Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. január 11. 11:24 #9181
- törölt felhasználó -    
Nem értem, miért jó az 1-2 embernek, hogy hatalmas port kavar. Hónapok óta nem jár suliba, mert kórházban van (megjegyzem, a "szelfizés" nagyon jól megy neki), de az osztály háromnegyede utálja teljesen jogosan. Az egyik lánytól - aki mellesleg másodunokatesóm - megkérdezte a barátja előtt, hogy nem hízott-e. És miért? Mert neki is tetszett a srác, de neki nem jött össze... dry.gif A legjobb barátnőmről egy elég fontos titkot mondott el csomó embernek, egy másik barátnőmnek pedig tavaly meghalt a mamája, viszont ez a lány (a kórházban "szelfizős") akkor is kórházban volt, és ki volt akadva azon, hogy mi az, hogy barátnőm nem látogatja meg. Ugyanakkor leszólja az én egyik itteni barátnőmet - miután csak egyszer találkozott vele -, és mikor én teszem ugyanezt az ő egyik barátnőjével, közli velem, hogy "f*sz vagy", és rohan is drága barátnőjéhez, hogy megmutassa neki az üzenetet fészbúkon. Szánalom a köbön. Ez a lány egyébként ellenem is elég sokat vétett... Anno a legjobb barátnőm volt, és képes volt 2x is összejönni valakivel, akiről nagyon jól tudta, hogy tetszik nekem. És ezt harmadszorra is megtette volna, csak a srác lepattintotta. Aztán hadd ne soroljam, mit tett a többiekkel. Ugyanakkor jelenleg ez a hölgyemény van nagyon kiakadva, hogy miért utálja mindenki, és a legjobb barátnőmet nevezi gerinctelennek. Nem tudom, hova süllyedhet még némelyik ember, de nem hiszem, hogy van ennél lejjebb.
Plusz: Tegnap földrajzon néztünk egy horrorfilmet, a Mamát. Volt benne egy rocker csaj, és az egyik osztálytársamnak nagyon unszimpatikus volt, azt mondta, csapjuk már le, elviselhetetlen a személyisége, stb. Mire valaki benyögte, hogy "hát rocker". Aztán leesett neki, hogy én is ott vagyok, és elkezdett bocsánatot kérni. Nem tudom, mire ez az előítélet - szokás szerint -, de meglepődnének, ha megtudnák, hogy egy rocker mennyivel befogadóbb és empatikusabb, mint sokan mások.
16 felhasználónak tetszik: sg1992, taylex, AFCfan, Lil98, Szandi0820, Fannycska999, icarlyluv, Seherezade1050, ilus1996, ApusztákBoszorkánya, Angel, Zsófi765, IQninja99, drfan, Nina 10, menthol
2015. január 11. 17:40 #9182
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Túl sokat ettem ma pedig amúgy fogytam amit tényleg nemtudom hogy csináltam, szóval jövőhéten diétázom. Hah, jóvicc.
Képernyővel lefelé beledobtam a telefonom a sárba és azóta sárdarabok potyognak ki belőle, de azóta érdekes módon jobban működik. Igazából ezt arra akartam kivezetni, hogy mennyire balfsz vagyok, esküszöm nincs még egy ilyen szerencsétlen ember, aki elfelejti hova rakja a telefonját ezért kiesik az öléből.
Hát öhm van egy fiú, akivel pár hete taliztam és azóta beszélgetünk. És ő elég sok embert ismer, az osztályomból is és vannak annyira bunkó osztálytársaim hogy megkérdezgetik tőle, hogy tetszem e neki. Ami lehet, hogy igaz, de izé akkoris... Egyébként a haveromnak tartom, ami néha nem nyilvánul meg, de akkoris csak az. Végre van életem és kibeszélhetik a többiek. laugh.gif
7 felhasználónak tetszik: sg1992, Cute girl 998, IQninja99, Szandi0820, Angel, Nina 10, menthol
2015. január 11. 18:28 #9183
Tsuki
Tsuki
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.30.
