Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 13. 17:13 #8401
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Sétálgattam a belvárosban és minden létező tízen-huszon éves kis liba bőrdzsekiben és arany (WTF) tüskékben járkált. Ilyenkor mit csináljon egy tisztességes metalos? Az agyamra mennek, hogy mindegyik azt hiszi, hogy milyen "menő", hogy ő most bőrdzsekiben és tüskékkel mászkál. Ha, az enyém nagyobb mad.gif És az a baj, hogy már évek óta ezt csinálják, cseréléjék márt ezt is le, mint ahogy minden mást heti szinten cserélgetnek, mert "kiment a divatból"( _nevet.gif ). Miért pont ez? Miért gondolja azt mindegyik szerencsétlen ostoba, hogy ettől most jó lesz? Kopírozni akarsz idióta? Mutatok neked én egy kis extrém metált és soha a büdös életben nem nézel rá az én (és az azokra hasonlító) cuccaimra reklamalo.gif
A másik meg a Second Stone S.hit. Azaz a ""Slipknot"", de ez már rég nem 'Knot. Ott villognak a nyavajás discogömbbel ... na ebbe nem kezdek bele, túl hosszú lenne.
Egyébként elkaptam valami nyavalyás náthát és most még levegőt se kapok.
9 felhasználónak tetszik: Starlover5000, Szandi0820, Fannycska999, Beyla, icarlyluv, ApusztákBoszorkánya, AFCfan, Nina 10, Jody
2014. szeptember 13. 17:17 #8402
- törölt felhasználó -    
MATEEK furesz.gif diablo.gif mad.gif mad.gif mad.gif dry.gif dry.gif
2014. szeptember 13. 18:40 #8403
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
A töri dogával. Három évi anyagot kéne megtanulnom hétfõre, de a mandulám még mindig nem gyógyult meg teljesen és alig bírok koncentrálni. Raádásul hétfõn tovább is kell bent maradnom mert az az igazgató aki tulajdonképpen elb*szta a sulit (így volt, ebben az évben összesen csak 15 új gyerek jött az iskolába), felírt engem a gyógytornára, közben a gerincemnek semmi baja, oké, hogy még "fejlõdésben" vagyok, de egyáltalán nem vagyok görbe. És mivel buszos is vagyok így még másfél órát kell majd üldögélnem, hogy elérjem az esti buszt, mert elõtte egy sem jönn, a torna miatt az összeset lekésem amivel közlekedni szoktam.
A második legnagyobb bajom egy bizonyos staritys emberkével lenne. Kimásolt a profilomról egy képet amit én készítettem, a linkben benne is van a 'Nina_10', de Õ ennek ellenére ellopta. Nem bántana ha csak egy ismeretlen, kretívitásmentes személyrõl lenne szó, már megszoktam, hogy másolnak a profilomról. De most egy barátom lopott, aki nagyon kedves nekem és még csak el sem kérte azt a bizonyos képet. Nagyon haragszom rá, fogalmam sincs mit csináljak.
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, icarlyluv, Lizania, AFCfan
2014. szeptember 13. 20:33 #8404
- törölt felhasználó -    
Egyes osztálytársaimmal.

1. Én felelek azért hogy amikor elkezdődik egy tanóra, a tábla mindig tiszta legyen, hogy a tanár írni tudjon rá.. De a kedves osztálytársaim képtelenek felfogni, hogy ne írjanak szünetben a táblára. Olyanokat írkálnak a nagy francért hogy Szeretünk Mari néni, Orsi néni szívbe beleírva. dry.gif dry.gif
Tökre feleslege mivel 1 hogy a tanár letörli, meg krétapazarlás.
2. hogy engem csesznek le miatta.

2. Eléggé ítélkező osztálytársaim vannak.
Erkölcstan órán kérdezték kinek mi a kedvenc színe?.
Én válaszoltam: fekete.
Erre mindenki elkezdi: Öööö óké!
Mi a franc bajuk van ha nem a rózsaszínt meg a neonsárgát nyomatom? bolond.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, icarlyluv, Lizania
2014. szeptember 14. 08:58 #8405
Titanyla
Titanyla
dreamer
 
