Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. április 16. 14:54 #7561
- törölt felhasználó -    
Minden testrészem fáj,izomláz, és hogy úgy látszik haragszik rám a barátnőm,aki nagyon fontos számomra...
1 felhasználónak tetszik: menthol
2014. április 16. 22:56 #7562
- törölt felhasználó -    
Sokakkal ellentétben és talán elég szokatlan módon én most nem örülök a szünetnek. Annak igen, hogy nem kell hülyére tanulnom magam legalább pár napon keresztül, de kész kínszenvedés nekem itthon lenni. Egyszerűen direkt húztam az időt délután, mintsem hogy hazajöjjek. Bár ne tettem volna meg egyébként... Ilyenkor mindig kezdenek elvonási tüneteim lenni, nem szokott a fülem a csendhez és a nyugalomhoz az osztálytól... Nekem valahogy sokkal kellemesebb eltölteni velük az időt, akár még az iskolában is (tanítás után főleg), mint itthon, ebben a légkörben. Ebben az évben rádöbbentem néhány dologra, és teljesen átprogramozódott az agyam... már nem hétfőt nem akarok, hanem szombatot. Régen mindig nehézséget okozott hétvége után iskolába menni, most azonban már szinte örülök neki...
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98, MadHatter, Kittisz, Beyla, Jody, Fancsilio
2014. április 16. 23:09 #7563
- törölt felhasználó -    
Idézet (orangeRKO @ 2014.04.16. 14:54)
Minden testrészem fáj,izomláz, és hogy úgy látszik haragszik rám a barátnőm,aki nagyon fontos számomra...

"úgy látszik haragszik rám a barátnőm,aki nagyon fontos számomra... " Na, ugyanez a gondom nekem is sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Mrs.Jack Frost
2014. április 17. 08:08 #7564
- törölt felhasználó -    
Idézet (Magggot @ 2014.04.16. 23:09)
"úgy látszik haragszik rám a barátnőm,aki nagyon fontos számomra... " Na, ugyanez a gondom nekem is sad.gif


Nekem is... unsure.gif sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Mrs.Jack Frost
2014. április 17. 09:56 #7565
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
ha hétvégére is ilyen idő lesz elmarad a versenyem grrr.gif
2014. április 17. 17:43 #7566
- törölt felhasználó -    
Az osztályomból az egyik emberrel.Nem értem azt,hogy miért kell csesztetni vagy direkt olyan dolgot adni amit nem szeret vagy allergiás.Tegnap sportnap és diáknap volt a sulinkba ami nagyon sz*r volt és hát mi paprikás krumplit főztünk,hál istennek én nem,mert amit ott csináltak rolleyes.gif Az egyik lány osztálytársamnak a nővére allergiás vagy nem szereti a delikátot ezért a családja nem esznek,a fiú osztálytársam aki ki nem állhatja a lány osztálytársamat direkt sok delikátot rakott a krumpliba.Minek?Azt hiszi,hogy ettől milyen menő lesz?A szemébe nem meri elmondani,csak nekünk röhögve,hogy mit csinált.Lenéző másokkal,hazudozik,ha valamit mond és a többiek nemet mondanak mindig másra fogja,hogy ő mondta.A mostani telefonomat ami már 1 éve van meg szervizbe kellett vinnem,mert mindig kikapcsolt, 1 hétig volt nélkülem a telefon,helyette az első telefonomat kellett használnom.A suliba elővettem a mobilomat,hogy játsszak erre meg oda jön és azt mondja "Milyen ócska telefonom van" Megmondtam neki,hogy szervizbe van,de nem érdekelte.Múltkor rajzórán betört a körmöm egy fiú osztálytársam miatt,majdnem sírtam a fájdalomtól erre meg elkezdi "Jaj sírjak előtte és sajnáljam?" Na ekkor telt be a pohár.Egyáltalán nincs szíve miért is lenne,egy b*nkó..
