócipőm sajnos. Reggel a vonaton erőteljesen éreztem már a második megállónál, hogy ebből brutális szinteket öltő migrénes fejfájás lesz. Hát én valami jósnő vagyok, vagy nem tudom, de délelőtt kénytelen voltam bevenni két szem Cataflamot, mert képtelen voltam a továbbiakban dolgozni, és úgy voltam vele, hogy ne a gyermekek szívják meg, ha úgy esek össze, hogy valamelyik a karjaimban van. Kéne valami másik fájdalomcsillapítót találni, mert a Cataflam és a Pentasa úgymond rühellik egymást, a Pentasát meg IBD-re állandó jelleggel kell szednem. Egyedül No-Spát szedhetnék, de hát az nekem olyan, mint kakinak a pofon... unsure.gif


Én speckó, tökéletesen egyetértek veled a szülőkkel szembeni problémával. Van egy két éves, zabálni való öcsém. Ezért tudom milyen megfogni egy újszülöttet, vagy ott lenni az első szónál, és lépéseknél, vagy csak nézni és majd megzabálni. Amikor a múltkor azt láttam, hogy egy anyuka a bevásárlóközpontban ott hagyta a gyerekét, aki nem lehetett több 3 évesnél, azért mert akció volt egy boltban, azt hittem ilyen nincs. De már azon is túl vagyok, hogy a város közepén a csecsemőt brutál módjára rázza a cigány, hogy hallgasson. Gusztustalanok az ilyenek. Csak azért szülni egy gyereket, hogy a támogatást meg a pénzt élvezzék, a legundorítóbb dolog amit valaha láttam. Lehet, hogy csak azért érint érzékenyen a téma, mert ilyenkor mindig a kisöcsémre gondolok, de ha valaki akkora örömben részesül, hogy kisgyereke lesz, annak nem így kéne viselkedni. Vannak, akik évek óta próbálkoznak, és nem sikerül nekik. A sok féreg, meg tönkreteszi azokat a babákat.
6 felhasználónak tetszik: itsjustme, Beyla, Lil98, MadHatter, Eszti0305, Nórii. SelFan.
2013. október 11. 21:06 #6293
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
Most éppen a MÁV-val. Megőrülök, hogy ma milyen felkészületlenek voltak. A falat tudnám kaparni, komolyan mondom. Ma az iskolával (azokkal, akik nem koleszosok) elmentünk színházba Budapestre megnézni a Háry János előadást. Vonattal mentünk logikusan és vagy 30-50-en voltunk gyerekek, plusz a tanárok (de nem az összes tanár). Egy az, hogy 600 valamennyit fizettem a jegyért, akkor adhattak volna egy nyomorult maximum kettő vagont, ahol csak is mi, meg a tanárok ültünk, de nem ők nem adtak. Mivel a reggel 8 órási vonattal mentünk annyian voltak, mint az oroszok, tele diákkal és öregekkel. 