Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 06. 01:49 #10021
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Büszke vagyok magamra, hogy augusztusig eljutott az agyamig, hogy "igen Netti, te iden kibaszottul érettségizni fogsz, es ha megbuksz várhatod a kocsidat" smileeee.gif Nem, nem várom. Sőt... Aztse tudom mit akarok kezdeni utana, annyira gyorsan eltelt ez a 3 év. Főleg az utolsó. Aztse tudom hogyan jutottam el idáig. Tenyleg jo, hogy nyáron is ilyen szarokon tudok kattogni.
10 felhasználónak tetszik: MadHatter, Lovatics04, Szandi0820, Phaedra, Jody, Nina 10, Bátor Ventillátor, Lil98, icarlyluv, IQninja99
2015. augusztus 06. 12:06 #10022
- törölt felhasználó -    
Elegem van abból, hogy mindig én kezdeményezek találkozót, én hívok el másokat, de engem le se sz.rnak.
9 felhasználónak tetszik: MadHatter, Lovatics04, Cute girl 998, Jody, Bátor Ventillátor, Lil98, Lizania, icarlyluv, IQninja99
2015. augusztus 06. 18:01 #10023
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Voltam fogorvosnál és megint nem adott érzéstelenítőt, mert szerinte "nem fog fájni" mellow.gif Sokszor közel voltam hozzá, hogy papot hívassak, de helyette csak simán sírtam és figyeltem, ahogyan a fúróval valahogy belement (?) az ínyembe és tiszta vér lett az egész, oké good.gif
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Jody, Bátor Ventillátor, ApusztákBoszorkánya, Lil98, Rocket, icarlyluv, IQninja99, Phaedra
2015. augusztus 06. 18:14 #10024
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (exoverdose @ 2015.08.06. 00:26)
Az istenverte távolsággal cray.gif
Az ok pedig még mindig ugyanaz.

Egyutterzek, fszom, ha ez megnyugtat. biggrin.gif Mivel nincs szuksege az illetonek tavkapcsolatra, bszhatom es szenvedhetek. smileeee.gif Kulonos fail, hogy a dolog platoi, es meg nem is talalkoztunk szemelyesen... meg nem is fogunk. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: exoverdose, ApusztákBoszorkánya, Wyrd
2015. augusztus 06. 18:39 #10025
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Szépen ballagtam az állomáson, a otthon már sikeresen elégetett nyelvemmel, erre beleszart a tenyerembe egy galamb. :)))) Nem, tényleg nem kezdtem el ott majdnem bőgni. Csak én lehetek ennyire balfsz. És ez reggel 8-kor történt, szóval csodálatosan indult a napom.
Ráadásul szarakodik a 'z' betű, tök nehezen tudom benyomni. -_-
6 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, Bátor Ventillátor, Lil98, icarlyluv, IQninja99
2015. augusztus 07. 15:14 #10026
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Magammal, amiért néha túl sokat beszélek a kelleténél, amiből természetesen félreértés születik és jön a lelkiismeret furdalás is. Néha egyszerűen csak félreértenek, ezt persze neten keresztül nehezebb kimagyarázni.
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2015. augusztus 07. 18:25 #10027
- törölt felhasználó -    
valaki verjen félholtra, most nagyon jólesne, mert momentán csak ordítani tudnék, annyira ideges vagyok, remegni is elkezdtem tőle. akkora egy balf.sz vagyok, amiért beiratkoztam anno zeneiskolába, sokkal egyszerűbb lett volna, ha apámat kérem meg, tanítson. az akkor már kibontakozó technikámnak ugyanis k.rva jót tett az agymosás, de komolyan. a tanárom folyton rajtam élcelődött, hogy "nincs ritmusérzékem". aztán vetettem rá egy kedves:)))) pillantást, mire azt mondta, eleinte tök tehetségesnek látott, aztán lebuktam, miket gitározom otthon, és szerinte ettől teljesen megváltozott a játékom. kösz. most is a sírógörcs kerülget, hogy kezdhetem konkrétan a nulláról, mert amennyire csak lehetett, átformált, így a legegyszerűbb gitárszólók sem mennek, már a tempót is képtelen vagyok felvenni, lelassultam, az ujjaimmal csak össze-vissza nyúlkálok, elveszítem a kontrollt. annyira k.rva jó, de tényleg. szerintem megyek, és kibőgöm a lelkem a szőnyegemen. mondjuk már az elején tudtam, hogy úgysem fogom semmire sem vinni, de akkor is sz.r érzés.