A másik egy ismerősöm úgy viselkedik velem mintha idegen lennék.Csütörtökön megkérdeztem tőle,hogy eljönne sétálni velem hétvégén,de írta,hogy akkor a barátnőjével lesz.Hétfőn ráköszöntem erre meg nem mosolygott vissza,csak egy sima vagy undok köszönés volt.Pár osztálytársam azt mondta,biztos szakított a barátnőjével.Hétfőn suli után megkérdeztem tőle,hogy mi baja volt reggel erre írta,hogy későn kelt fel.Ha én későn ébredtem volna fel nem viselkednék úgy mint ő.Azt gondoltam,hogy kedden jobb hangulata lesz,aha nem volt.Délután azzal a busszal jött mint én,nem is jött oda hozzám,inkább elől maradt,később szálltam le ahol ő szokott leszállni,hogy oda jön hozzám,de nem.Egyre furábban viselkedik
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98, Beyla, menthol, icarlyluv, MadHatter, JadeB, Fancsilio
2014. április 17. 19:34 #7567
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Több, mint egy hete nem voltam iskolába, és míg más ennek örül, addig én tök idegbeteg vagyok. Egy csomó dologról lemaradtam, sokat kell pótolnom, és elég nehéz lesz belerázódni az egészbe. Ráadásul megint kaptam gyógyszert, így már lassan gyógyszermérgezésem lesz, annyit kell szednem. Lázam már nincs, hálaégnek, alig ment le, hétfőn pedig ismét belázasodtam. rolleyes.gif Semmihez nem volt erőm, nagyon elért valami. De szerencsére mostmár jobb, viszont a vállam nagyon elkezdett fájni..sleep.gif Mindig elér valami...
5 felhasználónak tetszik: Lil98, icarlyluv, MadHatter, JadeB, Fancsilio
2014. április 17. 19:50 #7568
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Nessa123 @ 2014.04.17. 17:43)
Az osztályomból az egyik emberrel.Nem értem azt,hogy miért kell csesztetni vagy direkt olyan dolgot adni amit nem szeret vagy allergiás.Tegnap sportnap és diáknap volt a sulinkba ami nagyon sz*r volt és hát mi paprikás krumplit főztünk,hál istennek én nem,mert amit ott csináltak  rolleyes.gif Az egyik lány osztálytársamnak a nővére allergiás vagy nem szereti a delikátot ezért a családja nem esznek,a fiú osztálytársam aki ki nem állhatja a lány osztálytársamat direkt sok delikátot rakott a krumpliba.Minek?Azt hiszi,hogy ettől milyen menő lesz?A szemébe nem meri elmondani,csak nekünk röhögve,hogy mit csinált.Lenéző másokkal,hazudozik,ha valamit mond és a többiek nemet mondanak mindig másra fogja,hogy ő mondta.A mostani telefonomat ami már 1 éve van meg szervizbe kellett vinnem,mert mindig kikapcsolt, 1 hétig volt nélkülem a telefon,helyette az első telefonomat kellett használnom.A suliba elővettem a mobilomat,hogy játsszak erre meg oda jön és azt mondja "Milyen ócska telefonom van" Megmondtam neki,hogy szervizbe van,de nem érdekelte.Múltkor rajzórán betört a körmöm egy fiú osztálytársam miatt,majdnem sírtam a fájdalomtól erre meg elkezdi "Jaj sírjak előtte és sajnáljam?" Na ekkor telt be a pohár.Egyáltalán nincs szíve miért is lenne,egy b*nkó..
A másik egy ismerősöm úgy viselkedik velem mintha idegen lennék.Csütörtökön megkérdeztem tőle,hogy eljönne sétálni velem hétvégén,de írta,hogy akkor a barátnőjével lesz.Hétfőn ráköszöntem erre meg nem mosolygott vissza,csak egy sima vagy undok köszönés volt.Pár osztálytársam azt mondta,biztos szakított a barátnőjével.Hétfőn suli után megkérdeztem tőle,hogy mi baja volt reggel erre írta,hogy későn kelt fel.Ha én későn ébredtem volna fel nem viselkednék úgy mint ő.Azt gondoltam,hogy kedden jobb hangulata lesz,aha nem volt.Délután azzal a busszal jött mint én,nem is jött oda hozzám,inkább elől maradt,később szálltam le ahol ő szokott leszállni,hogy oda jön hozzám,de nem.Egyre furábban viselkedik

