Gwen Stefani keményen harcol a kilók ellen
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Gwen a brit Elle-nek bevallotta: keményen harcot vív a kilókkal, hiszen hetente ötször jár edzeni, hogy formában tartsa magát.


Az Elle magazin brit kiadása áprilisban Gwen Stefanit választotta címlapjára, aki ezúttal a híres fotós, Matthias Vriens-McGrath kamerájának pózolhatott.
Az énekesnő a képekhez készült interjúban többek között arról is beszélt, hogy milyen nehéz harcot vív a kilókkal: „Hetente ötször járok edzeni, de el sem tudom képzelni, mi lenne, ha nem mennék. Jó lenne, ha nem kéne ennyi szabályt betartanom, és azt ennék, amit akarok, de rájöttem az évek során, hogy sokkal jobban zavar, ha nem vehetem fel azt a ruhát, amit szeretnék – mesélte. – Ráadásul borzalmasan érzem magam a színpadon, ha elhagyom magam. Elég csak erre gondolnom.”

Ajánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Kénytelen volt reagálni a botrányra.
Interjút adott a színész.
Kifütyülték a Super Bowlon
Kiderült, csillagászati összeget kapott.
Fura dolgot vettek észre.
Úabb meglepő hírek a néhai sztárról.
Vogue fotózásán készültek a nagyon hasonló képek.
Újabb outfitek a vörös szőnyegről!
Visszatért a Velünk véget írónője.
Fehérneműben pózolt.