Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 07. 19:37 #8341
- törölt felhasználó -    
A gondolataimmal. A hangulat ingadozásommal. Nem hagynak nyugodni két percre sem a gondolataim, már az őrületbe kergetnek, általában elmondom valakinek, de mivel sikeresen megint balf@szt játszottam ezért most őt is elüldöztem. Bestresszelek egy dolog miatt, aztán ez rányomja a bélyegét a napomra, gondolataim 90%-a e körül forog, azon kattog az agyam, hogy az elkerülhetetlent, mégis hogyan tudnám kijátszani, hogy ne kelljen véghez vinnem. Mert bár nem az én dolgom lenne, mégis rám hárul, pedig a gondolattól is ideges leszek, mert mi történik, hogyha elszúrom...? De ez mást nem érdekel, akkor is rám kényszerítik. Aztán dühösen nekilátok a feladat elvégzésének, és annyira izzad a tenyerem, hogy a tollat majd' kiejtem a kezemből, mert végülis az én jövőm múlik azon, hogy olyan hivatalos papírokat töltök ki, amiket nem nekem kéne, csak mindenki oly nagyon elfoglalt. rolleyes.gif A hangulatom pedig gyilkos, mindig is az a fajta voltam, aki ignorálta a külvilágot, erre most azt veszem észre, hogy minden ami nem velem történik, hatással van rám. Ha másnak baja van, rossz a kedve átragad rám, és én is befordulok, ilyenkor hirtelen eszembe jut minden gondom bajom és legszívesebben behúznék mindenkinek, aki nekem vagy a beszélgetőtársamnak ártott. Idegörlő. Emellett az is, hogy anno tudtam kontrollálni az érzelmeimet, mostmár ez sem megy, és káromkodok, mert úgy érzem, hogyha ilyen szavakat használok azzal kicsit enyhítek a dühömön. Mindenkit megbántok, vagy csak én hiszem azt, hogy megbántom az illetőt, nem tudom, túlreagálok dolgokat és bunkó is vagyok, teljesen kifordultam önmagamból...
9 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Angel, Beyla, icarlyluv, ApusztákBoszorkánya, Lizania, Szandi0820, AFCfan, menthol
2014. szeptember 07. 19:40 #8342
- törölt felhasználó -    
Az iskolával,ha rágondolok biggrin.gif dry.gif
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2014. szeptember 07. 22:54 #8343
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Annak, hogy ismerőseim rendkívül pörgős szociális életet élnek. Értem én ezalatt elsősorban az idióta Hódítás Éjszakája partikat. Menjenek, én lesz*rom, de mostmár tele van a hócsukám vele, hogy minden héten kapok meghívót én is. Oké, ha jól olvastam, akkor automatikus meghívó az oldaltól az ismerősök nevében, ha rányomnak az ott leszek gombra, de mi a francért kell ez? Kár, hogy nem lehet az oldalt letiltani a csudába, mint Twitteren... reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2014. szeptember 08. 00:15 #8344
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Zavarnak azok a srácok,akik ékszert hordanak(főleg a fülbevalósok..fúj..xD )és kettő oldalt lenyíratják a hajukat,felül meg egy pamacs marad,és csőnadrág,meg szar humor,meg szar zenéket hallgatnak,és 17-18-19 éves létükre vámpírnaplókat néznek blink.gif
Mindeközben ez nem is lenne hű,de nagy probléma,de közben néha bunkóznak,játsszák a menőt,és minden második szavuk az,hogy g_ci...fú,és annyi ilyen van,minthogyha klónoznák őket..tűnjenek már el a Föld színéről! cray.gif
5 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Lizania, Beyla, icarlyluv, menthol
2014. szeptember 08. 07:09 #8345
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Hogy nagyapám már rég nem lakott házába is betörtek. Komolyan, vicc ez az ország...