Valaki felvilágosíthatná azt a szerencsétlent, hogy az allergia nem gyerekjáték. Hátha a csaj olyan gégeödémát, esetleg anafilaxiás sokkot kap, hogy még a intubálni sem tudják helyben. Nem vagytok már kicsik, de eszem-f*szom megáll, hogy egyesek milyen buták és tudatlanok. Tény, néha én is szívózok a húgommal csak brahiból, hogy főzeléket kell ellnie, amit utál, de, ha allergiás lenne bárki bármire azzal nem szórakoznék még akkor sem, ha az illetőt a hátam közepére nem kívánnám. Kíváncsi vagyok erre az Isten barmára, hogy milyen bűntudata lenne, ha a csaj miatta fulladna meg. Az ilyeneken még a pszichiátria sem tud segíteni. Ha az én gyerekem ilyen lesz úgy kap két-három nyaklevest mint a fene. P*fám leszakad, komolyan! blink.gif
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, menthol, icarlyluv, MadHatter, Jody, JadeB, Annie Horvath
2014. április 17. 22:19 #7569
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Azzal, hogy két napja fáj a nyakam(ban valami). Fogalmam sincs, hogy mi az és miért fáj, de meglehetősen idegesítő. Gombócot érzek a torkomban, sajog a kulcscsontom, fáj a torkom, rekedt vagyok, lüktet a pajzsmirigyem, egész nap sírok... Hát nagyon nem ilyenre terveztem a tavaszi szünetemet. Holnap bemegyek az ügyeletre, de annyira rettegek az eredménytől, hogy az már beteges (nem csak ettől, hanem úgy általában minden diagnózistól). Éppen múlt héten múlt el a migrénem (imádom, hogy minden sz*rt én öröklök a családban), erre bumm, jön a másik probléma. Ráadásul az utóbbi 2-3 hónapban többet sírtam a feszültségtől és a stressztől, mint születésemtől februárig együttvéve. Egyetlen kósza pozitív gondolatom sincs, mindenben a rosszat látom, rossz a közérzetem, mindenkire ordibálok, aki nem érdemelné meg. Ma egész nap tanultam, rajzoltam és zenét hallgattam, csak hogy lekössem valamivel magam, különben elvesznék a saját gondolataimban, egyszerűen túl sokat kattogok bizonyos dolgokon, amiken nem kéne. Ezzel telnek az állítólagos legszebb éveim, amiket majd elvileg visszasírok vénkoromban. "Én bezzeg, drága unokáim, kéthetente jártam kórházba, de nem a gyakorlat miatt..." Szuper.
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98, Beyla, Jody, JadeB
2014. április 20. 15:29 #7570
- törölt felhasználó -    
A szülőkből (most nem a szüleimre gondolok)Ma film nézés közben helikopter hangot hallottunk.Először nem tudtuk,hogy milyen hang lehetett,de mikor kinéztünk az ablakból akkor láttuk nem messze a másik utcából a mentőhelikoptert ahogy a szomszédunk háza felett körbe-körbe száll,leszálló helyet keresett.Anyámmal kimentünk,de pár másodperc múlva eltűnt.Visszamentünk tovább nézni a filmet mikor megint hallottuk a hangot és már nagyon közel volt.Nem messze szállt le a helikopter,de a szomszédok kirohantak,hogy mi történt.Majdnem 1 óráig álltunk kint mikor visszajöttek a mentősök,de már mentő autóval.A mellettünk lévő szomszédunk azt mondta,hogy egy kisgyerek bele esett a kútba,de egy férfi elmondta,hogy mi történt.A gyereknek az apja a rotációs kapára (normális?) ültette az 5 éves fiút,de a kisfiú megcsúszott és... inkább nem részletezem,mert elég brutális volt.Normális az ilyen szülő?Ha lesz gyermekem soha nem fogok a rotációs kapára ültetni,hogy ez történjen vele mint azzal a kisfiúval.Mi lesz ha meghal?Életveszélyes állapotba szállították el.Meg pont most kell kapálni?Húsvétkor? dry.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, JadeB, drfan, Fancsilio, MadHatter, icarlyluv, Szandi0820
2014. április 21. 12:10 #7571
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Egy bizonyos tagot már régóta figyelek, ugyanis előszeretettel másol a profilomról. Néhol kisebb dolgokat, de most már odáig jutottunk, hogy szinte az egész profilom kinézetét lemásolta. Ez legyen a legkisebb gondom az életbe, én is azt mondom, de azért az k*rvára idegesítő, hogy folyamatosan csinálja, és elveszi azt amivel a másik dolgozik, de persze ő az egyedi. Milyen ember lesz ebből később? Nem szeretem a konfliktusokat, ezért is nem tettem még szóvá, de néha már azt érzem, hogy egy kicsi kell és az összes Print Screenelt fotót kivágom a profilomra bizonyítékképen, csakhogy lássa más is. Kíváncsi lennék, hogy azt is lemásolná?
