Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 16. 11:31 #8421
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
A náthával. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, CandUs
2014. szeptember 16. 14:30 #8422
- törölt felhasználó -    
Holnapra háromoldalas töri leckét, nagy csomó angolt, földrajzot térképpel, matekot és irodalmat kell tanulnom... éjfélig nem végzek ezekkel...
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, CandUs, Pöttömke, Fannycska999
2014. szeptember 16. 14:33 #8423
Leny
Leny
 
StátuszRepül a léptem, oly vígan szál... <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.13.
Hozzászólás: 544
Csatolások: 15
Azonosító: 233283
Offline offline
Azzal, h valaki meg tud változni egy apró kis "szerelem" miatt.
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2014. szeptember 16. 18:03 #8424
- törölt felhasználó -    
Idézet (Leny @ 2014.09.16. 14:33)
Azzal, h valaki meg tud változni egy apró kis "szerelem" miatt.

Mit értesz apró alatt? És hogy érted, hogy megváltozni? Pont ezzel van ma tele a tököm. Rájöttem, hogy mióta szerelmes vagyok, gyökerestül felfordult az életem. Megváltoztam, érettebb lettem, mindenhez másképpen állok hozzá. Szebb lett az életem, ugyanakkor rosszabb is. Ő ad erőt sokmindenben, az ő mintájára csinálok sok dolgot, olyan akarok lenni, mint ő. De közben elfelejtem, hogy ki vagyok, és mit kéne csinálnom. Mindenkiben a rosszat látom mostanság, és gőzöm sincs, mit kezdjek a jövőmmel. Mikor fogok túllépni rajta? Valószínűleg soha. Hogy miért? Mert számomra ő tökéletes, és soha nem fogok hozzá hasonlót találni. És a main problem, hogy három évtized és párezer kilóméter választ el minket. Meg persze a tény, hogy családja van, és tökéletes házassága (újabb ok, amiért imádom). Nem akarok vele lenni, vagy ilyesmi. Jó lenne, persze, de nincs rá esély, és soha nem is lesz. De valamiért ő akkor is több, mint egy bálvány. És valószínűlerg soha nem fogom tudni megköszönni neki, amit értem "tett". Aztán van mégegy dolog, ami a szívemet nyomja: lehet, hogy a több ezer általam elolvasott interjú és megnézett műsor mögött valójában egy teljesen más ember van. Lehet, hogy csak egy karakterbe estem bele. Meg a dolog szürrealitása, hogy az apám lehetne. Talán soha nem fogok tudni rajta túllépni, és ezzel együtt elrontom a saját életemet. És lassan már semmi sem érdekel, nincs életkedvem semmihez, amihez korábban volt. Mióta szerelmes vagyok, nagyon változó a hangulatom, és sokszor azt kívánom, bárcsak egy hülye liba lennék, aki nem gondolkozik annyit mindenen.
Lényeg: a komoly szerelem igenis megváltoztathat valakit. Én naponta értékelem át miatta az életem.

Másik: anyám rámerőszakolta az iskolai magyar előkészítőt. Semmi kedvem még egy órát rohadni a rühes suliban sok idióta között. És anyám azt hiszi, hogy az egyébként haszontalanul eltöltött időmet sajnálom rá. Hát nem.
5 felhasználónak tetszik: menthol, Pöttömke, Szandi0820, AFCfan, icarlyluv
2014. szeptember 16. 18:16 #8425
- törölt felhasználó -    
a kamu EDM fanokkal. Ez az olyan embereket takarja akik állandóan mondogatják, hogy mennyi DJ-t ismernek meg állandóan azt hallgatják, aztán azt nem tudják kimondani, hogy Afrojack mega_shok.gif (sajna nem egy ilyen ismerősöm van)
Én nagyon szeretem őket, állandóan ilyeneket hallgatok, és erre meg februári dalokat mutatnak, hogy de jó hallottad már? Hát k*rvára hallottam, és már cseszettül unom is. fool.gif Vagy, hogy mennyit isznak meg buliznak jönnek a kamu történeteikkel aztán meg azt se tudják, hogy a Kalinka nem egy egzotikus ital, hanem vodka. treaten.gif Nagyon ki vagyok már tőlük.
2014. szeptember 16. 18:30 #8426
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Lehet napi szinten kéne ide írnom, mert már felrobbanok laugh.gif

Most úgy épp mindennel.