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, icarlyluv, IQninja99, exoverdose, Szandi0820
2015. augusztus 07. 21:22 #10028
- törölt felhasználó -    
Megyek haza, jön szembe velem egy apuka, meg a két gyereke. Az apuka elkezdi, hogy "fiam, gyere arrébb, nehogy fellökd a nénit" A nénit? huh.gif Hát kösz, ennyire nem vagyok öreg, b.szki.
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bátor Ventillátor, ApusztákBoszorkánya, Cute girl 998, icarlyluv, IQninja99
2015. augusztus 07. 21:31 #10029
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Idézet (Phaedra @ 2015.08.06. 18:14)
Egyutterzek, fszom, ha ez megnyugtat. biggrin.gif Mivel nincs szuksege az illetonek tavkapcsolatra, bszhatom es szenvedhetek. smileeee.gif Kulonos fail, hogy a dolog platoi, es meg nem is talalkoztunk szemelyesen... meg nem is fogunk. rohog.gif

Tánkapcsolat két éve, ezelőtt egy éve nem láttuk egymást, most éppen két hete van itt a drágám... és plátóinak indult... sokszor úgy gondolom, hogy jobb lett vna ha nem próbáljuk meg, de ha már megpróbáltuk...
On: a "magát az utcasarkon áruló néni" meleggel, beteg is vagyok tőle és rendes programot szervezni sem tudok
3 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Phaedra, Jody
2015. augusztus 07. 23:43 #10030
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
1. Valahogy meguntam, hogy van ezer ismerősöm és a 60-70%-a után nekem kell futnom. Mert nem írok, és persze nem ír az illető, mire 1 hónap után ráírok, erre aszondja de örül, hogy írtam, mi van velem omg.gif Nem, kicsit se akadtam ki. Ennyire nehéz egy nyamvadt 2-3 szavas levelet intézni valaki felé?! Most eldöntöttem, ha valaki nem ír nekem, ne is számítson arra, hogy én majd ráírok rolleyes.gif Végleg betelt a pohár ilyen téren.
2. Újabban mindenhol melegekről meg leszbikusokról olvasok. Ez engem leginkább csak azért zavar, mert engem nagyon nem érdekel a téma, nekem tök természetes, hogy vannak, egyikkel sincs bajom, erre úgy tolják mindenhol a képembe, mintha ez akkora cucc lenne dry.gif Most is a hírekbe volt, hogy nem fogadták el a srác vérét, mert meleg. Eszem megáll komolyan omg.gif
3. A mandulaműtétem vége az lett, hogy egyes cérnák nem szívódtak fel, így bele kellett piszkálni, de szerintem most sem jó unsure.gif Illetve a fájdalomcsillapító még úgy is totálisan kicseszte a gyomromat és elgombásította a nyelvem, hogy mindig igyekeztem sokáig húzni a beszedéseket. Oké, ennek ellenére szupi nyaram lehet, nem panaszkodom, 3 nyaralás meg egy gólyatábor nem kevés élmény, csak ez a 3 hét kikészített. Illetve hetekig nem szedtem a vastablettámat, de semmi bajom és most nem tudom leálljak-e vele. Az élet dilemmái laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Elody
2015. augusztus 08. 22:40 #10031
- törölt felhasználó -    
Állítanék be a konyhába gondolván, ma meglesz a nagy káming áut' Édesapámnak, hiszen Ő úgyis megérti az ilyesmit, elvégre állandóan az elfogadásról, a felebaráti szeretetről papol nekem, mire a sz*r is belém fagy a küszöbön a megjegyzésétől, amit valami tv-műsorra tesz: ,, Látod kislányom, mennyi itt mostanában a ferde hajlamú idióta, aki jó dolgában azt se' tudja, hová lessen. Pedig ez Istennek nem tetsző dolog. A társadalom szégyenfoltja az ilyen ember."