1 és fél órát álltam végig a vonaton. Értitek? Egy és fél órát talpaltam, szó szerint, mert semmi hely nem volt a szerencsétlen vonaton. Így a folyosós részeken álltunk, ja bocs inkább szorongtunk, gyerekek, szép ruhába meg minden. Nagyon élvezetes volt, főleg, hogy 15 perc után már hányingerem, hogy ott rázkódtunk, meg álltam. Amúgy sem tudok sokat állni, mert van valami a térdemmel szóval nagyon szipi-szupi volt. Ott kaptam agybajt, mire megérkeztünk Kelenföldre. Örültem, hogy élek és akkora már annyira elegem volt, hogy beleültem egy tök ismeretlen, kilencedikes fiú ölébe, aki nem akarta átadni a helyet, szóval kénytelen voltam ezt tenni. Azt az öt percet, amit tudtam ülni, semmire nem volt elég. Főleg, hogy oda értünk a színházhoz, és kettő órát seggeltem, tisztára elzsibbadtam és az előadás is ritka unalmas volt, már bocsánat. Sokat jártam/járok színházba szóval már sok előadáson részt, vehettem, de eddig csak jókat láttam, de ez kritikán aluli volt. Ez a nap kész halál volt. Az volt csak a jó, hogy a bátyám a színház után ott várt engem és láthattam őt, ami jó volt, mert már kettő hete nem találkoztam vele. Utána bementünk az Aréna plázába, ami dugig volt emberekkel, mert hát Glamour napok vannak, hogy is felejthettem el, úgyhogy még a kajámat se tudtam megenni normálisan, annyian voltak. Nem azért az egy húszért, de szerintem jobban felkészülhetett volna a MÁV erre a diák tömörülésre, hiszen tudták, hogy mennyien leszünk meg minden. Annyi volt még jó, hogy vissza fele kaptuk meg azt a kettő vagont, amiben csak mi lehettünk és visszafele egy h*lye gyerek ült mellettem, aki végig röhögtette az utat.
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Lil98, MadHatter, Eszti0305, Nórii. SelFan.
2013. október 11. 21:29 #6294
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (kicsikoki @ 2013.10.11. 20:51)
Nos, megint visszatért a legnagyobb problémám itt az oldalon, hogy nem jelennek meg a cikkeim. Mért van az, hogy az összes dízni ribi házának eladása, vagy csak néhány kép, már cikként megjelenik, de ha én egy Steve Harrises cikket írok ebben a témában, az törölve van?! De ez nem az első alkalom,a héten a negyedik. a Tuomas Holopainen új szóló lemezének a cikkje se jelent meg, és még a legjobb videó klipek kategóriában a Nightwish cikkem se. De még ha nem törölték volna le, azt mondom biztos azért van, mert el vannak havazva. De hogy kapásból az összes törölve lett,az szerintem kicsit durva. Az összes eddigi cikkem valamilyen szinten át lett írva,ezekkel is meglehetett volna tenni, ha valami nem lett volna megfelelő. Nagyon remélem, hogy a WT&Tarja Paradise making of photoshoots cikkem nem jut erre a sorsra. Nagyon nom ezt a fajta diszkriminációt. Persze azon már meg sem lepődöm, hogy Vándireksőn, és Májlika cikkek vannak reflektorfényben. Szerintem egy csomó énekes és zenész fél a rajongóitól,ha  azok dilisek. Vándireksönék mivel különbek, hogy még ezt is cikkben írják?!