6 felhasználónak tetszik: icarlyluv, ApusztákBoszorkánya, Lizania, Beyla, Szandi0820, menthol
2014. szeptember 08. 18:36 #8346
- törölt felhasználó -    
Ma utcai futás közben (mert amúgy az teljesen szükséges az év 2. tesi óráján) éppen beelőztem két lazsáló gyereket, akik erre azt mondták, eléggé lihegve, hogy 'nézd már, a husi is bírja!' hehehe, marha vicces. az a bizonyos husi egész július-augusztusban táncedzésekre járt, talán azért bírja, nem úgy mint a két pipaszár, akik egész nyáron a gép előtt görnyedtek és lósz*rt se csináltak. marha sokat építettek az egómon, mondhatom dry.gif
ez az első

A másik az, hogy sokadjára összevesztem egy lánnyal, azon hogy mennyit változtam, szerinte rossz irányba. Volt alkalmam megkérdezni a többi barátomat is, szerintük épphogy normálisabb lettem/semmit se változtam.
Szóval ez a csaj, miközben én azon vagyok, hogy levegőnek nézzem, és hálistennek ez sikerül is, azt írkálja ki, hogy hiba volt hogy megismert, meghogy barátok lettünk...haha, fél hónapja még meghalt volna nélkülem..és én vagyok a kétszínű hárpia rohog.gif de amúgy kb mindennel az agyamra tud menni, kezdve azzal, hogy olyan bandák pólóját hordja, aminek max. 20 dalát ismeri, és hogy ő csak 4.-én jött suliba, merthogy Görögbe volt. hűha, nagy dicsőség. képes voltam annyira meggyűlölni mint még azelőtt soha senkit, és nagyon remélem, hogy ez így is marad, mert k*rvára elegem van belőle.
Össze-vissza siránkozott, hogy én már nem is szeretem őt, csak Enikőt [legjobb barátom], de hát édes istenem, pontosan ő érte el azt, hogy ez így legyen! Amikor még barátok voltunk, akkor se érdekelte semmi féle problémám, ami marha rosszul esett, de Enikőt igen, és ezzel szép lassan elérte, hogy tényleg őt szeressem sokkal jobban...de persze mindenért én vagyok/voltam/leszek a hibás, mindig én kérek bocsánatot. ebből lett elegem.
8 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Lizania, icarlyluv, Beyla, ApusztákBoszorkánya, AFCfan, menthol, Szandi0820
2014. szeptember 08. 19:04 #8347
- törölt felhasználó -    
17:15-kor végeztem a sulival, 18:20 fele már úgy álltam a buszon mint valami agyonvert, mert van ez a zseniális mentalitás, miszerint a végállomáson le kell szállni, akkor is, ha tovább mennél. rolleyes.gif Mondom remek, mert 2 percig áll bent a busz, akkor le meg fel szállhatok és senkinek fel sem tűnik (gondoltam én). Erre az elhízott buszvezető közli, hogy szálljak le...blink.gif Hiába lóbáltam előtte a bérletemet, magasról leszarta. Remek, akkor minek dobok ki pénzt havonta bérletre, ha ennyire nem ér semmit? Mert a buszsoför egy tapintatlan népi agyagedény. A másik, megintcsak egy tömegközlekedési eszközön, állok jeleztem (csak nem világított a jelzőlámpa) erre egy kora nyugdíjas csini nyanya ráakad a jelzőgombra és vagy 20-szori egymásutánban megnyomja, mondom jólvan. rolleyes.gif Aztán érzem, hogy már ötödjére löki meg a táskámat, hátranézek...hát nem furakszik előre a teljesen üres(!) buszon, hogy előttem szállhasson le? -.-" Megállt a busz a fit nyanya (mert nem nénizek egy ilyen tapintatlan 60 év körüli nőt, aki lekapta a vesémet, hogy két másodperccel előbb szállhasson le) félrelök, én meg a tonnás táskám miatt instabil voltam, és bocsánatot sem kérve letrappolt a buszról, mert ő ezt megteheti...
