Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 23. 21:58 #9941
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
olyan kiábrándító, hogy volt osztálytársam a Németben dolgozó apjával hátrányos helyzetű, mert "elváltak a szülei" ezért felvették, én meg mehetek szar vendéglátásra, mert úgy, hogy a munkanélküli anyám egyedül nevel, és tartósan beteg vagyok, nem számítok hátrányos helyzetűnek, bezzeg ő a gazdag apuci mellett évek óta veszi fel a több százezres ösztöndíjat is, ami nekem szintén nem járt soha... felemelő élmény, főleg hogy még az érettségim is jobb lett. másoknak elég a magyar hármas bölcsész karra, nekem az ötös sem... szép is az élet. smileeee.gif
15 felhasználónak tetszik: Midnight Memories, IQninja99, Cute girl 998, Genevieve, MadHatter, Fannycska999, ApusztákBoszorkánya, exoverdose, Blackheart.com, Szandi0820, Wyrd, Phaedra, Jody, Konvektor, Rocket
2015. július 23. 22:02 #9942
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Imadom, amiert en vagy mindig a kis g..i, mert intolerans emberekkel vagyok korulveve, es olyan nehez nekik elfogadni lgbtq-sagom, veganizmusom es gothsagom, hogy ok kezdenek el nyavogni, es panaszkodni, hogy nekik milyen nehez. Bele se gondolva, mikent erezhetek en, akinek mind ezeket a vallan kell hordania, es szenvednie kell miatta egesz q rva eleten at. De ugye pampogni konnyu, hogy en ezt csak ugy kitalaltam. Es ezek utan varjak el az embertol, hogy legyen nyitott, es a szuleinek ontse ki a lelket, emikor ez a reakcio.
6 felhasználónak tetszik: Fannycska999, exoverdose, Szandi0820, Wyrd, Jody, itsjustme
2015. július 24. 21:48 #9943
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Távolsággal. Már vagy 10 hónapja "ismerek" a netről egy lányt aki az első perctől kezdve megfogott. Egyszerűen csodaszép, egyedi a stílusa, humoros, aranyos és nagyon hasonló az érdeklődési körünk is, valamint nem heteró, szóval tökéletes kiszemelt. Igen ám, de tőlem jó 2 órányira él, szóval esélye sincs a dolognak. Egyébként egészen eddig jól el is voltam ezzel a tudattal, nem gondoltam rá különösebben, néha írtunk meg ilyesmik, de pár napja megváltozott a helyzet úgy érzem. Napi szinten irkálunk és mintha utalásokat is tett volna felém blush.gif És ez így most teljes káosz mert tényleg nagyon-nagyon az esetem T_T Ez az én szerencsém rolleyes.gif Nagyon remélem nem talál rá erre az irományomra, mert menten meghalok. rohog.gif
11 felhasználónak tetszik: Konvektor, Elody, Jody, IQninja99, itsjustme, Szandi0820, Genevieve, Fannycska999, Phaedra, BarbieFan, Wyrd
2015. július 24. 21:55 #9944
- törölt felhasználó -    
Szeretnék beszélni azzal, aki kitalálta a tweet-limitet. Aztán jól arcon b*szni. rtfm.gif grrr.gif furesz.gif
4 felhasználónak tetszik: Konvektor, Szandi0820, ApusztákBoszorkánya, Wyrd
2015. július 24. 23:34 #9945
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors
 
Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Offline offline
Azzal a pár részeg suhanccal, akiknek a tuc-tuc zenéjétől nem tudok aludni... dry.gif szeretlek kertváros!