Státuszdo all things with love ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.31.
Hozzászólás: 1542
Csatolások: 26
Azonosító: 232551
Offline offline
Azzal, hogy tegnap hátulról rám köhögött egy csaj, ma pedig elviselhetetlenül fáj a torkom. angry.gif Alig várom a következő napokat, amikor már levegőt sem fogok kapni, köhögök és az orrom alatt teljesen piros lesz glare.gif
2 felhasználónak tetszik: Starlover5000, Beyla
2014. szeptember 14. 13:02 #8406
- törölt felhasználó -    
Imádom az esőt, de ez már sok! Nem tudok kimenni, egész héten 4 fal között voltam... mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: icarlyluv, Beyla
2014. szeptember 14. 13:25 #8407
- törölt felhasználó -    
Legjobb barátnőmmel. Tudja nagyon jól, hogy a gépemen semmit nem lehet megnézni, a telefonom kb. ugyanilyen alkalmatlan hosszú videók megtekintésére, stb., erre megkérdi, láttam-e már az eredeti István, a királyt. Mondtam, hogy sajnos nem, erre volt képe megkérdezi, hogy "Milyen hungarista az, aki nem látta az igazi István a királyt?!"... Hát b*zdmeg, olyan, akinek nincs pénze elmenni az előadásra, sz*r a gépe és a telefonja, így még youtube-on se tudja megnézni, mondjam tovább? dry.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, icarlyluv, Lizania, ApusztákBoszorkánya, Beyla
2014. szeptember 14. 13:40 #8408
- törölt felhasználó -    
A nettel. Utálom amikor három percenként elmegy és aztán visszajönt újabb két és fél másodpercre...
3 felhasználónak tetszik: icarlyluv, Lizania, ApusztákBoszorkánya
2014. szeptember 14. 14:06 #8409
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy folyamatosan esik az eső, már lassan egy hete, és nem mehetek ki a házból, és rányomja a hangulatomra a bélyeget. sad.gif Suli után midig sétálgatok a városban, és most nem tudtam.
Azzal, hogy a matektanár szerint a hétvége tökéletes arra, hogy végig matekozgassunk, most is feladta az egész témakörből a gyakorlónkban az összes feladatot házinak. ja, és egy csomót még nem is tanultunk. unsure.gif
Azzal, hogy a suliban pár lány akiket a barátnőimnek hittem folyamatosan kiközösítenek, és nem képesek elmondani, hogy mi a baj velem. Egész múlt évben velük voltam, és egy csomó dolgot elmondtam nekik, és ők is nekem, de most midig titkolóznak. És kezdem úgy érezni, hogy csak egy másik lányt helyettesítettem, aki tavaly nem nagyon járt suliba... reklamalo.gif És ez zavar, meg rosszul esik.
4 felhasználónak tetszik: Starlover5000, icarlyluv, Lizania, ApusztákBoszorkánya
2014. szeptember 14. 15:44 #8410
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Anyu olyan szinten kiakaszt az utóbbi pár napban, hogy utálok lassan itthon lenni, mert csak azt hallom, ahogy mindennek elhord a hülye barátnői előtt, akiknek rohadtul semmi közük a magánéletünkhöz, aztán később meg azon nyávog majd nekem, hogy miért kellett elmondania ezt meg azt.
Plusz mindent elfelejt, mindent. És rohadtul aggódom emiatt. Nemcsak én, hanem apa is. Néha már tök alapvető dolgokat elfelejt, hatszor kell rászólnunk, hogy vegyen ez meg azt, és tuti, hogy elfelejti. Tegnap este mondtam, hogy sima csirkét csináljon ebédre, csak egy kis fűszert rakjon rá, mert úgyis saláta van. Erre rántotthúst csinál, mikor öcsi is elmondta, hogy sima csirke legyen. Persze most mi vagyunk a hülyék, meg a rosszak, hogy megint azzal jöttünk, hogy elfelejtette és most perpillanat azt kívánja, hogy fulladjunk meg a salátától. Kösz, tényleg.
7 felhasználónak tetszik: Starlover5000, Szandi0820, AFCfan, icarlyluv, Lizania, ApusztákBoszorkánya, Jody
2014. szeptember 14. 15:54 #8411
- törölt felhasználó -    
Idézet (riri17 @ 2014.09.14. 15:44)
Anyu olyan szinten kiakaszt az utóbbi pár napban, hogy utálok lassan itthon lenni, mert csak azt hallom, ahogy mindennek elhord a hülye barátnői előtt, akiknek rohadtul semmi közük a magánéletünkhöz, aztán később meg azon nyávog majd nekem, hogy miért kellett elmondania ezt meg azt.
Plusz mindent elfelejt, mindent. És rohadtul aggódom emiatt. Nemcsak én, hanem apa is. Néha már tök alapvető dolgokat elfelejt, hatszor kell rászólnunk, hogy vegyen ez meg azt, és tuti, hogy elfelejti. Tegnap este mondtam, hogy sima csirkét csináljon ebédre, csak egy kis fűszert rakjon rá, mert úgyis saláta van. Erre rántotthúst csinál, mikor öcsi is elmondta, hogy sima csirke legyen. Persze most mi vagyunk a hülyék, meg a rosszak, hogy megint azzal jöttünk, hogy elfelejtette és most perpillanat azt kívánja, hogy fulladjunk meg a salátától. Kösz, tényleg.