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, riri17, Lizania, ddora7, icarlyluv, Beyla, ApusztákBoszorkánya, AFCfan, menthol
2014. szeptember 08. 19:43 #8348
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Annyira nincs egyediség manapság az emberekben. Pár hónappal ezelőtt annyira menci lettek a Garage cuccok, főként a pulcsik, hogy már kábé az összes fiú és lány is azt hordja. De olyan ocsmány színekben, hogy én ilyet még nem láttam.. Plusz, szerintem a nagy részüknek halvány lila fngja sincs arról mi ez. De menci, ezért hordani kell. Múlt héten egy csávót minden nap ugyanabban a pulcsiban láttam. Szerintem már rárohadt a nagy melegben, azért nem tudta levenni.

A csodás órarendünkkel, amit reggel tudtak csak benyögni. Azt hittem szerdán 4 óra gyakorlat után végzek. Nem tudom lehet, hogy valamiféle elvarázsolt álomvilágban élek, mert a lófszt lesz 4 órám, aznap 8 órám lesz, ráadásul gyakorlat után tesi. Ki a fszom találta ki ezt az idióta órarendet?! Hogy lehet valaki annyira hülye, hogy csütörtökre második és hetedik órára rakja vendéglátást, miért nem egymásután van? omg.gif Annyira utálom ezt az iskolát, csak 2 év és a közelébe se megyek. Még busszal sem.
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lizania, ApusztákBoszorkánya, icarlyluv, Beyla, menthol
2014. szeptember 08. 19:45 #8349
Titanyla
Titanyla
dreamer
 
Státuszdo all things with love ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.31.
Hozzászólás: 1542
Csatolások: 26
Azonosító: 232551
Offline offline
Nem igazán értem egyes emberek viselkedésének az okát:(
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2014. szeptember 08. 19:47 #8350
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Tankönyvproblémák... 1. rendeltek nekünk marha drágán föcikönyvet, de nem olyat, amilyen kellett volna, és mivel már mindenki beborította és beleírta a nevét, nem küldhetik vissza, mert azt csak a teljesen érintetlen könyvekkel lehet. Szóval kiadtunk egy csomó pénzt egy könyvre, ami most a szekrényem mélyén poshad, és talán jövőre rá tudom tukmálni egy jövőbeli gólyára. 2. Matek könyvet nem rendeltek, mert hogy "neem kell az", ehhez képest a tanár már az első órán azzal kezdte, hogy valahogy szerezzünk könyvet, mert anélkül semmire sm fogunk jutni egész évben. Oké, én elmentem a sulis könyvtárba, volt még kb. 2 darab, az egyiket elkértem, de valakinek még mindig nincs könyve, és talán nem is lesz. Az már a kisebbik gond, hogy rosszul van nyomtatva a könyvem, ezért órán is lemaradok, mert nekem teljesen máshol vannak a feladatok, mint a többieknek (miközben a legtöbbet ugyanabban az évben adták ki). 3. Huszonvalahányezer forintot kellett alapjáraton befizetni a könyvekért, de még ezen felül is meg kell venni egy csomó (persze nem olcsó) könyvet, én meg már egy hete üldözöm az erre kijelölt osztálytársaimat a különböző jegyzetek és könyvek árával. Ők persze nem tudnak visszaadni, tehát egy ötforintossal sem vihetek többet, mert akkor nem veszik el (és amikor végre rájuk tukmálom a pénzt, akkor rosszul írják fel a nevemet arra a lapra, amin számon tartják, hogy ki fizetett és ki nem. Tisztában vagyok vele, hogy bonyolult vezetéknevem van, de még az aláírásom is ott van, azt simán el tudja olvasni -.-)
3 felhasználónak tetszik: Lizania, Beyla, Szandi0820
2014. szeptember 08. 20:40 #8351
MarkHoffmanlives
MarkHoffmanlives
schadenfreude
 
StátuszAnd who are you, the proud lord said, that I must bow so low?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.22.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 62
Azonosító: 217259
Offline offline
Úgy az egész mai nappal...