4 felhasználónak tetszik: Konvektor, Szandi0820, Fannycska999, ApusztákBoszorkánya
2015. július 24. 23:55 #9946
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Annyira irigyelm mások önbizalmát. Az olyanokét akiknek olyan a testalkata mint nekem vagy aki sokkal nagyobb darabok, mint én, mert basszus ők mutogatják magukat, pedig tudják hogy némelyiküket a társadalom leszólja és elmondja mindennek, de basszus akkoris vállalják önmagukat. Én meg gyűlölöm a magamról készült képeket. Utálom. Akárki mondhat akármit a képeimre vagy rám, akkorsem fogom elhinni. Persze elég nyomorék dolog, hogy itt írok le ilyeneket, mikor körbelül egy barátom se tud ezekről. biggrin.gif Meg egy csomó mindenről, annyi dolgot nem mondok el senkinek sem, hogy ez már aggasztó, de az még rosszabb hogy én régen rohadtul nem ilyen voltam. Persze mindig megjátszom mások előtt, hogy jajjperszehogymindenrendbenvansemmiprobléma, pedig kurvára nem így van. smileeee.gif
8 felhasználónak tetszik: Konvektor, Jody, IQninja99, itsjustme, Cute girl 998, Fannycska999, Phaedra, Wyrd
2015. július 25. 00:06 #9947
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Idézet (MissTiniStoessel @ 2015.07.24. 23:34)
Azzal a pár részeg suhanccal, akiknek a tuc-tuc zenéjétől nem tudok aludni... dry.gif szeretlek kertváros!


jaj,ne is mond...nálunk is kábé késő este 11 -kor szoktak elhalkulni a dolgok...addig megy mindenféle tuc-tuc meg kiabálás meg még még sok minden..
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fannycska999
2015. július 25. 00:49 #9948
- törölt felhasználó -    
Idézet (ApusztákBoszorkánya @ 2015.07.25. 00:06)
jaj,ne is mond...nálunk is kábé késő este 11 -kor szoktak elhalkulni a dolgok...addig megy mindenféle tuc-tuc meg kiabálás meg még még sok minden..

Csatlakozom. biggrin.gif
Bár nálunk még csak most kezdődik az igazi vad bulaj', amiről a város egyébként is híres. rolleyes.gif
Lassan lépek Narniába. 110.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fannycska999, ApusztákBoszorkánya
2015. július 25. 11:03 #9949
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Tele vannak az ujjaim hólyagokkal, amik gennyedzenek és viszketnek és felszakadnak és fájnak és k.rvára elegem van már. Valószínűleg így minden egyszerre érte a kezemet, stressz, havi bajok, túl sok szar élelmiszer, meleg, kicsit túltolt dohányzás... Jelez a szervezetem, hogy egy kicsit vissza kell fognom.
7 felhasználónak tetszik: Konvektor, Jody, IQninja99, itsjustme, Szandi0820, Fannycska999, Wyrd
2015. július 25. 11:46 #9950
- törölt felhasználó -    
mindenki csak ordít velem, osztja az észt, mert én csak egy hlyegyerek vagyok, hogy képzelem, hogy ellenkezem velük. abban a hitben élnek, hogy én vagyok a család feketebáránya (ami valamilyen szinten igaz is, de...), akibe csak úgy, különösebb okok nélkül bele lehet rúgni. a szüleim meg szinte hallani sem akarnak arról, hogy én milyen célt tűztem ki magam elé. inkább szerezzek diplomát és kezdjek dolgozni. nem fogják fel, hogy én nem ezzel akarok foglalkozni... jó, diplomát tulajdonképpen szeretnék, de nem ez az álmom. azt hiszik, csak futó hóbort. aha, szerintem is, csak tíz évvel ezelőtt tűztem ki magam elé smileeee.gif
8 felhasználónak tetszik: Konvektor, CandUs, Jody, IQninja99, itsjustme, Szandi0820, Fannycska999, Wyrd
2015. július 25. 14:03 #9951
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Egy másik topikban már rinyáltam miatta, de nem bírom ki, hogy ne tegyem meg mégegyszer. Azzal a teliberakott falunappal, az utca túloldalán. Reggeltől monoton, tüctüc zene dübörög a házunkkal szemben, és ez még csak a kezdet, mert hajnalig fog menni. Aztán egy idő után hozzávegyül majd a hullarészeg csürhe óbégatása (eddigi tapasztalataim alapján), mintha egyébként nem lenne elég idegtépő az egész. És persze rendre hajnali egykor kell kihívni rájuk rendőröket/mentőt, mert akkor éri el a buli azt a szintet, hogy az efféle intézkedések esedékessé válnak. Mondjuk lehet, hogy idén miattam kell majd kihívni valamelyiket, mertha mégegyszer meghallom, hogy "mert a nézését meg a járását...", én felrúgok valakit.