Nálunk is ilyenek vannak, hetek óta ezek mennek, és amilyen jelzőkkel anyám illet engem... és csodálkozik, hogy nem mozdulok ki a szobámból ha itthon vagyok, vagy nem kommunikálok velük különösebben. Iszonyatosan utálok itthon lenni. rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: Starlover5000, riri17, AFCfan, Lizania, ApusztákBoszorkánya, Jody
2014. szeptember 14. 17:28 #8412
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Most per pillanat? Úgy mindennel. Be vagyok zárva a lakásba, a négy fal közé egy olyan országban, amit utálok...miért nem megyek el innen? Egy szóval össze tudom foglalni...pénz sad.gif
És míg lesz pénzem az idő...az idő meg mostanában mintha ólomlábakon járna...mikor telik el az a nyamvadt másfél év?? dry.gif dry.gif mad.gif mad.gif
2 felhasználónak tetszik: Lizania, Angel
2014. szeptember 14. 17:31 #8413
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Most nem találok egy zenét sem,amitől jobban érezném magamat. cray.gif
2014. szeptember 14. 17:32 #8414
Pezz
Pezz
új tag
 
StátuszCsak mert nincs herceged, az nem azt jelenti, hogy nem vagy hercegnő.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.14.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 233361
Offline offline
Sok mindennel..főleg a sulikezdéssel!
2014. szeptember 14. 19:29 #8415
- törölt felhasználó -    
Először is magammal. Utálom, hogy nem tudok beszélgetni az emberekkel a barátaimon és a családomon kívül. Ha egy idegen emberrel kell beszélnem, ideges leszek és egy normális mondat nem csúszik ki a számon, ha egyáltalán ki tudok valamit nyögni. Vagy ha összegyűlik a rokonság, mindenki beszélget mindenkivel csak én nem. Ülök, nézek magam elé és azon gondolkozom, hogy mit keresek én közöttük. Idegennek érzem őket, nem is kedvelem és ha tehetem kerülöm a társaságukat (egyéb okok végett). Próbálnak velem beszélgetni, de a második kérdéstől a magánéletemben kezdenek el áskálódni. Az még oké lenne ha megkérdeznék, hogy 'van barátod?' én meg választ adok a kérdésükre. Nekik ez nem elég, tovább bombáznak a kérdéseikkel, amitől sarokba szorítva érzem magam. Utána még kérdik, hogy miért nem beszélgetek velük többet. Én sem kezdem el kérdezgetni őket, hogy lassan itt a hó vége, be fizették-e már a számlákat, és ha nem akkor miért vagy mikor tervezik. A legjobb az volt mikor az egyik családi összejövetelen beszélt hozzám az egyik nagynénim, amit nem hallottam (nem jó a hallásom) és ezért le lettem hülye bunkózva. Még ő van felháborodva, hogy kerülöm őt és nem beszélek vele...
Másodszor a családommal. Milliószor mondtam már nekik, hogy utálom az orrom, de mindig azzal viccelődnek. Közben észre sem veszik, hogy mennyire megbántnak vele. De ha én teszek valamilyen megjegyzést...
Harmadszor az egyik rokonom kislányával. Múltkor elkezdett kiosztani miközben nézte a francbúkos képeim, hogy nem lettek jók és több sminket kellene használnom (nálam a szemceruza és a spirál teszi ki a sminkkészletet). Mindez egy 11 éves lány szájából hangzott. Hát a pofám leszakadt. Megmutatta az ő smink cuccait, egy felnőtt nő is megirigyelné. Persze használja is őket. Tudom, hogy a fiatal lányok ilyenek, de akkor is. Én már csak azon csodálkozom, hogy képes vagyok még csodálkozni ilyeneken rolleyes.gif
10 felhasználónak tetszik: icarlyluv, Szandi0820, Misuzu86, ApusztákBoszorkánya, AFCfan, Lizania, Beyla, Pöttömke, Fannycska999, menthol
2014. szeptember 14. 23:00 #8416
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Porkéz @ 2014.09.13. 16:51)
Az emberekkel. Annyira borzalmasak tudnak lenni, hogy arra nincsenek szavak. Ma voltunk apuval meg öcsémmel a szomszéd városban kocsival, egyszer csak az út szélén láttunk egy nénit feküdni a földön. Egy csomó kocsi hajtott el ott, egy se állt meg. Mi megálltunk, apu odament, és felsegítette. Kiderült, hogy a néni elesett, percek óta feküdt már ott. Egyébként velünk egyszerre megállt még egy kocsi, de mikor látták, hogy apu felsegíti a nénit, továbbmentek.
Nem lehetnek ennyire gerinctelenek az emberek. Egy szegény idős néni elesik, fekszik az út szélén, és inkább kikerüli az összes autó? Undorító, komolyan mondom. Mikor apu visszaszállt a kocsiba, a néni mosolygott, integetett nekünk... Az emberek meg hagyták a földön fekve... Gerinctelen, undorító egy társadalomban élünk.
Annyira sírhatnékom van erre gondolva... Ahogy ott fekszik szegény tehetetlenül, és senki le se sz*rja. Hát ilyennek kell lennie az embereknek? unsure.gif