Meg ha belegondolok magammal. Hogy nem bírok következetes lenni, mert hiába ígérem meg magamnak, hogy nem fogok mindenen idegeskedni, 10 perc múlva már legszívesebben megfejelném a falat. Meg, hogy egyáltalán vannak emberek, akik ilyen hatással vannak rám. Apróságokon annyira fel tudom kapni a vizet, hogy az egész napomra rányomja a bélyegét. Ennek ellenére próbálok lazának tűnni, amivel legalább elérem, hogy azok is idiótának nézzenek, akik még el tudnak viselni. Nem tudom befogni a pofám, mikor kéne, haragtartó vagyok és képtelen vagyok békejobbot nyújtani. Ahhoz meg pláne túl nagy az arcom, hogy beismerjem, hogy igenis bánt a helyzet, hogy 2 hete még volt legjobb barátom, most meg olyan rohadt egyedül vagyok, mint még soha az elmúlt 10 évben.
Ehhez még jön az, hogy keveset alszom, az energiám 90%-a elmegy arra, hogy utálok mindenkit (a maradékot pedig elhasználja ennek az álcázása...), bunkó vagyok, elfojtok mindent, mert beszélni senkivel sem tudok és egyszerűen nem érzek motivációt semmire. Viszont szociális élet híján legalább van időm órákat tanulni. yay.
6 felhasználónak tetszik: Lizania, ApusztákBoszorkánya, AFCfan, Szandi0820, szenya, Beyla
2014. szeptember 08. 21:25 #8352
- törölt felhasználó -    
a mai emberek akkora marhaságot találnak ki, hogy az már nem igaz. tudjátok: egy hülye százat csinál rohog.gif de most komolyan. egy marha elkezde az ájszbákitcselendzset és azóta a fél világ már megcsinálta dry.gif de ez mire jó?? semmire mellow.gif szóval... meg van ez a vers mánia, hogy ha kihívnak le kell írnod a kedvenc versed, majd te is kihívsz pár embert, hogy írják le a kedvenc versüket. és ez mire jó?? think.gif kérdem én. most meg valami marha kitalálta, hogy "csakúgymertmostezamenőéshamegcsinálomszvegjolóleszekdenagyon"mindenki kommentbe kiír egy szívecskét. és megint felteszem a kérdést: emberek EZ MI A SZ_RRA JÓ?? shout.gif ha ebből a háromból egyet meglátok, megölöm az illetőlt nunchaku.gif
(csak hogy nehogy kimaradjon az iskola miatti panaszkodás _nevet.gif ) a tanárokkal is tele van a tököm tongue.gif . a tanárok miatt, azokat a tantárgyakat, amiket szerettem, konkrétan megutáltatják velem sad.gif mondjuk azokat a tárgyakat amiket utáltam, azt meg megszeretteték velem, szóval... smileeee.gif
a kémia tanárral. annyira irritáló, türelmetlenebb mint én blink.gif olyan ember pedig kevés van a világon wink.gif de most tényleg. az első órán ki kellett menni a tanári asztalhoz. mondja az osztálynak, hogy majd mindenki jöjjön ide beírni a nevét. feláll az osztálytársam hogy menjen erre a tanár leugatja hogy: siess már! wtf.gif tehát...én is türelmetlen vagyok de ez...na mindegy. az infó tanár dettó ugyanez mellow.gif oké, hogy kemény a gimi, de ennyire??
3 felhasználónak tetszik: AliceGlam, ApusztákBoszorkánya, ddora7
2014. szeptember 08. 21:29 #8353
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (evolence @ 2014.09.08. 21:25)
szóval... meg van ez a vers mánia, hogy ha kihívnak le kell írnod a kedvenc versed, majd te is kihívsz pár embert, hogy írják le a kedvenc versüket. és ez mire jó??  think.gif kérdem én.


