Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 15. 23:14 #9901
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
A kis repperlanykakkal, akiknek nincsenek erveik, se eletuk, de megprobalnak velem vitazni, es kisregenyeket irnak, mert keptelenek elturni, hohy nem mindenki dijazza a ritmusra makogast, es a velemenyet a megfelelo helyen kis is fejti. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Es en vagyok a tipikus magyar. Hat ez kesz. _nevet.gif
6 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, IQninja99, LaDySmIth, Jody, Wyrd, Bátor Ventillátor
2015. július 16. 10:13 #9902
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Verjem bele, nekem is annyi eszem van, mint egy marék lepkének. Kellett nekem hajnal kettőkor bevedelni egy kanna fekete teát, aztán csodálkozok, hogy ötig el se tudok aludni... rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Phaedra, Jody, Bátor Ventillátor
2015. július 16. 10:22 #9903
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Nekem lassan a nem létező tököm is tele van mindennel...

Hetek óta már a létezés is kegyetlenül fáj. Múlthéten hétfőn kezdődött az egész... konkrétan a szívem szakadt meg, aztán az egész hetem egy nagy talicska trágya volt. Egyik helyről a másikra vándoroltam, hátha sikerül végre munkát találnom, mert már igazán húznék a búsba innen. Anyám az idegeimre megy, és nem a tipikus anyai aggódásával (ugyan már... pff... majd ezt még kifejtem később...), hanem a marhaságaival, amivel már egy 12-14 éves gyerek sem foglalkozik. Aztán hétvégén barátommal voltunk lent Agárdon, mert egész jó idő volt, meg mondtam is neki, hogy nekem még a létezéshez sincs kedvem, nem hogy az itthon léthez... aztán elmentünk, ami csodás volt, de haza kellett jönnünk. Aztán hétfőn megkaptam, hogy miért mentünk el csak ketten, húgomat miért nem vittük... néztem rá bután, hogy 'esetleg a famíliát ne vigyük le 5 személyes autóval?!'... azt hittem eldobom az agyam. Kedden anyu meg nővérem rendesen összezörrentek, nővérem még az asztalt is eltörte... én pedig az nap igazán nem is akartam haza jönni, féltávnál már léptem is itthonról, hogy én nem fogom hallgatni... aztán kaptam egy kis meghívást, és estig elő sem kerültem. Ma meg már olyan szinten elegem van úgy a legtöbb emberből, beleértve az összes hímnemű egyedet... bele fáradtam abba, hogy mindig én vagyok az, aki megszívja, mert túlságosan is szeret segíteni másoknak, szeret odaadó lenni... itt vagyok még csak 20 éves vagyok, és kb. mindennap úgy kelek fel, hogy 'Meg akarok halni, vagy legalább eltűnni a francba, mert úgy sem kellek senkinek, nem fogok hiányozni a francnak sem'... egy kész érzelmi roncs lettem, már a legkisebb bántástól is összeomlok, és képtelen vagyok rejtegetni az érzéseimet bárki előtt... kedden is majdnem elbőgtem magam egy olyan személy előtt, aki azt sem tudja, hogy mi van itthon, meg mi zajlik le az én kis fejemben... Már nem tudok igazán hova menekülni, mert a rajzolás sem köt le úgy, ahogy régen, az olvasás nem megy, mert mindig hallom, ahogy beszél valaki, a zene meg... rosszabb mintha romantikus filmet néznék... és ráadásul egymerő szánalomnak érzem magam, mert nekem semmi nem jön össze... minden osztálytársam talált már lassan munkát, én pedig még mindig nem, és itthon ülök, ha meg elmegyek, akkor rettegve jövök haza, hogy mi vár rám... és a helyzetemet senki nem könnyíti meg... még elmenni sem tudok sehova, mert zsebpénzem az ablakban, és keresetem meg nincs ugye.... nehéz az egész... ráadásul, ha csak kilépek az utcára agyvérzést kapok némelyik 10-12 éves gyerektől... legszívesebben mindenkinek beszólnék, és a halálba küldeném, de inkább nem.

