Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 10. 11:30 #9861
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Hát ma nem egyszerűen jött rám a hideg zuhany. Eddig mindig sikerült épp becsúsznom az iskolákba. Értsük ezt úgy, hogy általánosba éppen sikerült elballagnom mikor katolikussá alakították. Most a szakközépiskolába is sikerült még éppen becsusszannom az informatikai szakra, mert már azt is beszüntették , még végig visznek minket és egy alattunk való osztályt. Most is azt terveztem ,hogy a közeli városba elmegyek egy grafikus szakra. Persze ez amolyan B terv volt számomra, ha nem találnék jobbat. Erre fel anyum közölte velem ,hogy onnan jön, ahol megkérdezte, hogy indítanak-e még osztályt. Erre fel kiderül ,hogy nem. Még végig viszik a többi osztályt, de már nem indítanak többet. Tudtam ,hogy a jó szerencsém egyszer befuccsol. de épp most...mikor az életem egyik legfontosabb szakasza jön, magyarán amiből élni akarok, konkrétan egy biztos támponttól fosztottak meg. Ugyan is anyum és a bátyám is úgy gondolják, hogy valami művészeti szakmára kéne mennem. de itt a közelbe csak ez az egyetlen, ami érettségi nélküli(mivel nekem ugye bár már meglesz az érettségim jövő ilyenkorra). És most beszüntetik, gyakorlatilag most már minden olyan bizonytalan számomra. sad.gif Hova menjek? Nem akarok Pestre menni, olyan idegen hely számomra. Pedig itt Nógrád megyébe bizony nem sok olyan szakmát találni, ami hozzám illene. Most jelenleg sírok és azon gondolkozok ,hogy hogyan tovább. Nem akarok koleszba menni, nem akarok túl távolra menni. Esetleg Vácra mehetnék, onnan még túl élném a buszozást. csak az a gond, hogy ott se találtam eddig semmi iskolát, ami jó lenne. Fogalmam sincsen ,hogy mi legyen most. annyira kiakasztott engem ez a hír.
3 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Lovatics04, Blackheart.com
2015. július 10. 15:42 #9862
- törölt felhasználó -    
Soroljam?
1. Baromi fáradt vagyok. Ez a fél 4-kor kelés egyszerűen kimerít. Komolyan mondom így péntek reggelre egy hajszálon múlt, hogy ne telefonáljak be a munkahelyemre, hogy nem megyek ma be. De persze nem vagyok már gyerek, és ez már nem iskola, hogy ilyeneket megtehessek. Bár lehet munkatársaim inkább örültek volna, mert egész nap hisztis és nyűgős voltam, és úgy jártam-keltem a gyárban, mint egy zombi. Itthon is még mosnom és porszívóznom is kéne már, de egyszerűen nincs energián nekiállni ma. sad.gif
2. Napok óta fáj az egyik fogam, és félek, hogy fogorvos lesz belőle. Viszont azért várok vele, mert nekem nagyon érzékeny a fogínyem, és sokszor csak az szórakozik velem, aztán pár nap múlva, mintha mi sem történt volna. De ma már lassan egy hete fáj, úgyhogy ha nem javul, akkor jövő héten doki.. unsure.gif
3.Valószínűleg most vesztettem el az egyik legjobb fiú haveromat. Évek óta barátok voltunk, erre fel puff neki: mi lenne ha nem "csak" barátok lennénk? És teljesen mindegy mit válaszolok, mert ezek után már úgysem lesz semmi olyan mint eddig. mad.gif
3 felhasználónak tetszik: Konvektor, Bátor Ventillátor, Szandi0820
2015. július 10. 19:08 #9863
- törölt felhasználó -    
A nyolclábú undorító kis dögökből. Akárhova nézek pókháló van mindehol. Kilakoltatom őket, erre jön helyettük pár nap múlva új. Múltkor is majdnem sikerült egybe belesétálnom mikor ereszkedett le előttem. Épp, hogy 5 cm-re az orromtól vettem észre. Ijedtemben elfutottam melegebb éghajlatra. Ma már a gitárom köré szőttek hálót. Nem csodálkoznék ha az éjjel velük álmodnék. Nem tudom, hogy honnan az istenből jöhetnek be mikor az ablakokon szúnyogháló van. Hogy van belőlük ennyi? És miért szeretik ennyire az én szobámat? Ha egyet találok az ágyam körül akkor tudjátok, hogy szívroham okozta a halálom rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Konvektor, Nina 10, Cute girl 998, Szandi0820
2015. július 10. 19:13 #9864
Ramadaa
Ramadaa
láthatatlan †
 