Mire jó a verses kihívás? Talán arra, hogy azok az egyének, akik amúgy az irodalomórát le sem sz*rják, fészbúkon művelődhessenek kicsit a sok félpucér bikinis bige képeinek csekkolása között. Mert ha máshol nem, ott talán elolvassák a verset (vagy az elejét legalább). Tény, hogy sok idióta agymenést találnak ki, de ez nem az. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Angel, chelseagirl18
2014. szeptember 08. 22:03 #8354
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2014.09.08. 21:29)
Mire jó a verses kihívás? Talán arra, hogy azok az egyének, akik amúgy az irodalomórát le sem sz*rják, fészbúkon művelődhessenek kicsit a sok félpucér bikinis bige képeinek csekkolása között. Mert ha máshol nem, ott talán elolvassák a verset (vagy az elejét legalább). Tény, hogy sok idióta agymenést találnak ki, de ez nem az. rolleyes.gif


Teljesen egyetértek. Vannak idióta, semmire sem való kihívások, de ez nincs közöttük. Engem is kihívtak, én is postoltam a kedvenc versem, és nem érzem haszontalannak a dolgot, így az emberek olvasnak jobbnál jobb műveket. Sajnos sokan nem szeretnek olvasni, talán ez kicsit meghozza a kedvüket. Meg az ice bucket challenge-et is sokan itt szidják, de ahogy nézem, közülük se tudják sokan, hogy konkrétan miért is kezdődött a kihívás. Hát nagyon nem azért, hogy az emberek csak úgy poénból nyakon burítsák egymást jeges vízzel. rolleyes.gif Az egy dolog, hogy sajnos sokan nem adakoznak, miután megcsinálták a kihívást, de alapvetően az ice bucket challenge-et abszolút pozitív, jótékony céllal hirdették meg, és nem pusztán azért, hogy az embereknek legyen valami vidám programjuk egy vasárnap délutánra. rolleyes.gif Ha valamit szidtok, akkor ne a kihívást, hanem azokat, akik elidétlenkedik és csak a poén kedvéért csinálják meg, jótékonykodni meg már nehezükre esik.

Idézet (ApusztákBoszorkánya @ 2014.09.08. 00:15)
Zavarnak azok a srácok,akik ékszert hordanak(főleg a fülbevalósok..fúj..xD )és kettő oldalt lenyíratják a hajukat,felül meg egy pamacs marad,és csőnadrág,meg szar humor,meg szar zenéket hallgatnak,és 17-18-19 éves létükre vámpírnaplókat néznek  blink.gif 
Mindeközben ez nem is lenne hű,de nagy probléma,de közben néha bunkóznak,játsszák a menőt,és minden második szavuk az,hogy g_ci...fú,és annyi ilyen van,minthogyha klónoznák őket..tűnjenek már el a Föld színéről! cray.gif


Komolyan nem értem, miért zavar téged ennyire, hogy más hogy öltözködik és viselkedik. Az én lelki békémet személy szerint a felsorolt "bűnök" közül egyik sem kavarja fel, és nem is értem, miért olyan felháborító, ha valaki ilyen. :'DDD Másrészt meg a "szar zene" meg a "szar humor" fogalma abszolút relatív. Amúgy 17-18-19 évesen szerintem egyáltalán nem meglepő, hogy valaki tiniknek való sorozatokat néz. o_o
4 felhasználónak tetszik: Lizania, Szandi0820, MarkHoffmanlives, Beyla
2014. szeptember 08. 22:07 #8355
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (johanna92 @ 2014.09.08. 22:03)
Ha valamit szidtok, akkor ne a kihívást, hanem azokat, akik elidétlenkedik és csak a poén kedvéért csinálják meg, jótékonykodni meg már nehezükre esik.