Komolyan egy kalap sz*r is sokkal jobb nálam rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, IQninja99, LaDySmIth, Phaedra, Genevieve, Blackheart.com, Bátor Ventillátor
2015. július 16. 11:53 #9904
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (Skye @ 2015.07.15. 21:20)
Jelenleg azzal, hogy minden második ember megjegyzi, hogy milyen sovány vagyok, ami egyáltalán nem igaz. Teljesen megfelelő a súlyom a koromnak és magasságomnak, ha nem hiszik, kérdezzék csak meg az orvosomat.
Ráadásul nemcsak a a családtagoktól, barátoktól és ismerősöktől kell ezt hallgatnom, manapság már a csapból is ez az idióta skinny-shaming folyik (ezt nem tudom hogyan fordíthatnám le magyarra). Mindenhol csak azt olvasom vagy hallom, hogy mennyire nem jó az, ha az ember sovány, és hogy a fiúk is azt szeretik, ha egy lányon van mit fogni meg hasonló baromságok. Hát tudják mit? Én nem fogom telezabálni magamat sem a nagyszüleim, sem a fiúk és semmilyen más ember kedvért. Köszönöm szépen, én tökéletesen megvagyok elégedve az alakommal, és ez a lényeg.
Egyébként csak úgy mellékesen megjegyezném, nem a vékony emberek leszólásával kéne elérni, hogy a társadalom elfogadóbb legyen a teltebb emberekkel. Amíg valaki nem kórosan sovány, vagy túlzottan elhízott addig senkinek semmi joga beleszólni abba, hogy milyen a másik alakja.

Együttérzek veled. rohog.gif De amúgy ez ilyen bszom logikus. Mert ugye a modelleket istenítik, hogy milyen gyönyörűek és soványak (+magasak)... és akkor ez ilyenkor nem számít? think.gif
4 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Szandi0820, Bátor Ventillátor, CandUs
2015. július 17. 19:25 #9905
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Ezzel a Szaharával. Ma borzasztóan megvisel a hőség, fáj a fejem, szédülök, alig tudok koncentrálni a munkahelyen, álmos vagyok, nyűgös vagyok: lényegében létezni nehéz. Legyen már egy kellemes hidegfront!
5 felhasználónak tetszik: Clariity, Klauflau, IQninja99, Bátor Ventillátor, Phaedra
2015. július 17. 20:40 #9906
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (Blackheart.com @ 2015.07.14. 00:30)
Mindennap képes vagyok eltűnődni azon, h mennyi beteg ember él a világban. De nem is értem, h miért is háborodok fel ezen... laugh.gif Már megszokhattam volna, ennyi év alatt. 
Furcsamód, én kis naiv és tudatlan, egy olyan képet posztoltam valahová, ami másokban olyan szintű felháborodást váltott ki, h még csak meg sem fordult a fejemben, h ezzel ennyire beletaposhatok a lelki világukba. Max annyival le lehetett volna tudni, h vágok rá egy pofát, és tovább lapozok azon a kib.ott oldalon, és kész! Szemet hunyok felette. De neeem, miért is nee? Ehelyett szépen megkapom az osztás. Jó, most jöhettek azzal, h akkor én miért nem léptem tovább? Hát azért nem, kedves egybegyültek, mert rohadtul sokat tűrtem már másoknak, és most nem igazán vagyok olyan lelkiállapotban, h csak úgy elmenjek e felett! 
Nem akarok ujjal mutogatni, vagy valami. Csak kissé felháborító! Jó, lehet, h megsértettem azzal a képpel valakit, de ez egyéni szoc.probléma. Ahogy az is, hogy nem vagyok egy francos vegetáriánus!
És ha már ennyire átmegyünk "okosba", akkor az nem fog az emberiség kipusztulásához vezetni, h felfalják az összes növényt, meg egyéb tengeribizbaszokat? Azok is egyszer elfogynak, neeem??? Ja, a kagyló, a hal és a kis rákocskák nem élelőlények, igaz? Hát persze, h neeem. Miért is kérdem? Ja, mert tudatlan és informálatlan vagyok. Persze, mindenre meg van a válasz... Igaz, amit meg akarok enni az nem hízlal, nem élőlény, és nem egészségtelen.
 
Félreértés ne essék. Nem akarok vitába bonyolódni, felesleges lenne!!! Megértésüket, előre is köszönöm!