Osztálytársam nem jött suliba, és persze megint mindenki rohant hozzám, hogy mi van vele. Persze annyit tudtam, hogy orvoshoz járkál, de azt, hogy milyenhez, és miért, azt nem. Tegnap megkérdezte barátnőm a jelenlegi legjobb barátnőjét a csajnak arról, hogy miért járkál orvoshoz? Elmondta, hogy valamit elkapott, és nőgyógyászhoz kell mennie, mi persze tudtuk, hogy valami fertőzés, és viccelődtünk kicsit, hogy biztos a barátjától kapott el valamit, vagy a wc-n valahol, és a csaj végig hallotta. Ezzel még nem is volt baj, mert utána még kicsit elbeszéltek erről (bő fél percig xD) aztán neki is mennie kellett, mi pedig folytattuk a társalgást. De ma visszaütött. Barátnőm rászólt a nap folyamán, hogy mi lenne, ha nem nyávogna (mert komolyan, mint a fürdős k*rvák, úgy nyávogott...) erre megsértődött. Aztán a csaj elmondta neki, hogy mi mit mondtunk. Na jó, erre bepöccent, és még le lett cseszve barátnőm, hogy miért nem tőle kérdezi? Na most, ha barátnőm megkérdezi tőle (bármikor!!!) hogy mi a baja, akkor annyit ír, 'hosszú...' és nem mesél semmit. Persze, hogy valahonnan máshonnan kell informálódnia. Aztán ma délután kikészítette szegényt, ezzel a hozzáállásával, és barátnőm azt hitte, hogy rossz ember, én pedig nyugtatgattam, hogy ne foglalkozzon vele, mert nem éri meg, hiszen ha neki többet jelent a féléves barátság a minknél, akkor ott nem velünk van a baj, és sz*rni kell a fejére...Persze kis dolog, de annyira rosszul esik, hogy ennyire megváltozott, hogy az hihetetlen, de már nem igazán érdekel, mert rájöttem, felesleges vele foglalkoznom...

