Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. május 30. 12:57 #9681
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
Hát,nem is tudom...Úgy mindennel.Természetesen,engem kell lecseszni olyan dolgokért,amiket csak úgy kíváncsiságból megkérdeztem.Ja,meg,hogy igazából már a második viszonzatlan szerelmem van,szóval köszönöm,de feladtam.Elegem van,abból,hogy mindenki kicseszett boldog én meg,aki már a sok csalódás után,szerintem simán megérdemelne egy kis boldogságot,sosem az.
6 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, IQninja99, Angel, Bátor Ventillátor, ApusztákBoszorkánya, Genevieve
2015. május 30. 21:27 #9682
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Tanulnom kellett volna egész nap, de én helyette sorozatoztam, alkonyatot néztem, és most meg a lánybúcsút nézem biggrin.gif A pokol tüzén fogok elégni biggrin.gif
10 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, Cute girl 998, IQninja99, AFCfan, Angel, Konvektor, Phaedra, An_d_a, Bátor Ventillátor
2015. május 31. 19:56 #9683
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Letört egy darab az egyik elülső fogamból és muszáj minél hamarabb fogorvoshoz mennem (amit mindig is utáltam).
A dolog pozitívuma, hogy így legalább megcsináltatom azt a hátsó fogamat is, amiből szintén letört egy darab (még hónapokkal ezelőtt).
7 felhasználónak tetszik: AFCfan, CandUs, Konvektor, Phaedra, Angel, Szandi0820, Bátor Ventillátor
2015. május 31. 20:14 #9684
- törölt felhasználó -    
Diák:-Kell a nyolcadikosoknak év végi vizsga?
Tanár:-Kell hát.
D:-De miért?
T:-Mert kilencedikben ki fognak titeket nyuvasztani, úgy fognak titeket kezelni, mintha egész életetekben középiskolába jártatok volna, mert köztudott, hogy minden tanár kegyetlen. Ezért még megfeleltetünk évvégén, amikor már nekünk sincsen kedvünk semmihez, nemhogy még javítani. Ja és mondtam már hogy az egész városban majdhogynem egyedül vagyunk ezzel? : )
D:-De későn kaptuk meg a tételeket, és nekem speciel alig volt időm kidolgozni. Meg amúgy is, nyáron elfelejtjük az egészet.
T:-Az senkit se érdekel. Ez a vizsga az évvégi jegyetek egyharmada, és az irodalom tételek közül kivettünk egyet, így csak 19 van.
D:-köszbmeg. hagyjatok már békén.

nemtudom, miért ilyen formában írtam, nemtudom, miért ide írok amikor még 2 tétel hátravan, nem tudok én már semmit.
hagyjanak már békén
4 felhasználónak tetszik: Angel, Lizania, Bátor Ventillátor, drfan
2015. május 31. 20:51 #9685
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Az elmúlt néhány nap siralmasságai következnek.

Egy részt már magamból van elegem. Kezdek ellustulni, tanulni szinte már nincs kedvem, de másfél hét múlva egy prezentációt kéne előadnom, és azt sem tudom, hogy fogok megmukkanni. A kísérőszöveg meg van, a ppt-m megvan. A szóbeli sosem volt az erősségem, persze érettségire is mindent megtanultam, de az (így két éves távlatból tekintve) egy egyszerű kiselőadás volt. Ahelyett most is, hogy tanulnék/tanultam volna, megnéztem a Feláldozhatókat, és a SHIELD ügynökeit is lassan lapátra teszem a maradék 6 részével. rolleyes.gif

Aztán persze itt van az én kis famíliám, akik 'megkönnyítik' a helyzetemet. Pénteken kint tevékenykedtem a kertben. Igaz 7-en vagyunk itthon, de csak én meg apu tudunk a kertben lenni. Szó mi szó... kint füvet nyírtam, kapáltam, gyomtalanítottam a járdaközöket. Már végeztem volna, csak nem tudtam össze söpörni a dolgokat, mert a ruhák kint lógtak már csak, mert már kb. 5-6 felé megszáradtak, de azért retkes kézzel tuti nem fogom beszedni a ruhákat, anyu meg nővérem úgy is itthon van. Fél 9-kor már nagyon untam a szúnyogok vérszívó életmódját, és bejöttem a kosárért, hogy összeszedjem. Erre mit látok?! Húgom alszik, nővérem szintúgy, anyám meg a k*rva telefont basztatja. Ja és mellette még elindított még egy mosást olyan 4 óra felé, csak cseszett kiteregetni taps.gif Nem kaptam agypenészt... kicsit sem. dry.gif