meghajolo.gif meghajolo.gif Ezt olyan szépen mondtad, hogy nem is lehetne belekötni. meghajolo.gif
2014. szeptember 08. 22:15 #8356
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Idézet (johanna92 @ 2014.09.08. 22:03)
Teljesen egyetértek. Vannak idióta, semmire sem való kihívások, de ez nincs közöttük. Engem is kihívtak, én is postoltam a kedvenc versem, és nem érzem haszontalannak a dolgot, így az emberek olvasnak jobbnál jobb műveket. Sajnos sokan nem szeretnek olvasni, talán ez kicsit meghozza a kedvüket. Meg az ice bucket challenge-et is sokan itt szidják, de ahogy nézem, közülük se tudják sokan, hogy konkrétan miért is kezdődött a kihívás. Hát nagyon nem azért, hogy az emberek csak úgy poénból nyakon burítsák egymást jeges vízzel. rolleyes.gif Az egy dolog, hogy sajnos sokan nem adakoznak, miután megcsinálták a kihívást, de alapvetően az ice bucket challenge-et abszolút pozitív, jótékony céllal hirdették meg, és nem pusztán azért, hogy az embereknek legyen valami vidám programjuk egy vasárnap délutánra. rolleyes.gif Ha valamit szidtok, akkor ne a kihívást, hanem azokat, akik elidétlenkedik és csak a poén kedvéért csinálják meg, jótékonykodni meg már nehezükre esik.
Komolyan nem értem, miért zavar téged ennyire, hogy más hogy öltözködik és viselkedik. Az én lelki békémet személy szerint a felsorolt "bűnök" közül egyik sem kavarja fel, és nem is értem, miért olyan felháborító, ha valaki ilyen. :'DDD Másrészt meg a "szar zene" meg a "szar humor" fogalma abszolút relatív. Amúgy 17-18-19 évesen szerintem egyáltalán nem meglepő, hogy valaki tiniknek való sorozatokat néz. o_o


hát az nem tiniknek van,hanem óvodásoknak,vagy kistiniknek esetleg...jól van,megszoktam hogy mindig túl jó az ízlésem a többséghez képest. biggrin.gif HOGY MÁS HOGY ÖLTÖZKÖDIK ÉS VISELKEDIK?EZ HOGYAN ZAVARHAT?xD SIMÁN.Szerintem tök normális dolog,hogy ezek zavarnak...téged meg nyilvánvalóan sok más dolog zavar,ami engem hidegen hagy...szóval...egyébként az a kedvenc versedet posztold dolog és társai szerintem is felesleges hülyeségek.Értsd meg,hogy másokat simán zavarhatnak olyan dolgok is,amiket te észre sem veszel,és fordítva. tongue.gif
2014. szeptember 08. 22:52 #8357
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Jó,ez az ízléses dolog elég egoistán hangzott tőlem,de tényleg így gondolom...(nagyon sok mai tininek sajnos nem a minőségi és elég értelmes dolgok kellenek..hanem azok a b meg c kategóriás sorozatok például..nem értem 110.gif )
2014. szeptember 09. 14:47 #8358
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Jelen pillanatban elég sok mindennel ki van a hózsákom, de talán nem is túloznék, ha azt mondanám, hogy mindennel. Kezdeném a betegségemmel, ugyanis a hétvégi panaszkodásom óta a helyzet csak rosszabb lett és nem jobb. Megjelent a láz is, taknyom-nyálam egybefolyik és még ráadásképpen úgy el van dugulva az orrom, valamint akkorára van megduzzadva a mandulám, hogy levegőt is alig kaptam éjszaka, amiből következik az, hogy szinte semmit sem aludtam. Nagy nehezen visszaalszok hajnalban, erre felébredek a telefon rezgésére. Na, már jegyeztem is meg magamban, hogy a párom nem tud aludni vagy mi a szösz. Hát nem ő volt. Egy olyan osztálytársam kezdett el zaklatni, akit egyszerűen rühellek. Sunyi, bunkó, mindenkinek nyalizik és sokkal kevesebbet dolgoznak, aminek a vége az lesz, hogy ugyanúgy aláírják a papírjukat a napi nyolc órával, mint nekem, aki ténylegesen le is szokta tölteni azt. Elkezdi bekamuzni nekem, hogy lekéste a buszt és