Hozzászólás: 592
Csatolások: 72
Azonosító: 230471
Offline offline
1: Az emberekből. Én még az idegent is támogatom ha rossz passzban van. Erre nekem arra nem képesek, azok akik a "barátaimnak" hívják magukat, hogy megkérdezzék: Szia, minden oké? Nem elég, hogy a családom is folyton szekál, azért mert nem olyan vagyok amilyennek ők szerettek volna, még az állbarátaim se veszik a fáradtságot, hogy foglalkozzanak velem. Mindenki csak akkor ír, amikor valamit szeretne tőlem. Belefáradtam.
2: Az összes pasi, ugyanolyan. Egyik se különb, mint a másik. Unom. Végre azt hittem lehet egy nyugodt életem erre nem, ismét rosszat kapok. Elegem van, hogy folyton a 2. vagyok. Még az első közelébe se járok sehol sem. Persze csakis azért, mert nem vagyok egy buta, kis naiv lányka aki mindenre kapható.
8 felhasználónak tetszik: sg1992, taylex, ApusztákBoszorkánya, IQninja99, Szandi0820, Angel, Nina 10, menthol
2015. január 12. 11:44 #9184
Kyra1999
Kyra1999
Δ
 
StátuszMindenki hibázik valaki tanul is. Valaki fent jó valaki alul is”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.29.
Hozzászólás: 1062
Csatolások: 60
Azonosító: 190634
Offline offline
Azzal hogy előző órában írtunk magyar tz-t és én nem azokat a kérdéseket kaptam amit tudtam volna...megcsináltam a másik feladat kérdéseit pluszba erre a tanárnő elkezdni, hogy tök feleslegesen dolgoztam...minden más tanárnál lehet plusszot csinálni am... reklamalo.gif mad.gif
2 felhasználónak tetszik: Good Girl1999, Rocket
2015. január 12. 20:29 #9185
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Hmm...

Egyrészt a tétel kidolgozással, az egész vizsgadrukkal. Nincs tanár, ha van, akkor meg szidja a népet, hogy milyen trehányak vagyunk... Ez most úgy néz ki, hogy a tanár, aki az óráink (és a vizsgakövetelmények) 70%-át tartja, beteg. 2 hete. Nem tanulunk szinte semmit, a szakma új, velünk kezdték el. Már tudjuk nagyjából, de a sok ezer adófajtából talán 2-t, ha rendesen átvettünk még szünet előtt, amikor volt rá lehetőségünk. S ami a legnagyobb probléma, amíg itt nem haladunk tovább, addig nem tudunk máshol sem haladni. Megakadtunk. 3-4 hónap van még vizsgáig. Addig még át kellene ismételnünk mindent, hogy már rutinból menjen a dolog. A másik fele a tételek kidolgozása. Van 20 szóbeli tételünk, ebből még csak 6 db-ot vettünk át 110.gif Persze, tudjuk mi kell bele (java részt Munka Törvénykönyv, de Társadalom Biztosítás, Controlling...) de azért jó lenne, ha a tanár is ott lenne, és megnézné ki mit írt bele. Üzleti tervről már ne is beszéljek. Hetek óta ülök felette, és nem tudom lerövidíteni, nem tudom merre hány méter... a tanárt nem lehet megkérdezni, mert nincs... 110.gif Azt hiszem ezen a vizsgán is éppen, hogy csak átcsusszanunk...