Státusz'Ameddig van fény, addig van remény. ' - Poe Dameron
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 2383
Csatolások: 307
Azonosító: 229455
Offline offline
A barátnőmnek és nekem egy érdekeS rejtéllyel van dolgunk. WÁÁÁÁ furesz.gif
2015. július 10. 19:27 #9865
ariana grande14
ariana grande14
tattooed girl
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.02.
Hozzászólás: 1803
Csatolások: 104
Azonosító: 228631
Offline offline
Idézet (Ramadaa @ 2015.07.10. 19:13)
A barátnőmnek és nekem egy érdekeS rejtéllyel van dolgunk. WÁÁÁÁ  furesz.gif

Az tuti. ._.
1 felhasználónak tetszik: Ramadaa
2015. július 11. 11:58 #9866
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Szarul vagyok. Először is kb. élni sincs kedvem, másodszor a méhem kitalálta, hogy ki akar szakadni a helyéről. rohadtjó.
3 felhasználónak tetszik: Konvektor, Phaedra, Bátor Ventillátor
2015. július 11. 12:30 #9867
liar99
liar99
visszatérő vendég
 
StátuszIf I lose myself,I lose it all.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.03.
Hozzászólás: 323
Csatolások: 36
Azonosító: 245836
Offline offline
az időjárással...fúj a szél,és nem tudok rövidnadrágot húzni. dry.gif dry.gif dry.gif dry.gif
2015. július 11. 12:47 #9868
- törölt felhasználó -    
annyiszor megpróbáltam már. igyekeztem kevesebbet pofázni. az volt a baj. akkor újra többet beszéltem. ez lett a probléma. megkíséreltem közvetlenebbé, nyitottabbá varázsolni magam. erre hülyének néznek. nem foglalkoztam velük. megkaptam a "jéghegy" jelzőt. egy darabig jól el lehet játszani, hogy nem érdekel, amiket mondanak, de egy idő után (ha nem is azonnal) k.rvára elkezd fájni, hogy mindenki gyűlöl, nem vesz komolyan, és ha eleinte mégis kedvesnek tűnik, biztos, hogy csak kihasználni akar, netalántán megszégyeníteni. én vagyok a rosszindulatú poénok céltáblája. most azt is a fejemhez vágták, hogy könnyűvérű r.banc vagyok, mindezt azért, mert fiúkkal barátkozom szívesebben, ellenben az egyik barátnőm egy komoly hölgy, aki beszélgetett egy keveset valami csávóval, és aznap összebújva, a másik kezét szorongatva aludtak. nem értem az embereket. de igazából már nem is akarom.
8 felhasználónak tetszik: Wyrd, Konvektor, Phaedra, Bátor Ventillátor, Cute girl 998, Blackheart.com, Szandi0820, Genevieve
2015. július 11. 13:17 #9869
- törölt felhasználó -    
Idézet (RockMe @ 2015.07.11. 12:47)
annyiszor megpróbáltam már. igyekeztem kevesebbet pofázni. az volt a baj. akkor újra többet beszéltem. ez lett a probléma. megkíséreltem közvetlenebbé, nyitottabbá varázsolni magam. erre hülyének néznek. nem foglalkoztam velük. megkaptam a "jéghegy" jelzőt. egy darabig jól el lehet játszani, hogy nem érdekel, amiket mondanak, de egy idő után (ha nem is azonnal) k.rvára elkezd fájni, hogy mindenki gyűlöl, nem vesz komolyan, és ha eleinte mégis kedvesnek tűnik, biztos, hogy csak kihasználni akar, netalántán megszégyeníteni. én vagyok a rosszindulatú poénok céltáblája. most azt is a fejemhez vágták, hogy könnyűvérű r.banc vagyok, mindezt azért, mert fiúkkal barátkozom szívesebben, ellenben az egyik barátnőm egy komoly hölgy, aki beszélgetett egy keveset valami csávóval, és aznap összebújva, a másik kezét szorongatva aludtak. nem értem az embereket. de igazából már nem is akarom.