És akkor így legyek bárkihez is őszinte a családban, mikor a fele akkora hit fanatikus, hogy a Bibliát kívülről fújja, de képtelen elrugaszkodni a saját 200 évvel ezelőtti felfogásától, és mindenkit gyűlöl, elítél, megvet, akit csak lehet... bolond.gif taps.gif
Ki leszek tagadva a femiliből', úgy érzem. És akkor a "" ferde hajlamúságom"csupán a transzneműség szintjén rekedt meg." 110.gif
11 felhasználónak tetszik: Nina 10, Wyrd, exoverdose, Bátor Ventillátor, Lil98, Lizania, Phaedra, Szandi0820, Jody, icarlyluv, IQninja99
2015. augusztus 09. 00:59 #10032
- törölt felhasználó -    
Nekem most egy-két emberrel. Nem konkrét személyekkel, hanem viselkedéssel. Lehet, hogy ezen csak én kis buta akadok ki, de azért leírom. A Twitteren, Facebookon, Instagramon levő olyan emberekből van kib*szottul elegem akik csak azért követnek és likeolnak, hogy utána Te is ugyanezt csináld. Like és követő gyűjtő tünemények. Értem én, hogy tök menő ezres sőt tízezres követővel rendelkezni. Ennél már csak azok a jobbak akik privát üzenet írnak azért, hogy likeold a profil vagy valamilyen képet és cserébe Ő is viszonozza. A másik fele, hogy instan találkoztam egy két egyedel aki tényleg nagyon undorító. Sok ember ugye Jules Bianchiról isntagramon emlékeztet meg, ezzel nincs baj én is raktam fel képet, de az már több a soknál, hogy a kép alá #followme #like hashtageket írnak.
6 felhasználónak tetszik: exoverdose, ApusztákBoszorkánya, Bátor Ventillátor, Szandi0820, Jody, icarlyluv
2015. augusztus 09. 17:27 #10033
Evelin1D
Evelin1D
ღ Forever Young ღ
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.03.
Hozzászólás: 1428
Csatolások: 7
Azonosító: 211179
Offline offline
Hát, nem messze tőlünk van egy ,,diszkó" és 23-órától 05-ig tartott a buli. Olyan hangos volt, mintha a szomszédba lett volna. A DJ... hát nem volt olyan rossz, de azért nem volt egy Acicii se... Szoval most tök álmos vagyok. Ma van anya szülinapja és még tortát kéne sütnöm neki. Ja és a pénteki fürdő során leégett a vállam, szval most k*rvára fáj... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. augusztus 09. 18:06 #10034
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Online online
A szomszéd már megint előszedte a motorját... reklamalo.gif Roppantul örülök neki bakter, hogy itt rodeózik megint az utcában. Itt vagyunk a semmi közepén, annyira nehéz lenne kimenni a falu szélére a pusztába? Ja bocsesz, abban semmi izgalom sincs... rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, ApusztákBoszorkánya, Lil98, Phaedra, icarlyluv, IQninja99
2015. augusztus 09. 18:32 #10035
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Állandóan fagyik a gépem. angry.gif _nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, ApusztákBoszorkánya
2015. augusztus 09. 18:34 #10036
- törölt felhasználó -    
Már megint elrontottam a fülesem, ugyanis nem szól az egyik füléből, csak néha egy fél másodpercre. Mehetek venni egy másikat rolleyes.gif angry.gif closedeyes.gif glare.gif
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, ApusztákBoszorkánya
2015. augusztus 09. 18:55 #10037
Noémiiii
Noémiiii
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.28.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 3
Azonosító: 247338
Offline offline
Az unalommal!!!