9 felhasználónak tetszik: Phaedra, Konvektor, CandUs, MissTiniStoessel, Jody, IQninja99, itsjustme, Szandi0820, ApusztákBoszorkánya
2015. július 25. 14:24 #9952
Ramadaa
Ramadaa
láthatatlan †
 
Státusz'Ameddig van fény, addig van remény. ' - Poe Dameron
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 2383
Csatolások: 307
Azonosító: 229455
Offline offline
Most az a bajom,hogy meleg van,nem mehetek ki.
Alacsony a vérnyomásom. Hugom is felnyomja az agyam,a szülinapjával,ami lassan 1 hete volt.
dry.gif
2015. július 25. 14:27 #9953
- törölt felhasználó -    
Lehet néhány tagot elkap az agyroham a hozzászólásomon, de a súlyommal. Ebben a melegben nincs étvágyam, alig eszek valamit és ha próbálok valami falatot lenyomni a torkomon, akkor hányinger ás gyomorfájás a vége. Folyamatason fogyok és a nadrágjaim lógnak rajtam. Hogy rohadna meg ez a q rva időjárás rolleyes.gif
12 felhasználónak tetszik: Konvektor, Phaedra, MissTiniStoessel, Jody, IQninja99, itsjustme, Szandi0820, MadHatter, Fannycska999, CandUs, Wyrd, Rocket
2015. július 25. 15:19 #9954
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Nesha @ 2015.07.25. 14:27)
Lehet néhány tagot elkap az agyroham a hozzászólásomon, de a súlyommal. Ebben a melegben nincs étvágyam, alig eszek valamit és ha próbálok valami falatot lenyomni a torkomon, akkor hányinger ás gyomorfájás a vége. Folyamatason fogyok és a nadrágjaim lógnak rajtam. Hogy rohadna meg ez a q rva időjárás rolleyes.gif

na ez egy eléggé ismerős történet, csak annyi különbséggel, hogy velem ez nem csak nyáron, hanem állandóan van, évek óta - nagyjából amióta eluralkodott az életemen generalizált szorongás (azt hiszem ez a pontos neve), de most ez lényegtelen. a meleg időjárás (frontérzékenység yaaay) még csak rásegít erre az egészre. rosszabb napokon (mert vannak napok, amikor jobb a közérzetem, akkor bírok enni is) egy fél pohár víz után is olyan, mintha gyomron rúgtak volna. ez az egész miatt az utóbbi egy évben 10+ kilót fogytam. rolleyes.gif (bocsi nem tudom, hogy miért írtam ez le, de jól esett, mert muszáj valahogy kiírnom magamból)
9 felhasználónak tetszik: Konvektor, CandUs, Phaedra, Jody, IQninja99, Wyrd, itsjustme, Szandi0820, ApusztákBoszorkánya
2015. július 25. 21:37 #9955
- törölt felhasználó -    
BASSZUS. elhagytam a karkötőm. szinte sosem hordok ékszereket, egyedül egy nyaklánc és ez van, amit sosem vennék le. kimentem a sötétben a garázsba valamiért, amit a kocsiban felejtettem, amikor pedig feljöttem a szobámba, azt vettem észre, hogy eltűnt. feltúrtam az ágyam, kirohantam zseblámpával az udvarra, átfésültem mindent, sehol semmi. az a baj, hogy manapság figyelmetlen vagyok, így arra sem emlékszem, hogy levettem-e, vagy tényleg lecsúszott a csuklómról. a legjobb barátnőmtől kaptam, hogy nézzek ezután a szemébe? mit mondjak neki, hova lett? biztos észre fogja venni, hogy nincs rajtam. szerintem megint kiszaladok majd átkutatni mindent, hátha... aztán holnap reggel is... sad.gif
7 felhasználónak tetszik: Konvektor, Szandi0820, Phaedra, Jody, Fannycska999, IQninja99, Wyrd
2015. július 25. 23:35 #9956
- törölt felhasználó -    
Idézet (RockMe @ 2015.07.25. 21:37)
...