4 felhasználónak tetszik: drfan, Fannycska999, Midnight Memories, Szandi0820
2014. április 21. 14:22 #7572
- törölt felhasználó -    
Döntésképtelenségemmel, bizonytalanságommal. Kezd a felvételi a vége felé közelíteni, és májusban két hétig van még lehetőségem bejelölni azokat a helyeket, ahová mehetnék. Van egy iskola abban a kisvárosban, ahol élek, ami jó, meg egész erős, viszont van egy tőlünk 1 órányira lévő nagyvárosban egy nagyon erős suli, és ahogy olvasgatok a neten, sokan azt ajánlják, és olyan tantárgyakat is fel lehet venni, amit a városunkban lévő gimiben nem. És ahogy egyre jobban böngészem a honlapját, meg nézegetem a véleményeket, kezdem belelovalni magamat, három hónap óta először gyökeresen megváltozott a legelső elképzelésem, és most már olyan szinten nem vagyok biztos a döntésemben, hogy napok óta ezen jár az agyam, és még mindig nem tudom, megérné-e ezért napi két órát buszozni télen-nyáron unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, Lil98, Szandi0820
2014. április 21. 17:40 #7573
- törölt felhasználó -    
Húsvét miatt száműzve lettem nagyiékhoz az ország másik felébe. Papával igazából soha nem jöttem ki túl jól, akármit csinálok, mindig van valami hiba... Tegnap nekiálltam körmöt lakkozni, húsz percig ecsetelte, hogy boszorkányos, és hogy úgy fogok kinézni, mint akik az útszélén állnak. Persze a 9 éves unokatesómnak semmit nem szól, pedig ő is mindig lakkozza, picit sem elfogult, meg nem is kivételezeik... Aztán reggel szempillaspiráloztam a szemem a tükör előtt, odajött, elkezdett b.szakodni, hogy kinek akarok ennyire tetszeni, meg minden, meg megkérdezte, most van e épp pasim. Mondom van egy srác, akivel tök jóba vagyunk, meg tetszik is, meg minden, erre drága nagyapám: "mesélj kicsit az új áldozatodról. Szegény fiú...". Ha nem bír, az ő dolga, nem kell minden percben éreztetnie velem, hogy utál, hisz én sem kötök bele percenként, pedig nem épp a kedvencem. rolleyes.gif Aztán van itt valami 11éves idióta csaj, az is mindig járkál utánam, ölelget, b.sztat, minden sz.rral tömi a fejem, mintha érdekelne. Továbbá nem bírom nagyon az itteni légkört, nagyobb -és egyetlen normális- unokatesómmal beszoktunk menni a szobába, zenét hallgatni, meg ilyenek, hogy addig se kelljen itt nagyapám aktuális kritikáit hallgatni, ma reggel meg megkaptuk, hogy "magunknak való s.ggfejek vagyunk", hogy mindig elvonulunk, és nem beszélhetünk. Haha. Elegem van már úgy az egészből, hat napja döglődök itt, és holnap is csak délután jutok haza. rolleyes.gif

Néhányaknak igen sok idejük van, van vagy három-négy starity felhasználójuk, természetesen mindegyiken másnak adják ki magukat, csak azt nem tudom, ennek mi értelme, vagy, hogy miért nem adják önmagukat egy, azaz egy darab felhasználón.
7 felhasználónak tetszik: Beyla, drfan, MadHatter, icarlyluv, Jody, Lil98, Szandi0820
2014. április 21. 18:46 #7574
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy besz*rt ez a kib*szott mosógép, már MEGINT!!!