Hagyjad, nem érdemes felhúzni magad miattuk, tiszta idegbeteg, felsőbbrendűségi komplexusos banda. És szent meggyőződésük, hogy kib.szottul mindent jobban tudnak.
2 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Phaedra
2015. július 17. 20:41 #9907
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
A dögmeleggel. Meg lehet napközben pusztulni, főleg a tetőtérben dry.gif Ilyenkor van csak elviselhető idő.
6 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Klauflau, Metamorphosis, Angel, Szandi0820, CandUs
2015. július 17. 20:51 #9908
Ramadaa
Ramadaa
láthatatlan †
 
Státusz'Ameddig van fény, addig van remény. ' - Poe Dameron
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 2383
Csatolások: 307
Azonosító: 229455
Offline offline
Csak én nem látod az oldalon a feliratok 80%-át??
2015. július 17. 22:44 #9909
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Miért megy ilyen lassan a fogyás!? Ez nagyon ***!! 48 kg akarok lennii. Mindenki mutogatja a vékony lábait. Pff, lesz ez még máshogy is. A gyümölcsök pedig alig laktatnak. Na jó, na jó... akkor is lefogyok gyorsan 48-ra, nem kell olyan sok. Huh.
5 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Konvektor, Klauflau, Szandi0820, Wyrd
2015. július 17. 23:11 #9910
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Húh gyerekek most annyi mindenből elegem van. Ledöbbentett, hogy mikor utoljára 1 hónapja írtam milyen bajaim voltak rolleyes.gif Jó akkor volt friss a tetkóm, de azért annyira nem volt az fájdalmas így utólag. Inkább varratnám tele magam, mint ez a mandulaműtét unsure.gif Igeen, kedden kivették a torokmandulámat. Amivel 1 éve szenvedem, ami miatt feltehetően híztam 20 kilót dry.gif Fáj, mint állat, a fájdalomcsillapító se mindig hat és nem, hogy énekelni, beszélni se tudok, enni meg sírva eszem. Szép nyár mondhatom...De a kórházban pár dolog b@szta a csőrömet rendesen.
1. Láttam egy full cigány csajt, baromi nagy hassal kint cigizni. Nem is értem miért lep meg rolleyes.gif Ami ennél kiakasztóbb volt, hogy láttam 2 huszonéves csajt, mindkettő terhes volt, de egyik babakocsiba tolt egy 2-3 éves gyönyörű kislányt, és azt dumálták hol lehet vajon cigizni. Az ilyenek minek vállalnak akkor gyereket?!
2. A kórházban kedves volt szinte minden nővérke, de az azért picit durva, hogy ha bármi bajod van, neked kell szaladgálnod hozzájuk, hogy fájdalomcsillapítót vagy hűtőzselét kapj, mert ezek egyszer be nem jönnek megkérdezni kell-e valami. Azért nem lenne akkora nagy cucc 4-5 óránként benézni legalább az egyiknek, hogy kell-e valakinek valami, ki, hogy van...A kajáról inkább szót sem ejtek.
Kórház témát elhagyva. Jártam gólyatáborban biggrin.gif Nem azt mondom, hogy megbántam, hogy elmentem, mert voltak nagyon jó dolgok, de 2. nap napszúrást kaptam és azt hittem ott fogok összehányni mindent laugh.gif És SEMMIT nem aludtam abban a 4 napban. Már 3. napon sírtam a fáradtságtól, de ugye mivel mezőgazdasági suli, így túráztunk a pusztába folyton, és ott még a lábam is tropára ment. Amúgy társaság nagyon jó volt, azt leszámítva, hogy a fiúk kipécéztek pár lányt (köztük engem is) akiket különböző jelzőkkel illettek, ami szerintem nagyon éretlen és primitív dolog, de üsse kavics, csak pont a legszemetebb lesz osztálytársam rohog.gif Amúgy táborba 3, kórházba meg 2 kilót fogytam. Jó úton vagyok a megbolondult, fáradt nyárigyerekhez biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, ApusztákBoszorkánya, Konvektor, Klauflau, Bátor Ventillátor, Szandi0820
2015. július 18. 19:37 #9911
- törölt felhasználó -    
Először is ez a dögmeleg' nyári kánikula őrjít meg teljesen, ami miatt már hetek óta b*szok normálisan aludni, mondjuk momentán élni sincs kedvem tőle lassan, és ez jelenleg a legkisebb problémám...
Másodjára a f*szom szomszédom, aki mióta megjelentek a summer time első melegebb sugarai, állandóan az én ablakom alá hozza üvöltetni mind az 5 kölkét reggel 6 és este 9 között, akik közül, mondanom sem kell, a legidősebb 6 éves forma lehet... És ezzel még semmi gond nem lenne, HA nem a gyerek cipőtalpnyomát kéne felfedezni a családnak a kocsi szélvédőjén(!) és a drága mélyen tisztelt apja nem direkt nem b*szna hazajönni a kocsmából, nem bízná rá a görcsöket 2 tizenéves genetikai hulladékra, akik csupán stílusuk alapján mintha a Péróból jöttek volna kilopni a vasat a ház alól. Beszélni természetesen nem lehet Vele, Neki áll feljebb, ha megemlíted, hogy azért álljon már le. Szóval igen, megint én vagyok a rossz, sh*t, hazug ember, akinek jobb dolga sincs, mint a Kedvest zsibbasztani.
Harmadjára pedig megint a családi dolgaimmal, mily meglepő. Ezen a téren is úgy tűnik, rendkívül gyűlölt lettem, mivel meg mertem mondani, mi bánt. Erre persze megint ment az ajtócsapkodás, tányértördelés, ki volt a hibás, ki volt ártatlan duma a telefonkönyv összes számának való felhívogatásával. Újfent megkaptam, micsoda gonosz kígyó vagyok, és most azt hiszem, igazam van a 14 éves fejemmel, pedig nem és egyébként is... Elegem van már mindenből, és mindenkiből, csak jussak el odáig, mi módon saját lábamon állhatok, oszt' csókolom, jónapot', nem érdekel, csak hagyhassam itt ezt a kócerájt. mega_shok.gif
Az pedig külön dicséretet érdemel a család részéről, miért nem képesek elfogadni, hogy miért vagyok olyan amilyen, pedig elvileg mi lennénk a "modern femili", akiknek bármikor bármit elmondhatsz, csak tartsd titokban légyszíves, különben nem leszel hozzánk méltó. Csodálkoznak, mi szerint az ember szabályszerűen menekül Előlük?
Asszem' a mai coming out-ot is meghagyom másnak. unsure.gif
11 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Konvektor, Szandi0820, Wyrd, Blackheart.com, Lizania, Klauflau, Bátor Ventillátor, taylex, Metamorphosis, IQninja99
2015. július 18. 19:59 #9912
Metamorphosis
Metamorphosis
mask of sanity
 