megtaláltam laugh.gif az ágyam mellett volt, mivel a karkötő fekete, már-már beleolvadt a sötétkék szőnyegbe biggrin.gif oké, szánalmas vagyok, hogy az udvaron rohangáltam az esőben, mikor mindvégig itt volt, de úgy megijedtem.
5 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820, IQninja99, Phaedra, Jody
2015. július 25. 23:37 #9957
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
itt már van valaki ali repült? (jó lehet hülye kérdés) de hamarosan elérkezek életem első repüléséig . és másra nem bírok gondolni mint hogy (morbid leszek) nem élem túl unsure.gif .
Én aki szó szerint fogadalmat tettem,hogy fel nem ülök egy repülőre sem.
Ráadásul tök egyedül utazom...
Valaki?Valami nyugtató szót? fear.gif
3 felhasználónak tetszik: Konvektor, IQninja99, Rocket
2015. július 25. 23:49 #9958
- törölt felhasználó -    
hülye időzónák. kb másfél órán keresztül osztottunk-szoroztunk twitteren, mire kiderült hogy Avril első idei fellépése magyar idő szerint reggel hatkor lesz. Én meg persze nem fogok aludni, mert szeretném megnézni az egész ceremóniát (a speciális olimpia megnyitója btw), plusz egyértelmű, hogy Av nem nyitni, hanem zárni fogja az egészet. Legszívesebben lefeküdnék és aludnék, de nem megy mert omg ez az első fellépése ebben az évben, majd' egy éve nem állt színpadon, és minden vágyam ezt a fellépést élőben megnézni (mégha csak streamen is).
szóóóval, szenvedés on, dont talk to me cry.gif
5 felhasználónak tetszik: Konvektor, CandUs, Szandi0820, Jody, Phaedra
2015. július 25. 23:56 #9959
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Először elpuskázom a lehetőséget, hogy komoly kapcsolat lehessen közöttünk. Ma meg kiderül, hogy a tetves Budapestre fog költözni öt évre, mert csak oda vették fel, és az augusztust is b*szhatom, mert vasárnap kivételével minden nap dolgozni fog, egy másik városban. Ha havonta egyszer tudunk találkozni, megcsókolhatom a földet.
Nincs még egy ekkora átkozott lúzer, mint én. Soha életemben nem éreztem magamat ilyen kib*szott sz*rul és teljesen kivagyok idegileg.
6 felhasználónak tetszik: Konvektor, Szandi0820, IQninja99, Jody, Phaedra, Rocket
2015. július 26. 00:52 #9960
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Mikor a srác akivel azthitted lehet köztetek valami a volt baratnojerol kezd dumalni...sleep.gif Csak nekem lehet ilyen szerencsém. biggrin.gif a másikat meg fosok bejelolni, pedig az tenyleg álom es állítólag érdeklem is. Egyszer meg a nevemet is megkérdezte de pont akkor mentem arra, azóta is bőgök amiatt.
Fel 5kor kelek. Melegem van, faj a fejem, utalok mindent, szoval képtelen vagyok aludni. Hurrá.
7 felhasználónak tetszik: Good Girl1999, IQninja99, Szandi0820, Jody, LaDySmIth, Wyrd, Konvektor
540 oldal 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!