A legsikeresebb videoklipes cikkeket pedig kiszokták rakni. unsure.gif Gondolom nem pongyolafogalmazással küldted be, és forrást is adtál meg (YouTube - Én legalábbis ezt adtam meg amikor írtam ilyen témában). Biztos hogy törölték? smileeee.gif Esetemben volt olyanra is precedens, hogy több, mint 1 hónap múlva került ki a cikkem^^ A WT&Tarjás cikkel viszont szerintem más a helyzet. Már van a werkfilmjükről cikk.
3 felhasználónak tetszik: kicsikoki, Beyla, MadHatter
2013. október 11. 21:38 #6295
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Idézet (Pöttömke @ 2013.10.11. 21:29)
A legsikeresebb videoklipes cikkeket pedig kiszokták rakni. unsure.gif Gondolom nem pongyolafogalmazással küldted be, és forrást is adtál meg (YouTube - Én legalábbis ezt adtam meg amikor írtam ilyen témában). Biztos hogy törölték? smileeee.gif Esetemben volt olyanra is precedens, hogy több, mint 1 hónap múlva került ki a cikkem^^ A WT&Tarjás cikkel viszont szerintem más a helyzet. Már van a werkfilmjükről cikk.


A cikket törölték, már nem adja be ha megnyitom az ideiglenes cikket. A Tarjus WT cikk, az más mint a werk. de a többit se értem.. Iron Maiden vs Májlik.. Csak szerintem egyértelmű a válasz?!
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Ms. Shorty, Pöttömke, MadHatter, CandUs
2013. október 12. 01:41 #6296
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2013.10.11. 19:23)
Ismét mennem kellett inhalációra, de nem is ez a baj, mert legalább kapok levegőt utána, csak az egyik nővértől tiszta idegroncs leszek komolyan. Mondja, hogy én következem. Oké, bemegyek és kezébe adom a papírt, amit kaptam a doktornőtől. Nézi a csaj egy pár percet, miközben vészjósló tekintet ült ki az arcára, majd megkérdezi tőlem(!), hogy most mit csináljon. Hát jó, felolvastam neki, amit írt a papíron, erre ismét megkérdezi, hogy mi az a Spalmotil és hogy melyik üvegben van. Hangsúlyozom, hogy ezt tőlem kérdezte. blink.gif Mondom a nővérnek, hogy talán abban az üvegben, amin olyan bazinagy betűkkel írja, hogy Spalmotil. mellow.gif Erre azt csinálja, hogy kihalászik egy bizarr színű, szuperporos, kb. 30 évesnek kinéző valamit a szekrény aljáról. Csak arra tudtam gondolni, hogy ha nekem ezt beadja valamilyen formában, akkor én elpatkolok. blink.gif Szerencsére meggondolta magát. Valahogy sikerült neki elbánnia a fecskendővel, de megint nekem kellett megmondanom, hogyan tegye bele a gépbe. Elmagyaráztam neki, hogy a tetejét kéne kinyitni (szerencsére megfigyeltem, hogy a múltkor a másik nővér hogy csinálta). Azt hittem, hogy ennél rosszabb már nincsen, amikor rájött, hogy nem tudja bekapcsolni az inhalátort. ohmy.gif Ez azért gáz, mert ott a felirat, hogy "on/off", de akkorában, hogy kiüti a szemét. Viszont azon kiakadtam, hogy nem volt képes adni új maszkot az előző beteg után (aki egész végig tüsszögött és köhögött), mert azt is nekem kellett kérnem. "Ja nem tudtam, hogy ezt muszáj... de miért kéne?" Ennél a pontnál majdnem sírtam. Egyébként ezzel a nővérrel már volt balszerencsém találkozni a vérvételnél a múltkor. Ő vette a vért tőlem, de szerintem még tűt sem tartott azodáig a kezében. Egyszerűen megfogta a karomat (természetesen le sem szorította volna, nem is fertőtlenítette volna a kezemet, ha nem szólok neki), de mikor megláttam, hogy egy használt tűt akart a kezembe nyomni, nekem teljesen elborult az agyam. Olyan hisztiroham jött rám, hogy valami hihetetlen, pedig nem vagyok hisztis, de ez... Aztán szép magyarul megmondtam neki, hogy ha azzal ott képes lesz hozzámérni, akkor úgy bokánrúgom, hogy nem tud többet lábra állni. Végül megkértem a másik nővért, hogy vegye már ki a véremet. Nem igaz, hogy az ilyen emberek le tudtak érettségizni, vagy hogy egyáltalán valaki ennyire nem ismeri a higiéniát. Olyan "I don't wanna live on this planet anymore" érzésem van. Az egészségügy nem játék, nem lehet ilyen trehányul, nemtörődöm módon csinálni semmit, mert, ha egy sima vérvétel ekkora problémát jelent, bele sem merek gondolni, hogy mi van a komolyabb feladatokkal. Ezek emberi életek, amik felelősséget vonnak maguk után, de úgy látom, hogy van, aki ezt képtelen felfogni felnőtt ember létére. Ha ezt én megértettem a tinédzser eszemmel, akkor ők miért nem?