Aztán itt vannak még a letört fogaim. A két hátsót valamikor megtámadta valami, és kezd teljesen szétmenni. Először teljesen kilyukadt, majd letört szépen körbe, és szinte már csak a gyökér van. Októberben voltam fogorvosnál, akkor kért röntgent, azóta sem tudom mi lett vele, és hogy mi lesz a fogaim sorsa... Elvileg szájsebészet, de rettegek kicsit... igazából szégyellem a pofámat, hogy ennyi ideig húztam, de a mi fogdokink egy szociopata. Semmi jót nem hallottam róla, a sulifogorvos meg egy bunkó, és nem csinálta volna meg. Így Nyergesen kellett megtalálnom azt a fogdokit, aki 10 évesen tömte a fogamat, és az a tömés, tömés. Még nem esett ki, nem tört szét, még csak el sem színeződött. Na mindegy, szóval most ott tartok, hogy vizsga után el kell látogatnom hozzá (persze ha már dolgozik, mert elment szülni...) és még a nyáron megcsináltatni a rosszcsontokat.

Aztán a másik a barátom. Elhiszem, hogy az autója a mindene. Volt Citroen-je, azzal sem törődött soha annyit, mint mostanság a Fiat-jával. Az egész hétvége arról szólt, hogy 'az autó így, az autó úgy, az autóról letört valami, ami miatt nem lehet elindítani, mert kifolyik az összes gázolaj, húzzál el venni két komponensű ragasztót, meg nitro hígítót, igaz az nem kell, de jó ha van; gyalogolj ezért 5 km-t, aztán hazaérve még leb*szlak mert ideges vagyok a kocsi miatt, majd talán fél 1-kor alszunk, addig megnézem a neten, hogy hívják ezt a cuccot, de nem találtam semmit, jó talán ideje feküdni, nem tudom te miért fáradtál el ennyire...'. Az autó mániájával nincs is mondjuk problémám. Beszélhet róla, mert értem, legfeljebb néha nézek rá bután, majd az ismeretlen tényezőt kihozza nekem az egyenletből. De ez szerintem már az egyik véglet. Jobban törődik vele, többet beszél róla, mint a barátnőjéről. Az agyamat el tudnám dobni, és ha szóvá teszem, akkor még én vagyok az idióta p*csa, mert nem vagyok képes megérteni a dolgokat, és velem egyébként is állandóan foglalkozik... ahhhhhaaaaa... remek. Akkor csak átalszom/nem érzékelem/elfelejtem mert biztosan fiatalkori Alzheimer-em van/észre sem veszem nem tudom... a pasik és az autómániájuk elmehetnek a francba... rolleyes.gif

Hmm... szerintem most épp így ennyi a nagy 'világfájdalmam'... de muszáj volt ezt kiírnom magamból...
9 felhasználónak tetszik: AFCfan, Szaszaa013, Konvektor, CandUs, Szandi0820, Lizania, Bátor Ventillátor, ApusztákBoszorkánya, Genevieve
2015. május 31. 20:51 #9686
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Kijött az ekcémám, fogalma sincs hogy és miért bukkant elő, de már szétvakartam a karomat, amit tilos, de megpusztulok.
Ráadásul 3 napja olyan szintű izomlázam van, hogy tegnap és ma is apám húzott ki az ágyból, lépcsőzni nem tudok pedig alig van (szerencsére) pár lépcsőfok a házban. Csak én lehetek ennyire szerencsétlen.
Még mindig köhögök, pedig beszedtem egy csomó gyógyszert, de nem akar elmúlni. Mások fagyit esznek, én pedig iszom a 30 fokos vizet, mert anyám nem enged hideget inni. sad.gif
Lehet megbukok tesiből. Az elején még vicces volt, de már nagyon nem az. Nagyon nem.
Mindenki boldog, mindenki kapcsolatban van, mindenki szeret mindenkit, csak én utálom magam és mindenki mást. Ha így folytatom előbb lesz Audim, mint pasim, de tényleg. Olyan nyomorékokkal vagyok körülvéve, aki meg nekem tetszik engem le se szar. Sőt, aztse tudja ki vagyok. És nem is fogja, mert többet nem jön suliba. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: AFCfan, Konvektor, CandUs, Angel, Szandi0820, Bátor Ventillátor
2015. május 31. 20:52 #9687
- törölt felhasználó -    
Azt a rohadt fizika házi dolgozatot kellett megcsinálnom dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Konvektor
2015. május 31. 21:32 #9688
Szaszaa013
Szaszaa013
 
