Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 21. 19:22 #7481
- törölt felhasználó -    
Most végre kiönthetem a szívem. unsure.gif
Az a helyzet, hogy nekem, még első osztályban (most 6.ba járok) volt egy legjobb barátom. De én hülye létemre otthagytam a barátságunkat. 3. osztályban megismerkedtem két lánnyal, akik közül egyikükkel máig is barátnők lennénk. Velük 4. osztály végéig nagyon jóban voltunk.. De aztán jött messziről egy szuperdögös, menő kiscsaj, aki rögtön leváltotta a helyem. Na azért emeltem ki azt a lennénk-et, mert elment másik suliba. cray.gif Jelenleg ez még nekem mindig sokk. Na.. ez a kiscsaj, aki jött, rögtön mindenkinek jobban tetszett, mert ha én 35 kiló voltam ő 30, ha én alacsony, ő szuperszexi magas, vékony lábakkal.. Mindezt ötödikes létére. Szóval most én vagyok az a bizonyos kitúrt, ronda, és nem menő. Már lassan ott tartok, hogy minden nap sírok, szorongok, és a szüleim még ezért veszekszenek. De nem hibáztatom őket, hiszen nem tudják, mi a helyzet. Ja és most vágattuk le a hajam... És amiket a fejemhez vágtak, ők, akiket régen a barátaimnak hívtam... Bevonultam a mosdóba és bőgni kezdtem. És erre rátesz egy lapáttal a tanárom is, aki nem bír leszállni rólam, kiabál, pofonokat osztogat. Lehet, hogy nem ez a világ legnagyobb problémája, de nekem jelenleg ez fáj a legjobban és ezért vettem elő múltkor a kést. Jelenleg a legjobban az 1.-s osztály beli barátnőmmel vagyok, de miért ne.. A harmadikos barátnő(i)m [ugyanis egykoron a messziről jövő lányt is barátnak tartottam] most őt csalogatják közéjük, ezért mondhatom: teljesen egyedül maradtam. mellow.gif unsure.gif
9 felhasználónak tetszik: Beyla, elavan2000, Lil98, JadeB, drfan, icarlyluv, MadHatter, Annie Horvath, menthol
2014. március 21. 20:42 #7482
- törölt felhasználó -    
Egyik osztálytársamból.Azért,mert ma 18 éves lett és 9.-es minek kell ekkora felhajtást csinálnia?Mikor nekem volt szülinapom csak pár osztálytársam köszöntött föl és a legjobb barátnőm egy tábla csokit vett nekem,de ő meg 2 tortát kapott... Ja,mert az igazgató unokája,és akkor mi van?Ugyanolyan a 18 mint a 16 rolleyes.gif
A másik, van egy srác aki régen tetszett.Év elején sokszor megbámult,szeme van,de most azért egy kicsit ijesztő amit csinál.Múlt hét szerdán bejött hozzánk angol előtti szünetbe táncolni az osztálytársaival,én meg bementem a termünkbe,hogy megtöröljem a szemüveget majd kirohanok és megütött.Ha egy picit gyorsabban mentem volna akkor nem a hasamat ütötte volna meg hanem a s*ggemet,de szó szerint.Ott elkezdett bocsánatot kérni mire kirohantam az osztálytársaimhoz.2-3 hete az étterembe ahova járok ebédelni ott meg előre kiengedett pedig volt 1-2 méter különbség az ajtó és köztem rohog.gif Megköszöntem neki ahogy illik és én halkan csak annyit hallok "Nincs mit" Másnak majdnem normális hangnemben beszél velem meg olyan nem is lehetne meghallani úgy beszél.Kedden ott maradtam pár osztálytársammal a suliba,mert a barátnőmnek eltűnt a bérlete és azt kerestük,kiállok az ajtóba mikor azt látom,hogy ott áll 2-3 méterre előttem, táncolás közben engem néz,se balra,se jobbra nem nézett csak engem.Gondolkodtam,hogy biztos nem engem nézhet,de rájöttem,hogy régebben mentem osztálytársammal a buszmegállóban és figyeltem a srácot,hogy hátra néz-e és ahogy számoltam 3-szor nézett hátra.Ma meg másik osztálytársammal akivel minden problémánkat egymással beszéljük meg a kémia előtti teremnél ültünk mire megjelent a srác és pár osztálytársai ott beszélgettek miközben nézett majd később elmentek.Nyelvtan előtti szünetbe felmentünk az 1. emeletre ahol a tanári van,leültünk és akkor megjelent,de akkor is nézett.Majd az egyik srác aki nagyon,de nagyon h*lye,de jó fej megkért minket,hogy vigyázzunk a táskájára,mert elmegy a mosdóba,oké vigyáztunk és azt látom,hogy a lépcsőnél van egy kis üveg ajtó ahol állt és ott bámult,le se vette rólam a tekintetét.Szó szerint az ilyenektől parázok.Oké,hogy bámul,de ennyire...