Még, ha a gyógyszert nem ismeri azt mondom, hogy oké, mert annyi készítmény létezik már manapság, hogy egyszerűen képtelenség az összeset fejben tartani, hogy mi a nevük, mire valók és mik a hatóanyaguk. Persze, ha új kórházi osztályra kerülök be melóra, akkor mindig azaz első, hogy, mint a hülye gyerek, bebújok a gyógyszeres szekrénybe, és áttanulmányozok mindent.XD Még a gép használatára is azt mondom, hogy oké lehet pancser, mert két hete én is bénáztam valamelyik inhalátorral - sosem láttam még olyan gépet, és nem tudtam, hogy hogyan működik. De a vérvétel hallod, már teljesen kiakasztott. Használt tűvel?! What the fuck?! blink.gif Ez, hogy tette le a szakmát? Most halál komolyan kérdezem! mellow.gif Mi állandó jelleggel azt halljuk a suliban, hogy a tűt nem szabad így kivenni, a tűt nem szabad úgy letenni, mert elveszti sterilitását és utána nem lehet használni. Például, ha a fecsit kupak nélkül leteszed a teljesen tiszta vesetálba, már nem lehet felhasználni. Sőt, klinikákon vannak hiányok dolgokból, de sosem tapasztaltam még azt, hogy a tűvel vagy a fecsivel kellene spórolni, mert nincs. blink.gif Sőt vagy ezer helyen ki vannak rakva mindenhol ezek a speckó Septofox (vagy valami hasonló elnevezésű) veszélyes hulladékgyűjtő dobozok. Azért a magyar egészségügy sem piskóta, de az ilyenekre figyelve van, pláne, hogy a vér egy potenciális fertőző váladék, ami bőrre kerülve is komoly fertőzéseket okozhat. Emiatt kellene vért venni kesztyűben, habár ember legyen a talpán, aki kesztyűvel tud vénát találni! Ahhoz tényleg nagyon profinak kell lenni egyébként. De, hogy a strangulálást (elszorítást) is kihagyta - minden egészségügyben dolgozó tisztában van azzal, hogy elszorítás nélkül nem telnek meg a vénák vérrel, így cseszheted a szép kis vákumodat, mert nem fog vér jönni szerintem akkor sem, vagy legalábbis nem annyi, amennyi kell, ha ne adj Isten, de pont beletalálsz a vénába. unsure.gif Iszonyat - én is tapasztaltam durva dolgokat hazánk egészségügyi ellátását illetően, de ez viszi a pálmát! Szerintem az adott hölgy ápolói asszisztens volt, mert azért jó magam másodikos lévén le tudom venni a vért, még, ha nem is profin, de meg tudom csinálni. Ha meg valaki ápolói asszisztens, akkor a kompetenciájába nem tartozik sem vérvétel, sem injekciózás, sem infúziózás, sem semmi egyéb, ami tűvel kapcsolatos. Max ágyazhat és úgymond sz*rt pucolhat.
4 felhasználónak tetszik: JadeB, Lil98, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. október 12. 11:48 #6297
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (kicsikoki @ 2013.10.11. 21:05)
Én speckó, tökéletesen egyetértek veled a szülőkkel szembeni problémával. Van egy két éves, zabálni való öcsém. Ezért tudom milyen megfogni egy újszülöttet, vagy ott lenni az első szónál, és lépéseknél, vagy csak nézni és majd megzabálni. Amikor a múltkor azt láttam, hogy egy anyuka a bevásárlóközpontban ott hagyta a  gyerekét, aki nem lehetett több 3 évesnél, azért mert akció volt egy boltban, azt hittem ilyen nincs. De már azon is túl vagyok, hogy a város közepén a csecsemőt brutál módjára rázza a cigány, hogy hallgasson. Gusztustalanok az ilyenek. Csak azért szülni egy gyereket, hogy a támogatást meg a pénzt élvezzék, a legundorítóbb dolog amit valaha láttam. Lehet, hogy csak azért érint érzékenyen a téma, mert ilyenkor mindig a kisöcsémre gondolok, de ha valaki akkora örömben részesül, hogy kisgyereke lesz, annak nem így kéne viselkedni. Vannak, akik évek óta próbálkoznak, és nem sikerül nekik. A sok féreg, meg tönkreteszi azokat a babákat.


Én egyszer a saját két fülemmel hallottam azt, amikor a cigány ember a saját gyerekeit úgy hívta, hogy "pótlékaim". A családi pótlékra utalva ezzel, amit utánuk kap. omg.gif Ebből is teljesen meglátszott, hogy csak azért van a gyerek, hogy pénzhez jussanak. dry.gif
5 felhasználónak tetszik: Beyla, kicsikoki, MadHatter, Lil98, Nórii. SelFan.
2013. október 12. 11:57 #6298
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy tátott szájjal bámult egy csoportnyi tinifiú. mellow.gif

Tudom, hogy minden nemzedéket leszólnak az idősebbek, de el nem tudom képzelni, hogy a mai tinifiúkból valaha élhető férfi lesz. rohog.gif
2013. október 12. 13:13 #6299
mirjam333333
mirjam333333
 
Státusz♬♪ Az élet nem egy főpróba, ez már maga az előadás! : ) ♬♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 1549
Csatolások: 439
Azonosító: 198007
Offline offline
Tulajdonképpen egész jó napom van, szóval semmivel se biggrin.gif
2013. október 12. 13:50 #6300
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6905
Csatolások: 404307
Azonosító: 206112
Offline offline
Már egy hete rizskókot akarok enni,de eddig nem jutottam el,hogy szóljak anyámnak.Vagy elaludtam,vagy elfelejtettem és későn jutott eszembe,vagy már elkezdett főzni mást.
Ma eljutottam odáig,hogy megkérdeztem,volt itthon hozzá minden,felrakta főzni,erre nem behívta dolgozni az a kib*szott főnöke,mikor állítólag szabadnapos lett volna? reklamalo.gif Épp hogy megfőtt,szóval kaptam nyomorult tejberizst. dry.gif Pedig most akartam megjegyezni hogy csinálja,hogy legközelebb én is megcsinálhassam. A főnök seggét most úgy szétrúgnám...
2 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Lil98
540 oldal 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!