A másik dolog az, hogy itt vagyok 20 éves. S nem mehetek el úgy itthonról, hogy be ne számoljak arról, hogy épp ide, épp oda mentem... Persze oké, elmondom én szívesen, meg kell is. De akkor miért van az belőle utána, hogy én mindig csak csavargok?! Mikor örülök, ha 2 hetente 1x kiszabadulhatok a friss levegőre... ma is ez volt. Anyu persze jött azzal, hogy én folyton csavargok, de ha be kell vásárolni, akkor tanulnom kell... na most. Egész nap (!!!) itthon van. Van ideje menni. Kb. semmi dolga itthon. De bezzeg mikor felajánlom: akkor nem veszi fel a telefont, vagy 3 órát kell arra várnom, hogy írjon egy listát. Egy bevásárlás miatt csinál ekkora ügyet... vagyis inkább, azért, mert kezdek rájönni, hogy érdek ember... szóval, ha valaki ad neki pénzt, akkor az az ember szent és sérthetetlen. Én még tanulok. Nyáron nem kaptam sehol munkát, mert mindenhol a 16-17 évesek voltak nyári gyakorlaton. Ezt az orrom alá dörgöli. Persze húgom dolgozik (szakmai gyakorlat, kereskedelmis) ő milyen aranyos, és rendes. Amiből már elegem kezd lenni... 110.gif Alig várom, hogy találjak vizsga után munkát, aztán itt hagyjak csapot-papot... rolleyes.gif
10 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, AFCfan, Szandi0820, ApusztákBoszorkánya, icarlyluv, Rocket, Beyla, IQninja99, Seherezade1050, menthol
2015. január 13. 18:30 #9186
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Pillanatnyilag a telefonom a legnagyobb bajom. Egyébként imádom, mert nagyon jó kis telefon, de ma az antennája fogta magát és csütörtököt mondott. Szóval kiállhatok én akár az utcasarokra is, térerőt akkor sem találok. reklamalo.gif Ez azért különösen rossz, mert anyu erősen aggódik értünk (és van oka rá), ha nem vesszük fel a telefont, úgyhogy kénytelen voltam a munkahelyi telefonról rácsörögni, hogy ne keressen, meg ne ijedjen meg. Aki meg nem családtag... hát keressen csak. rohog.gif Ja, és még az is külön szuper, hogy vehetek ki majd két nap szabadságot azért, hogy szervizbe cipeljem a telefont. Még az a jó, hogy garanciás, mert 5 hónapja vettem...
4 felhasználónak tetszik: Beyla, ApusztákBoszorkánya, icarlyluv, menthol
2015. január 13. 18:52 #9187
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Rettenetesen elfáradtam ma, már négy órakor hulla voltam és még mindig nem tanultam meg a bioszt pedig holnap tz-t írunk. Összesen másfél óráig tanultam, mostanra azonban jó, ha két mondanra emlékszem belõle. Most meg már nincs erõm tanulni, különben is stresszelek a holnapi nap miatt, meg még tesi is lesz. Tudni illik, hogy a csuklóm múlt héten megsérült amikor síeltem, még most is rettenetesen fáj és természetesen szekrényugrást fogunk csinálni órán. A tanárnak meg hiába mondom, nem hiszi el, tehát orvosi igazolás kellene. De az egész faluban csak egy orvos van, Õ meg csak délután négy óráig rendel.
Ráadásul tízórai szünetben, amikor a barátnõimmel lent voltunk az ebédlõben, a gyökér hetedikesek megint elkezdtek dobálozni az étellel. Természetesen pont kakaót ittam amikor eltalált egy kiflidarab. És pont az a nadrág volt rajtam, amit tegnap vettem. Szerencsére sötét színû volt, plusz mivel nem farmer ezért gyorsan megszáradt, foltos sem lett mert letöröltem egy papírszalvétával. Az a baromarc - aki megdobott - meg délután odajönn hozzám és megmondja, hogy direkt volt. Utólag sajnálom, hogy nem vettem el a hülye szemüvegét és törtem ketté. dry.gif
7 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Szandi0820, IQninja99, Seherezade1050, ApusztákBoszorkánya, icarlyluv, menthol
2015. január 13. 21:47 #9188
- törölt felhasználó -    
Az olyan emberekkel akik folyton elveszik a lehetőséget hogy kitűnj a tömegből... -.-
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2015. január 14. 19:13 #9189
- törölt felhasználó -    
az időváltozással. mivel én érzékeny vagyok a frontokra, ezért szokott fájni a fejem, és mivel mostanság egyik nap 10 fok van, 2 nap múlva meg -5, és ugyanez megy végig. és folyton (lassan már) görcsöl a fejem. és már elegem van ebből mad.gif
és van egy osztálytársam, akinek barátnője van, és itt nyomul rám a háta mögött. mondjuk egy idő után biztos hogy ez a srác le fog bukni, mert tudjátok: "hazug embert hamarabb utol érik, mint a sánta kutyát" biggrin.gif de most komolyan ez a pasas rámkacsint, meg folyton néz, és integet nekem (nem tudom, ilyen díszp_csásan integett, nem tom hogy fogalmazzam meg biggrin.gif )
és nem akarnak a képek feltöltődni a gépre. és ma lerobbant a busz
4 felhasználónak tetszik: sg1992, Nina 10, ApusztákBoszorkánya, menthol
2015. január 15. 18:29 #9190
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Elérkeztünk arra a pontra, hogy az összes barátom tesz rám magasról. Mindenki talált helyettem valaki jobbat. Az egyiknek van barátja, és vagy azzal van, vagy a népszerűbb csajokhoz csapódik. A másik barátnőm új barátokat szerzett és vagy azokkal bandázik, vagy mélyen beleéli magát a gyötrő szívfájdalmába, amiről velem már beszélni sem akar mert én "úgysem értem meg". Tényleg, ebben a suliban már csak akkor találhatok barátokat, ha népszerű vagyok és mások csapódnak hozzám, vagy én csapódok a nagyobb társaságokhoz, amire valamiért képtelen vagyok, vagy csak nem is akarok igazán...