A harmadik meg,hogy még nem jött a kardiológustól az e-mail,hogy mikor mehetek MR-re a szívemmel.Egyre idegesebb vagyok,hogy ne gyakorlaton hiányozzak,mert akkor nehéz lesz majd bepótolnom sad.gif
8 felhasználónak tetszik: Beyla, elavan2000, Lil98, JadeB, icarlyluv, MadHatter, Szandi0820, menthol
2014. március 21. 21:17 #7483
- törölt felhasználó -    
Egyes emberekkel. Egyik osztálytársnőm mostohatestvére 14 éves, most derült ki róla, hogy terhes (legalábbis ezt írta FB-on), és a legfontosabb problémája ezzel kapcsolatban, hogy hogy nevezze el a babát. omg.gif A Facebookra csinált szavazást, hogy mi legyen a baba neve. Halál komolyan.
Egyébként is elég "érdekes" személyiség, mert bár mindenki, aki ismeri, tudja, hogy 8.-ba jár, beírta az adatlapjára, hogy a Corvinuson végzett. A szellemi kapacitása alapján szerintem maximum a vécétakarítással fog végezni a Corvinuson, de mindegy. dry.gif
11 felhasználónak tetszik: Beyla, elavan2000, Lil98, JadeB, drfan, Jody, icarlyluv, MadHatter, Lindsay019, Fancsilio, Szandi0820
2014. március 22. 17:02 #7484
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Szétesik a fejem, ráadásul annyira fúj a szél, hogy majdnem megfulladtam az arcomba csapó hajamtól.
Egyik lány osztálytársnőm 16 éves létére ráncosodik. A sok alapozótól és sminktől, amit az arcára ken. Énis használok folyékony alapozót, de azt is csak mértékkel. Hazaérek, le is mosom. Nos, ő por állagút használ, ami a nap folyamán szépen foltos lesz, ráadásul természetesen sötétebb, mint a bőre színe, így rendszerint virít a hófehér nyaka. Azt hiszi szép, közbe egy csomó sráctól hallom vissza, hogy olyan, mint valami kísértet, mert természetesen annyi szemceruzát használ és szempillaspirált, hogy már összevissza ragad a szempillája, szerintem konkrétan az tartja össze neki. Vagy le se mossa. Pedig szép lány lenne, ha nem festené magát, vagy csak mértékkel. De így nagyon tönretette magát. Hiába mondjuk neki, nem is hallgat ránk. Mintha a falnak beszélnénk...