Hasonló empátiaszegény embereket láttam ma WSR után, a buszra várva. Mivel 20 percenként mentek a buszok, heringparti volt. De hogy annyi emberség ne legyen senkiben, hogy a kerekesszékes fiatalembert egyik sem engedi fel, az már durva... végül valahogy csak el tudott menni a busszal (legalábbis azt hiszem, mert nem láttam utána), de képzelem, milyen körülmények között. dry.gif
On: sikerült megfáznom. Úgy látszik, hogy a hungaroringi megázás hagyományát muszáj feltétlenül kiegészíteni valami nyavalyának, mert anélkül nem lenne az élmény teljes. rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: icarlyluv, ApusztákBoszorkánya, Lizania, Beyla, Pöttömke
2014. szeptember 14. 23:06 #8417
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
A facebookkal,hogy a legtöbben nem akarnak nélküle élni,amúgy is,mikor megy ki a divatból?Minden információt ott közölnek már a tanárok is,meg maga az iskola.Ha valakinek meg megadod az e-mail címedet,mert mondjuk jóban voltatok,akkor nem is ír rád,arra hivatkozva,hogy miért nincsen fb-od? bolond.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, Lizania, CandUs, Pöttömke, Dalmika7, Misuzu86
2014. szeptember 15. 15:42 #8418
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Az egész szombat délutánom azzal telt, hogy megtaláljuk azt a Romeo és Júlia könyvet, ami a "megfelelő" fordítás. Vagyis: az egész osztálynak a Kosztolányi fordítás van meg, nekem meg teljesen más. Mert mindenki kikölcsönözte a sulikönyvtárból. Lehet, hogy én voltam a hülye, de nem gondoltam volna, hogy nekünk más fordítás van, és hogy ez számít. Ja, és pénteken tudtuk meg, hogy hétfőre el kell olvasni. Elmentünk anya egyik barátnőjéhez, hogy neki meg van-e. Három is van neki, egyik sem Kosztolányi fordítás. Mehettünk a könyvtárba, de lejárt a tagságim, előbb meg kellett hosszabbítani. Aztán végre meg lett a Kosztolányis könyv. Jó. Hétvégén szépen kiolvastam. Gondoltam ma írunk belőle. Nem, nem írtunk blink.gif
6 felhasználónak tetszik: Lizania, AFCfan, Szandi0820, Pöttömke, Fannycska999, ApusztákBoszorkánya
2014. szeptember 15. 15:45 #8419
- törölt felhasználó -    
Az osztálytársaimmal, akik egész nap a zenei ízlésemen röhögtek...
8 felhasználónak tetszik: Beyla, icarlyluv, Lizania, Szandi0820, Pöttömke, Fannycska999, ApusztákBoszorkánya, Misuzu86
2014. szeptember 15. 15:56 #8420
Beby99
Beby99
Tinkerbell™
 
Státusz"I don't want him in my heart. I want him here with me!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.20.
Hozzászólás: 2300
Csatolások: 163
Azonosító: 147664
Offline offline
A sok buta cicababával akik azt hiszik ők a tökéletesek és náluk nincs jobb. ( akkora arcuk van ha neki mennének egy háznak az a földdel válna egyenlővé! dry.gif mad.gif )
Holnapra egy 3 perces folyékony angol beszámolót kell tartano az English Speaking Countries-ról ami számomra elég érthetetlen és kicsit unalmas is és be kell pótolnom azt a 6 oldalt a füzetembe amikor hiányoztam blink.gif unsure.gif ohmy.gif mellow.gif cry.gif wacko.gif wub2.gif
4 felhasználónak tetszik: Lizania, Pöttömke, Dalmika7, ApusztákBoszorkánya
540 oldal 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!