Szóval elég érdekes szitu, én kicsit felhúztam rajta magam, és majdnem be is mentem a városba helyre rakni őket...
7 felhasználónak tetszik: menthol, Lizania, Szandi0820, Pöttömke, AFCfan, icarlyluv, Beyla
2014. szeptember 16. 18:55 #8427
- törölt felhasználó -    
A legtöbb fiú éretlen viselkedésével. Egy ideig még viccesek, de aztán elmennek egy olyan irányba, amin szerintem mi lányok már nem tudunk nevetni. Erre jó példa a mai: a fiúk hangosan pontozták az előttük elsétáló lányokat egy tízes skálán (köztük engem is). Nem is az a baj, hogy komolytalankodnak, de azért egy gimnazista sráctól elvárom, hogy bánjon tisztelettel egy lánnyal. Amit sajnos egyre ritkábban tapasztalok...
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, menthol, Angel, Pöttömke, johanna92, AFCfan, icarlyluv, ApusztákBoszorkánya, Beyla
2014. szeptember 16. 19:05 #8428
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hát azzal, hogy egyáltalán dolgozni kő', és maximum egy lónak a testrészét kapom, nemhogy még fizetést, amit el tudnék tapsolni különböző dolgokra. Eskü, úgy még lenne is az embernek kedve hajnalban felkelni, napi nyolc órán keresztül pörögni és későn haza érni, ám nuku fizetéssel rohadtul hervasztó ez így.sad.gif Időm is alig van, semmit sem tudok csinálni, pedig olyan ötleteim vannak a regényemhez, hogy már csak a pötyögésre vágyok, de ilyen fáradtan van a halálnak egyáltalán a gép előtt poshadni órákig. Pluszban érzem, hogy elszoktam a munkától, ugyanis elég kellemetlen fájdalom gyötri mind a két lábamat a lábujjaimtól a sarkamig. Fura, mert nyáron meg sem kottyant az, hogy mind a nyolc óráig le sem ültem a hét minden napján. Mondjuk ebben a klumpa is közre játszik, mert még mindig lusta voltam elmenni és venni egy olyat, ami ténylegesen alkalmas az állóképességet igénylő munkához. Egyedül az nyugtat, hogy még este hét óra van, az ágyamhoz húztam a gépet, s mindenféle akciófilmmel (of course kémfilmekkel amúgy biggrin.gif ) meg sci-fivel pihengetek egészen holnap hajnalig. Borzasztó abba belegondolni, hogy másnap meg kezdődik az egész elölről... blink.gif Mintha egy időhurokba kerültem volna és folyamatosan minden áldott nap ugyanaz játszódik le.
7 felhasználónak tetszik: Angel, Pöttömke, Szandi0820, icarlyluv, ApusztákBoszorkánya, AFCfan, menthol
2014. szeptember 16. 19:46 #8429
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Most meg azzal,hogy már látom,hogy nagyjából mi a valóság,hogy egy hétköznapi embernek mennyi szenvedést kell elviselnie,hogy életben maradjon,most látom a legjobban,kiskoromban milyen szépnek és játékszerűnek fogtam fel az egészet...és túl sok tv-t néztem kiskoromban,és azt hittem az ott látottak hasonlítanak a valósághoz...és nem szeretném,hogy a technológia tovább fejlődjön,hogy nagyon elgépiesedjen az emberiség..persze még azért távol állunk tőle,de azért már próbálnak afelé menni..és úgy átlagban a dolgok nem igazságosak.(ez eléggé közhelyes,tudom )
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Dalmika7
2014. szeptember 16. 22:09 #8430
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Ha a tanár megmondja, hogy miből lesz a doga, akkor nehezére esne tényleg abból íratni? Tegnap egy csomót gyakoroltam meg tanultam, mert egy kukkot nem értettem az anyagból, órákat szenvedtem vele, hogy végre értsem valamennyire, erre ma bemegyek órára, és minden van a dogában, csak az nem. Helyette kb. a fél röpi egy olyan feladatból állt, amit még annyira sem értettem, mint azt a másikat, de ezt még nem is gyakoroltam, mert úgy volt, hogy nem lesz benne. Mostmár mindegy is.
Oké, ezen a traumán sikeresen túltettem magam, sőt, még azon is, hogy törin a fél anyagot nem sikerült lekörmölni, mert a tanár akkora betűkkel ír a táblára, mint a kisujjam (és a könyv sincs hasznomra, mert az magyarul van, a felelésre meg az angol nyelvű jegyzetből kell készülni). Sebaj, barátaimmal összeraktuk amit sikerült leírnunk, szóval ez nagyjából megoldódott, a nagyobb baj az, hogy magyarra a tanárnak megint sikerült olyan házit feladnia, amit senki sem ért, mert abból az anyagrészből adta fel, amit még el sem kezdtünk omg.gif És a legszebb az egészben, hogy ha nem csináljuk meg, egyest ad (elvileg...)
5 felhasználónak tetszik: Lizania, Angel, icarlyluv, Pöttömke, Szandi0820
2014. szeptember 16. 22:28 #8431
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Tudom, hogy amit a főnök mond, azt meg kell csinálni, de van, amikor elgondolkozom, hogy én most tulajdonképpen miért is vagyok ott. rolleyes.gif Lesz ismét egy konfirmandus találkozó, amelyre értelemszerűen meghívókat kell küldeni. Vagy pontosabban nekem kivinni. Mindebben az a szép és jó, hogy két levél volt pontosan megcímezve, a többinél csak utca. Én pedig hiába lakom ebben a retek faluban 22 éve, amennyit én kijárkálok, sejthetitek, hogy mennyi embert ismerek. rohog.gif A tisziné házra pontosan tud mindenkit, hogy ki hol merre lakik és neki a "szolgálati" autójával kb. fél óra lenne az egész, míg nekem rámenne az egész napom úgy, hogy miatta úgy megfáztam, hogy reggel a melóba betekerés is alig megy. dry.gif Ráadásul kiderült, hogy az egyik boríték, amit ki kell vinni, majdnem a szomszédja és hittanórára arra szokott menni. Azért az vicc, hogy még ennyire sem képes... Lassan már tényleg a budit is nekünk kell lehúzni utána. rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: Lizania, Beyla, Angel, icarlyluv, Pöttömke, ApusztákBoszorkánya
2014. szeptember 17. 09:27 #8432
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Elképesztően fáj a hátam. Szerintem megfáztam, mert Nekem olyankor szokott fájni a hátam/vállam. Emiatt jó, ha aludtam az éjjel egy órát, és akkor még sokat is mondtam. Kialvatlanul pedig egész egyszerűen használhatatlan vagyok. Semmihez sincs kedvem, a közérzetem se jó. Alig kezdődött el a nap, de már most azt kívánom legyen vége, és remélhetőleg kitudom magam aludni magam ma éjszaka. Ja és így menjek dolgozni...
5 felhasználónak tetszik: Lizania, menthol, Szandi0820, Beyla, ApusztákBoszorkánya
2014. szeptember 17. 16:20 #8433
- törölt felhasználó -    
A gyökér szomszédokkal. Ostobák és hihetetlenül rosszindulatúak.
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, icarlyluv, AFCfan, menthol, Beyla, ApusztákBoszorkánya
2014. szeptember 17. 16:46 #8434
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Miért néz ki úgy a legtöbb fiatal férfi/fiú,mintha mind b_zi lenne? (költői kérdés volt) laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: icarlyluv, Titanyla, Angel
2014. szeptember 17. 16:58 #8435
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Azzal, hogy miért van ennyi korlátolt ember a mai világban?? dry.gif
4 felhasználónak tetszik: icarlyluv, menthol, Szandi0820, Angel
2014. szeptember 17. 17:35 #8436
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Ma éppen..?