StátuszEgy pillanatra azt hittem okos vagy. Tévedtem.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 549
Csatolások: 62
Azonosító: 242004
Offline offline
Najó, kezdjük az elejéről.
1. A héten négy dolgozatot kell megírnom, mindebből hármat kedden. Kedden én persze nem leszek, mert viszgám van, de az első órára be kéne mennem, mert kell bioszbl az ötös. Persze, egy nap kelhetnék tízkor, erre fel kell kelnem megint hatkor.. Földrajzból, amit rohadtul nem értek, mert z a rohadék tanár nem képes elmagyarázni, kedden lesz persze összefoglalás, és persze másnap tézé. Imádom az utolsó heteket.

2. Én mondom a ballagási verset, aminek viszonylag örülök, de nehéz lesz nem elsírni magam. A barátaim elmennek, az évfolyamon meg csak egy pár jófej marad. Mindenki elmegy, akihez közel álltam, és rohadtul nehéz ezt feldolgozni. Az egyik nap persze akkor is elsírtam magam, mikor a ballagásra készültünk, és fél órán át zokogtam. Persze, nyugodtan follyon le az amúgy vízálló sminkem, nyugodtan álljon fel a hajam, és nyugodtan pont akkor pillantson meg A FIÚ. Semmi, ellenvetésem. Neem, kicsit sem voltam ideges. Visszatérve a ballagásra. Mi lesz ott, ha már ekkor így kiborulok? Másrészt pedig tudom, hogy nem a világvége, mert atól még találkozhatunk, de akkor is. Szétmennek, mindenki szerez majd új barátokat, de azért remélem nem felejtenek el. Éppen, hogy elkezdtem élvezni az évet, éppen hogy javítottam a tanulmányomon, és éppen hogy nagyon szeretem a barátaiamat, elmennek. Miért kell minden nagyon jónak, nagyon gyorsan elmennie?

3. Jövőhéten osztálykirándulás, fürdőruhára is kellene vetkőznünk azt hiszem. A cuccaim gázak, anyám nem hajlandó újat venni, és ráadásba le is kéne fogynom. Csodálatos lesz, hogy a fiúk fürdőruhában fognak látni...