Már nem tudok mit csinálni és csak bent poshadok a szobámban!!! diablo.gif
2015. augusztus 09. 18:57 #10038
- törölt felhasználó -    
Idézet (Noémiiii @ 2015.08.09. 18:55)
Az unalommal!!!
Már nem tudok mit csinálni és csak bent poshadok a szobámban!!! diablo.gif

Én is beer.gif
2015. augusztus 09. 19:27 #10039
Reija
Reija
S๓๐๐ηSτץℓε ツ
 
StátuszValar Morghulis
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.11.
Hozzászólás: 1526
Csatolások: 31
Azonosító: 201759
Offline offline
Jajjjj. Ez egy rettenetes délután volt. Anyu elindult dolgozni délután, elektromos kerékpárral, a kb. 35km-re lévő munkahelyére. Félúton az a kö##ög jármű úgy gondolta hogy itt az ideje megszívatni a gazdát de úgy tisztességesen. A hátsó kerék egyszerűen nem mozdult (nem értek hozzá nem tudom miért de se előre se hátra nem forgott...). Aki a családban jogsival és kocsival rendelkezik természetesen épp rohadt messze van, de valahogy mégiscsak meg kellene oldani a szitut. Nyilván elindulok hogy majd lesz valami... Anyu egyik munkatársa kocsival elszaladt anyuért. Minden király anyus beér a melóba, de a rohadék kerékpárt haza kellene juttatni a kis suzukiba feldarabolva se fér bele. Megoldás: haza tolom a geny#t. Mármint tolnám ha forogna a kerék... akkor húzom-tolom, néha emelem, (nagy rohadt nehéz ilyen motor szerű a szemét) kb. 40 fok árnyékban... Mit ne mondjak nem ez a 1,5-2 óra volt életem fénypontja. Fél óra után szenvedtem, 45 perc után átkozódtam, 1 óra után meg akartam halni, aztán már csak azért könyörögtem magamba haza jussak anélkül hogy elájulok... Most megyek és asszem a nyár további részét átalszom. lazy.gif
7 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Szandi0820, Lil98, Phaedra, Lizania, Jody, IQninja99
2015. augusztus 09. 20:46 #10040
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (nothingcanstopme @ 2015.08.07. 21:31)
Tánkapcsolat két éve, ezelőtt egy éve nem láttuk egymást, most éppen két hete van itt a drágám... és plátóinak indult... sokszor úgy gondolom, hogy jobb lett vna ha nem próbáljuk meg, de ha már megpróbáltuk...
On: a "magát az utcasarkon áruló néni" meleggel, beteg is vagyok tőle és rendes programot szervezni sem tudok

Hat, koszonom. smileeee.gif remelhetoleg ilyen szerencsesen vegzodik a dolog velem is... vagy bem szerencsesen. Jovore ugyis lesz diakmunkam, valoszinuleg Pestre fogok jarni tanulni, lesz penzem. Akar minden hetvegen utazok, ha neki nincs kedve, megerne par kolbaszos ejszakaert. rohog.gif de szigoruan csak gabonakolbasz. Kerdes, hogy igy hogyan vennej magamnak laptopot, amin a koliban szerkeszthetem a zenem, suliszunetekben meg felvennem otthon a vokalokat is. -nem szeretnem felsikitani, visigani, horogni a fel kolit. rohog.gif oke, enni voltam, tovabbi szep napszakot mindenkinek. rohog.gif
Faj a fejem. sad.gif
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, MadHatter, Szandi0820, Jody, Wyrd
540 oldal 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!