8 felhasználónak tetszik: JadeB, MadHatter, Lindsay019, drfan, Szandi0820, Lil98, Beyla, Jody
2014. március 23. 13:51 #7485
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
Oké, tegnap írtam egy tagnak akinél van a sztáradatlap amit nagyon meg akarom szerezni magamnak, ugyan is sokat kell fríssiteni rajta. Na szóval tegnap reggel írtam neki, azóta nem kaptam választ. És igen, elérhető is volt este is most is elérhető.. Ha nem akar megbezsélni velem vagy valami ha nem akarja adni nekem (ugyanis cserében bármit adnék az a sztár adatlapért! ) akkor mondhatna hogy "sajnálom nem adom" vagy valami ilyesmi... De most nem? Ja és azt a sztáradatlapot kb 4-5hónapja nem fríssitette.. Pedig én úgy fríssiteném, írni bele mindent ami érdekes lenne róla sad.gif
6 felhasználónak tetszik: JadeB, Lil98, Beyla, drfan, MadHatter, Jody
2014. március 23. 13:55 #7486
- törölt felhasználó -    
A 7 éves húgommal. Ha egy újjal is hozzá érsz rögtön elsírja magát, besértődik és árulkodik. reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif closedeyes.gif
2014. március 23. 15:24 #7487
- törölt felhasználó -    
A macskám eltűnt két napja. Ez nála rohadtul nem megszokott, mert ha el is tűnik, estére mindig bejön. Nem jött haza és fogalmam sincs, mi lehet vele. Egész nap sírtam, anyával mindenkit körbekérdeztünk, de sehol semmi nyoma. Nem tudok mire gondolni, mi lehet vele, már elsétáltam a környéken, semmit nem láttam. Ő sosem volt az a kóborlós macska, sokkal inkább itthonülős természetű, plusz annyira szeret minket és ragaszkodik hozzánk, hogy nem menne el hosszabb időre. Egy családtag, már öt éve, és iszonyúan üresnek érzem a házat nélküle, hogy nem látom a kanapén, vagy az ágyamon aludni... hogy nem jön be reggelente, hogy felébresszen, vagy nem ül fel az íróasztalom tetejére, és veregeti le a mancsával a cuccokat. Baromira hiányzik, mert rengeteg mindent adott nekem, és ő mindig ott volt velem... Egy igazi barátra leltem benne, ő a legkülönlegesebb állat eddig, akivel valaha találkoztam, és tuti biztos, hogy még egy ilyen cicám nem is lesz soha... Azért reménykedek, hogy előkerül.
8 felhasználónak tetszik: JadeB, Fancsilio, icarlyluv, Szandi0820, Lil98, Beyla, MadHatter, Jody
2014. március 23. 15:25 #7488
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
11 óra óta tanulom a halotti beszédet és most végeztem... sikerült elcseszni a Vasárnapot grrr.gif
1 felhasználónak tetszik: Fannycska999
2014. március 23. 15:26 #7489
- törölt felhasználó -    
minden..tanulás..a 8 éves húgom aki mindig megsértődik:(
1 felhasználónak tetszik: Fannycska999
2014. március 23. 16:59 #7490
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy a Google Chrome állandóan összeomlik, váratlanul. huh.gif
Meg azzal is, hogy festenem kéne, mert beadandót kaptam rajzból, de nincs temperám, esetleg olajfestékkel tudnám megoldani, azt meg nem akarom erre pocsékolni. Az időmet se, de ez mellékes.
Bónusz: holnap Hétfő. Még az alliteráció se tudja feldobni ezt a kijelentést. pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter, Beyla
2014. március 23. 17:35 #7491
- törölt felhasználó -    
Kedden angol írásbeli, nekem viszont olyan fejfájásom van (megint blink.gif), hogy úgy érzem, mindjárt szétreped a homlokom, a torkomban meg iszonyú nagy gombóc, fáj minden tagom, és jelenleg nem hiányozhatok a suliból. Valamint már csak 3 hónap van hátra, mégis olyan hosszúnak tűnik...