StátuszWe are each our own devil, and we make this world our hell.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.07.
Hozzászólás: 2295
Csatolások: 544
Azonosító: 228986
Offline offline
Ma a buszon ücsörögtem és le akart mellém ülni egy kislány már épp kérdezte, hogy le ülhetne-e amikor az anyja (gondolom az volt) az mondta ne ülj a fekete lányhoz, (aláírom pont egy cannibal corpseos póló volt rajtam) de WTF? 110.gif mondom a p*fám leszakad. Majd amikor szálltam le a buszról láttam, hogy két üléssel odébb ül a kislány egy öreg nő mellet.
Szóval csak azzal, hogy a "felnőtt" emberek arra tanítják a jövő nemzedékét, hogy ne fogadd el azt ami/aki más mint az "átlag" mert az minden kétséget kizáróan rossz. glare.gif
11 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Konvektor, Szandi0820, Wyrd, Clariity, Lizania, Klauflau, Jody, Bátor Ventillátor, taylex, IQninja99
2015. július 18. 20:19 #9913
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Jó tanács mindenkinek: ha a sors felkínál neked egy remek lehetőséget, fogadd el. Ne tétovázz, tojd le az ósdi szabályokat, főleg, ha azokat rajtad kívűl senki sem tartja be, mert utána rohadtul meg fogod bánni. Én életem utolsó percéig bánni fogom. *ide most kellene egy özönvizet bőgő smiley*