Hát kb ennyi.. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Konvektor, Angel, Lizania, Bátor Ventillátor
2015. május 31. 22:24 #9689
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Már két órája "elkezdtem tanulni és biosz házidogát csinálni"... ami annyit mondd, hogy még most is a gép előtt rohadok és zenét hallgatok a last fm.-en. És főztem, úgyhogy kajálok. rolleyes.gif faxom, még majd hajat is kell mosnom. lefekszek egykor, ha így haladok, holnap meg kelhetek ötkor és fizikadoga. bahhh...
8 felhasználónak tetszik: IQninja99, AFCfan, Jody, Angel, Konvektor, Szandi0820, Lizania, Bátor Ventillátor
2015. május 31. 22:59 #9690
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Szociálpoltika évvégi vizsgára készülve, épp a gyerekek jogait olvasgattam, amikor rájöttem, egyes iskolák mennyire nem tartják be azokat. Ugyanis a volt általános sulim tökéletesen az ellentétét csináta az "Iskolai kudarcok feldolgozásának segítése és megelőzése" című pontnak, ahogy még nem egy intézmény. Nem értem miért élvezik bizonyos tanárok, hogy 7-8 éves gyerekeket hordanak le a sárga földig azért, mert néhány tantárgyból gyengébben teljesítenek. Például nekem általánosban éppen meg volt a hármas átlagom, középiskolában pedig a legjobb tanulók között vagyok, emellet országos versenyeken is részt veszek. Azaz ezekszerint nem bennem volt a hiba. Alsó tagozatban meg egyenesen utáltak a tanítók, azért, mert nehezebben ment a tanulás. Úgy gondolom, hogy ez egy gyereknek nagyon rossz példa, mert elhiszik, hogy nem lehetnek jobbak, pedig ez nem igaz, nincs buta gyerek, csak olyan, akivel keveset foglalkoznak...
8 felhasználónak tetszik: IQninja99, CandUs, Angel, Konvektor, Szandi0820, Lizania, Bátor Ventillátor, ApusztákBoszorkánya
2015. május 31. 23:19 #9691
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy ennyire szerencsétlen vagyok. Végre megtetszik valaki, aki nem elérhetetlen, erre kiderül, hogy ő is alacsonyabb nálam. Jó, csak két centivel, arra még azt is tudom mondani, hogy nem érdekel, de ez nem az első ilyen alkalom. Természetesen ő is messze lakik, az ország másik felén, van köztünk két év, és egyáltalán nem érdeklem. Tipikus. A környezetemben meg csak ecsetfejű "srácok" (ezt azért meg szoktam kérdőjelezni) élnek. Mindig olyan fiúkra figyelek fel, akiknél semmi esélyem, az innen eredő gondolataimmal pedig lelkileg képes vagyok tönkrevágni magam. Fantasztikus, tényleg.