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98, JadeB, Beyla, MadHatter
2014. március 23. 19:18 #7492
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
A nap sztárja.: Patai Anna huh.gif
8 felhasználónak tetszik: JadeB, Szandi0820, Récy98, Beyla, drfan, MadHatter, Jody, Mrs.Jack Frost
2014. március 24. 17:46 #7493
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Tök jó napom volt, szóval éreztem hogy történni fog valami rolleyes.gif
Szálltam fel a buszocskámra, amit éppen hogy, de sikerült elérnem az esőzés közepette. Erre két rövid megálló után lerobban. Mondom király, várhatok kövi buszt. Viszont nem akartam tömegnyomorba ácsorogni egy fél órát, így én hülye ahelyett, hogy vártam volna, felszálltam egy buszra, amivel egy kis kerüléssel meg átszállással, de haza tudtam volna menni. Igen ám, szépen megérkeztem a busszal az adott helyre, ahonnan átszálltam volna a villamosra. Az orrom előtt megy el a villamos, ami annyira nem is dühített. Vártam már kb. 10 percet a megállóba, esernyő nélkül az esőben, mikor is nagy lassan bejön a villamos, erre kiderül hogy az is lerobbant, vagy legalábbis valami nem okés vele, mert az ajtók nem működtek. Ekkor már nem voltam felhőtlenül boldog, mivel így is a mai nap van a legtöbb órám, így alapból később értem volna haza, de még most fizika tz.-re is kellett tanulnom, így pláne nem örülök annak, hogy fél órával később estem haza, miután leslattyogtam egy megállót a buszmegállóig, hogy akkor villamos helyett azzal a másik busszal hazaérjek. Ja, meg emellett majdnem éhen haltam, mivel reggel hétkor ettem egy kis péksütit, és ezzel húztam ki az egész napot egészen fél négyig, mikor is hazaértem és végre megebédeltem(vagyis inkább meguzsonnáztam) pardon.gif
6 felhasználónak tetszik: icarlyluv, JadeB, Beyla, MadHatter, Lil98, Szandi0820
2014. március 25. 14:05 #7494
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Tegnap fizikabá tz-t iratott velünk. Oké is lenne, de a házirendben benne van, hogy 2 órával a tz előtt a tanárn k szólnia kell, meg minimum egyszer összefoglalni.
De ezek szerint rá nem vonatkozik a házirend. Ugyanis ez nem volt meg.
Sőt, még olyan feladatok is voltak benne, amit még nem is vettünk. Hogy lehet így tanár?!
Na mindegy, nekem kb. jól sikerült, mert jó vagyok fizikából, meg a szorgalmira is kaptam plusz pontokat (sztem). De a többiekkel ez nem fair.
3 felhasználónak tetszik: Lil98, JadeB, MadHatter
2014. március 25. 18:42 #7495
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Elég sok mindennel. Reggel végigrohantam fél Pestet, mert a vonatok megint nem jártak. Mindig felteszem magamnak a kérdést, hogy mi a fenéért fizetek én havi bérletet?! Kint álltam negyed órát miután képes volt bemondani, hogy még negyed órát fog késni. Na, mondom hatalmas sz*rban vagyok, mert első órán írásbeliznem kellett, aztán Volánnal nagy nehezen bejutottam. A legjobb az volt az egészben, hogy még a mosdóba sem tudtam elmenni, hiszen ez az egész kiruccanásos dolog másfél órát vett igénybe, miközben a menetidő még egy óra sem szokott lenni. Na, és mit jelentettek be? Azt, hogy elmarad a dolgozat. Szidtam, mint a retket, mert se kaját, se piát nem vettem emiatt magamnak - a tanár nem kultiválja a késést, ezért, gondoltam én, hogy nem kések húsz percet csak tízet. Kénytelen voltam a suli büféjében vásárolni kábé kétszer annyiért, mert a sok hülye p*csa nem akart készülni. Valamint tegnap este tizenegyig tanultam, és totálisan feleslegesen. Iszonyatosan idegesítő az, hogy mindent megtanulsz, tudod, várod, hogy végre kiírhasd magadból, erre közlik, hogy áh, csak egy hét múlva lesz vizsga. Megint csak miért? Mert néhány linkeskedő a karóját egy héttel el akarja tolni. Ezek abba nem gondoltak bele, hogy jövő héten ezzel együtt három írásbeli vizsgánk lesz?! Két nagy és egy kicsi. Ráadásul reggel nagyon sz*rul voltam, csak azért keltem fel, hogy megírhassam. Már a f*szom kivan a sulival is, hogy őszinte legyek. Aztán itt van ez a f*sza immunrendszerem. Nagy eséllyel megint beteg leszek. Isten adná - bár úgysem fogja -, hogy az Immuránt kib*sszam a kukába, de a doki még emelni akarja 100 mg-ra. Már most 75-el olyan vagyok, mint egy járkáló prototípus, aki minden patogén bacit és vírust összeszed. blink.gif Csak egyszer mondhatnám el magamról azt, hogy nem vagyok beteg!