9 felhasználónak tetszik: IQninja99, sg1992, Seherezade1050, Nina 10, Szandi0820, icarlyluv, ApusztákBoszorkánya, Angel, menthol
2015. január 15. 20:09 #9191
Retzse
Retzse
 
StátuszHolnaptól vezetékes szivárványt iszom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.08.
Hozzászólás: 519
Csatolások: 1
Azonosító: 187403
Offline offline
Ammm..Nem is tudom..Talán a beképzelt osztálytársaimból akik azt hiszik hogy övék a világ.Soha senki nem fontos csak vagy 5 ember az ugymond nagymenők,akik utálják nézni ha valami neked is összejön es ha kivételesen nem ők vannak a középpontban.Nem segitenének soha senkinek de ha ők vannak bajba akkor mindenki köteles segiteni mert ujbol felhuzzak az orrukat és a maradék barátaidat is "elszedik"...kb. ennyi.
2 felhasználónak tetszik: sg1992, ApusztákBoszorkánya
2015. január 15. 20:10 #9192
- törölt felhasználó -    
Olyan idegesítő, hogy hallgatok egy számot, kábé a felénél félbeszakad és benyomnak egy reklámot. (???) Most miért kell?? Olyan bosszantó, fogalmam sincs, ennek mi értelme.
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, sg1992, ApusztákBoszorkánya, menthol
2015. január 17. 14:06 #9193
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Azt hiszem kezdek megõrülni, hogy az interneten mindenhol a sztárok szerelmi kapcsolatáról olvassak. Az egyik helyen Selena+Bíbörke, a másik helyen meg Ian Somerhalder és Nikki Reed. De külföldi oldalakon is mindig ezt láttom, hiába nem arra keressek rá. Az agyamra megy...
A másik meg a zene. Van húsz külföldi, zenés csatornánk, de akármelyikre kapcsolok vagy a Ván Dájreksön, Dzsásztín Bíbõr, Selena, a Paramore vagy valami cukipofikból álló banda énekel egy szerelmes tucatszámot. Rákapcsolok a rockcsatornára, még azon is valami agyonhallgatott vacak megy. Mindenhol tucat, olykor-olykor sikerül csak elcsípnem egy hallgatható zeneszámot, ha éppen szerencsém van. Ami nem gyakran történik meg.