Közben meg mindenféle ügynökök kergetnek. Folyton engem szúrnak ki, és a "pont ilyen lányokat keresünk, nem szeretnél modell lenni?" sablonszöveggel letámadnak. Olyan erőszakosak. Nem hinném, hogy Magyarországon csak én vagyok 180 cm magas a nemem ellenére is. Mire levakarom őket magamról, lemegy a Nap... különben is: ha vetnek a ruháimra egy pillantást, nem tűnik fel, hogy én nem ezen a pályán képzelem el a jövőm? Idióták.
12 felhasználónak tetszik: IQninja99, AFCfan, Phaedra, CandUs, Jody, Cute girl 998, Angel, Konvektor, Szandi0820, An_d_a, Bátor Ventillátor, Genevieve
2015. június 01. 12:15 #9692
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Ma tudtam meg, hogy elvileg elmegy az egyetemről az egyik kedvenc tanárom, akinél TDK-t akartam írni jövőre. Teljesen letaglózott a hír, nem akarom elhinni. Egyszerűen csak az van bennem, hogy: miért. Miért?! Annyira akartam TDK-t írni, annyira Nála akartam írni. Ő szerettette meg velem a leendő kutatásom témáját. Mi lesz most így? Ki fogja egyáltalán átvenni a szakterületét? Nem hiszem, hogy minden második sarkon találnának egy ilyen szaktudású embert. Meg ki vesz át úgy en bloc egy csomó egyetemi dolgot, amit ő is elég erősen csinált és irányított? Még mindig nem tudom elhinni ezt a hírt. És mindezt valami idióta k.rva miatt, aki átb.szta a fejét elég keményen.
7 felhasználónak tetszik: IQninja99, Angel, Konvektor, Szandi0820, Phaedra, Lizania, Bátor Ventillátor
2015. június 01. 12:16 #9693
- törölt felhasználó -    
Megírtam egy tök hosszú cikket, erre a fele eltűnt, amikor beküldtem. ohmy.gif mad.gif
6 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Konvektor, Szandi0820, Bátor Ventillátor, ApusztákBoszorkánya, drfan
2015. június 01. 18:21 #9694
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ma öcsémet osztályiránduláson megmérték (blink.gif ? ) és kiderült, hogy 3 centivel magasabb, mint én. És ez nagyon, de nagyon zavar, mert tudom, hogy fiú de eddig nem én voltam a legalacsonyabb, de mostmár hivatalosan is én lettem a család legkisebb tagja. Nem tudom honnan örököltem ezt, mert mamijaim míg össze nem mentek addig voltak 165 centik is, én meg még azt sem érem el. rohog.gif Szüleim meg magasabbak nálam. 3 éve nem nőttem semmit, szóval nem is fogok, az orvos is ezzel vigasztalt múltkor.
Nem értem néhány lány miért nem tud a méretének megfelelő pólót/nadrágot felvenni. Nem, nem néz ki jól ha kint van az egész derekad és nem, az sem néz ki jól ha az úszógumid kibuggyan a gatyából. Én sem vagyok vékony, mégis tudok a méretem szerint öltözködni, de mikor látom a városban az ilyen lányokat..... blink.gif Meg mikor száll fel előtted a buszra és majdnem kint van a feneke, na az tényleg egy kellemes látvány. laugh.gif
5 felhasználónak tetszik: IQninja99, CandUs, Konvektor, Szandi0820, Bátor Ventillátor
2015. június 01. 18:38 #9695
- törölt felhasználó -    
Az emberekkel. Nagyon. Meglátnak, és rögtön azzal kezdik, hogy milyen magas vagyok, nem fogok kelleni senkinek, és ez amúgy milyen k*rva visszataszító már. Nem veszik észre, hogy ez nekem hihetetlenül fáj. De már azért sem fog érdekelni, hogy elfogadtassam magam, feladom. Kezdek beleőrülni. Mindegy, eleve nem vagyok az emberek szíve csücske ilyen személyiséggel, úgyis egyedül öregszem meg.
tudom, hogy folyton a magasságommal dobálózom, hogy mennyire utálom, de... nagyon elegem van belőle, tényleg.
10 felhasználónak tetszik: IQninja99, CandUs, Konvektor, Szandi0820, Jody, Phaedra, LeerdammerGirl, Bátor Ventillátor, sziv55, ApusztákBoszorkánya
2015. június 01. 19:41 #9696
- törölt felhasználó -    
Idézet (RockMe @ 2015.06.01. 18:38)
Az emberekkel. Nagyon. Meglátnak, és rögtön azzal kezdik, hogy milyen magas vagyok, nem fogok kelleni senkinek, és ez amúgy milyen k*rva visszataszító már. Nem veszik észre, hogy ez nekem hihetetlenül fáj. De már azért sem fog érdekelni, hogy elfogadtassam magam, feladom. Kezdek beleőrülni. Mindegy, eleve nem vagyok az emberek szíve csücske ilyen személyiséggel, úgyis egyedül öregszem meg.
tudom, hogy folyton a magasságommal dobálózom, hogy mennyire utálom, de... nagyon elegem van belőle, tényleg.