Az embereknek sosem fog megfelelni az amit csinálunk. Mindig lesz egy kis seggdugasz, aki bele fog kötni mindenbe. Könnyű azt mondani, hogy ne törődj velük, de mást nem lehet csinálni. Nem akarom a hozzászólást énközpontúvá átvinni, de mégis megteszem. Hányszor megkaptam, hogy élettelen tárgy meg jégkirálynő vagyok, mert a barátaimon kívül nem kommunikáltam másokkal (csodálják?). Mikor próbáltam beszédesebb lenni akkor meg jöttek olyan szövegek, hogy 'nézzetek oda, a sült töknek milyen nagy szája lett', 'te is tudsz beszélni?'. A fiús résznél csak féltékenyek rád. Egyszóval csakis a saját magad elvárásaid szerint cselekedj és magyarul megmondva, b.szódjon meg az aki beszól valami végett smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Wyrd, Konvektor, Bátor Ventillátor, Blackheart.com, Szandi0820
2015. július 11. 15:48 #9870
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Na, ki fog megbukni Kreszen? biggrin.gif
http://media.tumblr.com/tumblr_lq2prwtipt1qht847.gif

Mindent csinálok, csak tanulni nem tanulok rá, ma is inkább Hannibal és Orange Is The New Black részeket néztem, de nem tehetek róla hogy érdekesebbek. biggrin.gif Ráadásul csak felidegelem magam a hülye szabályokon, annyira abszurd dolgok vannak benne, amiket az életben rohadtul nem így alkalmazol, még az oktató is elmondta, de ebbe sajnos nem gondolkozhatsz, hanem tudnod kell, úgy ahogy levan írva. 20án vizsgázom, szóval van még időm tanulni, de az sem segít rohadtul hogy öcsémet pont aznap műtik, szóval elég szép idegállapotba leszek akkor, már most bőgök hogy mi lesz vele, nagyon de nagyon félek, semmi másra nem tudok gondolni. Szerintem rosszabbul viselem, mint ő, mikor engem műtöttek akkor nem viselt meg ez így, anyám vérnyomása is az egekbe emiatt, nekem meg ha rágondolok gyomorgörcsöm van. Múltkor már rémálmom is lett emiatt, ha az orvos valamit elbsz én megkéselem.
Plusz egész nap szétmegy a fejem, szóval gondolkoztam mitől lehet, de másnapos nem lehetek, lévén hogy 2 hete semmit nem ittam (rendkívűl izgalmas nyaram van, tényleg) a vérnyomásom meg most kivételesen jó, szóval lehet valami időváltozás jön. De jöhetne már, mert szétrobban a fejem. sad.gif
4 felhasználónak tetszik: Konvektor, Bátor Ventillátor, Wyrd, Szandi0820
2015. július 12. 18:46 #9871
- törölt felhasználó -    
Idézet (RockMe @ 2015.07.11. 12:47)
annyiszor megpróbáltam már. igyekeztem kevesebbet pofázni. az volt a baj. akkor újra többet beszéltem. ez lett a probléma. megkíséreltem közvetlenebbé, nyitottabbá varázsolni magam. erre hülyének néznek. nem foglalkoztam velük. megkaptam a "jéghegy" jelzőt. egy darabig jól el lehet játszani, hogy nem érdekel, amiket mondanak, de egy idő után (ha nem is azonnal) k.rvára elkezd fájni, hogy mindenki gyűlöl, nem vesz komolyan, és ha eleinte mégis kedvesnek tűnik, biztos, hogy csak kihasználni akar, netalántán megszégyeníteni. én vagyok a rosszindulatú poénok céltáblája. most azt is a fejemhez vágták, hogy könnyűvérű r.banc vagyok, mindezt azért, mert fiúkkal barátkozom szívesebben, ellenben az egyik barátnőm egy komoly hölgy, aki beszélgetett egy keveset valami csávóval, és aznap összebújva, a másik kezét szorongatva aludtak. nem értem az embereket. de igazából már nem is akarom.