véletlenül pont egy órát fog késni - mint ahogyan azt eddig tette is amúgy - és írjam már meg neki, hogy most az öltöző kulcs a portán van vagy még az öltözőben, mert, hogy ő lusta. Kezdjük ott, hogy az a porta alapjáraton útba esik, ha az ember sétál az öltöző felé. Ha én minden reggel be tudok menni megkérdezni, hogy ott van a kulcs, akkor ő ugyan miért nem? Úgyhogy reggel elküldtem a büdös p*csába fészbukkon és ilyen sz*rságokért kelt fel egy embert b*szdki betegen! Még, ha egy jófej csajról lenne szó, akkor amúgy lesz*rnám, de amikor egy olyan csinálja meg ezt, aki állandóan játssza az agyát, kétszínű, a kést a hátadba döfné, sőt effektíve utál téged akkor ki tudok akadni rendesen. És akkor azt hiszi, hogy senki sem tudja, hogy megint minimum két órát lefaragnak a gyakorlati időből. Eszem-f*szom megáll! Na, mindegy, aztán elmentem a háziorvosomhoz, ami szintén nem volt smafu. Egy órát malmozott bent, míg képes volt behívni egy embert, úgyhogy a Beavatottból csak nem 50 oldalt tudtam bedarálni a rendelőben. De legalább az orvosom volt most kivételesen normális, pedig általában igazi tirpák és lekezelő az emberrel. Ilyen betegen meg amúgy sem jelenhetek meg munkahelyen, hiszen végig fertőzném az összes gyereket, ebből meg nem szeretnék konfliktust, így a héten viszont itthon maradok lábadozni. Talán ez az egy pozitívum lesz ezen a héten, de egyébként semmi más.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, ApusztákBoszorkánya
2014. szeptember 09. 16:17 #8359
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Azzal, hogy mióta elkezdődött ez a tanév, minden szituációban én szívom meg (hacsak nem vagyok bunkó és nem veszek figyelembe másokat, de ez nem szokásom...). És ez nem is bántana, ha nem lenne az, hogy a barátaim is kiröhögnek érte. Másik angol csoportba kerültem, mint ők. Nem gáz, nem barátkozni járok órára, de azért nem hiányzott, hogy azt halljam, hogy "szegénykém, de rossz neked!". Pénteken 8. órám is van (angol), nekik meg nincs, mert ugyebár külön csoportban vagyunk. Oké, ebbe sem halnék bele, mert csak lektoros angol, az mindig lazább, de persze nekik ezért is be kell szólni, hogy "Háhá, becs*szted, pénteken is itt kell ülnöd nyolcadik órán, nekünk meg nem!". Ezért vannak a jó barátok, tényleg... Akkor ott van még a tesi, amiben szintén teljesen béna vagyok, nem is értem, miért. Átlagos testalkatom van, nincsenek plusz kilóim, és teljesen egészséges vagyok (tudtommal), és mégis, én bírom a legkevésbé a tesit. A tanár is utál már, gondolom lusta dögnek tart, amiért az utolsó 1 kört csak sétával bírom futásnál. És amikor a barátaimnak arról panaszkodom, hogy mennyire rosszul voltam és hogy elfáradtam, akkor csak rávágják, hogy "most miért, ez tök könnyű volt". Na kösz.
És ez csak 2 példa arra, hogy miért érzem magam egy totális lúzernek. Mindig az voltam, most is az vagyok, és talán az is maradok.
2 felhasználónak tetszik: Lizania, Szandi0820
2014. szeptember 09. 16:19 #8360
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2014.09.08. 21:29)
Mire jó a verses kihívás? Talán arra, hogy azok az egyének, akik amúgy az irodalomórát le sem sz*rják, fészbúkon művelődhessenek kicsit a sok félpucér bikinis bige képeinek csekkolása között. Mert ha máshol nem, ott talán elolvassák a verset (vagy az elejét legalább). Tény, hogy sok idióta agymenést találnak ki, de ez nem az. rolleyes.gif


Ámen, köszönöm szépen. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
540 oldal 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!