9 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Konvektor, Szandi0820, Wyrd, Blackheart.com, Klauflau, Jody, Bátor Ventillátor, IQninja99
2015. július 18. 20:36 #9914
- törölt felhasználó -    
Idézet (Metamorphosis @ 2015.07.18. 19:59)
Ma a buszon ücsörögtem és le akart mellém ülni egy kislány már épp kérdezte, hogy le ülhetne-e amikor az anyja (gondolom az volt) az mondta ne ülj a fekete lányhoz, (aláírom pont egy cannibal corpseos póló volt rajtam) de WTF? 110.gif mondom a p*fám leszakad. Majd amikor szálltam le a buszról láttam, hogy két üléssel odébb ül a kislány egy öreg nő mellet. 
Szóval csak azzal, hogy a "felnőtt" emberek arra tanítják a jövő nemzedékét, hogy ne fogadd el azt ami/aki más mint az "átlag" mert az minden kétséget kizáróan rossz. glare.gif

uh, ezt abszolút át tudom érezni. még az utcán se lehet végigmenni, mert huszonöt ember megfordul utánad, hogy "nézd má' a kisk csögöt, ez most rokker vagy pánk? vagy valami más?". jó, persze, erre számítottam és tisztában voltam vele, amikor elkezdtem magamon viselni a szubkultúra jegyeit, de könyörgöm - sok ember olyan fájdalmasan előítéletes, hogy nem igaz. a saját barátaim is máshogyan kezdtek hozzám viszonyulni (azóta sikerült újakat szereznem, akik hozzám hasonlóak, úgyhogy ez kisebb probléma). az előítéletes, szűklátókörű embereknek úgysem lehet sosem megfelelni. közülük (is) sokan a "légy önmagad, DE azért mégsem"-kaliberű elvekre bólogatnak. nem tűnik fel nekik, hogy a ruha egy külsőség, ami tükrözi ugyan a személyiséget, de nincs ráírva, hogy x bunkó, y szeszélyes, z meg lusta. ezt a hozzáállást pedig belenevelik a gyerekeikbe, akik tovább fogják adni a sajátjaiknak, és így tovább, de ez kit izgat, ez a XXI. század, örüljünk a fene nagy elfogadásnak és toleranciának. pff
10 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Szandi0820, Wyrd, Blackheart.com, Lizania, Metamorphosis, Klauflau, Jody, taylex, IQninja99
2015. július 18. 20:38 #9915
- törölt felhasználó -    
Hát én teljesen ledöbbentem mennyi hülye ember van, mondjuk hál istennek a lelkemnek nem tett be mert alapvetően tudtam, hogy az illető buta mint a kő, de ezt akkor is el kell mesélnem okuljatok! Szóval csevegtem egy sráccal, de tényleg buta szóval csak nagy kínlódva válaszoltam nem akartam megbántani mert mondjuk olykor-olykor egy két percre el lehetett vele beszélgetni. Máskor a mellemről meg hagy ne részletezzem mimről akart kicsikarni képet (meg milyen képeket küldött xd kabaré). Erre ma a butából átment bunkóba és így mondtam neki, hogy itt állj és ne tovább mert unom nem vagyok én köteles a hülyeségét hallgatni erre ez a tipikus "lotyómegtinipicsa" (22 éves leszek) mert ugye se képet nem kapott meg azt is megmondtam neki, hogy egy s#gg ezen nincs mit szépíteni. Meg ilyen szövegeket nyomott, hogy "ő nem is akart megd#gni" - hát baszki ezteztezt amúgy egyáltalán miből gondolta, hogy rám nézhetne?! Hát komolyan, hogy élhetnek ilyen ostoba emberek 110.gif rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Szandi0820, Wyrd, Lizania, Klauflau, Jody, IQninja99, Phaedra
2015. július 18. 21:31 #9916
- törölt felhasználó -    
Ma vettem húrt a gitáromba, erre megint elszakadt egy. Miért nem hallgattam a boltban a pasasra, hogy az összeset cseréljem ki? rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Jody, IQninja99
2015. július 18. 21:40 #9917
- törölt felhasználó -    
Ma sikeresen leestem egy lépcsőn, rá a térdemre, ami eddig is annyira rossz volt, hogy már majdnem műtötték az idén, és kiment. Csak a wc-re sántikálhatok ki, egyébként fel se kelhetek. Mindezt miközben elméletileg nyaralnánk. sad.gif
5 felhasználónak tetszik: Konvektor, Szandi0820, Jody, IQninja99, Phaedra
2015. július 18. 22:52 #9918
- törölt felhasználó -    
annyi rasszista, homofób, szexista barom él a környezetemben... ez rohadtul irritál, mert ezeket elmondhatatlanul gyűlölöm.
5 felhasználónak tetszik: Konvektor, Szandi0820, Wyrd, IQninja99, Phaedra
2015. július 19. 01:14 #9919
- törölt felhasználó -    
Idézet (RockMe @ 2015.07.18. 20:36)
uh, ezt abszolút át tudom érezni. még az utcán se lehet végigmenni, mert huszonöt ember megfordul utánad, hogy "nézd má' a kisk csögöt, ez most rokker vagy pánk? vagy valami más?". jó, persze, erre számítottam és tisztában voltam vele, amikor elkezdtem magamon viselni a szubkultúra jegyeit, de könyörgöm - sok ember olyan fájdalmasan előítéletes, hogy nem igaz. a saját barátaim is máshogyan kezdtek hozzám viszonyulni (azóta sikerült újakat szereznem, akik hozzám hasonlóak, úgyhogy ez kisebb probléma). az előítéletes, szűklátókörű embereknek úgysem lehet sosem megfelelni. közülük (is) sokan a "légy önmagad, DE azért mégsem"-kaliberű elvekre bólogatnak. nem tűnik fel nekik, hogy a ruha egy külsőség, ami tükrözi ugyan a személyiséget, de nincs ráírva, hogy x bunkó, y szeszélyes, z meg lusta. ezt a hozzáállást pedig belenevelik a gyerekeikbe, akik tovább fogják adni a sajátjaiknak, és így tovább, de ez kit izgat, ez a XXI. század, örüljünk a fene nagy elfogadásnak és toleranciának. pff