Ez ziher valami elcs*szett telepátia lehet, mivel egy ideig én is küzdöttem ilyesmivel, sőt elég sokunk átesik kora tizenéves korunk elején-közepén. Valaki egész életén keresztül. Tudom, ezerszer lerágott csont, amit most elrizsázok, de 1 tanácsot mindenképpen adok; semmiképpen ne mutasd magad másnak, mint aki vagy!
Mellesleg legyél büszke magadra; van miért irigykednie másoknak Rád. Hogy mi lehet az oka; a fiúk kitüntető figyelme, ami nem a "kéz a kézben alvásban" merül ki; az, hogy nem sorozatgyártott' butuska tinibige vagy, hanem igenis van személyiséged és stílusod; esetleg "külső tényező"? Döntsd el Te! De tutkó' nem az a megtestesült szentséghisztérika, akik az ismerőseid rendkívül frigid rétegét teszik ki, akik csak epekedni tudnak azért, mert Ők nem merik felvállalni a saját személyiségüket, hanem mindenféle maszk mögött szenvednek, valósággal döglődnek a gyávaságuk miatt.
Egyébként lol, miféle szentlelkekkel vagy Te körülvéve, hogy ekkora mocskos nagy r*binek kiáltanak ki, dude? 110.gif
4 felhasználónak tetszik: Konvektor, Szandi0820, Wyrd, Bátor Ventillátor
2015. július 12. 18:50 #9872
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sydney Adams @ 2015.07.12. 18:46)
Lol, miféle szentlelkekkel vagy Te körülvéve, hogy ekkora mocskos nagy r*binek kiáltanak ki, dude? 110.gif

csak néhány szvegjoló "srác", akik átmentek a fél városon, illetve az ő közönségük, azon lánykák, akik szintén túlestek már "néhány" kalandon... rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Wyrd, Bátor Ventillátor
2015. július 12. 19:01 #9873
- törölt felhasználó -    
Idézet (RockMe @ 2015.07.12. 18:50)
csak néhány szvegjoló "srác", akik átmentek a fél városon, illetve az ő közönségük, azon lánykák, akik szintén túlestek már "néhány" kalandon... rolleyes.gif

És hány évesek is, 13-15? taps.gif
Gratulálok, igazán értékes emberre vall, aki ennyi idősen több kolbászt fogdosott össze, mint ajtókilincset. 110.gif
Csak találgatni tudom egyébként, hogy fog kinézni az ilyen egyén.
Az ország teli lesz kiélt fejű, elhasznált szopós szájú guminőkkel, illetve már a Rákóczi teret is meghódító, valamint újra felvirágoztató tesztoszteronnal dúsított femininbikákkal', akik az önnön ecsetfejüktől és állítólagos kockahasuktól(?) merevedési problémával fognak küszködni.
Imádlak, társadalom! taps.gif
4 felhasználónak tetszik: Szaszaa013, Szandi0820, Wyrd, Bátor Ventillátor
2015. július 12. 19:16 #9874
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sydney Adams @ 2015.07.12. 19:01)
És hány évesek is, 13-15? taps.gif 
Gratulálok, igazán értékes emberre vall, aki ennyi idősen több kolbászt fogdosott össze, mint ajtókilincset. 110.gif
Csak találgatni tudom egyébként, hogy fog kinézni az ilyen egyén.
Az ország teli lesz kiélt fejű, elhasznált szopós szájú guminőkkel, illetve már a Rákóczi teret is meghódító, valamint újra felvirágoztató tesztoszteronnal dúsított femininbikákkal', akik az önnön ecsetfejüktől és állítólagos kockahasuktól(?) merevedési problémával fognak küszködni.
Imádlak, társadalom!  taps.gif