4 felhasználónak tetszik: Rocket, Cute girl 998, hungergamesFan16, ApusztákBoszorkánya
2015. január 17. 14:13 #9194
- törölt felhasználó -    
Olyan érzésem van már hetek óta, mintha mindenki csak a rosszat látná bennem, senkinek sem vagyok szimpatikus. A tanáraim is többségében utálnak, pedig az ég világon semmit sem tettem, ami befolyásolhatná a dolgokat, sőt, kifejezetten csendes típus vagyok, de lehet, hogy már ez zavar mindenkit. Lehet, hogy idiótán hangzik, de bármennyiszer próbálok egy kicsit jobb hangulatot varázsolni valahol, általában senki sem élvezi a társaságom, de az is előfordulhat, hogy idegesítőnek találnak az emberek. Vagy csak én hülyültem meg. sad.gif
4 felhasználónak tetszik: Rocket, Nina 10, ApusztákBoszorkánya, menthol
2015. január 17. 14:17 #9195
- törölt felhasználó -    
Központi felvételi, szadista tanárok, beiskolázás
4 felhasználónak tetszik: Rocket, Lizania, Cute girl 998, AFCfan
2015. január 17. 14:21 #9196
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Ójessz, olyan szar lett a matekfelvételim, mint annak a rendje. Az utolsó három feladatra kaptam 1 pontot, az utolsó feladatípusra meg csak néztem... soha nem is csináltunk olyat blink.gif dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Rocket, Lizania, Cute girl 998
2015. január 17. 16:17 #9197
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Idézet (AFCfan @ 2015.01.17. 14:21)
Ójessz, olyan szar lett a matekfelvételim, mint annak a rendje. Az utolsó három feladatra kaptam 1 pontot, az utolsó feladatípusra meg csak néztem... soha nem is csináltunk olyat blink.gif  dry.gif

Ugyanígy vagyok vele, eldobtam az agyamat a matek központitól, hozzá sem tudtam szagolni az utolsó három feladathoz, legalább a magyar jól sikerült, ez egy kicsit megnyugtatott. Szemétség volt ilyet belerakni. Csütörtökig várhatom az eredményt, király. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: AFCfan, Lizania
2015. január 17. 18:19 #9198
- törölt felhasználó -    
ezzel a világgal. komolyan, az internet teljesen kezd eluralkodni az embereken, de már a kis 3-7 éveseken is. úgy értem, hogy: ma voltunk étteremben, a másik asztalnál ott ült egy család. egy ilyen 2-2,5 éves gyerek ott ül, és mit ad az a nyanvadt anyja a kezébe? egy tabletet. EGY TABLETET AD EGY NYOMORÉK 2 ÉVES GYEREKNEK, AKI MÉG NEM IS TUDJA KEZELNI!! még én se tudom kezelni. nincs is tabletem, de nem is kell, hogy legyen. boldog vagyok anélkül is. meg annyira irritál, hogy a volt sulimból (de szerintem nemcsak az enyémből) már a 3.-4. osztályos kis pisisek is csatlakoznak a facebook-ra. jó, oké én 11 évesen csatlakoztam (tehát 4 éve) de én legalább nem posztolgattam ilyen hülyeségeket. meg azért is csatlakoztam, mert már mindenkinek volt, és régen mindig azt csináltam, amit ők. mostmár nem tongue.gif de most komolyan, ez az emberi társadalom egyre szánalmasabb. minek kell minden embernek 3 telefon, 5 tablet, 2 laptop, meg ezek??? azok nélkül is lehetne élni.
6 felhasználónak tetszik: Rocket, IQninja99, Jolie_77, Beyla, ApusztákBoszorkánya, menthol
2015. január 17. 18:22 #9199
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Idézet (Cute girl 998 @ 2015.01.17. 16:17)
Ugyanígy vagyok vele, eldobtam az agyamat a matek központitól, hozzá sem tudtam szagolni az utolsó három feladathoz, legalább a magyar jól sikerült, ez egy kicsit megnyugtatott. Szemétség volt ilyet belerakni. Csütörtökig várhatom az eredményt, király. dry.gif

oktatás.hu-n fent van a javítókulcs, de.. magyarból is rontottam, a mellérendelős résznél, meg a magyartanárunk 3 feladatlapot hozott be egész évben, és még sokat mondok ezzel... de annyira verte magát, hogy nem igaz, hogy nem készített fel minket... a f@szt nem....
1 felhasználónak tetszik: Cute girl 998
2015. január 17. 21:42 #9200
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Ma én is felvételit írtam, mint itt sokan de matekfelmentés miatt csak a magyart kellett megírnom. Mégis kivagyok akadva így is, mert tavaly piszokkönnyű volt a magyar, idén meg szerintem rohadt nehéz. 16. századi szöveg ohmy.gif Normálisak?! Találjam ki 3 lehetőség közül melyik a jó. Olyan szavak voltak amiről azt se tudtam, hogy létezik. Meg belerakják az alárendelőt amit hivatalosan márciusig kell megtanítani omg.gif Megoldókulcs alapján elcsesztem de majd 26.-án meglátjuk... rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Szandi0820, Bátor Ventillátor, Nina 10
540 oldal 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!