Napok óta fáj a hátam, és eleinte azt hittem, hogy a suliba hordott töménytelen mennyiségű cucc miatt, ami a táskámban rejlik, de rá kellett jönnöm, hogy nem. Éjszaka lefekszem, nem bírok 5 percig feküdni egyik oldalamon sem, mert fájni kezd, és nem hagyja abba. Ugyanez van, ha állok, ülök, vagy akármit csinálok. Egy idő után meg rohadt unalmas, és marhára idegesítő...

A másik pedig az, hogy mindenkinél azt veszem észre, hogy én vagyok a második. Komolyan. A szüleim, a barátaim, az ismerősök, akikkel napi szinten beszélek (személyesen, vagy akár neten). Ezt hogy vettem észre? Legjobb barátnőm faképnél hagyott, aztán akivel szoktam beszélgetni, egy másik lány miatt lekoptatott konkrétan, aztán a barátom felhív, és a 7 percből, jó ha felet végig beszéltünk, ami rohadt szarul esett...nem figyelnek rám, szóval akár még tetkót is csináltathatnék a homlokomra, még az sem érdekelne senkit...és most rohadtul elveszettnek, és elcseszettnek érzem magam, amiért ilyeneken bukok ki, de a lelkivilágom már porig rombolódott, és semmi nincs meg belőle...lehet szánalom ez az egész dolog, de engem nagyon idegesít már napok óta...
9 felhasználónak tetszik: icarlyluv, Misuzu86, Seherezade1050, Lizania, ApusztákBoszorkánya, CandUs, menthol, Szandi0820, Beyla
2014. szeptember 17. 17:39 #8437
Leny
Leny
 
StátuszRepül a léptem, oly vígan szál... <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.13.
Hozzászólás: 544
Csatolások: 15
Azonosító: 233283
Offline offline
A tanulással. De kinek nem?!
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2014. szeptember 17. 17:56 #8438
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Hamarosan lesz az a nap, amit utálok. Mikor egész nap csak otthon bőgnék a szobámba, és depis dalokat hallgatnék. 10 éve halt meg a Dédim. Amit én rohadtul képtelen vagyok feldolgozni, hihetetlenül hiányzik, hogy nincs itt velem, nem köszönhetek el tőle reggel és nem kiabál rám se, hogy ne egyek annyi csokit. Így visszagondolva szerintem nekem addig volt igazi gyermekkorom. Ő nevelt fel, emlékszem mennyire várta, hogy suliba menjek. És mikor egyszer hazamentem, közölték velem, hogy a Dédi meghalt és én fel se tudtam fogni. Kicsit ijesztő, hogy ennyi éven keresztül nem tudok túllépni ezen, de annyi mindent szeretnék elmondani neki. Tudom, hogy nagyon sokat szenvedett, de bármit megtennék azért, hogy visszakaphassam Őt.
10 felhasználónak tetszik: Seherezade1050, Lizania, icarlyluv, ApusztákBoszorkánya, Fannycska999, CandUs, AFCfan, menthol, Szandi0820, Beyla
2014. szeptember 17. 18:30 #8439
- törölt felhasználó -    
A hegedűtanárom megrendelt nekem négy kottát, az én beleegyezésem nélkül. Soha nem is hallottam róluk. Plusz a tanárom nem mondta, hogy kellenek új kották. Na, ez csak azért szép, mert egy: nem is ő mondta nekem, hanem utánam küldött egy csajt, kettő: amikor a kottaárus közölte velem az összeget, egyszerre ezer gondolat futott át az agyamon, többek között a "soha nem fogunk tudni elköltözni" is. Elegem van már az egész hegedűből, drága, macerás, nem is vagyok jó, nincs kedvem és időm... Bahh.
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Lizania, CandUs, menthol, Szandi0820
2014. szeptember 17. 18:41 #8440
- törölt felhasználó -    
Még csak most kezdődött a suli, de nekem már most rohadt elegem van a tanárokból és az egész osztályból.. glare.gif
2 felhasználónak tetszik: Lizania, ApusztákBoszorkánya
540 oldal 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!