olyan is beszólt már, aki éppen csak betöltötte a 12-t rohog.gif
ne aggódj, az ilyen "pasikkal" csak jól fogunk járni, a falfestéssel nem kell majd ennyit szenvedni, és a plafont is tökéletessé tudjuk varázsolni. coffee.gif
én is. heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Wyrd, Bátor Ventillátor
2015. július 12. 19:31 #9875
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
Egy bizonyos DemiSelenaLodovica nevű felhasználóval.Ellopta a feliratokat a bemutatkozásomból,azzal,az indokkal,hogy fent van Googleon.Istenem,ekkora észt,a starity automatikusan feltölti a képeket oda...Most nem tudom mit csináljak,mert nincs ráírva a nevem,így nem tudom bizonyítani,hogy én csináltam.Pedig nem két perc volt,akármilyen egyszerűnek tűnik.Valaki segítsen,én jelen pillanatban nem tudom mit csináljak.Szóljak a moderátoroknak?És,ha nem hiszik el?Elvégre nem írtam rá a képekre a nevem,mert nem gondoltam,hogy ellopják...
5 felhasználónak tetszik: Konvektor, Cute girl 998, ApusztákBoszorkánya, Ramadaa, Bátor Ventillátor
2015. július 12. 19:34 #9876
- törölt felhasználó -    
Idézet (RockMe @ 2015.07.12. 19:16)
olyan is beszólt már, aki éppen csak betöltötte a 12-t rohog.gif 
ne aggódj, az ilyen "pasikkal" csak jól fogunk járni, a falfestéssel nem kell majd ennyit szenvedni, és a plafont is tökéletessé tudjuk varázsolni. coffee.gif 
én is. heart.gif

Thug life a köbön. Kíváncsi vagyok én annak az életfilozófusnak a lelki világára.
Milyen igaz! rohog.gif
Látod, ezért neveznek r*binek, mindegyiket csak kihasználni akarod. wink.gif
Mondjuk egyéb funkció nem lévén, én még gyertyatartó fiúnak is befogok 1-2-t, amikor éppen nem a disznóólba zárom ki Őket az "isten állatkertjének gyarapítása" c. projektmutatványom miatt, elvégre előbb-utóbb csak kihal a társadalom. Kellenek a tenyészállatok, na. blush.gif
Mi addig úgyis elleszünk a konyhában, elvégre minden tisztességes, valamirevaló pótmuternek' ott a helye. beer.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Wyrd, Bátor Ventillátor
2015. július 12. 20:10 #9877
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sydney Adams @ 2015.07.12. 19:34)
Mi addig úgyis elleszünk a konyhában, elvégre minden tisztességes, valamirevaló pótmuternek' ott a helye. beer.gif

bizony, az utóbbi időben megtudtam különféle hímektől, hogy:
- egy nő nem lehet metalzenész
- minden nőnek konyhában kell tartózkodnia, a férje kívánságait MUSZÁJ teljesítenie, és lehetőleg csak annyi gyereket szüljön, amennyit a csávó akar, mert neki természetesen ehhez semmi köze, a nő magát ejti teherbe
- legyen gyönyörű, dekoratív, viselkedjen úgy, ahogy a pasi akarja
- lehetőleg meg se szólaljon
- jegyezze meg, nincsen saját akarata
és nem viccelek, a legtöbb férfi így vélekedik a környezetemben (nem a családomra gondolok). hát bsszák meg. smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Szandi0820, Cute girl 998, Wyrd, ApusztákBoszorkánya, Lovatics04
2015. július 12. 20:18 #9878
Ramadaa
Ramadaa
láthatatlan †
 