Fú, hát én mindjárt kib*szom az ablakon, aztán a csövesek elvihetik az alkatrészeit!! A régi több mint tíz évig működött, talán egyszer kellett szerelőt hívni hozzá, ez meg kb. 5-6 éve van meg, és már negyedszer b*szakszik velem. Ennyit számít ma a minőség, a régi cuccok ezerszer többet értek, mert azokat használni is lehetett legalább, nem pedig kifizettük és utána havonta hívtuk a szerelőt. dry.gif
Már nem is merek szólni anyunak, ha holnap hazajön, mert szegény szívrohamot kap, hogy megint költekezhetünk... Komolyan, mindig van valami ebben a k*rva házban, ami elromlik... mad.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, drfan, MadHatter, Jody, Lil98, Szandi0820
2014. április 21. 23:21 #7575
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Kellemetlen, de a hangyákkal és az egyéb olyan élőlényekkel, amelyek ízelt lábúak. Gondoltam én, hogy idén szépen meg fogjuk szívni ezekkel a különböző élőlényekkel, hiszen a tél nagyon kegyes volt. Rengeteg kullancs van, pókokból sincs kevés (mintha a kivégzésemre készülnék pókfóbiásan) és hangyákból temérkednyi van. Tegnap véletlenül kilötyköltem a szörpöt a földre, de ugye, mint minden normális ember, én is gondosan feltörölgettem vizes ronggyal, hogy ne ragadjon. Nagyjából fél óra elteltével a fél szobám rajzik a hangyáktól. Vágtam egy WTF és egy "ajóbüdösk*rvaanyád" fejet és nekiálltam az éjszaka kellős közepén takarítani és hangyát irtani. Világ életemben kertes házban laktam, de esküszöm ennyi hangyát akkor láttam utoljára, amikor az ablakom alatt egy boly kifúrta magát úgy két-három éve. Hajnali fél ötig nyomkodtam a kis genyákat mire a szobám elfogadható állapotba került, de még így is szaladgált egy csomó a földön. Pechemre még az ágyamba is bemásztak, úgyhogy f*szán össze is martak. Ma páromtól hazajöttem kora este, láttam, hogy az asztalom megint rajzik tőlük. Úgyhogy vagy egy óráig sikáltam az íróasztalomat, hátha valami cukros lötyi kiömlött és nem vettem észre. Úgy döntöttem, hogy hiszek a sütőporban, úgyhogy teleszórtam a sarkokat, mélyedéseket és miegyebet sütőporral, ugyanis a mamám szerint nem szeretik a szagát, de szerintem annyit ér, mint halottnak a csók. Szerdán hajnalban bemegyek melózni és anyuék körbefújják valami hangyairtóval a szobámat. Én ma reggel mondtam, hogy fújjuk sz*rrá, hiszen csak este jöttem haza, de szerintem azt hitték, hogy csak ugratom őket. Hát amikor meglátták ma este, észrevehették, hogy nem túloztam.
5 felhasználónak tetszik: Fancsilio, MadHatter, Jody, Lil98, Szandi0820
2014. április 21. 23:57 #7576
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
MAGYAR EMBEREK! azért vannak kivételek.
Miért kell kiközösíteni a szegény embert aki magyar de más országban élt, és hazajött Magyarországra hogy adjon egy esélyt magyar életnek, de bezzeg miattuk nem lehet normális élet! És máris visszamegyünk a nyugis helyre. Ti magyarok (egy része) miért áruló ha más orszégban él egy magyar jobb életért?
2014. április 22. 09:23 #7577
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fancsilio @ 2014.04.21. 23:57)
MAGYAR EMBEREK! azért vannak kivételek. 
Miért kell kiközösíteni a szegény embert aki magyar de más országban élt, és hazajött Magyarországra hogy adjon egy esélyt magyar életnek, de bezzeg miattuk nem lehet normális élet! És máris visszamegyünk a nyugis helyre. Ti magyarok (egy része) miért áruló ha más orszégban él egy magyar jobb életért?

Neked meg minek kell általánosítani?? unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, Jody, Szandi0820
2014. április 22. 11:57 #7578
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2014.04.22. 09:23)
Neked meg minek kell általánosítani?? unsure.gif

Bocsánatot kérek mindenkitől, nem akartam rosszat, csak amikor írtam ezeket a Magyar emberek dolgokat akkor ideges voltam, nem gondoltam.. Tényleg bocsi! Most nem tudom hogy kell kitörölni ezek a bejegyzéseket. Nézzétek el nekem ezt!
2014. április 22. 18:24 #7579
Reni005
Reni005
❤️
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.27.
Hozzászólás: 3035
Csatolások: 62
Azonosító: 204641
Offline offline
szar az idő.. dry.gif bocs a kifejezésért.. pardon.gif
2014. április 22. 19:18 #7580
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
Állarkínzókból. Hogy miért PONT árokban dobják a szegény kiskutyákat zsákban zárva? Miért nem ajándékozzák, vagy miért nem adják el neten elhelyett árokban dobnak a szegénykéket? Én befogadtam a kiskutyákat, majd elajándékoztam a cukikat smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Lizania
540 oldal 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!