Starity

Ezekről a celebfotókról maradhattál le a héten

2018. március 18. 18:06   |   Szerző: Glamster

Ismét eltelt egy hét: nézzük meg a hét legizgalmasabb celebfotóit az Instagramról!

hirdetés

1. Justin Bieber élvezi a szabadságát

 

Justin Bieber (@justinbieber) által megosztott bejegyzés,

2. Blake Lively igazi hercegnővel találkozott: kinek jobb a fonata?

 

Blake Lively (@blakelively) által megosztott bejegyzés,

3. Nem semmi szettet villantott The Rock

 

therock (@therock) által megosztott bejegyzés,

4. Harry Styles hercegnek öltözött turnéján, Amszterdamban

 

@harrystyles által megosztott bejegyzés,

5. Gigi Hadid stílusosan nézi a meccset

 

Gigi Hadid (@gigihadid) által megosztott bejegyzés,

6. Rózsaszínbe borult minden Khloé és kislánya tiszteletére

 

Khloé (@khloekardashian) által megosztott bejegyzés,

7. Rajongójával fotózkodott Lily Collins

 

Lily Collins (@lilyjcollins) által megosztott bejegyzés,

8. Így élvezi a jó időt Reese Witherspoon és lánya

 

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) által megosztott bejegyzés,

9. Síelni volt Nina Dobrev

 

Nina Dobrev (@nina) által megosztott bejegyzés,

10. Megmutatta kislányát Kim Kardashian

 

Kim Kardashian West (@kimkardashian) által megosztott bejegyzés,

11. Új kollekciót jelentetett meg Rihanna a Pumának

 

badgalriri (@badgalriri) által megosztott bejegyzés,

12. Kylie és Kendall együtt lógtak

 

Kylie (@kyliejenner) által megosztott bejegyzés,

13. Dua Lipa nem mindennapi szettben pózolt

 

DUA LIPA (@dualipa) által megosztott bejegyzés,

14. Iggy Azalea Demi Lovato oldalán lépett fel

 

Iggy Azalea (@thenewclassic) által megosztott bejegyzés,

15. Sam Smithszel pózolt Miley Cyrus

 

Miley Cyrus (@mileycyrus) által megosztott bejegyzés,

hirdetés

  twitter 
hirdetés

Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok

Kommentek