Státusz'Ameddig van fény, addig van remény. ' - Poe Dameron
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 2383
Csatolások: 307
Azonosító: 229455
Offline offline
Beszélgetni akarok valakivel,de persze senki..egyedül itthon..
Meg a másik hogy jó lenne ha visszaírnának.
2015. július 12. 22:39 #9879
- törölt felhasználó -    
Idézet (RockMe @ 2015.07.12. 20:10)
bizony, az utóbbi időben megtudtam különféle hímektől, hogy:
- egy nő nem lehet metalzenész
- minden nőnek konyhában kell tartózkodnia, a férje kívánságait MUSZÁJ teljesítenie, és lehetőleg csak annyi gyereket szüljön, amennyit a csávó akar, mert neki természetesen ehhez semmi köze, a nő magát ejti teherbe
- legyen gyönyörű, dekoratív, viselkedjen úgy, ahogy a pasi akarja
- lehetőleg meg se szólaljon
- jegyezze meg, nincsen saját akarata
és nem viccelek, a legtöbb férfi így vélekedik a környezetemben (nem a családomra gondolok). hát bsszák meg. smileeee.gif

Nekem muszáj mindenbe beleszólnom.
A takarító 3000-et kihagytad. Na meg egy lánynak csak hosszú haja lehet. Egyszer levágattam a hajam és egy hímneműtől azt kaptam meg, hogy nem vagyok nő. Egy igazi nőnek csak hosszú haja lehet. Nézzek tükörbe, hogy hogyan nézek ki. Az összes rövidhajú nőt a hajánál fogva húzná végig az úton, arcával lefele. Annyi volt a bűnöm, hogy váll alá érő hajat vágattam. De tőle nem is vártam semmit. Aki a harmincas éveiben jár, és addig nem hajlandó enni, amíg anyuci nem szed neki a tányérjára kaját rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Bátor Ventillátor, Szandi0820, Wyrd
2015. július 12. 22:53 #9880
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nesha @ 2015.07.12. 22:39)
Nekem muszáj mindenbe beleszólnom. 
A takarító 3000-et kihagytad. Na meg egy lánynak csak hosszú haja lehet. Egyszer levágattam a hajam és egy hímneműtől azt kaptam meg, hogy nem vagyok nő. Egy igazi nőnek csak hosszú haja lehet. Nézzek tükörbe, hogy hogyan nézek ki. Az összes rövidhajú nőt a hajánál fogva húzná végig az úton, arcával lefele. Annyi volt a bűnöm, hogy váll alá érő hajat vágattam. De tőle nem is vártam semmit. Aki a harmincas éveiben jár, és addig nem hajlandó enni, amíg anyuci nem szed neki a tányérjára kaját rolleyes.gif

true. amúgy annyira bírom, hogy mindegyik sír, amiért "a lányok túl sokat akarnak", ellenben szóba sem állnak azokkal, akik nem felelnek meg ennek a torz szépségideálnak, nem aranyosak, meg ilyenek. a kedvencem, amikor egy két méter magas srácot egy 160 centis lányka húz maga után. why? mi nem kellünk senkinek, a 180 centi nem elég édi, ők meg védelmezni akarnak (??? ugyan pls, senki sem kérte őket ilyenre, főleg, hogy sokuknál egy marék molylepke is nagyobb fizikai erővel rendelkezik). nem mindegy, milyen a hajad, arcod, alkatod, szemed, még a kisujjadba is belekötnek. ráadásul azt hiszik, nekik mindent szabad. múltkor valami idióta elkezdett nyomulni, amikor az egyik barátnőmmel ültünk a padon, kicsit elszaladt a keze, olyat rávágtam, hogy mehetett borogatásért.
senki se egyen meg, a saját környezetemből indultam ki
6 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Bátor Ventillátor, Metamorphosis, Szandi0820, Wyrd, Lovatics04
540 oldal 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!