Mit vársz a sok falusi kisnyugdíjas rizstermesztő értelmi szintjén megrekedt p*raszttól, akik eszük alapján max földet kapálni mehetnének el a helyi tsz.-be, nemhogy normálisan hozzá tudnának szólni a témához?
Ha annyi sütnivalójuk lenne, tán' nem tennék közszemlére, mire nevelik Őket otthon az Ősök, akik szintén nem az atomfizikusi munkakörben helyezkedhetnek el véleményüket tekintve. wink.gif
2015. július 19. 01:19 #9920
Metamorphosis
Metamorphosis
mask of sanity
 
StátuszWe are each our own devil, and we make this world our hell.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.07.
Hozzászólás: 2295
Csatolások: 544
Azonosító: 228986
Offline offline
Most már végképp lehangol, hogy az emberi idiotizmusnak nincs semmiféle határa. Azaz azok az „emberek” akik előítélettel igen de 2 agysejtnél többel nem rendelkeznek. Továbbá azzal, hogy a saját apám és olykor még anyám is közéjük tartozik (ez a kisebbik gond) főként azzal van a probléma, hogy alig van stílusban/személyiségben hozzám közelálló egyén a környezetemben nos.. ez eléggé kiábrándít az életből. dry.gif
Ja és a rosszindulatú csőcselék akik folyamatosan jobbnak hiszik magukat másnál (mármint azoknál akik nem úgy öltözködnek mint ők) holott az intelligenciájuk a béka segge alatt van és a szókincsük kimerül az airmax és a swag kifejezésekben, de persze azért ők az istenf*ckin’swagcsászárok. bolond.gif
Ja és azzal is, hogy ezek szólják le a melegeket annak ellenére, hogy ők sem épp maszkulin jellegűek a rózsaszín póló és cipő kombinációban.
Na jó szerintem nem túlzok ha azt mondom utálom a generációmat, bár tény hogy tudatlan előítéletes b*rmok mindig voltak, és lesznek is (kár, hogy többségben) .
ÉÉS végül de nem utolsósorban az émelygést hozza rám egyes egomán senkiháziak viselkedése, hiszen ők aztán nagyon értelmesek és okosak mivel életük során kiolvastak már 2 könyvet de persze a csillagainkban a hiba és a 3543 kötelező olvasmányból az egri csillagokkal ki is merült a történet. Végem. malade.gif
12 felhasználónak tetszik: Clariity, Genevieve, ApusztákBoszorkánya, Bátor Ventillátor, Phaedra, Konvektor, Szandi0820, Wyrd, Jody, CandUs, Jolie_77, IQninja99
540 oldal 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!