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, JadeB, Lil98, menthol, MadHatter, Szandi0820
2014. március 25. 18:52 #7496
- törölt felhasználó -    
Legfőképp egy idegesítő osztálytársammal, aki állítólag szerelmes belém, az iskolában meg a hátam mögött, - mögöttem ül, de konkrétan is a hátam mögött -, azt mondja, hogy milyen depressziós vagyok, és nagyképű. (?) Amikor meg odanézek, elkezd flegmázni, órákon segítséget kér, és miután segítek neki, újra elkezdi a flegmázást. De halálkomolyan gondolja. Megértem, beakar illeszkedni a menő fiúkhoz az osztályba, akiknek az IQ szintjük valahol a háztetőn van, de ez nem probléma. Aztán mellette ül egy gyerek, aki folyton dobál, rúgdalja a székem lábát, segítséget kér, utána ő is flegmázik, tehát nagyon érdekes. Ma rajzon gyurmával, igen, jól olvastátok, gyurmával dobálták a hajam, ami leesett alám, és az egész úgy jött ki, hogy azért van a székem alatt gyurma, mert én dobálom őket. Skypeon meg mi a bajom, én miért vagyok bunkó, jó kis osztály, nem? mellow.gif
5 felhasználónak tetszik: JadeB, Lil98, MadHatter, Szandi0820, Beyla
2014. március 27. 21:44 #7497
- törölt felhasználó -    
A szövegértésre képtelen kommentelőkkel. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: Fancsilio, Beyla
2014. március 27. 21:44 #7498
Viooo
Viooo
visszatérő vendég
 
StátuszYou should've known I love you Though I'll never say it too much...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.26.
Hozzászólás: 444
Csatolások: 73
Azonosító: 221823
Offline offline
A Matekkal. reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
2014. március 28. 06:04 #7499
AvrilFanxxx
AvrilFanxxx
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.20.
Hozzászólás: 2659
Csatolások: 136
Azonosító: 212105
Offline offline
Infôn elméleti ôránk lesz help.gif
2014. március 28. 12:28 #7500
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Ezt már egyszer leírtam, de azzal, hogy szinte képtelenség megnézni normálisan online egy filmet. Komolyan, most is épp egy filmet kerestem, és majdnem elsírtam magam, amikor megláttam hogy a (köbö) 6-dik oldal is regisztrációt kér. A f*szom fog regisztrálni egy olyan oldalra, ahol megnézek 1 filmet és aztán soha többé nem megyek fel rá. Ráadásul nem is biztos, hogy mindig ingyenes. Egyszer megpróbáltam regisztrálni egy ilyen oldalra, de annyi hülyeséget kellett megadni, megy áltattak, hogy még ezt, még azt, és mennyire ingyen van, hogy inkább hagytam a francba az egészet. És egy jó kis vírust is beszedhet miatta a gépem rolleyes.gif Most már azt sem tudom, hogy van-e egyáltalán kedvem megnézni egy másik filmet...
6 felhasználónak tetszik: JadeB, icarlyluv, Lil98, Szandi0820, MadHatter, Beyla
540 oldal 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!