Ne szégyelld magad a magasságod miatt, egyszerű genetika, nem tehetsz arról, hogy mekkorára nősz. Ez olyan, mintha a szemszínedért vegzálnának, az is csak egy adottság.
Egy 152 centis ismerősöm meg folyton azon panaszkodik, hogy a magassága miatt mindenki úgy kezeli, mint egy kisgyereket és senki nem veszi komolyan. Hidd el, megvannak a maga előnyei annak is, ha magas vagy.
8 felhasználónak tetszik: IQninja99, Szandi0820, CandUs, Phaedra, Lizania, LeerdammerGirl, An_d_a, Bátor Ventillátor
2015. június 01. 19:59 #9697
- törölt felhasználó -    
Igazából most magammal. Kaptam egy jó lehetőséget, hogy kimenjek Angliába, már most ebben a hónapban, de nagyon félek. Félek, mert nem lesz ott senki akit ismerek, idegenek lesznek körülöttem, az angolom se olyan jó azért és mégis csak egy másik ország, távol a családomtól. Szeretnék is menni, mert itt semmiképpen nem akarok maradni és valahol el is kell kezdenem, de nagyon visszatart az, hogy nem lesz ott velem senki akit ismernék. Anyukám, a testvéreim és a drága kis keresztfiam meg annyira hiányozna, hogy beleszakad a szívem, pedig még itthon vagyok és még teljesen igent se mondtam. Ha ezt visszautasítom, tudom, hogy bánni fogom, és kitudja mikor ér még egy ilyen lehetőség. Tudom, hülye vagyok, de azért egy ilyenen el kell gondolkozni. Mert mi lesz ha nem jön be, ha nem tetszik, nem úgy van, hogy akkor fogom magam és már jövök is. Vigasztalna a tudat is, ha lenne ott velem valaki akit ismerek, mert igaz, hogy van skype, és tudok majd beszélni az itthoniakkal, de az azért nagyon más. sad.gif unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: IQninja99, CandUs, Szandi0820, Bátor Ventillátor, drfan
2015. június 01. 21:38 #9698
- törölt felhasználó -    
1. Ma ez egyik osztálytársam felvetette az ötletet, hogy jövőre menjünk Erdélybe osztálykirándulásra, és egyből eszembe jutott a régi osztályom, mivel velük már voltam ott még anno hetedikben. Tudom, hogy már lassan 2 éve elballagtam az általánosból, de annyira hiányzik az általános iskolás osztályom. A mostani osztályom se rossz, de nincs meg az az összetartó közösség, ami a réginél megvolt. Hiányoznak a lányok, a fiúk baromságai és a volt ofőm nevelő célzatú prédikációi, pedig a mostani ofőm sokkal normálisabb, de akkor is.
2. Ha jövőre Erdélybe megyünk, akkor szinte biztos, hogy nem a matek tanárom lesz a kísérőtanár, mert nagy családja van, ezért 2 naposnál hosszabb kirándulást nem vállal. Ami elég rossz, mivel az ofőm nagyon aggódós, viszont ha a matek tanárom ott van, akkor valahogy mindig sokkal lazábban viselkedik.
3 felhasználónak tetszik: IQninja99, Lizania, Bátor Ventillátor
2015. június 01. 22:23 #9699
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Hogy ez a körömlakk egy kibaxott óráig szárad, és addig nyolcszor lekopik/ elkenődik... és mikor ismét kenek rá egy adagot, hogy ne nézzen ki úgy az ujjam, mint amit fénymentes hejre dugtak, addig három másik körmömnek ugyan ez a sorsa. Agyfax. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bátor Ventillátor
2015. június 01. 22:50 #9700
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cherry Ice @ 2015.06.01. 19:41)
Ne szégyelld magad a magasságod miatt, egyszerű genetika, nem tehetsz arról, hogy mekkorára nősz. Ez olyan, mintha a szemszínedért vegzálnának, az is csak egy adottság. 
Egy 152 centis ismerősöm meg folyton azon panaszkodik, hogy a magassága miatt mindenki úgy kezeli, mint egy kisgyereket és senki nem veszi komolyan. Hidd el, megvannak a maga előnyei annak is, ha magas vagy.

Na de 180 cm? Én eddig szinte semmilyen pozitívumot nem tapasztaltam abban, hogy egy toronyház aprónak számít mellettem... unsure.gif Addig jó buli volt, amíg 170 cm körül ingadoztam, aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy elhagytam a 175-öt és azóta teljesen beleőrültem ebbe az állapotba. Utálok emberek közé járni, nincs más témájuk sosem és néha komolyan nem értem, mit vétettem? A lehető legszrabb géneket örököltem... A lábam speciel 103 centis, nadrágot venni pedig képtelenség, mert ami hosszra megfelel, felül olyan széles, hogy még simán elférne benne egy ember. Az pedig hihetetlenül megalázó, amikor mindenki előtt létrának neveznek és egyéb gúnyneveket ragasztanak rám... (hogy én hány éjszakát bőgtem át a lelki terror miatt... rolleyes.gif ) Utálok emiatt panaszkodni, tényleg, de egyszerűen annyira zavar, hogy a végén mindig drámázáson kapom magam. sad.gif
8 felhasználónak tetszik: healy., IQninja99, Konvektor, Bátor Ventillátor, itsjustme, sziv55, ilus1996, Phaedra
540 oldal 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!